11 Ocak 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 11 Ocak 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Aranmayı beklemeniz size belki de zaman kaybettiriyor. Onunla zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, illa ki aranacağınız anlamına gelmiyor. Ama sizin aramanız durumunda, unutulmaz bir akşam daha geçirmeniz çok mümkün. Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor. İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz. Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.

BOĞA BURCU : Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, ona verdiğiniz önemi teyit ediyor. Hiç birbirinizi incitmeden sorunların üzerine gitme beceriniz harika. Sergilediğiniz iş hacmi ile dikkati çekiyorsunuz. İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vermeniz, sübjektif niyetli izlenim ve yorumlara yol açacak gibi görünüyor. Hesabınızı iyi biliyorsunuz. Parasızlık endişesi yaşamak istemiyor, tedbirli davranıyorsunuz. Bir para tartışmanız var. Bundan uzak durmanız mümkün görünmüyor.
İKİZLER BURCU : Bugün telefon trafiğiniz hayli kalabalık olabilir. Ondan fazlasıyla etkilendiniz. Hoş gerginliklere hazır olmalısınız. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen şeyler oluyor. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünmeniz, niteliklerinizin yanında fazla karamsarlık gibi. İnsanlarla samimi ilişkiler içindesiniz. İçtenliğiniz ve doğallığınıza bütün kapılar açık. Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. Sorumluluklarınızın karşılığını seve, seve veren birisiniz.
YENGEÇ BURCU :  Onu bir daha görme isteği içindesiniz. O halde hazırlıklı olmalısınız. Şu günlerde ansızın karşınıza çıkabilir. Birlikte yaşadıklarınız belleğinizden çıkarma gayretleriniz pek işe yaramıyor. Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz. Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var. Parayla ilgili moral ilişkiniz doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor. Sıkıntı ve refah sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz.


ASLAN BURCU : Yeni denemelere karşı çekimserlikler, gelip geçici gibi. İşaretlere çok hazır duruyorsunuz. Çevrenizde yaşanan ilginç bulduğunuz aşk ilişkileri, sizi bir parça tutucu olduğunuz yolunda kuşkulara götürebilir. Bir çekişmeniz var gibi ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok elverişli bir çekişme. Dikkati olmalısınız. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız.
Eliniz bugünlerde bayağı darda. Yakın gelecekte bazı çıkış kapıları görünüyor. Geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler, bu yakınlarda gelebilir.
BAŞAK BURCU : Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmeler bugün olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Kişisel zevklerinizi gerçekleştirmeye fırsat bulacaksınız. İlginç ortamlara girebilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İş yaşamınızda çalışmalarınıza istikararlı bir şekilde devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Son derece enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Size yakın biriye görüş alışverişinde bulunabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz insan için yada kişisel zevkleriniz için masraflar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU : Sevgilinizle yeni projeler peşinde görünüyorsunuz. Hayatınızda yapmayı düşlediğiniz köklü değişimler, tamamen sizin inisiyatifinizde gibi görünmüyor. Ama bu da, düşlerinizi dondurmanızı gerektirmiyor. Ticari yeterliliğinize pek güven duymayışınız, bazı olanakları tepmenize yol açabiliyor. Verimli görüşmeler içinde olacaksınız. Sistemli çalışmayı bir ön koşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor. Biriktirme isteğiniz, hep istek olarak kalıyor. Elinize para geçtiğinde harcama dürtünüzü sınırlayabilmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde yapmayı düşündüğünüz bir teklif, ilgi çekecek.


AKREP BURCU : Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, size sorunsuz bir beraberlik sunuyor. Sonsuz güven ve heyecanın bir arada barınamayacağı şeklindeki aşk yorumlarını, yapay söylemler olarak değerlendiriyorsunuz. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız. Bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağı inancındasınız. Bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız çok yakında karşılığını bulacak. Yapmak üzere olduğunuz bazı ataklar sizi umutlandırıyor. Fakat bu atakların maliyeti de hiç azımsanacak gibi değil.YAY BURCU : Sevdiğinizle hazırlıklar içinde görünüyorsunuz. Bu emellerde koşturmanız gerekmiyor. Gelecekle ilgili bazı planlarınız var. Çoktandır vermiş olduğunuz bu kararların artık gününün geldiğini düşünüyorsunuz. Problemli, dar günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma var. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Paranızı güvence altına alma çabalarınız çok yerinde ve gerçekçi. Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak.

OĞLAK BURCU : Gönlünüzün uzun zamandır aradığını sonunda bulduğunuz, her davranışınızdan belli. En iyi seçimi yaptığınıza çevrenizi inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor. Son birkaç gündür biraz hayal gibi görünmeye başlayan beklentiniz, bugünkü çok kritik görüşmenin arkasından sizi sevindirecek. Beklentinize bir kapı aralanıyor. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz. Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak.KOVA BURCU : Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. İlişkiniz için karşılıklı olarak çok şeyler yapıyorsunuz. Hiçbir şey yitirmeden canlılığını koruması, ilişkiniz için göze aldığınız fedakarlıklarla yakından ilgili. Güne çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta ortasının hareketliliği, önceden planlamadan yaşadığınız mutluluklar, hepsi birlikte sizi yenilemiş gibi. Kararlılığınızı korumanız çok güzel. Para konusunda daha inisiyatifli bir görünüm yararlı olacaktır. Paranızın kontrolü tümüyle sizin elinizde değil gibi . Ama bu para ilişkisinde çıkarlarınız gözetiliyor.
BALIK BURCU : İlişkinizdeki gayretler ve başarılar tek taraflı değil. Bazı sorunlara küçümser bakışınız ayrı, ayrı sorunlara yol açabiliyor. İlişkinizin düzgünlüğü küçük, küçük sorunları göz ardı etmenize neden olmamalı. Önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz, harika bir toplantınız olacak. Size sadece hırsa kapılıp acelecilik etmemek düşüyor. Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan bazıları, doğru değerlendirmeniz durumunda sizi oldukça fazla sevindirebilir. Parasızlık günleriniz gerilerde kalıyor.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.