26 Ocak 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Ocak 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Genel olarak aşk yaşamınızda keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve gün için moral durumunuzda değişimler olacaktır. Gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz ve sevdiğiniz insana karşı kırıcı olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor ve duygusal kararlar alma tehlikeniz var. Aşk hayatınızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.Duygusal durumunuz tüm yaşamınız üzerinde çok etkili olacaktır. Yeni bir konuda girişimde bulunmamalısınız. İş yaşamınızda sizin için oldukça yoğun bir gün olacaktır. Enerjinizi olumlu olarak disipline edebilir ve bazı küçük sorunlarınızı bugün çözümleyebilirsiniz. Her zamankinden daha çok çalışabileceğiniz bir gündesiniz ve sorumluluklarınızda artış olabilir. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz. Maddi olanaklarınızın farkında olacağınız ve bu yönde davranacağınız bir gündesiniz. Parasal konulara yaklaşımlarınız daha çok dikkatli olacaktır ve harcamalarınızda ölçülü hareket edeceksiniz.


BOĞA BURCU : Aşk hayatınızda durgunluk gözleniyor. Duygularınız çok kapalı ve anlaşılmaz. İlgilendiğiniz insan duygularınızdan emin değil. Biraz daha açık olursanız , aşk yaşantınız istediğiniz boyuta gelecek. İş yaşantınızda bazı gelişmelerin istediğiniz gibi olmaması sizi çok sıkıyor. Sürekli iş ile ilgili yeni fikirler geliştirmek ve gelişmeleri istediğiniz biçimde yönlendirmek istiyorsunuz. Paranızı hesaplı kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Parasal konularda şanssız gelişmeler yaşayabilir ve beklemediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.


İKİZLER BURCU : Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Bazı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bazı durumlarda elinizdeki işler sizi boğuyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz. İş ilişkilerinizde isteksizlik yaşayacağınız sorunlar yok. Sorunu dışarıda aramanız gerekiyor. Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Size göre birtakım koşulların aşkın önünü kesebilmesi olanaksız. Ama yine de kuraldışı bir aşkı yaşayabileceğinizden pek emin değilsiniz. Bugünlerdeki sıkıntınızın ardında bu kafa karmaşası yatıyor. 


YENGEÇ BURCU :  Dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz. Hatalarınızı geç anlamanız kısa vadede bir yumuşamayı sağlayamayacak gibi. Uğraştığınız işlerde, bilemediğiniz nedenlerden dolayı sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlar gündeme gelebilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğle saatlerinde daha fazla içe dönebilir, duygusal yoğunluk içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız da var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz. Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir. Taksitin cazibesine çok kapılıyorsunuz. Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor.

ASLAN BURCU : Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün, partnerinizle duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. Mars tan aldığınız destekle cesaretiniz artabilir, fakat egemenlik kurma isteğinizin ilişkilerinizde bocalamalar yaratabileceği görülüyor. Ay ın konumu, kendinizi cesurca ortaya koyabileceğinizi ve yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebileceğinizi belirtiyor. İşbirliklerinde ani ve duygusal kararların etkisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz. Bugün maddi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Ay, enerjinizi bu konuya kanalize ederek yatırım yapma isteğinizi arttırıyor. Hareketli yapınızla birçok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz.
BAŞAK BURCU : İleri ölçüdeki yakınlaşmaları, arkadaşlık tanımlamaları içinde saklı tutma çabaları çok anlamlı değil. Çok objektif saptamalarla bazı duygularınızın adını koymanız kolaylaşabilir. Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği yakında gerçekleştirebileceksiniz. İş hayatınızın sorunlarını kimseyle paylaşmıyor, tek başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Bu yalnızlığı atmanız gerekiyor. Bazı tercihler, birtakım küçük güvensizlikleri de yerli yerine oturtabilir. Paranızı ailenizinkiyle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor.

TERAZİ BURCU : Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğiniz insana rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Günlük deneyimlerinizde bir yoğunluk ve sizin için yeni olabilecek bazı duygular yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Duygusal konularda yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz. Gerçekçilik ve pratiklik özelliklerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. İsteklerinize ulaşmak ve beklentilerinizi yerine getirmek için bugün her zamankinden daha sabırsız davranacaksınız. Zihinsel olarak oldukça aktif olacaksınız ve aynı anda birden çok konuyu değerlendirmeye alabileceksiniz. Ancak işlerinizi sonuna kadar takip etmeyebilirsiniz ve sık karar değiştirebilirsiniz. Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bazı maddi kazançlar elde etmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz.


AKREP BURCU : Dikkat edin. Onun da size yapabileceği şeyler olabilir. İsteklerini dinleyin. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz. Ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız. Eğer bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa karşınızdaki insana isteklerinizi zorlayarak yaptırmaya çalışmamalısınız. Böyle bir durumda olaylar hem sizin düşündüğünüz doğrultuda ilerleme kaydetmeyecektir. Eğer son birkaç gündür kendinizi fazlasıyla dağıtmış iseniz öğleden sonra saatlerinde yeniden çeki düzen verebilir, günlük sorumluluklarınıza geri dönebilirsiniz. Yapılmak istenen değişiklerin sizi rahatsız etmesi ve ruhsal açıdan bir süre olumsuz sürece sokması mümkün. Büyük harcamalar gözüküyor. Yakınlarınıza maddi destek sağlamak yükümlülüğünde kalmanız olası. Hernekadar uygun bir zaman diliminde olmasanızda bu sorumluluk size ait.
YAY BURCU : Herkesin beğeniyle bakmayacağı bazı alışkanlıklarınız var. En azından, hiç kimse bunları sizinle paylaşmak zorunda değil. Siz ise bunları sevgilinizi bu alışkanlıklarınız paylaşmaya zorluyorsunuz. Bugünlerde aksaklıklar bitmiyor. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız. İş yaşantınızda genel olarak doyumlusunuz. Paranızın kıymetini fazlasıyla bilmenizin yanında, aşırı cömert davrandığınız durumlar da oluyor. Maddi sıkıntısı olan herkese koşuyor ve bu yüzden yaşadığınız maddi sıkıntıyla da kendinize kızıyorsunuz.
OĞLAK BURCU : Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Ertelediğiniz buluşmayı bugün gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Ama yine bir işiniz çıkması muhtemel bu yüzden ilk davranın, onu arayın ve gönlünü alın. İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. İş ortaklarınızla ilişkilerinizde kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz görülüyor. Verdiğiniz güvenin karşılığını alıyorsunuz. Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.
KOVA BURCU : Aşk yaşamınızda çelişkili düşünceler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz, iki konu arasında kalabilir ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Beklentilerinizde iyimser olmanıza rağmen karşınıza beklemediğiniz bazı sorunlar çıkabilir. İş yaşamınızda daha çok ortaklaşa çalışmalar içine girebileceğiniz ve fikir tartışmaları yapabileceğiniz bir gündesiniz. Karşıt görüşler ortaya çıkacaktır ve bu konuda fikir birliğine varmak için tartışmalar yapacaksınız. İki konu arasında kalabilir ve bir karar verme durumuna gelebilirsiniz. Maddi konularda belli bir dengeyi sağlamak isteyecek ve bu doğrultuda çalışmalar yapabileceksiniz. Karşınıza çıkacak alternatifleri iyi değerlendirirseniz maddi olarak olumlu kazançlar elde edebilirsiniz. Ortaklaşa yapabileceğiniz çalışmaların sonuçları dikkatli olursanız size kazançlar getirecektir.


BALIK BURCU : Çalışma hayatınızda kişisel yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Uğraştığınız işlerde bitişler yaşayabilişiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Arada bir sergilediğiniz hırçın davranışlar, yıpratıcı olabilir. Onun gözüyle ilişkinizi görmeye çalışın, bu size doğru tavrı gösterecek. İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirebilirsiniz. Uzlaşma için ortam hazır derken, karşılıklı olarak buna ne kadar niyetli olduğunuzu da gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz zorlanacaksınız gibi. Üstüne gidilmedikçe bazı davranışlar, ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlayabilir. Önümüzdeki günlerde bir satın alma konusunda büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.