23 Ocak 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 23 Ocak 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  İş yaşamınızda yeni fikirler üretebileceğiniz ve yeni projelere başlangıç yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ekip çalışmasına yatkın olacaksınız ve bu konularda başarılı sonuçlar alacağınız çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak bugün beklentilerinizin düzeyini iyi ayarlamalı ve ulaşabileceklerinizden fazlasını istememelisiniz. Girişimlerinizde detayları dikkate almalısınız. Aşk yaşamınızda ilginç heyecanlar yaşayabileceğiniz ve küçük değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ani sürprizlerle karşılaşabilirsiniz yada siz ani sürprizler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan iletişimleriniz sıcak ve duygu yüklü olacaktır.  Maddi konularda bir ilginç bazı yenilikler yapabileceğiniz ve kendinize yeni gelir kaynakları oluşturmak için çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak harcamalarınızda da aşırıya kaçabilir ve umulmadık bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bugün dikkatli davranarak maddi konularda yeni kaynaklar oluşturmaya çalışmalısınız.

BOĞA BURCU : İş ortamınızda aranızda anlaşmazlık çıkan birisiyle konuşmak ve karşılaşmak istemiyorsunuz ama bu kaçınılmaz. Siz sadece işinize konsantre olun, bunun dışındaki etkenleri fazla önemsememeye çalışın. Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Aşk hayatınız sizin açınızdan heyecanlı bir döneme giriyor. Sevgilinizi şaşırtmak isteyeceksiniz. Bu yüzden bugün sevgilinize bir süre önce hazırladığınız sürprizinizi yapabilirsiniz. Para konularında bazı kararlar almak üzeresiniz. Yeni borçlara girmeden önce eskilerini kapatmaya bakın. Aksi takdirde üzerinizdeki baskı sona ermeyecek.


İKİZLER BURCU : İşyerinizde bugün hiç ummadığınız insanlarla yakınlaşabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Yalnız eski dostlarınızın değerini de unutmamak lazım. Onlara çok şey borçlusunuz. Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. İlişkinizde sürekli geleceği düşünmeniz sevgilinizin canını çok sıkıyor ve size bunu açıkça söyleyemiyor. Duygusal tepkilerinizi bir kenara bırakıp ilişkinizde mantığınızı ön plana çıkarmalısınız. Sıkıntılarınızın geçebilmesi için bir yerden para bekliyorsunuz fakat bu para elinize bir türlü geçemiyor. Biraz daha sabretmeli ve başka finansal kaynaklar araştırmalısınız.


YENGEÇ BURCU :  İşlerin yoğunluğu azalacak. Haftanın ortalarında daha rahvan bir ritme girebilirsiniz. Görüştüğünüz bazı iş ilişkilerinizin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla göstermiş görünüyorsunuz. Bugünlerde iyice düşünmeniz gerekiyor. Son dönemde edindiğiniz tecrübeler hakkında düşünün ve hayatınızı daha olumlu bir yönde ilerletebilmek için gereken kararları alın. Aşk hayatının tartışmaları, inatlaşmaları ilişkinizi yıpratıyor. Tarafların kendiyle de hesaplaşma becerilerini geliştirmeleri gerekiyor. Kısa bir tatil kaçamağı sinirlere iyi gelebilir. Para meselelerinde bir arkadaşınızla gereğinden fazla içli dışlı olmuş görünüyorsunuz. Dostluğu tehlikeye sokabilir, dikkat etmeniz gerekiyor.

ASLAN BURCU : Kendinizi ilişkinizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Beraberliğinizde geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz. Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz. Hesapta olmayan işlerin sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Kişisel gelirinizi arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz, ama dışsal şartlar istediklerinizi elde etmekte zorlanacağınızı da göstermekte.
BAŞAK BURCU : Kısa ayrılıklardan çok iyi yararlanabiliyorsunuz. Bazı ufak, tefek hatalarınızı doğrudan görebiliyor, ayrılıkların verdiği özlemin de etkisiyle, ilişkinizi daha objektif değerlendirebiliyorsunuz. Duygusal bazı yakınlaşmalar içindesiniz. Bu ilişkilerin başarılarınızdan nasıl etkileneceğinden emin olamıyorsunuz. Bazı iş ilişkilerinizde doğru değerlendirmeler, bazı başarılara endeksli görünüyor. Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen arkadaşlarınızın bu konuda bir bildiği olabilir. Cömertliğinizin sınırını çizmeniz gerekiyor. Elinizin açıklığı çevrenizde bazı yapay dostluklar oluşturabiliyor.

TERAZİ BURCU : Sizden beklenen enerjiyi göstermemekle birlikte zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Ama zekanın yeterli olmadığı işlerle de karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir görebilirsiniz. Aşkta gerçekçi olma zamanınızın geldiğini düşünüyorsunuz. Duygusal açıdan pozitif bir gün olmakla birlikte aşırılıklara kaçabilirsiniz. Onun bu aşırılıklarınızdan rahatsız olduğunu biliyorsunuz. Onun beklentilerini dikkate almamanız incinmesine neden olabilir. Parasal konularda bazı sıkıntılarınız var. BU sıkıntılar kısa vadede çözüleceğe benzemiyor. Biraz sabırlı olmaya çalışın. Beklediğiniz bir alacağınızı bugünlerde tahsil edebileceksiniz.


AKREP BURCU : İş hayatınızda bazı gerginlikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Amirinizden maaşınızla ilgili olumsuz bir haber alabilirsiniz ve bu durum sinirlerinizi yıpratabilir. Aşk yaşamınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Duygusal aktiviteleriniz ön plana çıkacak ve sevgilinize bugün kendinizi tamamıyla açacaksınız. Son günlerde yaptığınız aşırı harcamalar neticesinde önümüzdeki günlerde bir takım sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Biraz dikkatli olmalısınız.YAY BURCU : Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Son derece isabetli verdiğinize inandığınız bir karar, art niyetli bazı müdahalelerle amacına ulaşamama riski taşıyor. Ne olursa olsun kararlılığınızı bozmamanız gerekiyor. İlişkinizin ayakta kalması için her şeyi yaptığınızı düşünmekte çok haklısınız. Ama bu ilişki için hala yapılabilecek bir şeyler olduğunu düşünmekte haksızsınız. Paranızın kontrolü pek sizin elinizde gibi görülmüyor. Bu yüzden para sizin için sorun olmaktan bir türlü çıkmıyor. Aşk hayatınızı düzene sokabilmeniz halinde kendi paranızın sahibi olabileceksiniz.
OĞLAK BURCU : İlişkiniz destek görmeden toparlanacak gibi görünmüyor. Akşama yakın üzerinizde etkisi olan bir ahbabınız, gergin sinirlerinizi yumuşatıp sizi daha yapıcı davranmaya yöneltebilir. Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz. Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.KOVA BURCU : Genel bir huzursuzluk duygusu yaşayabilir, sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Aşk yaşamınızda sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler olabilir. Ay, bugün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ruhsal gerginlik sizi hassaslaştırabilir. Bugün bir miktar daha önlemci olmanızda fayda var. Günün başlarında alacağınız maddi içerikli haberler öğleden sonra daha çabuk davranmanız gerektiğine işaret edebilir.


BALIK BURCU : Çevrenizdeki insanların sizi olumlu ve yapıcı bir şekilde motive etmesi, ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu durum hem onların dostluğundan, hem de sizin açık ve samimi davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Onların dediklerini yerine getirirken hiç zorlanmamanız da dikkat çekici. Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir. Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz. Beraberliğinizi daha sakin biri olarak sürdürebilmeniz halinde, sevgilinizin değerleriyle daha yakından tanışacaksınız. Yalnızca kendinizi değil, partnerinizi ve sizinle ilişkili insanları da olumsuz etkilemekten kaçınmalısınız. Ek para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, kaçınılmaz olarak iş yerinizle ilişkinizi riske sokabiliyor. Ek işlerinize ayırdığınız zamanı ve emeği iş ortamınızda gizleme güçlüğü çekiyorsunuz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.