12-18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 12-18 Şubat 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta hedeflerinize ve tutkularınıza odaklanabilir ve isteklerinize öncelik verebilirsiniz. Bu hafta hayatınızda istediğiniz şeyler için daha fazla çalışabilirsiniz. Hafta ortası, gelecek hayalleriniz hakkında daha fazla şey düşünebilirsiniz. Hayallerinizi takip edebilir, yeniliklere açık olabilir ve yeni fırsatlara açık olabilirsiniz. Bazı konularda düşünceleriniz değişebilir. Olumlu yanından bakmaya çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hayal gücünüz artabilir ve kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Sizin için; haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta aşk hayatınızda planlanmamış ve beklenmedik olaylar olabilir. Artık birçok sorun sizi sinirlendirebilir. İlişkinizde özel bir olayı önceden tahmin ederek üstesinden gelebilirsiniz. Şaşırtacak veya sinirlendirecek şeyler de duyulabilir. Sevdiklerinizle haber veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ne duyacağınızı veya göreceğinizi tahmin edebilirsiniz. Ancak yorum yapmaktan kaçının.Bu hafta para ile ilgili meseleleri çözmek, özellikle borçlarla uğraşmak, finansal veya banka belgelerini düzenlemek ve daha çok kazanç sağlamak için iyi bir zaman olacak. Birçoğunuz daha fazla para kazanmaya başlayarak mutluluk duyacaktır. Geçen hafta başkaları yüzünden aile içi görüşmeleri ertelediyseniz, bu hafta ailenizin daveti olabilir. Onlarla görüşerek, telafi edebilirsiniz. Hafta sonu bir telefon görüşmesi yapacaksınız. Bu görüşmede konuşulan şeyler yüzünden kafanız karışabilir. Ya da ciddi bir olay yaratacak bir e-posta alacaksınız. Çoğu koç burcu artık bir satın alma, mal mülk edinme veya hediye almanın keyfine varacaktır.
BOĞA BURCU : Bu hafta büyük fikirlerinize odaklanıp, ilerleme planları üzerinde çalışabilir ve sahip olduğunuz fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, hedefleriniz ve hırslarınız önem kazanacak. Özellikle perşembe günü yaşam yolu sektöründe güneş tutulması ile kariyer ana odak noktanız olabilir. Uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, kendiniz için yeni hedefler belirleyebilir ve başarıya ulaşmak için ilerleme kaydedebilirsiniz. Venüs, Perşembe günü Satürn’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sizin daha motive ve daha disiplinli olmanıza yardımcı olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, hedeflerinize ulaşmaya daha arzulu olabilirsiniz. Yaratıcı düşünerek, hayatınızda değişiklik yapmaya açık olabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta beklenmedik bir şekilde planlarınızı veya toplantılarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız. Çoğu durumda, bunun nedeni gerçekleşmesi için daha fazla olanak veya uygun koşulların olmamasıdır. Bu hafta bir etkinliğe katılmanız gerekebilir. Ya da sizinle yaşamayan akrabalarınızla daha sık görüşmeler yapmanız gerekecek. Hafta boyunca, bir çocuğun doğumuyla ilgili daha fazla haber öğreneceksiniz. Birinin hamilelik ya da doğum haberi gelebilir. Belki de bu olay sizden uzak bir yerde yaşayan tanıdık ya da sık sık iletişim kurmadığınız geçmişinizdeki insanlarla ilgili olabilir. Bu hafta, eylemlerinizde daha temkinli olmanız çok daha iyi olacaktır. Bu sayede kötü sonuçlar ortaya çıkarabilecek girişimlerden kendinizi koruyabilirsiniz. Belgeleri, kişisel postaları, fotoğrafları ve daha pek çok şeyi saklamak veya korumak sorun çıkarabilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta aşk hayatınızdaki sorunları çözmek önceliğiniz olabilir. İlişkilerde sorunların ana meselesine odaklanma güçlü olabilir. Merkür Salı günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor ve bu sebeple aşırı tembel veya tam tersi aşırı enerjik olabilirsiniz. Hafta ortası, büyük resme bakışınız sağlam olabilir ve yeni deneyimleriniz için gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz. Ayrıca karşılaşma olasılığı yüksek fırsatlar planlarına odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü etkiliyor. Yeniliklere açık bir şekilde düşünebilir ve değişime açık olabilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde, uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve daha iyi bir disipline sahip olabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür, kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Güneş Pazar günü Merkür’e katılıyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda, adımınızı attığınız şeyde başarılı olabilir veya yüksek bir noktaya geldiğinizi hissettirebilir, hedeflerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir ve daha hırslı hissedebilirsiniz.Sizin için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta ailenizdeki erkeklerle ilgili çeşitli olaylar bekleyebilirsiniz. Kesinlikle önemli olaylar olabilir. Bunlar bir şekilde geleceğinizi belirleyebilir. Bir arkadaşınızın veya akrabanızın doğum gününe ilişkin farklı davetler alabilirsiniz. Mali açıdan, bu hafta eski yükümlülükleriniz veya endişeleriniz hala çözüme kavuşmamış olabilir. Çözümlerini yanlış yönde veya yanlış insanların yardımıyla aramış olabilirsiniz. İşleri değerlendirebilir veya işleri yargılarsanız, hatalarınızı düzeltmek için hataları daha net görebilirsiniz. Profesyonel olarak meslektaşlarınız, müşterileriniz, distribütörleriniz, hastalarınız gibi iş yerinde muhtemelen yeni insanlar olacaktır. Yeni insanlar size yeni bir dikkat, farklı bir tutum, sunum ve daha fazlasını talep edeceklerdir. Bu insanları tanımak için kendinize zaman tanıyın ve kararınızla acele etmeyin.
YENGEÇ BURCU : Bu hafta hayatınızdaki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Haftaya kendinizi çok daha iyi hissederek başlayacaksınız. Motivasyonunuz yüksek olabilir. Hafta ortası, karşılıklı yarar sağlayan projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Ciddi konuları halledebilir ve sorunların özüne gidebilirsiniz. Bazı meseleleri çözerek sorunların bitmesi artık daha önemli olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, büyük fikirler bulabilir ve iyimser bir bakış açısı kazanabilirsiniz. 

Sizin için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta bazı sıkıcı günler yaşayacaksınız. Ancak daha iyi dinlenip yakın zamanda yaşanmış bazı fiziksel veya duygusal streslerden kurtulma şansınız olacaktır. Çoğu yengeç burcu bir tatil ile bağlantılı olarak dostlarının arkadaşlarıyla veya akrabalarıyla tanışma fırsatına sahip olacaklar. Bu hafta konuşmalarınızın önemli bir kısmı, gelecekteki eylemlerinizi ve planlarınızı tanımlayacak yakın ve uzaktaki insanlarla birlikte olacaktır. Çeşitli belgeler, özellikler, gelecekteki olası ziyaretler ve daha fazlasıyla ilgili konular hakkında konuşabilirsiniz. 


Bu hafta bir ön eğitim veya çalışma için kısa seyahat olabilir. İş seyahatinde de bulunma ihtimaliniz yüksektir. Genel olarak, seyahat planlarınız veya başka yerlerden insanlarla olan temaslarınız sizin için yararlı olacaktır. Bu hafta, tanıdığınız birinin sağlık sorunu hakkında haberlere şaşıracaksınız. Endişeleriniz bu hafta önemli bir sözleşme, görüşme veya belge ile alakalı olacak.
ASLAN BURCU : Bu hafta küçük şeyleri yoluna sokmaya çalışacaksınız. Hafta başında olabildiğince üretken olmaya çalışmaya başlayabilirsin. Ayrıntılara çok fazla dikkat ediyor olabilirsiniz. Salı günü, Güneş Uranüs’ü olumlu şekilde etkiliyor. Bu sebeple rahatlık bölgesinin dışına adım atabilir veya değişiklikler üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta ortası, ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle aşk hayatı ve ilişki alanında Perşembe günü güneş tutulması ile birlikte ilişkinizde mutluluk amacınız ve önceliğiniz olacak. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni sözleşmeler yapabilir, uzlaşabilir, etkili ve adil olabilirsiniz. Sevdikleriz ile kolayca barışı koruyabilirsiniz. 

Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Hayata karşı ciddi bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Güneş Cumartesi günü Merkür ile aynı hizada olacak. İş hayatında yeni fikirler bulabilir ve çalışma hayatında daha ilgi çekici olabilirsiniz. Hayatınızı yeni yollarla genişletmek için büyük fikirler üzerinde çalışarak haftayı bitirebilirsiniz. Hafta sonu enerjiniz yüksek olacak ve faydalı işler yapabilirsiniz.


Sizin için; haftanın en iyi günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta öncelikle tanıdığınız insanlarla finansal ilişkilerinizi düzenlemek önemli olabilir. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız ve diğerleri ile aranızdaki borç ve para meseleleri üzerine çabanız olabilir. Birçok yönden bu hafta sizin için yararlı olacaktır. Bu nedenle sizin için daha önemli plan ve görevleri tamamlamak için enerjinizden yararlanın. Bu haftada arkadaşlarınız veya komşularınızla ilgili önemli bir görüşme olabilir. Bir kutlamaya davet edilebilir ya da güzel bir şey hakkında duygusal bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ancak kız arkadaşınız ya da akrabanız olan bir kadının yaşamındaki ciddi sorunlar birkaç gün boyunca dikkatinizi çekecektir.


BAŞAK BURCU : Bu hafta yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Hafta başında yaratıcı enerjiyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Merkür Salı günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor ve çok iyi hissedebilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızda biraz tembel veya başkalarına karşı hoşgörülü olabilirsiniz. Hafta ortası, elinizdeki görevleri ve işinizi halledebilir, aynı zamanda zevk aldığınız işe odaklanabilirsiniz. Özellikle de Perşembe günü kariyer ve iş hayatı alanındaki güneş tutulması ile birlikte elinizdeki iş fırsatlarını iyi değerlendirmeniz söz konusu olacak. Yeni iş imkanları arayabilir, yaptığınız iş ile dikkatleri çekebilir, organize olabilirsiniz. 


Bunun yanı sıra günlük yaşamınızı düzene sokabilir veya sağlığınızı geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü ekiliyor. Bu sebeple değişikliklere ve alışılmamış şeylere daha açık olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve onlar üzerinde baskın olmayı tercih edebilirsiniz. Merkür Cumartesi günü ilişki ve aşk hayatı alanına giriyor. Pazar günü Güneş Merkür’e katılıyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde bir iş ortağıyla aranızda iyi diyalog geçebilir. İlişkilerinizde daha dengeli olabilirsiniz. Merkür, Cumartesi günü Güneşle aynı hizaya geliyor. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatlarınızı göz önüne alabilir veya onlara daha iyi odaklanabilirsiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta gelecekte bazı faydalar sağlayacak bir mali belge ile ilgili para konusunda ilginç ve yararlı haberler gelebilir. Nişan, düğün veya hamilelik gibi gelen hoş haberlere şaşırabilirsiniz. Bu hafta yapılacak çok işiniz olacak. Birçok dostunuz size yardım edecek, çünkü sizi seviyor veya sizinle paylaşımda bulunmak mutlu ediyor. Sosyal ortamınızla da ilgilenmeyi unutmayın. Bu hafta, sizin dostlarınıza yapacağınız her jest kendileri için özel önem arz edecektir. Bu hafta iş veya kamu ya da hayır işleri gibi yerlerden iyi kazanç elde edebileceğiniz bir hafta olacak. TERAZİ BURCU : Bu hafta sevdiklerinizden daha fazla duygusal destek ve rahatlık isteyebilirsiniz. Daha iyi tanıdığınız ve en çok sizi teşvik eden kişilere sadık kalabilirsiniz. Hafta ortası, kalpten istediğiniz şeyler önceliğiniz olabilir. Özellikle de aşk hayatı alanında Perşembe Güneş tutulması meydana gelmesiyle ilişkiniz üzerine odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz şeylerle sağlıklı ve pozitif yollarla daha fazla zaman harcayabilir, sevdiklerinize daha fazla şefkat gösterebilir ve onlara karşı daha eğlenceli olabilirsiniz. Venüs, Cumartesi günü Satürn’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple eğitim ve iş hayatında daha sorumlu ve odaklı olabilirsiniz. 

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işleri halledebilir ve zamanınızı en iyi şekilde verimli kullanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür iş alanına giriyor. Güneş Pazar günü Merkür ile birleştiğinde önümüzdeki haftalarda iş projelerine odaklanabilir, küçük görev ve işleri halledebilirsiniz. Sağlığınızı iyileştirebilir veya günlük yaşamı düzene sokabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek ve ilişkilere yönelmekle haftayı sonlandırabilirsiniz.


Sizin için; haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta zor bir karar vermeniz gerekecektir. Bu hafta hayatınızda yeni bir maceranın başlangıcına veya bir değişimin gelişimine bağlı enteresan olaylar olabilir. Hayatınızda bazı değişiklikler iyi gelebilir. Yeni iş veya mesleki rehber kaynaklara sahip olacaksınız. Şimdi size verilecek olan fırsatlar önemlidir, umut vericidir ve unutulmamalıdır. Bu yüzden endişe etmek yerine fırsatları kaçırmamaya gayret edin.AKREP BURCU : Bu hafta fikirleriniz doğrultusunda plan program yapabilir ve sorumluluklarınızı sırasıyla yerine getirebilirsiniz. Eğitim ya da iş hayatında ihtiyacınız olan bilgileri toplamaya odaklanabilirsiniz ve kısa vadeli planlarınızı ilerletmek için çalışabilirsiniz. Hafta ortası, evdeki ve ailenizle ilgili konular önemli olacak. Perşembe günü özellikle evinizdeki ve ailenizde alanındaki güneş tutulmasıyla aile içerisindeki sorunlara odaklanabilirsiniz. Yaşam durumunuzu iyileştirebilir veya evinizde iyileşmeler yapabilir, aileyle daha fazla vakit geçirebilir, destek sisteminizi genişletebilirsiniz. Kendinize rahatlık katabilir ve kendinizi ruhsal olarak güçlendirebilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiğiniz şeyleri yapmak isteyebilirsiniz. Veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için plan yaparak, onlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür aşk hayatı ve sevgi alanına giriyor. Güneş Pazar günü ona katılıyor, dolayısıyla önümüzdeki haftalarda yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanarak yaratıcı enerjinizi kullanabilirsiniz. Daha eğlenceli ve pozitif olabilirsiniz. Hafta sonu, hafta boyunca almadığınız projeleri ele alıp ertelenen işleri tamamlayabilirsiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta akrabalarınızla (çoğunlukla erkeklerle ilgili) planlanmamış veya beklenmedik olaylar yaşanabilir. Muhtemelen kişisel yaşamlarıyla (sevgi, evlilik, çalışma) bağlantı kuracak ve sizi bir şekilde etkileyeceklerdir. Bir planda değişiklikler olması mümkündür. Genellikle bu hafta yeni arkadaşlıklar kurmak için ilginç fırsatlar olacak. Daha sosyal olabilirsiniz. Mahkeme veya dava içindeyseniz, olumlu bir gelişme bekleyin. Aşk hayatınız bu hafta çok ilginç olabilir. Bekar olanlar bu hafta aşk hayatlarında şanslı olabilirler. Yeni bir ilişkinin temelleri atılabilir.YAY BURCU : Bu hafta kararlarınızı hayata geçirmek için hareket edebilir ve enerjinizi istekleriniz yönünde kullanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca mevcut sorumluluklarınızda da rahatlamak için biraz zaman geçirebilirsiniz. Jüpiter, Salı günü Merkür’e şiddetle çarpıyor ve bu nedenle odaklanma konusunda zorluk olabilir. Biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Hafta ortası, Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulması ile daha iyi şekilde işlerinize odaklanabilirsiniz. Yeni fikirler bulabilir, yeni planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir, tavsiyeler alabilir ve aklınızdaki şeyleri daha özgürce paylaşabilirsiniz. Aşk hayatında sakin ve romantik bir hafta geçirebilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde, duygularınıza daha fazla bağlanıp kendinize destek sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür evinize ve aile alanına giriyor. Pazar günü Güneş kendisine katılıyor. Bu yüzden önümüzdeki haftalarda kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz, kalbinizi ve zihninizi bir araya getireceksiniz. İçinizdeki duyguları güçlendirebilirsiniz. Aile içi meseleler ve konulara odaklanabilirsiniz. Evde veya ailenizle yeni bir şeyler üzerinde çalışabilir, yatırım konusunda fikirlerini alabilirsiniz. Hafta sonu eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek, sorumluluklardan uzak kalmak isteyebilirsiniz.
Yay burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta akrabalarınızdan acil görevler veya diğer sorumluluklar alacaksınız. Uzun bir yolculuk veya bu hafta içinde yapacağınız bir gezi size iyi gelecek. Ancak çıkılacak seyahatle veya başka yerlerden gelen insanlarla ilgili masraflar söz konusu olabilir. Bu hafta başka bir yerden veya ülkeden para almak mümkündür. Muhtemelen uzaktan ve uzaktaki insanlarla ve şirketlerle finansal işlemler olacaktır. Bu yedi gün boyunca hayallerinizi gerçekleştirme arzusu duyabilirsiniz. Ailenizin veya arkadaşlarınızın da uzun süredir görmediği birini göreceksiniz. Yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Evinize gelecek önemli bir olay hakkında bilgi alacaksınız. Genel olarak, düğün olaylarıyla veya ailenizde önemli bir tatil için iyi bir hafta geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU : Bu hafta kendiniz için istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha konfor ve huzurda, daha rahat hissediyor olacaksınız. Hafta ortası, hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği iyileştirmeye odaklanabilirsiniz. Özellikle de Perşembe günü para alanındaki güneş tutulması ile birlikte azim ve özgüven duygularınız artacak.


Daha cesur olabilirsiniz. Finansal fırsatları takip edebilir, maddi güveni artırabilir ve hayatınızın konforunu koruyabilirsiniz. Satürn, Perşembe günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Başkalarıyla daha iyi anlaşabilir ve gözlerin üzerinizde olmasının tadını çıkarabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, yeni fikirler bulabilir ve planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz.  Hafta sonu, evde veya bildiğiniz yerlerde veya size destek olan insanlarla vakit geçirmek, güvende hissetmek isteyebilirsiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta bir doğum günü ya da başka bir kutlama vesilesi ile katılacağınız bir etkinlik sizi memnun edecektir. Seyahat etmeniz, diğer yerleşim bölgeleriyle ilgili planlar yapmanız ve kişilerle bağlantı kurmanız için olumlu bir hafta olabilir. Bu hafta, bir çocuğun ya da genç bir kişinin yer aldığı önemli bir olay, bir aile toplantısı, akrabalar ve diğerleriyle bir toplantı yapılması söz konusu olabilir. İşinizle veya eğitiminizle ilgili önemli konuşmalar, tartışmalar, sunular geliyor. Bu gibi olaylar akrabalar, arkadaşları veya iş ortaklarıyla paylaşılabilir. Bu hafta, birisi size gerekli nitelik ve tecrübeye sahip olduğunuz bir hizmet veya diğer katılımları isteyebilir. Beklenmedik bir sağlık durumu sizi hafta boyunca görevlerini yerine getirecek kadar enerjik olma kabiliyetinden mahrum edebilir. 

KOVA BURCU : Bu hafta aktif bir hayal gücünüz olabilir ve kendinize biraz zaman ayırmak için fırsat kollayabilirsiniz. Hafta başında planlarınızı hızlı ve sessizce tek başınıza yapabilirsiniz. Uranüs Salı günü Güneş’i olumlu bir şekilde vuruyor ve fırsatlara daha açık olabilirsiniz. Daha net kararlar da alabilirsiniz. Hafta ortası, özellikle Perşembe günü burcunuzda bir güneş tutulması yaşanıyor olacak. Yeni başlangıçlarınıza, yeni fırsatların, yeni girişimlerin, yeni projelerin üzerine odaklanabilirsiniz. Enerjinizi, coşkunuzu ve avantajınızı kullanacaksınız. Uranüs Perşembe günü Merkür’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu nedenle yeni fikirler ve planlar üretebilirsiniz. 

Haftanın ilerleyen günlerinde kendinden emin ve güvende hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür, para alanına giriyor ve Pazar günü Güneş’e katılıyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde finansal planlar üzerinde çalışabilir, finansal bilgi veya tavsiye toplayabilirsiniz. Kararlarınızı ve eylemlerinizi uygulamak zaman alabilir ve daha fazlası için çalışabilirsiniz. Hafta sonu aktif ve çekici olacak, sosyal ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta olumlu finansal olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Artık parayı bir belge aracılığıyla alabilir veya yakın gelecekte para veya daha yüksek bir ücret alacağınız bir belgeyi imzalayabilirsiniz. Artık bir toplantıyı veya görüşmeyi geçici olarak erteleme kararı almanız muhtemeldir. Bu hafta planlara sahip olduğunuz kişilerin hayatlarında beklenmedik olaylar neden olacaktır. Herhangi bir bilgi, ne kadar garip bir şey olursa olsun, gerçekte çok farklı olabilir. Sakin tutumunuzu sürdürebilirsiniz, ancak bir şeyi göz ardı etmeden iyi şeyleri kontrol edin.
BALIK BURCU : Bu hafta hayalinizde kurduğunuz geleceğinize odaklanabilirsiniz ve değişikliklere daha açık olmaya çalışabilirsiniz. Kendi başınıza çalışma konusunda daha rahat olabilirsiniz. Daha aktif bir hayal gücünüz var ve başkalarına yardım etmek için daha fazla şey yapabilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. İşlerinizde de motivasyonunuz yüksek olabilir. Merkür, Cumartesi günü burcunuza giriyor. Pazar günü de Güneş burcunuza giriyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde hayatınızda yeni girişimler hakkında yeni fikirler ve planlar, yeni fırsatlar için daha hevesli hissedersiniz. Neptün, Cumartesi günü Mars geçişi olacak. Bu sebeple hayal kırıklıklarını önlemek için enerjinizde bir çıkışa ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu dinlenme ve kendinizi şımartma için zaman ayırabilirsiniz.


Sizin için; haftanın en iyi günü Cuma olacak. Bu hafta evde veya bir aile bireyinin eğitim, iş ile ilgili birkaç önemli konuşma yapmanız gerekebilir. Muhtemelen önemli kararlar vermeniz gerekecektir. Bu hafta ailedeki ve akrabalarınızdaki her türlü değişiklik mümkün olabilir. Hafta boyunca yaklaşmakta olan bir toplantı, ziyaret veya gezi ile ilgili bir davet veya bir telefon görüşmesi bekleyin. Bu hafta gerçekleştirilmemiş planlarınızı veya fikirlerinizi düşünüyor olacaksınız. Bazıları güncel olabilir, ancak küçük değişiklikler gerektirebilir veya daha fazlasını gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekebilir. Artık gerginlikler, insanlar arasındaki kişisel ilişkilerdeki yanlış anlama karşısında sıkıntı çekeceksiniz. Tavsiye vermek, birilerini sakinleştirmek ya da umut vermeye çalışacaksınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.