21 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 21 Aralık 2017 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu dönemde duygularınız ağır basıyorken mantığı geri plana itiyorsunuz. Duygusal olarak olaylara yaklaşımınız size zarar verebilir ama bu durum fazla sürmeyecek. Diğer yandan bugün hedef odaklı, hırslı veya istekli bir gün geçireceksiniz. İşleriniz ve sorumluluklarınızla ilgili yapacaklarınız konusunda son derece isteklisiniz. Bugün, kemer sıkmanız, biraz daha çalışmanız ve işinizle ilgili olumlu adımlar atmanız gerekebilir. Artık daha fazla sorumluluk üstlenebilecek durumdasınız. Bu durum özgürlüğünüzü biraz kısıtlayabilir. Ancak dişinizi sıkarsanız güzel sonuçlar elde edeceksiniz.


BOĞA BURCU : İş hayatınızdaki insanlarla aranızdaki samimiyet hayatınızı özelliklede iş performansınızı etkileyebilir. Her zaman çevrenizdeki insanlarla sınırı korumakta fayda var. Son zamanlarda alacağınız bir haber sizi, geleceğe yönelik planlarınızı değişitirmeye sürükleyecek. Diğer taraftan bugün endişelerinizi bir kenara bırakıp maceraperest ve gevşemiş bir havaya bürünüyorsunuz. Duygularınızı, şüphelerinizi ve endişelerinizi düşünmek yerine ilerlemeye başlıyorsunuz. Ancak günün sonunda karşılaştığınız sorunlar sizi ciddi olmaya zorlayabilir. Uzun vadeli hedefleriniz için zamanınızı verimli bir şekilde kullanmalısınız.
İKİZLER BURCU : Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Doğru kişi zannedip aynı şeyleri yaşamak istemiyorsanız acele etmemekte ve dikkatli adım atmak sizin için en doğru yöntem olacaktır. Uzun zamandır devam eden maddi problemleriniz gelecek bir dost eliyle sona erecek. Ve ilişkilerinizle ilgili sorunları çözeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Psikolojinizi düzeltmek ve motivasyonunuzu yükseltmek adına yeni fikirler üretiyorsunuz. Bir projeyle veya bir ilişkiyle ilgili sizin kararınız bekleniyor. Siz olumlu ya da olumsuz konuya yanıtınızı veriyorsunuz. Sınırlarınızı çizmek sizin için doğru bir karar olacak.
YENGEÇ BURCU : Eskiden gelen bir kişi sizin kapınızı tekrar çalabilir. Geçmişe yönelik bir adım sizi istemediğiniz durumlara sürükleyebilir. Bazen bir hayır bin evetten daha hayırlıdır. Ayrıca daha girişken ve ilişkilerinize odaklı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Bugün itibariyle ilişkileriniz hayatınızın merkezine oturacak. Problemler yaşayacak ve bu problemleri çözüm getireceksiniz. İnsanların iyi ve kötü yönlerini çok doğru tartın ve düşüncelerinizi ona göre dile getirin.

ASLAN BURCU : Hayatınızın size yüklediği mecburiyetlerin  ağırlığını bu aralar daha fazla hissediyorsunuz. Bu durum canınızı sıkabilir. Sahip olduğunuz mücadeleci ruhun desteğiyle bu sorunlara karşı alacağınız zafer, önünüze çıkacak diğer engellerin üstesinden gelmenize yardımcıcı olacaktır. İşlerinize odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Günlük rutinlerinizle ve iş hayatınızla son derece ilgilisiniz. Hayatınızdaki düzen ve kontrollü ilerleyiş hoşunuza gidecek. Sağlığınızla ilgili de olumlu adımlar atmanızda fayda var. Kendinizi zorlamadan çok daha verimli ve düzenli olmayı, elinizden geleni yapmayı hedefleyin!BAŞAK BURCU : Aşk konusunda ne hissettiğiniz direk söylemek sizin için biraz zor olsada size büyük kazanımları olacaktır. Maddi harcamalarınıza dikkat edin, yoksa içinden çıkamyacağınız bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi harika bir yaratıcılıkla ifade edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Romantizm ve eğlence bu günlerde hayatınızda çok fazla yaşanabilir. İşlerinizin gidişatını değiştirecek yeni bilgiler edinebilirsiniz. Bu değişikliği yaparken biraz zamana ihtiyacınız olacak. Acele etmeyin. Yaşamınızı her yönüyle iyileştirmek için basit ve doğru yolu bulmaya çalışın.TERAZİ BURCU : Güvence anlamında sağlam adımlar atmak için istekli olduğunuz bir dönemdesiniz. Atacağınız adımları iyi düşünmekte fayda var. Ailevi ilişkilerimizde bireyler olarak birbirimize dürüst, açık ve samimi şekilde duygularımızı ifade etmeliyiz. Dürüst olmayan yaklaşımlardan kaçınmalıyız.
AKREP BURCU : Eğer soğuk ve mesafeli biriysek, daha sıcak ve insanları dinlemeye yönelik hareket ederek, fazla meraklı, sıkı fıkı biriysek bunun dozunu ayarlayarak düzgün, sağlıklı, verimli, güçlü bir iletişimi herkesle kurabiliriz. Aynı şekilde diğerlerinin de bizimle olan iletişiminde sınırı aşmamaları, canımızı sıkmamaları için belli kuralları hatırlatarak, saygılı olunması gerektiğini belli ederek probleme çare bulabiliriz.
YAY BURCU : Gelir-gider muhasebenizi düzgün yapmalısınız. Bu dönem sizde aşırı tutumluluğa yol açabilir. Öncelikli ihtiyaçlarınıza bile para ayırmaktan kaçınırsınız.Kazandığınız her kuruşun kıymetini bilin. Ancak paranız var diye kendinizi yükseklerde görmeyin, paranız yoksa aciz biriymişsiniz gibi düşünmeyin. Sonuçta madde bir şekilde kazanılır ama insan kendini kaybederse tekrar kazanması kolay değildir.

OĞLAK BURCU : Sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Bu durumun etkisini ailenizden veya dostlarınızdan göreceğiniz destekle azaltabilirsiniz. Uzun süreden beri hayalini kurduğunuz bir seyahat ile ilgili bu aralar elde edeceğiniz fırsatları iyi değerlendirin.


KOVA BURCU : Eğer bir şeyler üzerinizde yük oluşturmuşsa ve siz nefes alamayacak hale gelmişseniz, fazla yükünüzü boşaltmanız hafiflemeniz gerekir. Yoksa kendi kendinizi kısıtlarsınız. Bütün bu yaptıklarınızın karşılığını alamadığınızda, başarısız olduğunuzu düşünür, kendinizi dışarıdan soyutlamaya başlarsınız. Bütün bunlar psikolojinizi bozar. Onun için, ne fazla yüklenin ne de gamsız, sorumsuz bir insan gibi davranın. BALIK BURCU : Bireysel hırs, baskı, kendinizi merkeze oturtma çabasıyla hareket ederseniz, karşınıza sizin gibi insanlar çıkar ve test edilirsiniz. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Mütevazı yaklaşımlar, destekleyici çalışmalar, gönülden katılımlar, imece ile hareket edenler için bu süreç başarıdır, takdirdir. Tam tersi hareket edenler için kimseden destek görmemek, ıssızlaşmak, sevilmemektir.Dönem içinde bir projenin sorumluluğunu üstünüze alabilirsiniz. Tüm gücünüzle çalışırsınız. Başkalarına eğitmenlik verebilir, onlara rehberlik edebilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.