2 Mart 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 2 Mart 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Kariyerinizle ilgili uzun zamandır devam eden bir rüya sonunda gerçekleşebilir, hazır olun! İlk bakışta, hayal kırıklığını önlemek için alacağınız habere inanmak istemeyeceksiniz. Bu yanlışa kapılmayın; yolunuza boş yere negatif enerji sokmayın. Son zamanlarda kafınızın karışıklığı atacağınız adımları engelliyor. Bu durum bir nebze geleceğe dair umudunuzu yitirmenizden kaynaklansa da asıl nedeni insanların söylemlerinden etkilenmeniz oluşturuyor. Bir şeyi unutmayın; bu hayat sizin ve başkalarına ait düşüncelerin etkisinde kalmaktan kurtulmalısınız. Böylece kafa karşıklığınız ortadan kalkacak ve geleceğe yönelik daha emin adımlar atacaksınız.BOĞA BURCU : Ay karşıt burcunuzda ilerlerken duygusal konularda performans yüksekliği göze çarpıyor. Partnerinizin sizin hakkınızda düşüncelerine çok önem veriyorsunuz. Bugün, duygu derinliği yaşayan bir kişi olarak birçok ayrıntı söz konusu olabilir. Gizliliklerin size kazandıracağı hiçbir şey yok unutmayın. Aşk hayatınızda canınızı sıkabilecek gelişmelerin arefesindesiniz. Üçüncü kişilerden kaynaklanacak bu durum hem sizi hem de partnerinizi hırpalayabilir ama dezavantajları avantaja çevirebilirsiniz. Bu dönemde göstereceğiniz mücadele iilşkinizin daha da sağlamlaşmasına yol açabilir. O yüzden mücadele etmekten asla korkmayın. İKİZLER BURCU : Birlikte çalıştığınız kişilerle iş birliği içinde olacaksınız. Bugün, kendinizle ilgili yeni projeler üretme çabasındasınız. Partnerinizle ortak çalışmalar yapmak için uygun bir gündesiniz. Onunla paylaşacağınız çok şey var. Fakat sizin değişime olan ihtiyacınız yüzünden, sosyal ilişkilerinizi kendi tarzınıza göre yaşamak istiyorsunuz. Aşk hayatınızda kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Kendinizi aşka kapatmış olmak sizi yoruyor, sosyal çevrenizin fazlasıyla olması sizin aşka hayatınızdaki eksikliğin fark etmemenizi sağlıyor ancak bu böyle devam etmemeli ve yeniliklere açık olmalısınız ömrünüz boyunca yalnız kalamazsınız. İş hayatınız da kendinize has güzel takdir edilmeye değecek projeleriniz var ancak finansal yetersizlik dolayısıyla bu projelerinizi yerine getiremiyorsunuz.

YENGEÇ BURCU : Duygu derinliği içinde olacağınız bugün, her şeyi farklı yönden algılıyorsunuz. Geçmiş yaşamınızla ilgili eski pürüzler kafanıza takıyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizinle olan beraberliğinde, sosyal statünüze önem veriyor olması, sizi daha da seçici yapabilir. Bugün, günlük yaşamınızda tatmin edici, bir performans gösteriyorsunuz. Kendiniz de geleceğe dair köklü değişimler yapmak istiyorsunuz ancak kafanızda ki bu değişimleri pratiğe dökmek sandığınızdan daha zor olabilir. Maddi kazanımlarınızı tekrar kontrol etmelisiniz hatta yeni kazanımlar elde etmeniz bile mümkün görünüyor. İş hayatınızda maddi anlamda tatminsizlik yaşıyorsunuz ancak koşullar sizin sandığınızdan daha da zor gelişebilir. Ailenizle vakit geçirmeyi ihmal etmemelisiniz.


ASLAN BURCU : Önümüzde ki günlerde partnerinizden gelecek sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sevgiliniz sizin beklediğiniz olmasını çok istediğiniz bir şey için kollarını sıvadı bile. Çevreniz de ki kişilerle maddi tartışmalara girememenizde fayda var zira bu sizi oldukça etkiliyor. Bu sıralar eski bir arkadaşınızla görüşüp onunla eski günleri yad edebilirsiniz bu size iyi gelecektir. Fikirlerinizde belli ve gözle görülen bir inatçılık söz konusu. Ele aldığınız konuları sonuna kadar inatla sürdürecek ve başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız. Aileniz, kararlı davranışlarınız karşısında, size destek verecekler ve siz de olumlu etkileneceksiniz.
BAŞAK BURCU : Karşı tarafın ani değişimleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün, çevrenizle birlikte yeni başlangıçlar içinde olacak ve girişimciliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Siz, kendi tarzınızla hareket etmekten yanasınız. Şartlarınız konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. İşinizle ilgili bazı şeyleri aşma çabası içinde olacaksınız. Yeni iş arayışları içindesiniz bu sıralar risk almak sizin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Kazancınızda ki artışı birikim olarak değerlendirmek istiyor olmanız geleceğiniz açısından sizin olumlu gelişmeler elde edeceğinizi gösteriyor bu sıralar ailenizi ihmal etmemeli onlarla yakından ilgilenmelisiniz.

TERAZİ BURCU : Aşk hayatınız da her zaman haklı olmadığınızı zamanla sizde fark edeceksiniz neyse ki hatalarınızdan ders çıkarmayı bilen birisisiniz ve telafisi mümkün hatalar yapıyorsunuz. İş ortamınızda oldukça yoğun bir ortam içerisindesiniz bazen yaptıklarınız yoğun çalışmalarınızın yeterince takdir edilmediğini düşünüyorsunuz ancak yinede elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz biraz daha sabırlı olursanız hakkaniyete güvenip yaptıklarınızın karşılığını alacaksınız. Bazı olayların sonucu sizi yakından etkileyebilir.

AKREP BURCU : İlişkiniz de bu sıralar biraz problemler gözüküyor, partneriniz geçmişiyle ilgili halen içinden çıkamadığı duygusal konularda sizden bira sağ duyu bekliyor sizin de yapabileceğiniz en akıllıca davranış ona biraz zaman tanımanız. Maddi birikimleriniz uzun vadede sizin için bir çözüm değil ancak kısa vadede hayatınızı kurtarıyor. Yakın çevrenizin bazı tavsiyelerine uymakta fayda var özellikle de ailenizinkine.

YAY BURCU : Bu sıralar sağlam kararlar vermeli ve kararlarınızın da arkasında durmalısınız çünkü bu ara alacağınız bir çok karar hayati önem taşıyor. Bütçenizi aşan harcamalar yapmaktan kendinizi alamıyorsunuz ancak artık kendi ayaklarınızın üstünde durmayı öğrenmelisinz. Yetenekleriniz konusun da kendinize biraz daha güvenmelisiniz çünkü istediğiniz her şeyi yapabilecek kapasiteye sahipsiniz. Kişisel özgürlüğünüzün elinizden alınmasına karşısınız. Bugün, derin düşünceler içinde olabilirsiniz.Bulunduğunuz ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, karşınızdaki kişilerle ikilem yaşamanıza neden olabiliyor. Ret etme konusunda daha cesur davrandığınız zaman, yaşamınız kolaylaşacak.
OĞLAK BURCU : Çevrenizdeki kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir.. Karşınızdaki insanlara güven duymak istemeniz sonucunda, detaylar ön plana çıkıyor. Bugün, bir çok konu üzerinde yeniden düşünmeli ve karar vermeden önce beklemelisiniz. Arkadaş çevrenizde yanlış telkinlere neden olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız bu sıralar biraz hareketlenecek sevgiliniz sizin aşkınızdan şüphe duyuyor ve sizin ilgisizliğinizden yakınıyor. Onun bu davranışı karşısında doğru bir tutum sergilemeniz gerekiyor. Ekonominin olumsuz gidişatı sizi de etkiliyor maddi kaynaklarınızda bir azalış söz konusu daha dikkatli harcamalar da bulunsanız da bu sizden kaynaklı bir durum değil.

KOVA BURCU : Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, yaratıcılığınızı daha da ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacak ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle kişisel tavırlarınız karşılaşacağınız olaylar üzerinde belirleyici olacak. Enerjinizi yanlış kullanmak istemiyor olmanız yüzünden, zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun. Aşk hayatınızda küçük bir durgunluk söz konusu bunun sebebinin ne olduğunu bilmiyorsunuz ama eskisi gibi heyecanlı hissetmiyorsunuz hatta bunun için bir çözüm bulmalı mısınız bulmamalı mısınız hakkında sizi düşündüren bu günlerde gündeminizi meşgul eden bir durum. İş hayatınızın temposu sizi oldukça yoruyor bu sıralar dinlemeye ihtiyacınız var. Ortak yatırılardan da uzak durmanız gereken günler içersindesiniz.BALIK BURCU : Duygusal bağlarınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Enerjinizi olumlu bir şekilde ortaya çıkarmalısınız. Görüşeceğiniz kişileri etkilemek sizin elinizde olan bir şey. Sadece sözlü ifadelerinizde dikkatli olmak zorundasınız. Bugün, yaşamınızı kolaylaştırıcı olayları kendinizi çekmekte üzerinize yok. Başarınızın desteklenmesini istiyorsunuz. Aşk hayatınız rutin ilerlemeye devam ediyor. Bu durum hayli canınızı sıksa da bunu dile getirmek için erken olduğunu düşünüyorsunuz. İş hayatınızda işinizi zamanın da yapma çabalarınız sizi çok yoruyor biraz kendinize zaman ayırıp dinlenmelisiniz. Maddi harcamalarınızı yerinde yapıyor olmanız sizin karınıza olacak ve bu sıralar yatırım yapabilecek konumda bile olabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.