25 Ocak 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 25 Ocak 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Duygusal hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Olaylardan ve çevrenizden etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı hoşgörülü yaklaşmakta zorlanacaksınız ve iletişimsel bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almanız ve girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır. İş hayatınızda bazı iniş çıkışlar olabilir ve iş ortamınızdaki hareketlilik artabilir. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. Daha önceden başlattığınız çalışmalarınıza bugün devam edebilirsiniz ve yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Çevrenizdeki insanları yönetmek konusunda başarılı olacaksınız. Maddi konularda temkinli hareket etmeyi tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız ve gereksiz masraflardan kaçınacaksınız.

BOĞA BURCU : İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girebilirsiniz. Bugün parasal konularda dikkatsiz davranabilirsiniz ve bazı gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Ailenizle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal anlamda bazı gerginliklerden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Sevgilinizle aranızdaki sorunları çözümlemek için her şeyi denediniz fakat bir türlü sonuç alamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir arkadaşınızdan fikir alabilirsiniz. 


İKİZLER BURCU : Partnerinizle ilgili bazı şikayetleriniz var ve ilişkinizi artık tekdüze bulmaya başladınız. Başka bir aşk arayışına girdiniz. Sevgilinizle olan ilişkinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Birlikte iş yapmak zorunda kaldığınız insanlar size anlamsız ve sert hareketler sergileyecek ve siz buna çok sinirleneceksiniz. Bu işinizle ilgili bir durum olduğundan dolayı karşınızdakini alttan almalı ve büyüklüğünüzü göstermelisiniz. Parayla ilgili projelerinizi gerçekleştirmeniz açısından verimli bir gün yaşayacaksınız. Maddi boyutta verimli bir dönemece gireceksiniz. Çok istediğiniz bir şeyi artık satın alabileceksiniz.


YENGEÇ BURCU :  Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Onun bu aşırılıklarınızdan rahatsız olduğunu biliyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Yeterli olmadığınız işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir göreceksiniz. Sizden beklenen enerjiyi göstermemekle birlikte zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz. Bugün para konularında oldukça dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz bir harcama yapabilirsiniz. Bu harcama bütçenizle ilgili planlarınızı alt üst edebilir.

ASLAN BURCU : Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Fiziksel bakımdan kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Parasal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Arzuladığınız yatırımlar veya harcamalar için gereken kaynağa ulaşabilirsiniz. Ay dan çok tatlı açılar alacağınız bugün enerjinizi, ilişkinize yönlendirebilirsiniz. Zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Romantik konularda başarılı olabileceğiniz bir gün.
BAŞAK BURCU : Yanlış anlamalara açık tutumlar, ilerde doğruyu da anlaşılamaz hale getirebilir. İlişkinizdeki içe kapanıklığı bu akşam yok edebilirsiniz. İlişkinizle ilgili olmayan sorunlarınızı da partnerinizden gizlememelisiniz. Son tersliklerde korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak. Kısa bir zamanda bütçenizi düzenlemeye başlayacaksınız. Uzun süren sabırlı çabalarınızla kendinize ilave gelirler sağlamayı başarmış olmanız, durumunuzu birkaç basamak yükseltebilir.

TERAZİ BURCU : Günün ilk yarısı iç dünyanıza dönecek ve çevrenizden uzaklaşma eğilimine gireceksiniz. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi karamsar hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilecektir. Akşam üzeri saatleri duygusal açıdna rahatlayacaksınız ve yaşadığınız gerilimlerden kurtulacaksınız. Duygusal hayatınıza ilişkin küçük de olsa sevindirici gelişmeler olacaktır. Günün ilk yarısı iç dünyanızda bir çok gerilim yaşayacaksınız ve bunu çevrenize yansıtacaksınız. Çevrenizle bazı münakaşalar yapabilirsiniz. Olaylardan etkileneceksiniz ve hassas tepkiler vereceksiniz. İş ortamınızda isteklerinizi çevrenizdeki insanlara kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. Olaylara daha sakin ve tarafsız bakmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili bazı sorunlarınızdan akşam üzeri saatleri kurtulabilirsiniz. Maddi konularda günün ilk yarısı ortak kazançlar getirici bazı çalışmalar yapabilirsiniz ancak bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise bir maddi şans yakalayabilirsiniz.


AKREP BURCU : Sistemli ve içine kapanık davranışlarınız yüzünden çevrenizde tepki yaratabilirsiniz. İstediğiniz konuları seçerek, bazı konuları kendinize ayırmak isteyişiniz sizin olağan parçanız hale geldi. Bugün iş hayatınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Üretken bir kafanız var ve pratikliğiniz ile işinizde ön plandasınız. Bu yüzden size karşı gizli kıskançlık taşıyan arkadaşlarınız var. Sizin yüzünüze bir şey diyemiyorlar ve çalışma hızınızla yarışamıyorlar ama yine de sinsice bekliyorlar. Siz ise iyi niyetinizle onlara yardım bile ediyorsunuz. Zihniniz işinizle dolu, boş işler size göre değil. Bu yüzden de çevrenizde olanlardan farkında bile olmuyorsunuz. İş hayatında zirveyi hedeflediğiniz için kazanç yönünden fazla bir sıkıntınız yok. Hangi işte çalışıyorsanız mutlaka o işe verdiğiniz emeği paraya çeviriyorsunuz.YAY BURCU : Aşk yaşantınızda bugün de herşey yolunda gidecek. Sevdiğinizle güzel zaman geçireceksiniz. Onun yakın ilgisinden ve sevgisinden dolayı şımaracaksınız. Onu mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Karşılığını da alıyorsunuz. Aklınızı bir türlü işle ilgili projelerden ve planlarda uzak tutamıyorsunuz. Bu enerjiyi işleri yoluna koymakta kullansanız belki verim alacaksınız. Boş hayallerin peşinde yeterince koşmuşsunuz. Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor. İşbirliği konularında temkinli olun.
OĞLAK BURCU : Sevgilinizin size bağlılığı, hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. İlişkinizin sağlığı açısından, geleneksel öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Bugünlerde baş başa bir yolculuk görünüyor. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engelleri biraz kırarak, dökerek aşmanıza neden oluyor. Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor. Özel olarak titiz ve düzenli bir gününüzdesiniz. Para durumunuz her zamanki gibi ve siz haklı kaygılar içindesiniz. Size her zaman destek olabilecek yakınlarınızın varlığını unutmamalısınız. Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.
KOVA BURCU : İş yaşamı konusunda şanslı bir döneme girdiniz. Bunu her halinizle gösteriyor ve işyerinizde hereksin takdirini topluyorsunuz. Hatta sizi gözüne kestirmiş firmalar var. Şimdilik işinizden memnun olsanızda alternatifler üzerinde düşüneceğiniz birgün geçireceksiniz. İşinizi kurmanıza rağmen aileniz hala desteğini üzerinizden çekmedi. Bu da sizi ekonomik yönden çok rahatlatıyor. Bu rahatlık siz de harcama dürtüsünü oldukça arttırıyor. Bugün kendinize bir hayli masraf yapacaksınız. Aşk konusunda çok istemenize ve uğraşmanıza rağmen, bir türlü herşeyi düzene sokamıyorsunuz. Suçu bu kadar çok kendinizde aramayın. Artık bu konuda partnerinizin suçu olduğunu görün. Bugün bu konularda onunla konuşma yapmanız olası. Böylelikle sorunları aşmak konusunda bir adım daha atmış olacaksınız. 


BALIK BURCU : İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz. Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz. Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz. Günü sonuna kadar değerlendirme takıntınız, birikim edinmenizi biraz engelliyor. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir. Evliliğe olumsuz bakışınızı sevgiliniz dışında herkesle paylaşabilirsiniz. O, bunu bir uyarı gibi algılayabilir. Onunda konuyla ilgili sizin kadar net oluşu, rahatça evlilik karşıtı tartışmalara girmenize kolaylık sağlamamalı. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.