14 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 14 Mart 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün kendinizi güçlü, sağlıklı ve karizmatik hissediyorsunuz. Heyecan verici bazı davetler almanız olasıdır. Popülaritenizde ani bir artış olacak ve buna çok şaşıracaksınız. Genişletilmiş kariyer fırsatları yeni tanıdıklardan gelebilir ve yeni arkadaşlara, yeni bir pozisyona ve muhtemelen yeni bir eve açılan kapıları bulabilirsiniz. Aşk hayatınız da bazı inişli çıkışlı dönemler yaşayabilirsiniz, bu aralar aşkın sizin önemini tartışıyorsunuz. Aşk sizin için ne ifade ediyor bu sorunun cevabını arıyorsunuz. Özel hayatınızda ki meseleleri iş hayatınıza da yansıtıyorsunuz ve sürekli dalgınsınız. Borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz ve bu durum sizin çok sevdiğiniz bir şeyi alamamanıza neden oluyor.BOĞA BURCU : Önümüzdeki aylar için iyimserlik ve coşku hakim diyebiliriz. Bugün ise kendinden emin ve güçlü hissediyorsunuz. Bir erkek ziyaretçiniz olacak ve sizin için bazı şaşırtıcı haberler getirecek. Yatırım yapmak veya mülk satın almak için harika bir gün. Yasal belgeler veya sözleşmeler yoluyla para bekliyorsanız, bugün postayla gelebilir. Gece, canlı ve ilginç rüyalar görebilirsiniz. Sonuç olarak, sizin için tatmin edici bir gün olacak. Sevgilinizle bu aralar yeni şeyler yapacaksınız hatta öyle ki çevrenizde ki tüm gözler sizde olacak. İş yerinizde bazı konularda ufak ta olsa tatsızlıklar yaşayabilirsiniz bu konuda dikkatli olmalısınız. Bu aralar çok adil davranıyorsunuz ancak olacakları önleyecek gücünüz her zaman olmayabilir. Son günlerde gereksiz harcamalarınız arttı, dikkat.

İKİZLER BURCU : Sevgilinizin çekingen tavırları sizin hoşunuza gidiyor ancak toplum içine girdiğinizde sevgiliniz kendisini iyice içine kapanıyor. Her şeyin fazlası zarar bunun farkındasınız. Sevgilinize bu durumdan bahsetmek istiyorsunuz ancak nasıl diyeceğinizi bilmiyorsunuz. İşinizle ilgili bazı korkularınız vardı ancak bunu işin içine girdiğinizden beri yok oldu bazen deneyerek öğrenmek gerektiğini anladınız ve bunu deneyimlemiş oldunuz. Bu aralar yaşamınızı gereksiz konularla geçiriyorsunuz buna bir son vermelisiniz ve hayatınızı ilgilendiren meselelere yönelmelisiniz. Bugün size bazı ilginç bilgiler gelebilir. Bu haberler sizi derin düşüncelere sokabilir ve hayatınızın gidişatını bir şekilde değiştirebilecek kararlar vermenize yol açabilir. Eğitiminizi geliştirmek için okula dönmeyi düşünebilirsiniz. Bugün ruh haliniz iyimser ve olumlu olacak. Gelecek için ütopik planlarla dolu olabilirsiniz. Birkaç gün bekleyin ve sonra kesin planlar yapmaya başlayın. 


YENGEÇ BURCU : Güne harika hissederek başlıyorsunuz. Her şey güzel ve daha da güzel olacak gibi duruyor. Bugün, ruh halinizi artıracak iyi haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra bir parti ya da bir etkinlik için arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarla konuşmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman. Akşam, rahatlamanın keyfini çıkarın! İlişkiniz dolu dizgin yaşıyorsunuz ve partnerinizi de seviyorsunuz. Ancak çevrenizden bazı kişiler tarafından olumsuz tepkiler alıyorsunuz bu kişilerin tepkileri hakkın da kendinize sormanız gereken şeylere olabilir öncelikle bu kişilerin tepkileri doğru mu ve arkasında bir art niyet var mı? Sadakat yönünüz fazlasıyla gelişmiş olması sizi, arkadaş çevrenizde sevilen ve özlenen biri haline getiriyor. Arkadaş ilişkilerinizde eli açık biri olmanız takdir görüyor. Siz de size yapıldığı gibi bazı yakınlarınızın işine karışıyorsunuz. Onların çözüm üretmesini engelliyorsunuz.


ASLAN BURCU : Aşk hayatınızda bazı durumlar istemediğiniz şekilde gelişebilir. Bu durum aşk hayatınızda bazı değişiklikler yaşamanıza neden olacak ve siz bu değişimden hiç hoşnut olmayacaksınız. İş konusunda bir arkadaşınızdan destek alacaksınız ve bu desteğin faydalarını uzun bir süre göreceksiniz. Ailenizle ilgili maddi konularda tartışma yaşayabilirsiniz. Bu durum hiç hoşunuza gitmese de bir süre onlardan uzaklaşmayı düşünüyorsunuz. Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Emir almamak gibi takıntılarınız olduğu için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı ve kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız.


BAŞAK BURCU : Bugün ilham sizin anahtar kelimeniz olacak. İyimser ve coşkulu bir tavır, güçlü tasavvurlara yol açıyor. Bu da, geleceğe yönelik projeler için somut adımlara dönüşebilir. Bunlar, evinizi ilgilendiren sanatsal faaliyetler veya işinizin merkezine oturacak bir değişiklik olabilir. Ne olursa olsun, bu planları harekete geçirmek için iyi bir gün. Tüm işaretler, bugün başlatılan veya tamamlanan herhangi bir projenin başarısını göstermektedir. Bugün her olayı pratik bir şekilde çözümleyeceğinizin farkındasınız. Düşüncelerinizde belli bir hız var ve yoğun duygular içindesiniz. Yüksek standartları olan bir kaliteye sahipsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için, gerekli şartları yaşamınıza mantıklı bir şekilde geçiriyorsunuz. Beklediğiniz haberleriniz gecikebilir.


TERAZİ BURCU : İlgilendiğiniz bir grup, sizi olumlu bir akıl çerçevesine sokabilir ve neredeyse tüm yol boyunca atladığınız bilgilere dikkatinizi vermenizi sağlayabilir. Bugün sosyalleşmekten zevk almalısınız. Her zamankinden daha tehlikeli bir hal alıyorsunuz. Hem eski hem de yeni arkadaşlar çalıştığınız yeri arayabilir. Bu ruh halinize olumlu katkıları olan bir çeşit zaferdir! Bugün yardımlaşma duygularınız çok yoğun bir şekilde seyrediyor. Yaratıcılığınız konusunda kendinize güveniyorsunuz. Çevrenize karşı temkinli ve tereddütlü davranma konusunda haklı nedenleriniz olabilir. Sözlü ifadelerinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz ve kendinizi savunma konusunda, ısrarcı bir tutum izleyeceksiniz.
AKREP BURCU : Kariyeriniz uğruna pek çok fedakarlığa ek olarak sadakatli ve gayretli çalışmanız, yakında meyve vermeye başlayacak. Muhtemel ilerlemeyle birlikte büyük bir değerlendirmenin öngörülmesi, tüm gün boyunca gelecekle ilgili planlar yapmanıza ve hayaller kurmanıza yol açacak. Bu haklı huzurun tadını çıkarın. Ailenizle biraz zaman geçirin. Belki bir kutlama planlayabilirsiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal konularda ısrarcı bir tutum içindesiniz. Partnerinizle aranızda derin bir tutku oluşabilir. Kıskançlık duygularınızın sizi rahatsız etmesine izin vermediğiniz müddetçe her şey çok daha anlamlı ve güzel olacaktır. Bugün, her şey sizin tarzınıza uygun bir şekilde gelişiyor.
YAY BURCU : Ay'ın bulunduğu konum kişisel özgürlüğünüz konusunda bazı kısıtlamalar getirebilir. Çalışma yaşantınızda sizin istekleriniz dışında gelişen durumlar söz konusu. Hareketli yapınızı dengelemek için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün, herkesi şaşırtan davranışlarınızla oldukça ilgi göreceksiniz. Vurgulayıcı tavırlarınız göz dolduracak. Sonunda uzun zamandır çalıştığınız bir hedefe ulaşıyorsunuz. Başarı ve ilerleme yolundasınız ve geleceğiniz hakkında son derece hevesli ve iyimser hissediyorsunuz. Hayatınızda bazı büyük değişiklikler olabilir, ancak hepsi olumlu olacak, korkmayın! Seyahat etmeyi ve yeni keşifler yapmayı umuyorsunuz. Bu isteklerinizi yerine getirmeye özen gösterin!
OĞLAK BURCU : Yaşamınızla ilgili tutkulu davranışlar sergileyeceksiniz. Partnerinizle birlikte mantıklı davranışlar içinde olacak ve bazı planlarınızı birlikte uygulama içindesiniz. Zevklere düşkünlük söz konusu olacak. Ortak kararlar alacak, birçok aktivitelere birlikte katılacaksınız. Yaşantınızla ilgili hareketlenme gündeme gelecek. Canlı, harika rüyalar dün gece uykunuzu sıkça bölmüş olabilir. Gerçek olmadıklarını anladığınız an hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Sizin için hepsinin bir mesajı var. Bu yüzden onları not alın, bir kenara koyun ve zamanı gelince analiz edin. Bazı yetenekleriniz ve hayal gücünüz bugün çok güçlü. Bu, bir süredir aklınızdaki sanatsal bir projeye başlamak için harika bir fırsat yaratabilir.
KOVA BURCU : Bugün bulunduğunuz mekanda huzur verici bir konum arıyorsunuz. Sabit düşünceler içindesiniz. Evinizle ilgili değişimler söz konusu. Ailenizle ilgili fikirlerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.Onlarla aranızda oluşan gerginliğe belli bir mantıkla yaklaşabilirsiniz. Olaylara tepkili davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün sosyal enerjiniz çok yüksek. Bu enerjiden sonuna kadar yararlanmaktan çekinmeyin. Özellikle, yeni insanlarla tanışmaya ve bulunduğunuz ortamı ısıtmaya çalışın. Yeni ve özel biriyle tanışmak için ideal bir gün olabilir. Karşı cinsten biri özellikle size çekici gelebilir. Çapkınlık yapmaktan korkmayın!
BALIK BURCU : Bugün çok hoş sürprizler olabilir. Bekarsanız, ilginizi çeken birinden bir telefon alabilirsiniz. Bu telefon, özgüveninizi büyük ölçüde artıracak ve günün geri kalanında adeta havalarda uçacaksınız. Bugün başlayan herhangi bir yeni ilişki veya projenin arkasında harika bir enerji olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın! Duygularınızı belli ölçülerde yaşamaktan yanasınız. Bugün özel iletişim konularında istediğiniz her türlü başarıya yakalamak istiyor ve gerekli şartları kendinize uygulamaktan çekinmiyorsunuz. Sanatsal olayları takip etmekten zevk duyacağınız bir gün. Bir çok davete katılacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.