27 Ocak 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 27 Ocak 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Günün ilk yarısı duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorlanabilir ve duygusallığa karşı bir isteksizlik duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan oldukça rahatlayacaksınız ve kendinizi neşeli hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ilgili çok hoş gelişmeler yaşama şansınız olacaktır ve duygularınızı içinizden geldiği gibi ifade edebileceksiniz. Sabah saatleri bazı gerilimli etkilerin altında olacaksınız ve özel yaşamınızda çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunlarınız küçük de olsa bugün size her şey olduğundan daha kötü görünebilir genel olarak kötümser bir ruh hali içinde olacaksınız ve bu özel yaşamınızı da olumsuz olarak etkileyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konularda kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Beklediğiniz olumlu gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın. Günün ilk yarısında maddi konularda son derece dikkatli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ise harcamalarınıza dikkat etmeyeceksiniz.


BOĞA BURCU : Kendinizi duygusal olarak bir baskı altında hissedebilirsiniz ve bu alacağınız kararları etkileyecektir aynı zamanda duygusal yaşamınızda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Aşk yaşamınızda bazı ruhsal gerilimler ve heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişim son derece canlı olacaktır. Ancak baskıcı bazı tutumlarınız olabilir ve kendi isteklerinizi kabul ettirmek konusunda baskıcı davranacaksınız. Duygusal olarak kendinizi fazla rahat hissetmeyeceksiniz. Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir fikir çatışmasından güçlü çıkmayı başaracaksınız ve sizin için başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün olacaktır. Özel yaşamınızda oldukça aktif olacaksınız ve bir çok konuda yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Ancak sabırsız yaklaşımlarınız yüzünden bazı hatalar yapmaya da açık olacaksınız. Çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceksiniz ve ancak özel hayatınızda arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar gündeme gelebilir. Bugün yeni girişimlerinizde oldukça dikkatli olmalısınız. Maddi konularda rahat hareket edeceğiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle hesapta olmayan konularda bazı harcamalar yapma riskiniz olacaktır.


İKİZLER BURCU : Siz çevrenizde oldukça cazibeli biri olarak nitelendiriliyorsunuz. Çocuksu tarafınız sizi insanlara bir mıknatıs gibi çekiyor ve siz de bu ilgiden şımarıyorsunuz. Bu ilgi arasında birlikte olduğunuz insanı ihmal etmemeye dikkat edin. Hayatınızın genel gidişatındaki olumluluğu ve başarıyı ne yazık ki şu aralar iş hayatınız da gösteremiyorsunuz. Siz yapmak istediğiniz işin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz ama o iş için girişimde bulunmak için desteğe ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve bu yüzden de boşveriyorsunuz. Maddi açıdan çok çok iyi olduğunuz günleri özlüyorsunuz. Para harcamaya alışıksınız ve harcama yapmayı seviyorsunuz. Şu aralar biraz kendinizi kısıtlamanız gerekecek çünkü eskisi kadar iyi para kazanmıyorsunuz. Kısa zaman evel yaptığınız bir harcamaya da oldukça canınız sıkılmış.


YENGEÇ BURCU :  Evinizi, ailenizi veya resmi ofis ortamınızı ilgilendiren başlıklarda tuhaf gelişmelere açık birkaç günün içerisindesiniz. Bu alanlarda tartışmalı veya gerginlik yaratan durumlar varsa, bunları çözme şansı bulabileceğiniz gün içerisindesiniz. Onu, sevmenin dışında çok da saygın bir yere koyuyorsunuz. Sevgiliniz sizi gururlandırıyor. Ama sevgiliniz, çok sevilen rolünün dışına çıkamıyor. Sevgi bombardımanınızla buna izin vermiyorsunuz. Aldığınız taktikler, özel hayatınızdaki ilişkilerinizdeki sorunlara çözüm olmuyor. Belki de, birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve nezaketlisiniz. Sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.


ASLAN BURCU : Bugünlerde size adeta zaman yetmiyor. Birçok işi aynı anda yürütme hevesiniz hiç geçmeyecek, değil mi? Sahip olduğunuz sorumlulukları yerine getiremediğiniz zamanlar oluyor ama panik olmayın. Sadece zamanı daha dikkatli kullanmanız gerek. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz. Alttan alan taraf siz olacaksınız fakat kavganın büyümesini de önleyemeyeceksiniz.Ortaklarınızla üzerinde çalıştığınız projede bugün bir kaç sorun çıkacak ve sorunu çözmek için çok zaman kaybedeceksiniz. Bu konuda soğukkanlı davranmalı ve akıllıca düşünmelisiniz. Bugün parasal konulardaki detaylara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış bir karar sizi ciddi bir sıkıntıya sokabilir.
BAŞAK BURCU : Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak bir sorunlar görünmüyor. Kaprisleri tadında bırakmak, beraberliği güvence altına alacak. Son günlerdeki gelişmeler, olumlu bir gidiş gibi görünüyor. Özel yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli. İş dışı özel bir konu, iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. Üstlendiğiniz sorumluluklar, bir an önce paylaşımı gerektiriyor. Bu sorumluluklarda yalnız görünüyorsunuz. Birtakım ilişkilerde zorlamalar, kaçınılmaz gibi görünüyor.

TERAZİ BURCU : Duygusal anlamda hassassınız ve çevrenizden etkileniyorsunuz. Genel olarak duygusal yaşamınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz ve bu tutumlarınız sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza yol açacaktır. Geçmişten kaynaklanan bazı sorunlar yeniden gündeme gelebilir ve keyfinizi kaçırabilir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak yada girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız. Özel yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızda  küçük bazı sorunlar ve gerginlikler ortaya çıkabilir ve tartışmalara sebebiyet verecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz. Özellikle sizin dışınızda kalan nedenler yüzünden çeşitli sıkıntılar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Daha çok gününüzü planladığınız şekilde geçirmeye çalışacaksınız ve özel yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacaksınız. Maddi konularda oldukça hesaplı hareket edeceğiniz ve uzun vadeli düşüneceğiniz bir gündesiniz. Bugün gereksiz masraflardan kaçınacaksınız ve harcamalarınızda temkinli olacaksınız.


AKREP BURCU : Sonradan, aşksız geçen bu günlerinize ah edebilirsiniz. Hemen bugünden başlayarak gönlünüzü biraz kışkırtıp ruhunuzu harekete geçirmelisiniz. Sosyal hayatınızın canlılığı buna oldukça uygun. Birçok hayalinizin önü açılabilir, hazırlıklı olun. Özel yaşamınızın geleceğinde birçok dengeyi değiştirebilecek gelişmeler var. Bu gelişmelerin size kazandıracaklarını mevcut koşullarınızda görmeniz biraz zor gibi. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında büyük bir alışverişiniz olabilir. Bunalacağınız para sıkıntılarınız yok. Para sıkıntısının ne olduğunu biliyorsunuz.
YAY BURCU : Aşk yaşantınızda durgunluk gözleniyor. Gönlünüz boş ve şu sıralar ilgilendiğiniz kimse yok. Siz farkında değilsiniz ama sizden hoşlanan biri var. Kısa zaman sonra bu kimse sizinle konuşabilir. Özel yaşantınızda iş değişikliği gibi konular gündeme gelebilir. Fiilen bir gelişme olmasa da kafanızda bazı planlar yapacak ve en kısa zamanda bu planları hayata geçirmek için çalışmaya başlayacaksınız. Parasal açıdan rahat bir gündesiniz. Bazı ihtiyaçlarınız var. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Hesaplı ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gün.
OĞLAK BURCU : Çok eskiden kısa süreli bir ilişki yaşadığınız biri ile bugün beklemediğiniz bir biçimde karşılaşacaksınız. Önce onu tanımakta güçlük çekeceksiniz. Birlikte vakit geçirecek ve ondan çok etkileneceksiniz. Senelerin insanları nasıl değiştirdiğini göreceksiniz. Bu kişi ile ilerleyen günlerde sık sık görüşeceksiniz. Aranızda bir şeylerin başlaması muhtemel. Birikmiş işlerinizin altından kalkmak için çok zaman kaybedeceksiniz. İş arkadaşlarınızdan birisi ile aranızda ufak bir tartışma geçebilir. Sevdiklerinize hediye almaya bayılıyorsunuz. Keza onlardan hediye almaya da. Bugün sevdiklerinize hediyeler alacak ve bütçenizi biraz zorlayacaksınız. Harcamalarınızda dikkatli olun.
KOVA BURCU : Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde yaptığınız aşk yorumları onları hayrete düşürüyor. Nereden nereye gelmiş olduğunuza şaşırıyorlar. Yaşadığınız kötü bir deneyle aşka bu kadar küskün olmamalısınız. Teknik bir konuda arkadaşlığınızla sürdürdüğünüz anlaşmazlık, bütün çalışma arkadaşlarınızı birer ikişer tartışmanın içine çekiyor. İlgi kalabalığının artması, sizi çok emin olduğunuz fikrinizden kuşkuya düşürecek. Kolay harcadığınız için bazı sıkıntılarınız oluyor. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde hesap ödeme işini sizin asli bir görevinizmiş gibi görüyorsunuz. Bugünlerde bir para tartışmanız var.


BALIK BURCU : Bugün iletişim kabiliyetini üst düzeyde kullanmak zorunda kalabilir. Hiç beklemediğiniz bir konunun gündeme gelme ihtimali var. Bir parçası olacağınız sorunlarda sakin olmalı, kendi alanınıza sadık kalmalı ve mesafenizi korumalısınız. Hayatınızdaki verimi arttırmak için biraz daha çaba sarf etmeniz gereken günlerdesiniz. Maddi konulardaki olumsuzlukları gidermek için harcamalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Yaşadığınız günlük sıkıntılar sizin çalışma motivasyonunuzu arttıracaktır. Şartlara, duruma göre hareket etmemiz yerinde olur. Yeni bir iş, girişim veya projemiz varsa, bunların üzerinde bilgilenmeyi, tecrübe sahibi olmayı, başkalarıyla olan ilişkimizi önemsememiz lazım. Riskli işlere kalkışmayalım. Bir anda maceraya atılabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.