15 Aralık 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 15 Aralık 2017 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Uzun süredir hayatınızda yapmak istediğiniz değişikler için uygun bir zamana giriyorsunuz. Yapacağınız değişikliklerin geleceğinizi de etkileyeceğini unutmamakta fayda var. Alacağınız kararlarda sakin  ve akıllıca düşünmek sizin yararınıza olacaktır.


BOĞA BURCU : Yeni yıla az bir süre kala aklınızdaki iş değişikliği için beklediğiniz teklif gelebilir. Önemli olan gerçekte ne istediğinizdir. Başarıya ulaşmak istiyorsanız, değişime açık olup ve yeni yollar keşfetmeyi unutmamalısınız.

İKİZLER BURCU : İş ve özel hayatınızda karmaşık olayların yaşanacağı bir sürece giriyorsunuz. Olayların sonucuna fazla kapılmadan akıllıca karar vermek ve sakinliğinizi korumak sizin en büyük silahınız olacaktır.YENGEÇ BURCU : Aile içerisinde yaşadığınız sorunlar hayatınızın her alanına yayılıyor. Bu durum sizin canınızı iyice sıkmaya başlıyor. Konuşarak sorunların üstesinden gelmenin tek yol olduğunu hatırlayarak harekete geçmekte fayda var. 

ASLAN BURCU : Ebeveynlerinizle veya çocuklarınızla ilgili bir problemle karşılaşacağınız bir gün olabilir. Sorunlarınızı tek başınıza halletmeye çalışmaktansa çevrenizdekilerden destek alabilirsiniz.BAŞAK BURCU : Yeni aktivitelere katılabilirsiniz. Hayatınızda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Hayatınıza odaklanıp, eksiklerinizi keşfedebilirsiniz. Bu eksikleri değiştirme yönünde adım atarsanız, mutlu olabilirsiniz.TERAZİ BURCU : Bir süredir yolunda gitmeyen bir takım şeylerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Fakat, hem özel hem iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Güçlü kalmanızda fayda var.
AKREP BURCU : İleriye doğru adımlar atacağınız bir gün olabilir. Bir takım zorluklarla karşılaşabilirsiniz, fakat, bir şeyler başardığınızı gördüğünüzde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.YAY BURCU : Finansal anlamda ve özel hayatınızda olumlu gelişmelerin yaşandığı bir dönem içinde olabilirsiniz. Her iki alanda da aynı şekilde davranmaya devam ederseniz, olumlu gelişmeler yaşanmaya devam edebilir.

OĞLAK BURCU : Hayatınızda yaşanan olumsuzluklardan kurtulmaya başlayabilirsiniz. Yaşadığınız bu zor süreçte değişmiş ve çok şey öğrenmiş olabilirsiniz. Öğrendiklerinizi, gelecekteki davranışlarınıza uygulamaya çalışabilirsiniz.


KOVA BURCU : Yaşanan bazı olaylara sinirleneceğiniz bir gün olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışmanızda fayda var. Güvendiğiniz ve değer verdiğiniz biriyle dertleşebilir, ondan destek alabilirsiniz.BALIK BURCU : Şaşıracağınız bir olayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu olay psikolojinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinize zaman ayırıp, sakinleşmeye çalışmanızda fayda var.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.