16 Ocak 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Ocak 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Salı gününe başlarken biraz gergin olabilirsiniz. İlişkilerinizi daha sakin ve dengeli bir şekilde yönetmenizde fayda var. Gün içerisinde bazı işlerde daha temkinli adım atmalı, biraz geride kalmalı, önemli ve tamamlanması gereken işlere dikkat etmelisiniz. Paylaşımcılığınız ve bonkörlüğünüz ile iş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ile birlikte çalıştığınız kişiler arasında imajınızı kuvvetlendirecektir. Paylaştıklarınız maddi veya duygusal açıdan size geri dönüş sağlayabilir. Gelecek vaat eden işbirlik ve ilişki söz konusu olabilir. Sevgiye dair planlar yapabilirsiniz. Sizinle ilgili gelecek beklentilerini keşfederken, daha iyimser ve umutlu olmalısınız. O, her zaman olgun ve anlayışlı davranıyor. Bu da ilişkinize bakılırken çok önemli bir ölçü oluyor.
BOĞA BURCU : Temponuza ayak uyduramayışını zaman, zaman sorun ederken, farklı koşullar içinde olduğunuzu da görmelisiniz. Bu farklılıkta avantajlı olmanın rahatlığıyla davranmamalısınız. İş yaşamınızda çok göz dolduruyorsunuz. Herkesin istekli olduğu bir iş yolculuğu size teklif edilebilir. Bu yolculuk gerçekleşirse aynı zamanda kısa ama unutulmaz bir kış tatili yapma olanağı da bulabilirsiniz. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Siz bu satıştan bir şey beklemiyor görünüyorsunuz, ama sizi bu işin dışında görmek isteyen kimse yok. Dostlar arasındaki para alışverişleriniz çok saygıdeğer.


İKİZLER BURCU : Yakın çevreniz ve ailenizden kişiler ile detaylı bir görüşme yapabilirsiniz. Bu konuşma esnasında söylemek istediğiniz sözleri bir düzene koyup detayları atlamamanız gerekmekte. Hayatınızı endişelendiren ve karıştıran belirsizliklere neden olan kişilere izin vermemelisiniz. Bu kişiler sizi yavaşlatır. Gerekli değişikliği yapıp yolunuza devam etmeniz lazım. İlişkiniz her geçen gün biraz daha kendini tazeliyor. Onunla ilgili her gün yeni bir güzellik keşfediyorsunuz. Bu keşifler sizi çok heyecanlandırıyor.  İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Daha ciddi işler, diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız. Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU :  İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Her şeyin inanılmaz biçimde yerli yerinde olduğunu düşünüyorsunuz. Fakat çalıştığınız iş ile bağlantılı veya birlikte iş yaptığınız kişiler ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarına ve kendinize ait sırları en iyi şekilde saklamaya çalışın. Sırrın ağzınızdan kaçması bazı sorunlara neden olacaktır. Yeni bir seyahat gözüküyor bu seyahat esnasında yeni şeyler öğreneceksiniz. Eski sevgiliyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratıyor. Bazı rahatsızlıklarınızı belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Bu aralar fazla düzenli çalışamadığınız fikri yalnızca size ait, herkes sizden fazlasıyla memnun. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor. Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz.


ASLAN BURCU : Bir zamanlar olduğu gibi çok romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bugün onunla alacağınız ortak bir davet, bu daveti kabul etmeniz halinde hoş sürprizlere çok açık. Her zorlukla baş edebildiğiniz için, zor bir durum olduğunda herkes kenara çekilebiliyor. Bugün de beklediğiniz desteği göremeyeceksiniz. Hayatınızı zorlaştıracak kişileri engellemeniz gerekmekte. İş hayatınız da kendinizi göstermek isteyebileceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler ile özel yaşamınızda ki kişiler de sizi destekleyebilir. Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda gereken adımları atmamanız çözüm bulmaya çalışmamanız size zor anlar yaşatıp olayların daha da büyümesine sebep olacaktır. Sizin becerikliliğiniz sorunların üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bazı belirsizlikler karar vermenizi zorlaştırıyor. Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar söz konusu. Bugün de bu belirsizliğin giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.
BAŞAK BURCU : Eviniz ile ilgili durumlarda ufak tefek gerilimlerle bir güne başlayabilirsiniz. Merak etmiş olduğunuz bazı konularda sorular sorabileceğiniz, sorgulamaya açık ve derinlik kazanabileceğiniz bir zamandasınız. Bazı konularda harekete geçmeye hazır olmanız durumunda iş yaşamınız da kazancaklarınız olabilir. O huzuru seviyor, siz ise gerilimden hoşlanır gibi davranıyorsunuz. Bugünkü yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İş yerinizdeki yeni düzenleme ön hazırlıklarıyla ilgili geç bilgilendirilmeniz sizi çok rahatsız ediyor. Önemli bir konudaki fikirlerinizi anlatmak için fırsat kolluyorsunuz. Siz de kendinize şaşırıyorsunuz. Kendinizi hiç bu kadar hesap yaparken hatırlamıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacak gibisiniz.

TERAZİ BURCU : Güne kendinizi kollamanız, sizin dışınızdaki durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Gün içerisinde alışılmadık teklif, davet ve ailenizi ilgilendiren konularda olumlu olanaklar ve fırsatlar görebilirsiniz. Aile, Ev veya sağlık konularında daha ilgili olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişiler ile ilişkinizde eleştiresel’den uzak daha anlayışlı olmanızda fayda olacaktır. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler söyleyebilir. Bugünlük bununla yetinmelisiniz. İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz ise, işi sizin daha çok ciddiye almanız. Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça arttırıyor. Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz. Şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak. Ufukta yeni ya da ek bir kazanç gözükmüyor.


AKREP BURCU : İş hayatınız ve maddi konularla olumlu etkiler altında olduğunuz günlerden birisindesiniz. İstediğinizi elde etmenizi sağlayacak cümleler kurabilir, istediğiniz konuları gündeme getirebilirsiniz. Farklı kültür ya da farklı felsefeleri tanımanızı sağlayacak işler ile ilgilenebilirsiniz. Böyle bir durum hayata daha geniş açıdan bakmanızı sağlayacaktır. İşin çoğunu siz yapıyorsunuz, ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok denilebilir.  Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz. O, her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz. Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor. İhtiyacınız olan bir gereç için bir türlü para ayıramıyorsunuz, ama bir yakınınızın hediye etme ihtimali var.YAY BURCU : Maddi anlamda dikkatli hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Hızlı hareket etmemeli veya aceleci davranmamalısınız. Aceleci olmanız durumunda bazı şeyleri kaçırabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden taleplerde bulunmak ya da jestler beklemek için uygun bir zamanda değilsiniz. Alacağınız kararları kendi başınıza almalı ve diğerlerinin karışmasına izin vermemelisiniz. Uzun süren suskunluğunu bugün bozabilir ve sizinle ilgili düşüncelerini söyleyebilir. Bu konuşmaya hazırlıklı gitmelisiniz, duyduklarınızdan hoşlanmayabilirsiniz. Uzun süredir biriktirdiği pek çok şey var gibi. Ekip olarak biraz fazla yoruluyorsunuz, ama bu eforun size getirileri tatminkar olduğu için aldırmıyorsunuz. Bugün yine iyi gelişmeler var. İş potansiyelinizin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor. Epeydir bu günleri bekliyordunuz. Kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor. Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için ufukta görünen bir yeşil ışık var.
OĞLAK BURCU : Yapılması gereken işlere odaklanıyorsunuz. Planlı, çalışkan ve organize olmanın faydasını göreceğiniz günlerdesiniz, ama riskli işlerden, önemsenmesi gereken imzalar atmaktan ya da risk almaktan özellikle kaçınmanız gerekiyor. Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık, açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki oldukça farklı. Yeteneklerinizi göstermenizi, daha fazla gelir ya da maddi açıdan kar elde etmenizi sağlayacak olaylara zaman ayırmalısınız. Çevrenizde sizden hoşlanan birkaç kişi var, ama siz hiçbirinin farkında bile değil gibisiniz. İçlerinden biri duygularını sizinle paylaşmayı düşünüyor. Bugün bazı küçük işaretler gelebilir. Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda haklı olan sizsiniz ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor. İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz, ama biraz zaaflı görünüyorsunuz. Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor, fakat daha sorumlu davranmanız bekleniyor.KOVA BURCU : Evinizi, ailenizi veya işinizi ilgilendiren detayları atlamamaya çalışmanız gerekiyor. Bu esnada diğerlerinin fikirlerini almanız da önem taşıyor olabilir. İletişimde net olunmaması durumunda, yapılacak işler birbirine girebilir veya karşıt fikirli kişilerle karşılaşılabilir. Yorumlara açık olmalı ve kendi yorumlarınızın da işitilir olmasını sağlamalısınız. Ancak, sakinliğinizi korumanız ve duygularınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Diğerlerinin sizi izlemesini sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Planlı ve disiplinli olmanın faydasını göreceğiniz günler. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz, ama ne yapsanız olmuyor. Bugün yine küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız, yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Gelirinizin artacağını bilmek sizi mutlu ediyor. Yine de şimdiye kadar verdiğiniz açığı kapatmak kolay olmayabilir. Bazı ödemelerinizin ertelenmiş olması önümüzdeki günleri kolay geçirmenize yardımcı olacak.
BALIK BURCU : Güne düşünceli veya zorlu fikirlerle giriş yapıyorsunuz. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu planlar veya gelişmeler söz konusu olabilir. Farklı bir alanda maceraya atılmanıza neden olacak beklenmedik fırsatlar ya da olanaklar söz konusu olabilir. Aklınızı serbest bırakarak olasılıkları daha iyi değerlendirebilir veya bilgi edinmenizi sağlayacak toplantılar yapabilirsiniz. Onun iş yoğunluğu, arkadaş çevresi sizde haksız kıskançlıklar yaratıyor. Sadece zamanını iyi değerlendirememesi nedeniyle yeterince görüşemiyorsunuz. Yoksa her şeyin önünde siz varsınız, rahat olun. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. Ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz. Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz, zararlı çıkabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.