10 Ocak 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 Ocak 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Sevgili Koçlar, derin duygularınız bir kişiye veya bir projeye daha derin bağlanma ihtiyacı hissettirecek. Hislerinizi anlamlı konulara yoğunlaşmak için kullanmanızda fayda var. Bugün bir projeyi veya ilişkiyi daha açık bir şekilde görmek için iyi bir konumdasın. Uzun süre bekledikten sonra işinizi zorlaştıran bir konuda haberler almanız muhtemeldir. İdealleriniz doğrultusunda hareket ederken; iş tecrübenizden fazlasıyla yararlanacaksınız. Fakat, karşılıklı kazanım isteklerinin çelişmesi nedeniyle biraz disiplinli ve gerçekçi davranın. O pratik zekanızı ve sorumluluk sahibi olduğunuzu karşınızdakilere hissettirin. Olaylara belli bir düzen sağlayın ve açıklık getirin fakat bunları esnek olmaya ve çelişen fikirleri belli bir bütünlük düzeyine getirmeye dikkat ederek yapın. 
BOĞA BURCU : Sevgili Boğalar, bugün ilişkilere odaklanacağınız bir gün olacak. Kontrolünüzden çıkmış konularla ilgili daha rahat kararlar alabileceksiniz. Uyum ve barış arayışında olduğunuz için bazı şeyleri gerçekleştirmek için çok uğraşacaksınız. Bu aynı zamanda, yeni bilgileri beraberinde getiriyor. Böylece işinize, parasal konulara ve ilişkilerinizle ilgili konulara daha rahat yetişebileceksiniz. Yapıcı bir yaklaşım içinde bulunan, kendine hakim olan ve tutarlı davranan biri olmalısınız. Bu arada hayallerinizin ve isteklerinizin ne kadarının gerçekleştiğine bir bakın. Ayrıca başarıya ulaşmak için çok fazla çaba harcamanız gerektiğini de bilmelisiniz. 
İKİZLER BURCU : Sevgili İkizler, bugün işleri düzene sokmak için son derece isteklisiniz. Düzgün bir çalışma düzeni oluşturmak, planlarınızla ve günlük rutin işlerinizle ilgilenmek için harika bir zaman! Ayrıca bugün, bir ilişkinin daha net anlaşılması için iyi bir enerji oluşuyor. İşlerin ileriye doğru ilerlediğini gösteren bir işaret veya bir söz alabilirsiniz. Konuşmalar, aynı zamanda havayı yumuşatacak veya hayatınızdaki güncel olaylara daha iyi yön verecek.
Gerçekçi bir kişilik geliştirin ve sistemli, disiplinli bir şekilde hareket edin. yapacağınız işlerde belli bir düzen sağlayın ve bu şekilde gideceğiniz yolu belirleyin. Bu arada uçuk ve altından kalkamayacağınız fikirlerden uzak durun. YENGEÇ BURCU :  Sevgili Yengeçler, planlarınız hakkında kendinizi güvende hissedecek veya işlerinizin ilerlemeye başladığını göreceksiniz. Uzun zaman önce gelen kararlar, daha net bir zihinle veya doğru bilgilerle güncellenebilir. İş veya sağlık ile ilgili bir konuda yaşadığınız gecikmeler sonunda ortadan kalkıyor. Günün ilerleyen saatlerinde yaratıcılığınız ve eğlenceli tavırlarınız ön plana çıkacak. Gerçekleşen gelişmelere büyük bir inançla yaklaştınız. Bunun nedeni de şu ana kadar idealist davranmanız ve ahlaki değerlere önem vermenizdi. Ama böyle davranmanın doğru olup olmadığı konusunda bir şüpheniz varsa; bu fazla saf, tek taraflı ve iyi niyetli yaklaşımınızı gözden geçirmenizde fayda var. 


ASLAN BURCU : Sevgili Aslanlar, bugün görevlerinizi ve işlerinizi birazcık daha ciddiye alıyorsunuz. Sağlıkla ilgili hedefler belirlemek için doğru bir zamandasınız. Eğlenceli, romantik anlar aklınızdaki endişeleri ortadan kaldırmaya yetecek. Artık bazı konularla ilgili daha kolay karar verebiliyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde aile ve çocuklarla geçireceğiniz huzurlu dakikalar sizleri bekliyor. Karşınızdakilere güvenilir bir şekilde davranın ve onların güvenini kazanın. Manevi inançlarınız, idealleriniz doğrultusunda yaşayın ve bu konudaki inançlarınız ile gücünüzü gösterin. Karşınızdakilerde ilginizi esirgemeyin ve iyi bir örnek olmaya özen gösterin. Tıpkı iyi bir öğretmen gibi olun. 
BAŞAK BURCU : Sevgili Başaklar, bugün özel biriyle olan uyumunuz ve ilişki tercihleriniz sizi mutlu ediyor. Aynı zamanda son derece iyi iletişim kuracak ve evinizle ilgili çok daha net fikirler üreteceksiniz. Nihayet bilinçli bir karar vermeniz için gereken bilgilere sahip oluyorsunuz. Bir kişi veya proje hakkındaki düşüncelerinizi açıklamakta çok başarılısınız, bundan çekinmeyin. Karşı karşıya olduğunuz konunun altından kalkıp kalkamayacağınız hususunda iyi düşünün. Manevi inancınız sizi derin ve büyük bir bilgeliğe ve olgunluk dönemine getirecek. Bu manevi değerlere ve inançlarınıza bağlı kaldığınız sürece her zaman isteklerinize kavuşacaksınız. 

TERAZİ BURCU : Sevgili Teraziler, bugün duygularınızı sabit tutmakta başarılısınız. Hayatınızı net, gerçekçi bir şekilde görmenize yardımcı oluyor. Özellikle özel hayat ve parasal konularla ilgili daha doğru kararlar alacaksınız. İstediğiniz konularla ilgili gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak edineceğiniz yeni bilgiler sayesinde bu sorunun üstesinden geleceksiniz. Oldukça yaratıcı olduğunuzu kanıtladınız ve yeni gelişmeler için açık olduğunuzu, onların açığa çıkmasını sağladığınızı da başkalarına gösterdiniz. Hayatınızda bazı değişiklikler ve yenilikler yapmak istiyorsunuz. Bu konuda çok fazla ileri gitmeyin çünkü bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.


AKREP BURCU : Sevgili Akrepler, bugün duygularınız sizi heyecanlandırıyor. Karşılaşacağınız konularda sezgilerinize güvenin. Projelerinizi, ilgi alanlarınızı veya çalışmalarınızı çevreleyen ciddi bir enerji var. Bu ciddiyet sizi tedirgin edebilir. Çevrenizdekilerin fikirlerine başvurabilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizde pratik ve gerçekçi olmaya özen gösterin. Yeniliklere ve değişikliklerene ne kadar açık olduğunuzu gösterin. Ayrıca verimliliğinizin en üst düzeyde olduğunu da ortaya koyun. Yeni fikirlerle dolu olduğunuzu, hayattan ne kadar zevk aldığınızı ve bunun için bütün enerjinizi harcayacağınızı belli edin. YAY BURCU : Sevgili Yaylar, bugün bir molaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Ummadığınız bir anda kafanızı rahatlatacak planlarla karşılaşacaksınız. Sizi yenileyen ve iyileştiren aktivitelerin tadını çıkarın. Sahip olduklarınızın değerini bugün bir kez daha anlıyorsunuz. Özellikle para ve sağlık konusunda sahip olduklarınıza şükretmelisiniz. Yenilikçi ve yaratıcı gücünüzü açığa çıkarın. Aynı zamanda başkalarının yenilikçi yaklaşımlarına da sıcak bakın. Bu sayede kafanızda yeni fikirler oluşabilir. Dilediklerinizin gerçekleşmesi için değişikliklere açık olun ve size sunulan imkanları iyi değerlendirmeyi bilin. 

OĞLAK BURCU : Sevgili Oğlaklar, bugün yakınlarınızla geçireceğiniz bir gün olacak. Zamanınızın çoğunu kendinize ve sevdiklerinize ayırıyorsunuz. Bu süre içinde yeteneklerinizi fark edebilirsiniz. Çevrenizdekilerin desteği ve olumlu eleştirileri motivasyonunuzu yükselterek başarılı adımlar atmanızı sağlayacak. İçinde bulunduğunuz duruma en uygun ve makul şekilde hareket ettiniz. Yaptığınız planlar doğrultusunda istek ve düşüncelerinizin gerçekleşmesini istiyorsunuz. Bunların gerçekleşmemesinin tek nedeni aşırı titiz ve risk, sevmeyen bir kişi olmanızdan kaynaklanmakta. KOVA BURCU : Sevgili Kovalar, bugün sessiz, sakin bir ruh haline sahipsiniz. Son günlerdeki temponuz yüzünden fazlasıyla yoruldunuz. Ancak bugün sorumluluklarınızın azalmasıyla birlikte biraz hafifleyeceksiniz. Yine de yeni sorumluluklarınızın ciddiyetini iyice kavramanızda fayda var. Yeni hedefler belirlemek ve plan yapmak için harika bir zamanda olduğunuzu da unutmayın! Gerçekçi ve kendine güvenen, sağlam adımlarla yürüyen bir kişilik sergiliyorsunuz. Ayrıca olaylara önyargısız biçimde yaklaşıyorsunuz. Sizin bu gerçekçi yaklaşımınız önünüze çıkacak risklerin farkında olmanızı sağlıyor. BALIK BURCU : Sevgili Balıklar, bugün ruhsal gelişme ve büyüme yaşıyorsunuz. Hayata yeni bir bakış açısı kazandırmak için mükemmel bir ruh hali içerisindesiniz. Detaylarla ve pratiklik isteyen konularla bugün fazla ilgili değilsiniz. Bu tutumunuz özellikle uzun vadeli hedefler, kariyer ve eğitimle ilgili konuların açıklığa kavuşabilmesinde olumlu rol oynayacak gibi görünüyor. Katı, içe kapanık ve kendinize hakim biri olarak görülüyorsunuz. Şu ana kadar hep gerçekçi bir kişilik sergileyip, niyetinizi büyük bir kararlılıkla ifade ettiniz. Bunu gerçekleştirirken de karşınızdakilere çok ciddi, otoriter ve resmi görünmüş olabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.