Ana içeriğe atla

27 KASIM - 3 ARALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARIBurcunuza ait haftalık burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. 

Koç Burcu Haftalık Yorumu : 


Koç Burcu bu hafta güçlü şekilde destekleniyorsun. En yakınındaki insanların teşviği ile yeni bir işe el atabilirsin.
Geçen hafta üzerinde baskı oluşturan konular geride kalıyor. Yalnız yol almak istemeyeceğin bir haftadasın.
Ortak yapılacak işlerde atılan adımlar gelecek vaat ediyor. Kazancınla ilgili fazlasıyla hırslısın.
Kredi ve borçları olanlar bu hafta ele geçen paranın bir kısmıyla açıkları kapatabilirler.


Aşk hayatında yeni deneyimler seninle. Bekarsan aklında olan birine açılmak ve hayatı birlikte yaşamak isteyebilirsin.
Evliliklerde şanslı bir hafta. Eşler her açıdan birbirlerine uyum sağlıyor ve ilişki bir üst seviyeye taşınıyor.
Bir taşınma veya yer değişikliği ile ilgili konunun bir sonraki zamana ertelenmesi söz konusu.Boğa Burcu Haftalık Yorumu : 

Boğa Burcu bu hafta Satürn'ün etkisi altına giriyor. Ortak parasal bir konuyla ilgili üzerine gelindiğini hissediyorsun.
Payına düşene sahip çıkmak adına yeni görüşmeler yapabilirsin. Belli durumlarda seni devre dışı bırakmaya çalışan birine düşman olabilirsin.
Gelirin iyi seviyelerde. Giderleri kontrol altına almayı başarıyorsun. Yakın zamanda refah seviyenin daha da yükseleceğini söyleyebiliriz.


Boğa Burcu aşk hayatında bu hafta çevre ile olan ilişkiler son derece önemli. Başkalarının lafına sözüne güvenerek hareket etmemelisin.
Özellikle biri seni yanlış yönlendiriyor olabilir. Konuyu direk muhatabı olan insandan öğrenmek en doğrusu olacaktır.
Karar veremediğin karmaşık duyguların yer alacağı haftada aşk adına yeni adımlar atılmamalı.İkizler Burcu Haftalık Yorumu : 

İkizler Burcu bu hafta sağlıkla ilgili hassas bir konumdasın. Sağlığına her zamankinden fazla özen göstermelisin.
Gireceğin ortamlardan kapabileceğin bir mikrop veya kendini korumaman bu hafta seni hasta edebilir.
Mide ve bağırsaklarda oluşabilecek rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Son birkaç haftadır ilişkilerinde oluşan sorunlar bu hafta ortadan kalkıyor.


Partnerinle kuracağın dengeli iletişim her şeyin yoluna girmesini sağlıyor. Kalbin boşsa ilgini çekecek yeni biriyle tanışıp yakınlaşabilirsin.
Parasal konularda riskli işlere girmemeni tavsiye ederiz. Maddi yönden şanslısın ancak bir anlaşma konusunda yanılma payı çok yüksek bir haftadasın.
Şans oyunlarında uzak durmalısın. Kararsız kaldığın her konuyu bir sonraki zamana ertelemen faydalı olacaktır.
Yengeç Burcu Haftalık Yorumu : 

Yengeç Burcu bu hafta çoğu konuda beklediğin fırsatlar önüne seriliyor. Evde sorun teşkil eden bir durum ortadan kalkıyor.
Aile içi birlik ve beraberlikle zorlu işlerin üstesinden geliyorsun. Birbirinize ayıracağınız zaman ve karşılıklı doğru iletişim son derece önemli.
Ertelediğin bazı işleri tekrar ele alarak ilerletiyorsun. İçine sinmeyen bir işe son vermen söz konusu.
Yengeç Burcu bu hafta belli konularda aşk hayatını sorguluyor. Seni mutlu eden ve mutsuzluğuna neden olan şeyleri karşılaştırıyorsun.Üzerine alındığın sözlerin etkisinden kurtulman uzun sürüyor. Partnerinle aranızdaki sorunlar çoğunlukla iletişim kaynaklı ve sen bu konunun üzerine gidiyorsun.
Hissettiklerinle yaşama uyarlanan şeyler birbirini tutmuyor gibi. Yaşam alanını daraltan şeylerden kurtulma çabası içindesin.Aslan Burcu Haftalık Yorumu : 

Aslan Burcu bu hafta hiç olmadığın kadar melankoliksin. Suskun ve içine kapanık hallerine alışık olmayan yakınların seni artık tanıyamadıklarını söyleyebilir. Yaşama dair düşüncelerin her geçen gün değişiyor.
Şu anki süreç içinde sağlıklı düşünemediğin şeyler olabilir. Bu hafta gelecekle ilgili bazı şeylerin hatları belli oluyor. Yaşadığın alandan tümüyle uzak bir yere taşınma ihtimalin var. Ve sen belki de gitmekle gitmemek arasındasın.


Aslan Burcu aşk hayatı da içinde bulunulan durumdan en fazla etkilenen şey oluyor. Çaresizliği derinden hissedeceğin bir zamandasın. Bir konuda karar vermek için bekliyorsun. Senin için sadece kendi hissettiklerin değil, karşı tarafın ne istediği önemli.
Tek taraflı olan hiçbir şeye asla evet demiyorsun. Aşka ait tüm duyguları derinden hissedeceğin ve yalnız kalıp düşünmek isteyeceğin bir haftadasın.Başak Burcu Haftalık Yorumu : 

Başak Burcu bu hafta maddi konularda yeni şanslar yakalıyorsun. Ticari bir işte fazlasıyla kar yapıyorsun.
Yakın zaman önce başlayan işlerin karşılığını bu hafta alıyorsun. Mal sahibi olmak ve önemli yatırımlar yapmak isteyebileceğin bir döneme giriyorsun.
Keyfine düşkün alışverişler yaparak harcamalarda aşırıya kaçabilirsin. Hobinle ilgili almak istediğin şey bu hafta sahip olabilirsin.Aile ile ilgili yeni sorumluluklar ortaya çıkıyor. İstekleri yerine getirilmeyen bazıları seni bencil olarak nitelendirebilir.
Ancak bu senin pek umurunda olmuyor. Endişe ve kuruntularından sıyrılıyor, hayatını bu yönde yeniden yapılandırıyorsun.
Başak Burcu aşk hayatında her şey olduğundan daha güzel gelişiyor. Partnerinin yapacağı bir sürpriz seni şaşırtıp duygusallaştırabilir.Terazi Burcu Haftalık Yorumu : 

Terazi Burcu bu hafta ile birlikte önemli bir döneme giriyorsun. Yaşamında elde etmek istediğin şeylerle ilgili şans ve fırsatlar önüne gelebilir.
Bu noktadan sonra aklındaki planları devreye sokabilirsin. Tembelliği bir kenara bırakıyorsun.
Yaşamındaki bazı insanlara bazı konularda hayır demen gerekiyor. Sorumluluklarınla ilgili daha kararlı ve disiplinlisin.
Seni sinir eden bir konunun içine yeniden dahil olma ihtimalin var. Bu hafta daha kolay ve rahat gelirler elde ediyorsun.


Beklediğin büyük bir para bir sonraki haftaya kalabilir. Uzun süreli bir ilişkin varsa yahut evliysen değişime hazır olmalısın.
İlişkinde esnek olduğunda yeniliklere sırtını dönmediğinde daha mutlu olabilirsin.
Bekar bir Terazi isen her an her şey olabilir. Kendini sana unutturacak biriyle tanışabilirsin.
Yalnızsan beklemediğin bir anda hiç beklemediğin biriyle tanışıp aşık olabilirsin.Akrep Burcu Haftalık Yorumu : 

Akrep Burcu bu hafta her tür olumsuzluktan uzak duruyorsun. Gelişmeleri arka plandan izliyorsun.
Gitmen gereken bir yolla ilgili karar veremeyebilirsin. Ancak büyük ihtimalle gidiyorsun.
Durum senin sandığın kadar zor olmayabilir. Planlarınla ilgili hazırlık sürecindesin.


Emin olmadığın ne varsa erteliyorsun. Bu hata acele etmemek yapacağın en doğru şey olur.
Yenilik ve değişimle karşılaştığın noktada pek esnek değilsin. Bir arkadaşın belli bir konuda seni yanıltabilir.
Güven konusunda yeni sorunların oluşma ihtimali var. Akrep Burcu aşk hayatı bu hafta istekleri doğrultusunda şekil alıyor.
Bazı ilişkiler sona ererken bazıları son sürat devam ediyor.
Yay Burcu Haftalık Yorumu : Yay Burcu bu hafta oldukça sosyalsin. Çalışma alanını genişletiyor ve elindeki işlere hız veriyorsun.
Yardıma ihtiyacın olduğunda yardım istemeye çekinmemelisin. Alacağın haddinden fazla sorumluluk seni bir süre sonra yorabilir.
Çaba sarf ettiğin ve hırs yaptığın bir konuyla ilgili bu hafta pes edebilirsin. Arkadaşlar ve çevre ile olan ilişkilerinde yaşanan sorunlara sırtını dönmüyor, hallolması adına üzerine gidiyorsun.


Ancak tamamen uzak durman gereken biri hayatını gereksiz yere meşgul ediyor. Bunun farkında olsan da arkadaşlığını bitirip bitirmemek konusunda emin olamıyorsun.
Hafta ortasında yakın çevrenden birinin yaşayacağı ani bir rahatsızlık tüm aileyi seferber edebilir. Bu süreçte işlerini biraz ihmal edebilirsin.
Yay Burcu bu hafta aşk hayatını yeninden şekillendirecek farklı bakış açılarına sahip oluyor. Sıkıntılar yavaş yavaş azalıyor.
Yalnız olanlar bugüne kadar birlikte yol aldığı ancak ona hiç o gözle bakmadığı birine aşık olabilirler.Oğlak Burcu Haftalık Yorumu : 

Oğlak Burcu bu hafta büyüme ve gelişme adına atılacak önemli adımlar yer alıyor.
Kazancını yükseltebileceğin çok güzel fırsatlara sahipsin. Senin ne yönde ve ne kadar değerlendirmek istediğin çok önemli.
Seçimlerinde adil olman gelecek adına işleri daha da kolaylaştıracaktır. Bu hafta ortak işlere de el atabilirsin.


Sanat adına yapılanlar da hızlanıyor. Sergi açma, sunum yapma ve farklı projelerde yer alma gibi konulara hazırlık yapabilirsin.
Bazı ufak korkuların ve endişelerin olmasına rağmen üzerinde durman gereken şeyler olduğunun farkındasın. İlerlemekten vazgeçmiyorsun.
Oğlak Burcu aşk hayatında bu hafta olasılıklar güç kazanıyor.
Hislerinle hareket ediyorsun ve ne hissediyorsan o geliyor başına. Bunu kontrol edebilir, özel hayatında daha iyi şekilde yön verebilirsin.
Kova Burcu Haftalık Yorumu : 

Kova Burcu bu hafta konudan konuya sürükleniyorsun. Fazla yoğunsun. Ardı ardına halletmen gereken birden fazla iş var.
Hepsinin altından da başarıyla kalkıyorsun. Hukuksal alanda oluşan bir dava uzayabilir. Alınan bir karar olumlu yönde sonuçlanabilir.


Herkesin iyiliğine olacak olan bir konuda ufak bir oyun oynayabilirsin. Sözüne pek itimat etmediğin bir insanla aynı ortamda yer almak zorunda kalıyorsun.
Çevre, arkadaşlar, akrabalar ve kardeşlerin de içinde olacağı geniş kapsamlı bir düşünce içindesin.
Tüm işlerini hallettikten sonra yaşadığın yerden en azından bir süre uzaklaşmayı planlıyorsun.
Kova Burcu bu hafta aşk hayatına sahip çıkıyor. Sevdiğin insana sıkı sıkıya sarılıyorsun.
Geçmişe çizgi çekip, hırsı ve gururu bir kenara bırakıp devam etme kararı alıyorsun.
Balık Burcu Haftalık Yorumu :

Balık Burcu bu hafta karışıksın. Ruhsal bakımdan dengeni bozan insanlarla çevrili etrafın.
Aldığın bir teklife çok şaşırıyor, karşı tarafa belli etmesen de ciddi anlamda bunu düşünüyorsun.
Hayatı en baştan sorguladığın bir süreçtesin. En çok da yalnız kalmaya ihtiyacın var. Düşünceler seni fazlasıyla yoruyor.
Olaylardan bir süre uzak kalarak seni mutlu edecek hobilere vakit ayırabilirsin. Kazanç ve üretim anlamında değişen pek bir şey yok.


Balık Burcu aşk hayatında yaşanan belirsizliklerin sebebi verilemeyen kararlardan ibaret. Hiçbir şeyden tam olarak emin olamıyorsun.
Bu hafta kalbin ve düşüncelerin arasında kalarak olduğun yerde sayıyorsun.
Bir partnerin varsa karşılıklı konuşarak geldiğiniz ve varmak istediğiniz noktayı sorgulayabilirsiniz.


Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Haftalık burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Haftalık burç yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…