20 Aralık 2017 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 20 Aralık 2017 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün iş yaşamınızda göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları harekete geçirmek için mücadele verebilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Geleceğinizle ilgili değişimleri arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Birlikte hareket ettiğiniz kişilerle yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ay tüm gün Oğlak burcunda seyahat ederken ciddi kararlar alacağınız anlaşmalara imza atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kalıcı planlar yapmak zamanı. Annenizin kararlarına saygı göstermek ve koyduğu kurallara uymak önemli olacaktır. Kariyerinizde yeni iş görüşmeleri yapabilirsiniz.


BOĞA BURCU : Bugün gündeminizden daha farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz konularla ilgili başkalarıyla görüşebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Gün içinde kurduğunuz ilişkiler sizin için önemli olabilir. Yabancılarla ilgili işlerde yeni gündemler oraya çıkabilir. Fırsatları değerlendirin. Ay Oğlak burcunda seyahat ederken tüm enerjinizi işe odaklayabilirsiniz. Başarı elde edebileceğiniz projelere son noktayı koymak size iyi gelir. Seyahat planlarınız bugün netleşir. Vize, pasaport işlemleri için harekete geçmelisiniz. Dış ülkelerdeki tanıdıklarınızla haberleşirsiniz.
İKİZLER BURCU : Ay Oğlak burcunda seyahat ederken ortak paylaşımlarınızı mercek altın alırsınız. Aile içi maddi konular sizin yönetiminizde çözüme kavuşur. Krediler, vergiler, sigorta ödemeleri gibi klasik harcamalarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz. Spiritüel konulara merak duyacağınız bir gün. Annenizin ruhsal sıkıntıları ortaya çıkabilir.
Bugün ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda güçlenmek isteyebilirsiniz. Aşkta gelişmeler söz konusu. Güçlü kişilerden maddi destek alabilirsiniz. İşiniz için yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda farklı bakış açılarına da önem vermelisiniz.
YENGEÇ BURCU : Eşinizle ilgili mücadele gerektiren olaylar yaşanabilir. İşlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Finansal konularda daha fazla bilgi almanız gereken durumlar olabilir. Sizden daha yetkin kişilerle görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir. Olayları netleştirmeniz gerekebilir.Ay Oğlak burcunda seyahat ederken yöneticilerinizle önemli kararlar alabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Kurumsal yapılarla olan iş birliğinizi güçlendirmek için fırsatlar önünüze çıkacaktır. Eşiniz için yeni bir iş kapısı önüne açılabilir.

ASLAN BURCU : Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, daha özverili çalışmasını istiyorsunuz. Egolarınızı ön plana çıkıyor. Bugün sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. Zorlamanız gereken olaylar gündeminizi değiştirebilir. Gün içinde geleceğinizi etkileyecek olaylar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.BAŞAK BURCU : Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelişen gergin olaylar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sevdiğiniz konularda daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz.Bugün sabah saatlerinde bir yeni ay meydana gelirken ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara tanık olabilirsiniz. Yeni bir eve, semte, mahalleye taşınabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir.TERAZİ BURCU : Bugün ailevi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Emlak işleriyle uğraşabilirsiniz. Gün içinde ilgilendiğiniz konuları güçlendirmek isteyebilirsiniz. Eviniz için düşündüğünüz şeyleri yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yeni gündemler ortaya çıkabilir. Ailenizle birlikte zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gündesiniz.Herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin.
AKREP BURCU : Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı koşuşturmalarınız olabilir. İnsanın içini ısıtan dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir tür genişlik, arada bir kendinizi beğenmemenize yol açabiliyor.Bugün eğitim konusu gündeme gelebilir. Planlarınıza yeni gündemler ekleyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda kısmetler olabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde yeni haberler alabilirsiniz.
YAY BURCU : Yaşantınızda yepyeni bir dönemi başlatmak için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Ayrıca, gelişmeler sizin beklediğinizin dışında olabilir. Fakat, fırsatları en iyi biçimde değerlendirebileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Olumlu ve güçlü beklentiler içine girmeye gayret gösterin.Harcamalarınız yüzünden paranızın hesabını yapabilir, bazı aktivitelerde yer almamayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar bütün enerjinizi kendinize yoğunlaştırmak istiyorsunuz.

OĞLAK BURCU : Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz işler ön plana çıkabilir. Hassas olduğunuz konuların üzerine gidebilirsiniz. Aşk hayatınız renklenebilir. Gün içinde parasal konularla ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. İşlerinize yön kazandırmak için mücadele etmeniz gerekebilir.Yeni gündemlerle uğraşabilirsiniz.Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.


KOVA BURCU : Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İşleriniz için yapmak istediğiniz başlangıçlar için uygun bir gün olmayabilir. Mücadele edeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Değişimlere daha kolay ayak uydurabilirsiniz. Duygusal olarak güçleneceğiniz bir gündesiniz. Ay Oğlak burcundayken iş sunumları yapmak, kolektife açılmak, öneriler sunmak, bir durumun kontrolünü yapmak, rapor yazmak, müdürlerle toplantılar yapmak size iyi gelir. Toplumsal konulara geleneksel bakış açılarıyla yaklaşanlarla bir arada olursunuz. Akşam saatlerinde ciddi iş yemeklerine katılabilirsiniz. Arkadaşlarla gündeminiz iş olabilir.BALIK BURCU : Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Sakin bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Karamsarlığınızı unutun.Gün içinde geleceğinizle ilgili yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Yeni fikirler anlaşmalar gündeme gelebilir. İşlerinizde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Mücadele edeceğiniz konular olabilir.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.