22 Aralık 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 22 Aralık 2017 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün biraz ciddi ve sıkıcı başlayabilir. Etrafınızdaki herkes kişisel problemleriyle ve ihtiyaçlarıyla ilgilendiği için kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Ancak ilerleyen saatlerde gününüz hareketleniyor. Yakınlarınızla planlar yapacak ve kendinizle gurur duymanızı sağlayacak tavırlar sergileyeceksiniz. Aşk hayatınızda da yalnızlık sona eriyor. Aradığınız kişiyi bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkacak insanlara dikkat edin. 


BOĞA BURCU : İkili ilişkilerinizle ilgili kafanızdaki soru işaretlerini silip süpürüyorsunuz. Ortaya çıkan bazı gerçekler ilişkilerin gidişatını etkileyebilir. Değişim sürecine giriyorsunuz. Bu değişim sürecinde çevrenizdekilerden destek göreceksiniz. Hayatınızda ne zamandır yapmak istediğiniz yeni başlangıç için bugün tam zamanı. Tabularınızı yıkmanız üzerinizdeki kara bulutların dağılmasına yardımcı olacak. 
İKİZLER BURCU : Küçük adımlarla büyük işler başarıyorsunuz. Harika fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönemdesiniz. Kişisel anlamda da iş anlamında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Sıkı çalışmaya devam edin. Günün sonunda bu çalışma sizi çok memnun edecek. Uzun zamandır unuttuğunuz duyguların anlamını yeniden hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi konularda bir takım sorunlar yaşayacaksınız ama ailenizin desteği sizi rahatlatacak. 
YENGEÇ BURCU : Aşk hayatınızla ilgili memnun olmadığınız konularda çözüm aramaya başlıyorsunuz. Partnerinize kısıtlamalar getirmemeye çalışın. Onun fikirlerine saygı duyun. Aksi takdirde, ilişkiniz zarar görebilir. Dizginleri biraz gevşetin. Sıcakkanlı yapınız bir mıktanıs gibi insanları yanınıza çekiyor. İnsancıl yaklaşımınızın iş hayatınıza da yansıması beklenmedik olumlu gelişmelere hatta iş terfilerine yol açabilir.

ASLAN BURCU : Birini sevmeniz o kişiyle ömür boyu olacağınızın garantisini vermez ne yazık ki. Ancak ilişkinize zarar veren konuları ortadan kaldırırsanız o ilişkiyi uzun sürdürebilirsiniz. Yapıcı ve mantıklı düşünmeye çalışın. Karmaşık fikirler ve net olmayan duygularınız sonucunda vereceğiniz kararların sonucuna katlanmak zorundasınız. Hayatınızı bir kara bulut kaplayabilir ama sabırlı olmak ve yaptığınız hatalara düşmemek sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtaracaktır. BAŞAK BURCU : Bir konu hakkında rehbere ihtiyaç duyacak ve eğitilmek isteyeceksiniz. Daha sonra öğrendiklerinizi siz de çevrenizdekilere aktaracaksınız. Bu sizin için harika bir deneyim! Başkalarına bir şeyler öğretmek size egzersiz yapma imkanı sağlayacak. Başlamak istediğiniz yeni bir proje varsa, şimdi tam zamanı! Bu dönemde eş veya bir dosttan alacağınız yardım size iyi gelecektir. Son zamanlarda karşınıza çıkacak davetsiz bir misafire dikkat edin. TERAZİ BURCU : İnsanlara karşı güvensizliğiniz sizi etkisi altına almaya devam ediyor. Herkesin aynı olacağı düşüncesi sizi yanlış yola sürükleyebilir. İnsanlarla aranızdaki mesafeyi koruyarak olayların etkisini azaltabilirsiniz. 
AKREP BURCU : Güne uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızın telefonuyla uyanacaksınız. Bunun size verdiği enerjiyi günün bütün alanında hissedeceksiniz. Eğitimde hayalinizi kurduğunz kararları uygulama zamanı geldi. Hislerinize bu aralar güvenmek size doğru adımlar atmanıza yardımcı olacakır. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirin ve anı yaşayın. Zaten sahip olacağınız şeyler için acele etmeyin.
YAY BURCU : Günlük hayatınızın düzensiz olmasından şikayetçiyseniz, değiştirin. Bu değişim için geç kalmayın. Koşuşturmanızı farklı yöne çeviriyorsunuz. Gündemdeki konular biraz canınızı sıkabilir. Siz hayatınızdaki değişikliklere odaklanmaya çalışın. Hayatta başınıza gelen olaylara rağmen pozitif bakış açınızdan ödün vermediniz. Sizin güçlü yanınızın bir bölümünü de bu tutumunuz oluşturuyor. Yardımseverliğiniz hayat içerisindeki konumuzunu daha güçlendiriyor. İnsanlar tarafından sevildiğinizi bilmenin verdiği mutluluk adeta sizin için hayat pınarı görevi görüyor. 

OĞLAK BURCU : Geri çekilmekten hoşlanmıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşana kadar sessizce bekleyemezsiniz. Bazen hoşunuza gitmeyen görevleri yerine getirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bugün durum böyle. Neyse ki ilerleyen saatlerde sakinleşerek gelecekle ilgili güzel planlar yapıyorsunuz. Yalnızlığınızın sebebi ne olursa olsun, bir şey kesin: Çok yakında aradığınız kişiyi bulacaksınız. İş temposu ve hayatın getirdiği yorgunluğun üstesinden ise ideal bir tatil ile gelebilirsiniz.


KOVA BURCU : Bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sahip olduğunuz enerji sayesinde aklınıza gelmeyecek kişileri etkiliyorsunuz. Bu muhteşem günün avantajlarından yararlanın. Sizin için özel olarak sunulmuş fırsatları değerlendirin! Stresi, güçlü duyguları ve kalp çarpıntılarını bir kenara atın! Bu gece kendinizi çok yakında bir sürü iyi haber alacağınız düşüncesiyle teselli etmek zorunda kalacaksınız: Çok uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız size bir tatil teklif edecek. Hiç düşünmeden kabul edin.BALIK BURCU : Sakin, verimli bir gün sizi bekliyor. Kamu veya özel hayatınızda başlattığınız projeler ilginç bir şekil almaya başlayacak. Bazı konulardaki belirsizlikler ortadan kalkıyor. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirin. Çünkü bu günlerde her şey sizin lehinize. Eğer dışarıdan bir yardım bekliyorsanız bir arkadaşın tavsiyesine kulak verin. Ayın sonuna kadar sizi huzursuz eden sorunların bir kısmını çözüme kavuşturmuş olacaksınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.