14 Aralık 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 14 Aralık 2017 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Uzun zaman önce attığınız adımların bu aralar sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Ailesel problemleriniz bu dönemde giderek artıyor. Özel ilişkinizde eşinize güvene dayalı sorunlar sizin atacağınız adımla ortadan kalkabilir. Maddi konularda yapacağınız harcamalara dikkat etmekte fayda var.


BOĞA BURCU : İş hayatınızda yeni gelişmeler sizi bekliyor. Aklınızdaki sorulara cevap bulacağınız süreçte yeni iş teklifleri de sizi bulabilir. Sağlık konusunda dikkatli olmakta fayda var.Aranızın bozuk olduğu insanlarla sorunları çözeceğiniz bir dönemdesiniz. 

İKİZLER BURCU : Hayatınızdaki koşturmaca sizi artık yormaya başladı ve sizde bunun farkındasınız. Artık sakinlik yaşamak ve yorgunluğu atma zamanı geldi. Bilginizin size verdiği 'her işi yaparım' modunu bırakmalı ve sadece kendinizi düşünmelisiniz.YENGEÇ BURCU : Özel hayatınızda partnerinizle olan ilişkiniz hiç ummadığınız kadar iyi gidiyor. Başkaları tarafından da ilişkiniz dikkat çekiyor. Aranıza kara kedilerin girmesini izin vermeyin ancak Partnerinizle birlikte olursanız sizin mutluluğunuzun üzerinde dolanan kara bulutları dağıtabilirsiniz. 

ASLAN BURCU : Son zamanlarda yaşadığınız maddi problem sizin canınızı sıkıyor. Düşünmeden yaptığınız harcamaların size soktuğu bu durumdan kurtulmanın tek bir yolu var. O da gereksiz harcamalardan kurtulmak. Özel hayatınızda ise beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı bir sürecin arifesindesiniz.  BAŞAK BURCU : Yakın çevrenize karşı derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacaksınız.TERAZİ BURCU : İş hayatınızın son günlerde hayatınızın tümünü kapladığını ve kara bir delik gibi büyüyerek sizi de tüketeceğini hissediyorsunuz. Bu durum sizi bitirmeden sizin bir şeyler yapmanızın zamanı geldi. Küçük bir seyahat size iyi gelecektir. Yapacağınız seyahatte tabi ki de bir yol arkadaşının olması sizin için daha da iyi olacaktır. Son günlerde ailenizde gelen bir haber sizin mutluluğunuzu daha da artıracaktır.
AKREP BURCU : Sabah saatlerinde keyfinizi kaçırıcı olaylar yaşanabilir. Kendi içinize dönmek isteyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Gün içinde koşullar sizin tahmin ettiğiniz gibi ilerlemeyebilir. Yaşanan değişikliğe ayak uydurmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili düşüncelerinizi tutkulu şekilde savunmak isteyebilirsiniz. YAY BURCU : Aşk hayatınızda uzun süredir devam eden durgunluk son zamanlarda yerini yeni gelişmelere bırakacak. İş hayatınızda arkadaşlarınızla yaşayacağınız problemle motivasyonunuzun azalmasına yol açabilir. Kendinizi olayların etkisine kaptırmadan akıllıca düşünmekte fayda var.

OĞLAK BURCU : Aile içi iletişime önem vermelisiniz. Aile dışı kişilerin probleminize müdahil olması sorun gitgide artıracaktır. Maddi konularda yaşadığınız problemle kısa süreli olarak çözüme kavuşuyor.


KOVA BURCU : Uzun zamandır hayalini kurduğunuz seyahati gerçekleştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek. Her şeyi geride bırakarak çıkacağınız yolculukta uzun süredir beklediğiniz kişiyi bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey her şeyi akışına bırakmak ve ayrıntılara dikkat etmek.BALIK BURCU : İş ve kariyer hayatınızda beklenmedik gelişmeler sizi bulacak. Artık sorunların üzerinizde oluşturduğu yüklerden kurtulma zamanı geliyor. Akıllıca düşüp öyle hareket etmekte fayda var yoksa yine aynı durumlara düşebilir, sorunların sizi yenmesine olanak sağlayabilirsiniz. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.