3 Şubat 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 3 Şubat 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygusal konularda şanslı olacaksınız ve sizin için güzel gelişmeler olabilir. Küçük de olsa bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Sevdiğin,iz insanla birlikte planlar yapabileceksiniz ve bu planlarınızı kısa sürede gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Aranızdaki uyumun güzel olması her ikinizi de mutlu edecektir. Hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz ve zevk alacağınız aktivitelere katılabilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda oldukça şanslı olacaksınız. Ancak harcamalarınızda aşırıya kaçma tehlikeniz sizi önümüzdeki günlerde sıkıntıya sokabilecektir.


BOĞA BURCU : Bir süredir devam eden olayların üzerinizde yarattığı gerilime rağmen bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Yeni ilişkiler için şanslı bir gündesiniz. Gün içinde heyecanlı anlar yaşayabilir, olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Şayet yalnızsanız bu yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz. Yeni ortamlara girmek sizin için sürprizler doğurabilir. Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve bunun rahatsızlığını yaşıyor olabilirsiniz. Fakat aynı zamanda şans olarak yorumlayacağınız hoş gelişmeler meydana geliyor. Geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve bazı korkularınız uyanmış olabilir. Ancak arkadaşlarınızın ilgisi ve yakınlarınızın desteğini almak keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetler alabilirsiniz ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Başkaları için yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız sizin için önemli olan hayalleriniz ve bunun için birikim yapmalısınız. Bu aralar konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz yanlış anlaşılabilirsiniz. İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olacağı gibi bugünlerde iş amaçlı gezilere çıkabilirsiniz.İKİZLER BURCU : Dikkatinizi sevdiğiniz konulara yöneltmek aslında size iyi gelecek. Karar vermeniz gereken konularla ilgili aceleci davranmayın. Bazı karışıklıklar, yanlış anlamalar veya anlaşılmalar olabilir veya eviniz ve çocukların sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik tedbirli olun. Bu arada gelişen bazı olaylar endişelerinizden uzaklaşmanıza yardımcı olacak. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz ve dostlarınız ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak. Haftasonu çalışmanızı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Ama bu işlerle siz ilgilenmezseniz şirket dibe çöker. Para ateş gibi elinizi yakıyor sanki. Harcamalarınız almış başını gitmiş. Bir aile büyüğünden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Artık sorumluluk sahibi olmanın zamanı geldi.


YENGEÇ BURCU : İkili ilişkilerinizde zorluk yaşayabilirsiniz. Zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz. İlişkinize dışardan müdahalelerin olması sizi rahatsız edebilir ve zor durumlarda bırakabilir. Satürn ün gerilimli açısı nedeniyle işbirliğinde isteksiz bir tavır içinde olabilirsiniz. Sorunlarınızı büyütme eğiliminizin yüksek olacak. İşbirlikleri konusunda isteksiz bir tavır içinde olabileceğinize dikkat çekiyor. Ortaklaşa parasal konularda yeni riskler alabilirsiniz. Bununla birlikte aşırılıklardan uzak durmaya bakın. Toplu paralar ya da yeni yatırımlar mümkün. Ortaklaşa yatırımlar ön plana gelirken daha gerçekçi olmaya bakın. Beklediğiniz parasal kaynaklar gerçekleşse bile ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız.


ASLAN BURCU : Sevgiliniz de en az sizin kadar kıskanç. O da sizi başkalarıyla paylaşmak istemiyor. Bu duygularını zaman zaman bastırmaya çalışsa da elinde olmuyor. Bugün aşk yaşamınızda daha çok durumu korumaya çalışmalı, farklı istekler içerisinde olmamalısınız. İsteklerinize ulaşmak için büyük bir gayret içerisinde olacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerde başarılısınız. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız. Ağır sakin görünüşünüz ve durumu açıklarken takındığınız tavır siz farkında olmasanız da size iyi bir puan kazandırmakta. Maddi konularda çok duyarlısınız. Harcamalarınızda asla bütçenizi aşacak çalışmalar yapmıyorsunuz. Başkalarına karşı son derece anlayışlısınız. Ancak söz konusu kendi istekleriniz olduğu zaman sürekli erteliyorsunuz.

BAŞAK BURCU : Bu konularda oldukça prim yapan güven duygusunun, sizde pek bulunmadığı şeklinde inançlar geliştirmişsiniz. İçinizdeki yaşama coşkusu, aşka geleneksel yaklaşımlarınızı engelliyor. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz. Ama şu sıralar bu inancınızın uyarılarına kapalı olmanızda fayda var. Girişkenliğinizden yararlanma eğiliminiz, sizi bazı yanılgılara sokabilir, sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Ciddi problemleriniz yok. Fakat önümüzdeki günler içinde zamansız ve yersiz birtakım harcamalar, geçici sıkıntılar getirebilir. Bütçe hesaplamalarında biraz zayıf görünüyorsunuz.TERAZİ BURCU : Bugün, ilişkinizde oluşabilecek yanlış anlamalara karşı hazırlıklı olmalı ve önüne geçmelisiniz. Açık davranabildiğiniz takdirde hoş bir gün olabilir. Ay dan olumlu etkilendiğiniz bugün, ticari girişimler ve yurtdışı bağlantılar gündeme gelebilir. Eğitim konularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. İşinizde yaratıcılığınızı ve zekanızı kullanarak çok başarılı olabilirsiniz. İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün kendiniz veya sevdikleriniz için harcamalar yapabilirsiniz.AKREP BURCU : Bugün yaşadığınız pişmanlıkları, ayrılık aşamasında tahmin ediyordunuz. Yeni açılımlar, bu pişmanlıkları yok edebilir. Çevrenize iyi bakmalısınız. Yeni bir ilişki için köşe bucak aramanız gerekmiyor. Yanlış kişilere yanlış tepkiler verebiliyorsunuz. Size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz. Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Müdahalecileriniz var. Ama siz bu müdahaleleri haklı görüyorsunuz, pek şikayetçi değilsiniz.


YAY BURCU : Bugün yine aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar eşiğinde olacaksınız. Aslında siz halinizden memnunsunuz. Yaşadığınız aşk için bir gelecek beklentinizin olmaması tek sorununuz. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizle uğraşmak durumunda kalacağınız bir gün geçireceksiniz. Elinizdeki işler sizin sevdiğiniz, yeteneklerinizin gelişmesini sağlayan işler olduğu için mutlusunuz. Maddi konularda çok şanslı bir konumdasınız sevgiliniz size büyük maddi destek sağlıyor. Onun sayesinde çok rahat bir dönem geçirdiniz fakat bu durumun rahatlığını siz yaşamamalısınız.


OĞLAK BURCU : Gönlünüz bir süredir boş ve şu günlerde yeni bir aşk macerasına atılmak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Yakın çevrenizde hoşlandığınız biri var fakat onunla nasıl konuşacağınızı bilemiyorsunuz. İş yerinizde amirlerinizle aranız çok iyi. Bu durum size önemli bir ayrıcalık kazandırıyor. Bugün zor bir işin altından amirlerinizin yardımı ile rahatlıkla kalkabileceksiniz. Para konularında ailenizin desteğini alıyorsunuz. Fakat son günlerde yapmış olduğunuz gereksiz ve yüklü harcamalardan sonra ailenizden destek istemeye yüz bulamıyorsunuz.

KOVA BURCU : Duygularından ve kendinden emin tavırlarınız karşınızdakine daha çekici gelebilir ve bugünlerde daha atak olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir şeylerin olgunlaşması için koyduğunuz zamanı sürekli uzatmamalısınız. Daha iyi bir pozisyonda olma isteğinizi yararsız kişilere ulaştırıyorsunuz. Bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Planlı çalışmalarınız, kazancınızla ilgili yeni beklentilerinize cevap verecek. Zaman içersinde belli bir tasarrufa ulaşabilirsiniz, ama bu, beklediğiniz boyutlarda olmayabilir. Yeni kaynak arayışlarınız var. Bunlarla ilgili görüşmelerde yeni haberler söz konusu.
BALIK BURCU : Duygusal yaşantınızda olumlu bir devredesiniz. Bu dönemler de sorundan uzak güzellikleri paylaşabileceksiniz. Eşinizin size gösterdiği sevgiyi karşılamakta zorlanabilirsiniz. Keyfini çıkartın. Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumlu yönlendirebileceğiniz bir gün. Anneniz ya da kadın akrabalarınızdan biri size maddi konularda destek olabilir. Eviniz için birçok masraf yapabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.