10 Aralık 2017 Pazar Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 Aralık 2017 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Hemen her alanda popülerliğiniz arttığı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde ki insanlara bu aralar dikkat etmelisiniz gizli hayranlarınız bulunabilir. Hiç ummadığınız biri size aşkını ilan edebilir. Eski bir tanıdığınız size maddi anlamda size yardımcı olabilir, inatçılık etmeyi bırakıp onun yardımını kabul etmelisiniz. Bu aralar eşyalarınızı kaybedebilirsiniz dikkatli olmalısınız. 


BOĞA BURCU : Bugün tatilin tadını çıkarın. Arkadaşlarınızın bazı organizasyonlarına davet alabilirsiniz, tembellik etmeyip katılın, eğlenceli zaman geçireceksiniz. İşiniz açısından önemli insanlarla da tanışma fırsatınız olabilir. Özel hayatınız ise, öğleden sonra daha hızlı bir hal alacak bunun için daha temkinli olmalısınız. Gereksiz tartışmalardan uzak durun. 

İKİZLER BURCU : Bugün de enerjiniz çok yüksek. Sizin hareketli yapınız karşınızdaki kişiyi etkiliyor ancak coşkunuza karşılık alamıyorsunuz. Onun hareketsizliği ise sizi üzüyor siz ve farklısınız ancak aşıksınızda bunu göz ardı edemezsiniz. Maddi konularda canınızı sıkmayın, bütçeniz harcamalarınız için gayet uygun. Hesapsız olmayın ama keyfinize bakın. YENGEÇ BURCU : Bugün artık bir karar günü olmalı sizin için. İlişkinizi yokuşa sürmenin bir anlamı yok, her şey sizin elinizde. Aklınızdakileri yapacak kadar güç var sadece harekete geçmelisiniz. Her işi başarmak zorunda değilsiniz bir alanda uzmanlaşmanız sizin için yeterli olur. Bazı harcamalar sizi zora sokacak bunun farkındasınız. Çekingenliğiniz sizi zora sokuyor kayıplarınızın altında sizin imzanız bulunuyor. 

ASLAN BURCU : Son zamanlarda duygusal olarak farklı bir yerdesiniz. Ne yaşadığınız pek bilmiyorsunuz ancak yaşadıklarınızı da dışarıya belli etmeyi sevmiyorsunuz. Uzun süredir yaptığınız işin sonuna geldiniz ve bunu çevrenizdekilere sunmadan önce yakın arkadaşlarınızın fikrini almak istiyorsunuz. Bu aralar üzerinizde ne olduğunu bilmediğiniz bir sıkıntı var. 


BAŞAK BURCU : Çevrenizin sizi anlamadığından yakınıyorsunuz ama unutmayın siz de daha anlaşılır davranışlar içinde bulunmalısınız. Bazı girişimleriniz kişi ya da kişilerce durdurulmaya çalışılıyor ancak buna izin vermemek sizin elinizde. İş hayatınızda olan yeni gelişmeler sizin için farklı ancak olumlu bir hal alacak. Size zaman kaybı yaratacak tartışmalardan uzak durmalısınız. TERAZİ BURCU : Bugün güne mutlu ve zinde başlayacaksınız ancak hiç ummadığınız biri ile tartışacak ve bunu gün boyu kafanıza takacaksınız. İşinizle gerginlikler söz konusu olabilir ancak bunun için farklı bir çözüm bulacaksınız ve bu durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Çevrenize karşı daha hoşnut davranmalısınız aksi halde istemediğiniz sonuçlara maruz kalabilirsiniz. 
AKREP BURCU : Bugünlerde yeni bazı başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni kararlar, yeni bir görüntü… hatta giyim tarzınızı bile yenileyebilirsiniz. Hayata küsmek sizin tarzınız değil, her zaman yeni başlangıçlar için güçlü bir yapınız var. Kendinize özen göstermelisiniz işleri yakın zamanda yoluna sokacaksınız. Sağlığınızla ilgili kontrolleri de mutlaka listenize almalısınız. YAY BURCU : Bugün hareketli geçirebilir hatta yorulabilirsiniz. Bir süredir yapmayı düşündüğünüz mekan değişikliği bu hafta sonu hayata geçebilir. Acele bir karar almış olsanızda hayatınız açısından çok olumlu sonuçlar yaratacak. Maddi konulara dikkat. Bazı para konularında tahsilat sorununuz olması sizin için kötü sonuçlar doğurabilir. 

OĞLAK BURCU : Aşk hayatınızda zirvelerdesiniz hatta bunun için özel bir çabanız yok kendiniz oluyorsunuz ve örnek gösteriliyorsunuz. Son zamanlarda aklınızda yurt dışında kalmak gibi bir düşünce var bulunduğunuz çevre sizi çok yordu bunu fark ettiniz artık uzaklaşmak istiyorsunuz. Tekrar kilo problemi yaşamak istemiyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU : Son zamanlarda yorucu bir dönem geçiriyorsunuz ve dikkatiniz çabuk dağılyor. Önemli kararlar alıyorsunuz ancak bunu uygulamadan çabucak unutuveriyorsunuz. Biraz sakinleşip dinlenmenizde fayda var. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için kendinizi fazla yormamalısınız. Çünkü koyduğunuz hedeflere zaten rahatlıkla ulaşıyorsunuz. BALIK BURCU : Son zamanlarda sevgiliniz ile aranız bozuldu ve ikinizden de kaynaklı bir durum söz konusu nedenini ikinizde biliyorsunuz ancak adımı ise karşı taraftan bekliyorsunuz açıkçası daha da bekleyeceksiniz. Sevgiliniz sizi daha da bekletecek. İş yerinizde bazı evraklar canınızı sıkabilir bunun için daha sakin olmalısınız. Bir alacağınızı elde edeceksiniz ve bu sizi rahatlatacak.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.