8 Şubat 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 8 Şubat 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Aşk yaşamınızda son derece enerjik olacağınız ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda fikir ayrılıklarından kaynaklanabilecek bazı sorunlar oluşabilir ancak bu sorunlar sizi zorlamayacaktır. Ani tepkiler vermekten kaçınmalı ve tutumlarınızda esnek davranmalısınız. Bazı yeni heyecanlar duyabilirsiniz. İş yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlarda hızlı davranacaksınız. Ancak mantığınızla duygularınız arasında kalacağınız bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız bazı değişikliklerde acele etmemeli ve gelişmeleri iyi takip etmelisiniz. İş konusunda genel anlamda verimli bir gün geçireceksiniz. Maddi konularda harcamalarınızda aşırıya kaçabileceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi çok fazla önemsemeyeceksiniz. Bir süreden beri istediğiniz şeylere sahip olmak için alışveriş yapabilirsiniz. Karşınıza iyi değerlendirmeniz gereken bazı fırsatlar çıkacaktır ancak aceleci davranışlarınız yüzünden bunları değerlendirmeniz kolay olmayabilir.


BOĞA BURCU : Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dikkatli olup yavaş ama emin adımlar atmakta fayda var. Uzun süreli ilişkinizin beraberliğinizin altında bu ilişkiye duyduğunuz büyük güven yatıyor. Tabi, bu güvenin altında da büyük aşkınız. Göz ardı edilen bazı hatalar, yine de söz konusu. Elinizin altındaki bir iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz. Ailesel problemleriniz bu aralar canınızı sıkabilir fakat bunun sizin üzerinizdeki etkisi kısa ömürlü olacak.İKİZLER BURCU : Aşkınızı uç noktalarda hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişi sizin heyecanınızı paylaşmıyor olabilir. Düğümlenen sorunları çözmek için kendinizde olağanüstü bir güç hissedeceksiniz. Bu güç ve enerjiyle detaylı düşünceyi birleştirirseniz çok verimli bir iş haftası geçireceksiniz. Sürekli bir yerlerden para beklemek sizi strese sokuyor. Alacaklarınızı istemede daha ısrarlı davranmalısınız. İş çevrenizde iyi niyetinizi kötüye kullanan kimseler olabilir. Bugün sizin için maddi konularda bir dönüm noktası olabilir. Hayatınızda geliştirmek istediğiniz ve belli bir düzen içerisinde belli rotada götürmek istediğiniz işlerinize bir joker kartı misali şans döngüsü yaşamanız çok muhtemel. Geçmişten gelecek bir misafir sizi fazlasıyla mutlu edecek. Yeni teklifler her an önünüze gelebilir.YENGEÇ BURCU : Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza her zamankinden fazla yoğunlaşabilirsiniz ve bu işlerinizi ihmal etmenize yol açabilir. Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Beklentilerinize ters düşen bazı gelişmeler ve duygusal sorunlar yaşanabilir. Hassasiyetiniz artıyor ve iç dünyanızda çeşitli çelişkiler yaşayabilirsiniz. Kendinizi kontrol etme isteğinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Bazı önemli işleriniz bugün halledebileceksiniz. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz.Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. İş ortamınızda bazı tatsızlıklar olabilir. Maddi konularda bazı ortak kazançlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz ancak kararlarınızı netleştirmeden önce tüm ayrıntıları gözden geçirmelisiniz.
ASLAN BURCU : Her problemin üstesinden geliyor sürekli akılcı ve seri çözümler üretiyor olmanız sizi çok sevindirse de neden bu kadar karışık ve çözümlenmesi gereken durumlar yaşadığınızı da sorgulamanızda fayda var. Her zaman güçlü olmanız gerekmiyor. Her şeyi sizin üstlenmeniz de. Bu aralar ihmal ettiğiniz aşk hayatınızı renklendirmek için bol bol sosyal aktiviteye katılmanızda fayda var. Fazla hırslı biri çabuk kurulma zaafınızın farkında, sizinle oynayabilir. Bu zaaflarınız bir edilgen olduğunuzu göstermiyor. Ama abartı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor. Parasal konularda oldukça tutumlusunuz. Bir planınız var. Bu planınızı gerçekleştirmek için biraz daha kemerleri sıkmalısınız. Yakın zamanda biriktirmeyi düşündüğünüz parayı biriktireceksiniz.


BAŞAK BURCU : İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar edemiyorsunuz. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. İşlerini yoluna koyabilmeniz, doğru zamanlamalara bağlı. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Kolay harcıyorsunuz ve bunun değişmez bir doğallık olduğunu savunuyorsunuz. Bugünlerde hesapta olmayan gelişmeler sizi sıkı para politikaları içine sokabilir.TERAZİ BURCU : Romantik ilişkilerinizin seyri, duygusal patlamalarınız yüzünden bozulabileceğinden dikkatli olun. Yaşamınızda ki olumsuzlukları ilişkinize yansıtmakla, sorunlarınızı paylaşmayı istemek arasındaki farka dikkat etmelisiniz. İş yerinde birlikte çalıştığınız ,yakın ilişkileriniz olan insanların kıskanç tutumlarına karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayret edin. Size verebilecekleri zarar bundan öteye geçemeyecektir. Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilir ve siz de onlara yardım edebilirsiniz.AKREP BURCU : Doyurucu özel zevklerinizle yetiniyor gibisiniz. Birkaç güne kalmadan, bunların her şeye yetmediğini hissettiren birtakım elektriklenmeleriniz olabilir. Önümüzdeki günler içinde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Sizin ilişkisinde hemen, hemen her konuda şansını yitirdiğini düşünen saplantılı biriyle sorun yaşıyorsunuz. Bazı aksaklıklarda önemsemez tavrınız, daha da problem yaratabilir. Bu sıralar para tartışmalarına girmemeye çalışmalısınız. Eğlencenize, hobilerinize ayırdığınız harcamalar, yakın çevrenizde istemeyeceğiniz biçimde tartışılabilir.YAY BURCU : Siz ondan romantik ve heyecanlı sürprizler bekliyorsunuz. Durup ondan beklemek yerine onu şaşırtmayı deneyin. İş ve aile yaşantınızdaki üzüntüleri sürekli olarak ilişkinize yansıtmanız doğru değil. Onun da sizi anlamadığını düşünmek yerine onu kaybetmemek için çaba gösterin. Bir iş arkadaşınız sizden işleriyle ilgili yardım isteyebilir. Aslında bu kişi hoşlanmadığınız birisi ama ona yardım etmeniz amirinizin gözünden kaçmayacak. Çalışkanlığınız ve iş prensibinizle yine takdir edileceksiniz. Kendinizi maddi anlamda kontrol etmeniz gereken bir gün. Gereksiz harcamalardan kaçının. Elinize geçmesi gereken parayı alamadınız oysa bu haftayı ona göre ayarlamıştınız. Şimdi daha hesaplı olmanız gerekecek.

OĞLAK BURCU : Son derece neşeli, yerinde duramayan, insanlarla uyumlu bir yapınız var. Genel olarak bu kadar sevgi dolu olan kalbiniz bir de biri için çarpmaya başlayınca önünüze kimse geçemiyor. Elinizdekilerle yetinme isteğiniz çoğu kez çalışma azminizi kırıyor. Bir memur zihniyetiyle iş yapmak istiyorsunuz. Böyle çalışmaya devam ederseniz yeteneklerinizi körelteceksiniz. Maddi konularda beklediğiniz gelişmeleri yaşayamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Özellikle yapmak zorunda kalacağınız bir harcama sizi oldukça sıkıntıya sokacak.
KOVA BURCU : Aşk yaşantınızda her şey yolunda gözüküyor. Fakat siz yine de mutlu değilsiniz. Arayışlar içindesiniz. Bugün sevgilinizle görüşmeyecek ve zamanınızı kendinize ayıracaksınız. İş yaşantınızda beklemedesiniz. Bazı iş görüşmeleri yaptınız ve bu görüşmelerden bir netice çıkmasını bekliyorsunuz. Bugün de işinizle ilgili haberleri takip edeceksiniz. Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın parasal yaklaşımlarınızı olumsuz etkileyebileceği bir gün. Maddi konularda ayakları yere basan ve sağlam fikirleriniz iyi yatırımlar yapmanızı sağlayacak.
BALIK BURCU : Kendinizi bu konularda sınırlamanızın gerçek nedenlerini keşfetmeniz gerekecek. Onu daha yakından tanımaktan çekinmemelisiniz. Bağlanma korkunuzun duygularınızı engelleyemediğini görüyorsunuz. El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor. Parayla ilişkileriniz bugünlerde farklılıklar içeriyor. Bugünlerde sıkı para tartışmalarınız var. Ama tartışmaya girmeden bir şeyleri halletme niyetinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.