17 Aralık 2017 Pazar Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 17 Aralık 2017 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Hayatınız ile ilgili kararları alacağınız bir sürece giriyorsunuz. Geleceğinizde önemli etkilere neden olacak kararları vermede acele etmeyin, iyice düşünüp ona göre adım atmalısınız. Özel hayatınızda aradığınız aşkı bulduğunuzu zannedebilir yine hüsrana uğrayabilirsiniz. BOĞA BURCU : Geleceğinize yönelik hayal kurmaktan vazgeçip bir an önce adım atmalısınız. Bu aralar hayatınızdaki bir dakikanın bile sizin için hayati önem taşıyor. Karşınıza uzun zamandır aradığınız birinin çıktığını düşünebilirsiniz. Bu konuda akılınıza güvenmekte fayda var. 

İKİZLER BURCU : İş hayatınızda beklenmedik gelişmeler sizi bekliyor. Ektiğinizi biçtiğiniz bir dönemdesinniz. Yeni iş ortaklıkları sizin gücünüzü daha da artıracak. Aileniz yaşayacağınız sıkıntıların atacağınız adımların önüne geçmesine izin vermeyin.  
YENGEÇ BURCU : Benliğinizde hissetdiğiniz özgürlüğün bu aralar kısıtlandığı hissine kapılabilirsiniz. Bu durumun verdiği huzursuzluk insan ilişkilerinize zarar verebilir. Kendinize yaratacağınız zamanla bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. 

ASLAN BURCU : Geçmiş ile hesaplaşmanız bir türlü kapanmıyor. Ne zaman kapandığını düşünseniz hep birisi geçmişten çıkıp geliyor. Bu da sizin geleceğe yönelik adımlarınızı kısırlaştırıyor. Yapacağınız tek şey geçmişten kim gelirse gelsin etkisi altına girmemek. BAŞAK BURCU : Hayatta karşılaştığınız durumları hafife almak sizi içinden çıkamayacağınız bir duruma sürükleyebilir. Artık bu huyunuzu geride bırakmalısınız. Aşk hayatınızda karşılaşacağınız kişiler sizin aklınızı karıştırabilir. Kalbinizi dinlemekte fayda var. TERAZİ BURCU : Bugün diğer günlere oranla daha enerjiksiniz. Bu durum güzel haberleri de peş peşe getirecektir. Bugünlerde atacağınız bir adım geleceğinizi büyük oranda değiştirecektir. Atacağınız adımları atmadan önce iyi düşünmelisiniz. 
AKREP BURCU : Maddi konularda şanşlı bir gündesiniz. Uzun süredir yaşadığınız problemlerin üstesinden bugün alacağınız yardımlarla geleceksiniz. Yalnız bu durumun verdiği şarhoşluğa dikkat etmeli, yeni problemlere yol açmamalısınız. 
YAY BURCU : Kararsızlık sizin en büyük sorunuz olmaya devam ediyor. İki arada bir dere de kalma durumu tam sizin için söylenmiş olsa gerek. Alacağınız kararın olumsuz sonuçlarından korkmak sizi daha da derin bir çukura çekecektir. Hayat korkmak için çok kısa. 

OĞLAK BURCU : Üzerinizde bulunan sorumluluklar üzen süredir hayalini kurduğunuz özgürlük önünde bir engel oluşturuyor. Unutmamakta fayda var; Bugün çekeceğiniz sıkıntıların yarın vereceği meyve daha tatlı olur. 


KOVA BURCU : Aşk hayatınızdaki hüsranlar sizin canınızı yakmaya devam ediyor. Hislerinizi dinlemenin doğurduğu sonuçlardan kurtulmak için bir an önce aklınızı dinlemekte fayda var. BALIK BURCU : Uzun süredir aşk hayatınızdaki olumsuzluklar artık yerini  olumlu gelişmelere bırakıyor. Yaşanacak olumlu gelişmelerin etkisini hayatınızın bütün alanında hissedecek ve yeni bir kişinin var olduğuna tanık olacaksınız. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.