Ana içeriğe atla

22 Aralık 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 22 Aralık 2017 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün biraz ciddi ve sıkıcı başlayabilir. Etrafınızdaki herkes kişisel problemleriyle ve ihtiyaçlarıyla ilgilendiği için kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Ancak ilerleyen saatlerde gününüz hareketleniyor. Yakınlarınızla planlar yapacak ve kendinizle gurur duymanızı sağlayacak tavırlar sergileyeceksiniz. Aşk hayatınızda da yalnızlık sona eriyor. Aradığınız kişiyi bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkacak insanlara dikkat edin. 


BOĞA BURCU : İkili ilişkilerinizle ilgili kafanızdaki soru işaretlerini silip süpürüyorsunuz. Ortaya çıkan bazı gerçekler ilişkilerin gidişatını etkileyebilir. Değişim sürecine giriyorsunuz. Bu değişim sürecinde çevrenizdekilerden destek göreceksiniz. Hayatınızda ne zamandır yapmak istediğiniz yeni başlangıç için bugün tam zamanı. Tabularınızı yıkmanız üzerinizdeki kara bulutların dağılmasına yardımcı olacak. 
İKİZLER BURCU : Küçük adımlarla büyük işler başarıyorsunuz. Harika fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönemdesiniz. Kişisel anlamda da iş anlamında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Sıkı çalışmaya devam edin. Günün sonunda bu çalışma sizi çok memnun edecek. Uzun zamandır unuttuğunuz duyguların anlamını yeniden hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi konularda bir takım sorunlar yaşayacaksınız ama ailenizin desteği sizi rahatlatacak. 
YENGEÇ BURCU : Aşk hayatınızla ilgili memnun olmadığınız konularda çözüm aramaya başlıyorsunuz. Partnerinize kısıtlamalar getirmemeye çalışın. Onun fikirlerine saygı duyun. Aksi takdirde, ilişkiniz zarar görebilir. Dizginleri biraz gevşetin. Sıcakkanlı yapınız bir mıktanıs gibi insanları yanınıza çekiyor. İnsancıl yaklaşımınızın iş hayatınıza da yansıması beklenmedik olumlu gelişmelere hatta iş terfilerine yol açabilir.

ASLAN BURCU : Birini sevmeniz o kişiyle ömür boyu olacağınızın garantisini vermez ne yazık ki. Ancak ilişkinize zarar veren konuları ortadan kaldırırsanız o ilişkiyi uzun sürdürebilirsiniz. Yapıcı ve mantıklı düşünmeye çalışın. Karmaşık fikirler ve net olmayan duygularınız sonucunda vereceğiniz kararların sonucuna katlanmak zorundasınız. Hayatınızı bir kara bulut kaplayabilir ama sabırlı olmak ve yaptığınız hatalara düşmemek sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtaracaktır. BAŞAK BURCU : Bir konu hakkında rehbere ihtiyaç duyacak ve eğitilmek isteyeceksiniz. Daha sonra öğrendiklerinizi siz de çevrenizdekilere aktaracaksınız. Bu sizin için harika bir deneyim! Başkalarına bir şeyler öğretmek size egzersiz yapma imkanı sağlayacak. Başlamak istediğiniz yeni bir proje varsa, şimdi tam zamanı! Bu dönemde eş veya bir dosttan alacağınız yardım size iyi gelecektir. Son zamanlarda karşınıza çıkacak davetsiz bir misafire dikkat edin. TERAZİ BURCU : İnsanlara karşı güvensizliğiniz sizi etkisi altına almaya devam ediyor. Herkesin aynı olacağı düşüncesi sizi yanlış yola sürükleyebilir. İnsanlarla aranızdaki mesafeyi koruyarak olayların etkisini azaltabilirsiniz. 
AKREP BURCU : Güne uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızın telefonuyla uyanacaksınız. Bunun size verdiği enerjiyi günün bütün alanında hissedeceksiniz. Eğitimde hayalinizi kurduğunz kararları uygulama zamanı geldi. Hislerinize bu aralar güvenmek size doğru adımlar atmanıza yardımcı olacakır. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirin ve anı yaşayın. Zaten sahip olacağınız şeyler için acele etmeyin.
YAY BURCU : Günlük hayatınızın düzensiz olmasından şikayetçiyseniz, değiştirin. Bu değişim için geç kalmayın. Koşuşturmanızı farklı yöne çeviriyorsunuz. Gündemdeki konular biraz canınızı sıkabilir. Siz hayatınızdaki değişikliklere odaklanmaya çalışın. Hayatta başınıza gelen olaylara rağmen pozitif bakış açınızdan ödün vermediniz. Sizin güçlü yanınızın bir bölümünü de bu tutumunuz oluşturuyor. Yardımseverliğiniz hayat içerisindeki konumuzunu daha güçlendiriyor. İnsanlar tarafından sevildiğinizi bilmenin verdiği mutluluk adeta sizin için hayat pınarı görevi görüyor. 

OĞLAK BURCU : Geri çekilmekten hoşlanmıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşana kadar sessizce bekleyemezsiniz. Bazen hoşunuza gitmeyen görevleri yerine getirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bugün durum böyle. Neyse ki ilerleyen saatlerde sakinleşerek gelecekle ilgili güzel planlar yapıyorsunuz. Yalnızlığınızın sebebi ne olursa olsun, bir şey kesin: Çok yakında aradığınız kişiyi bulacaksınız. İş temposu ve hayatın getirdiği yorgunluğun üstesinden ise ideal bir tatil ile gelebilirsiniz.


KOVA BURCU : Bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sahip olduğunuz enerji sayesinde aklınıza gelmeyecek kişileri etkiliyorsunuz. Bu muhteşem günün avantajlarından yararlanın. Sizin için özel olarak sunulmuş fırsatları değerlendirin! Stresi, güçlü duyguları ve kalp çarpıntılarını bir kenara atın! Bu gece kendinizi çok yakında bir sürü iyi haber alacağınız düşüncesiyle teselli etmek zorunda kalacaksınız: Çok uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız size bir tatil teklif edecek. Hiç düşünmeden kabul edin.BALIK BURCU : Sakin, verimli bir gün sizi bekliyor. Kamu veya özel hayatınızda başlattığınız projeler ilginç bir şekil almaya başlayacak. Bazı konulardaki belirsizlikler ortadan kalkıyor. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirin. Çünkü bu günlerde her şey sizin lehinize. Eğer dışarıdan bir yardım bekliyorsanız bir arkadaşın tavsiyesine kulak verin. Ayın sonuna kadar sizi huzursuz eden sorunların bir kısmını çözüme kavuşturmuş olacaksınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…