31 Ocak 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 31 Ocak 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  İş hayatınızda bazı iniş çıkışlar olabilir ve iş ortamınızdaki hareketlilik artabilir. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlara ulaşabileceksiniz. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Bugün ani girişimlerde bulunmaktan ve sabırsız yaklaşımlardan uzak durmanız sizin için daha doğru olacaktır. İş yaşamınızda dikkatli hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi olanaklarınızı fazla zorlamamalısınız. Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizin de duygularınız çevrenizi etkileyecektir. Sevdiğiniz insana karşı ani tepkiler verebilirsiniz ve oldukça açık konuşmayı tercih edeceksiniz. Duygularınızı içten bir şekilde yaşamayı tercih edeceksiniz ve davranışlarınızda spontan olacaksınız. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler olabileceği gibi duygusal iniş çıkışlarda yaşayabilirsiniz. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.


BOĞA BURCU : Bugün heyecan verici bir haber alabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar ve yeni ekipmanlar dahil olabilir. Bu, hayal bile edemeyeceğiniz tamamen yeni bir proje veya eylem içine girmenizi sağlayacak. Duygusal olarak bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve bazı uyumsuzluklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız. Sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz ve duygusal anlamda bir soğukluk hissedebilirsiniz. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler olabileceği gibi duygusal iniş çıkışlarda yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşınıza bazı zorluklar ve sorunlar çıkacaktır. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük olmamasına rağmen canınızın sıkılmasına neden olabilir. Karşınıza bazı küçük fırsatlar çıkacaktır ancak siz bunlarla ilgilenmek yerine dinlenmeyi ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamayı tercih edeceksiniz. Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özelikle geleceğinizde yönelik maddi yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız.İKİZLER BURCU : Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda bir projeye başlayabilirsiniz. Bu proje için bir ekibe dahil olabilirsiniz. Onları ilginç, zorlayıcı ve kişisel olarak sevindirici bulacaksınız. İlerleme ve kendini ifade etme için yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Güzel bir birlikteliğiniz var. Eski aşklarınızdan birinden haber almak ya da onunla tesadüfen karşılaşmak suretiyle aklınız karışabilir. O kişiye geri dönmek isteğiniz yok ama tuhaf duygular içine de girebilirsiniz. Bugün işle ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyorsunuz. Askıda kalan projeler haftayı bekliyor. İş ortamında tanıştığınız bir insanla aranızda duygusal ya da arkadaşça bir yakınlaşma doğabilir. Para durumunuz hiç fena değil. Giderleriniz yüklü olmasına rağmen kendinizi gayet iyi kurtarmışsınız. Olağanın dışında beklemekte olduğunuz bir para geleceğe benziyor.

YENGEÇ BURCU : Çekingenliğinizi bugünlerde fazla hissettiriyorsunuz. Ama sıcak kişiliğiniz yalnızlığı hiç hak etmiyor. Neyse ki, bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir. Üretken birisiniz, ama bu anlamda yeterince destek göremiyorsunuz. Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz. Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektirebilir. Doğru hesaplar içinde olmalısınız.

ASLAN BURCU : İlişkinizde ilginç gelişmeler yaşamaya devam edebilirsiniz. Objektif olmaya çalışmalı ve gelişen olayları tarafsız biçimde ele almaya bakmalısınız. Akşam saatleri daha huzurlusunuz. Kendinizle, sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yapıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız düzenli çalışmanız gerekiyor. İş ortamında huzursuzluklar olası. Bir miktar kafa karışıklığı ve yeteri kadar konsantre olamama problemi iş yaşamında veriminizi engelleyebilir. Duygusal açıdan çok rahat sayılmazsınız. İş hayatınızdaki gelişmeler maddi konularda da etkisini gösterecek. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekebilir. Bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı dikkatli biçimde değerlendirmeli ve bu önceliklere uymalısınız.BAŞAK BURCU : Onun kendini ifade etmesini sağlamalı, bir şeylerin kendiliğinden gelişmesine izin vermelisiniz. İlişkinin en başında bırakacağınız ısrarcı imajını, sonradan kolay silemeyebilirsiniz. Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınız size geniş olanaklar sağlıyor. Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız, iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa, sabırlılığa dönüşebiliyor. Mütevazi yatırımlarınız bugünlerde doğal olarak hareketsiz. Hareketli para olarak, geldiği gibi giden kazancınızdan başkası görülmüyor. Para konusundaki şanlılığınız yine de yadsınılamaz.

TERAZİ BURCU : Aile içi ihtilaflardan rahatsız olup, bunları tek başınıza çözümlemek isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Bugün çeşitli etkiler üzerinizde huzursuzluk yaratabilir. İşte yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapabilirsiniz. Güvendiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz doğru olacaktır. Bugün maddi konumunuzu etkileyecek önemli bir iş konusunda sorumluluk almanız gerekebilir. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakması mümkün. Öğle saatleri yeni fırsatlar getirse bile bugün önlemi elden bırakmamalısınız.


AKREP BURCU : Evliliğin kutsal bir kurum olduğu görüşünü paylaşıyorsunuz. Ama kutsanmış kurumlarla ilişkiden kaçınıyorsunuz. Bu yüzden sevgilinizin gizli evlilik isteği sizi üzüyor. Yaratıcısınız. İş dünyasının tüm kurallarını yadsıyorsunuz. Boğaz tokluğu karşılığında geçen ömre iş yaşamı denmesi, sizde aşağılanmışlık hissi uyandırıyor. İş hayatınızda kronik bir bunalımdan başka bir şey görünmüyor. Sürekli bir para krizi içindesiniz. Bugün elinize geçen paranın yarınla ilişkisini anlayamıyor, bu ilişkiyi kuramıyorsunuz. Çok alçak gönüllü beklentileriniz sizi kurtarıyor.

YAY BURCU : Evliliğe karşı gardınızı almış duruyorsunuz. Partnerinizin hiçbir baskısı yok, ama biliyorsunuz ki onun böyle bir isteği var. Baskıcı biri durumuna düşmek istemiyor. Siz iş yaşamınızda kendinizi biraz gevşek görseniz de, bazı konulardaki katı prensipleriniz, birlikte çalıştığınız insanları sıkıyor. Dün yaptığınız Fal görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alacaksınız. Bir miras işinin uzadıkça uzaması canınız sıkıyor. Zaman geçtikçe varislerin çoğalmasından korkuyorsunuz. Kazancınız fena sayılmaz, ama büyük ödemeleriniz yüzünden paraya çok ihtiyacınız var.

OĞLAK BURCU : Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşayacaksınız. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz. Duygusal bir sorunu çevrenize yansıtmanız mümkündür. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz, gün içinde duygularınızda değişimler olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda bazı küçük sorunlar gündeme gelebilir ancak bu sorunları aşmak için kendinize zaman tanımalısınız. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz.  Maddi konularda temkinli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.

KOVA BURCU : Sevgilinizle güzel bir gün geçirme planlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bugün bazı konularda ondan yardım görebilir ve varlığını hissetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak için fikirleriniz var. Bu fikirleri harekete geçirmek için bazı kimselerden destek ve haber bekliyorsunuz. Bu konuyla ilgili olumlu bir gelişme, bugün olabilir. Bugün bazı harcamalarınız olabilir. Bu harcamalar bütçenize ağır gelebilir ve sizi sıkıntıya sokabilir. Ayağınızı yorgana göre uzatmayı bir türü beceremediniz.BALIK BURCU : Yaşadığınız heyecan uzun ömürlü gibi gözüküyor. Bu akşam size bir sürpriz yapabilir. Onunla sürdürdüğünüz uyum, kararsızlık çektiğiniz bazı gözden çıkarma niyetlerinize değebilir. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, elinizden kaçan fırsatlarla ilişkili görmemeniz, ayrı tutmanız sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle ilişki değerlendirmeleri yapmanız yararlı olabilir. İyi duygularla, güzel niyetler besliyorsunuz. Ama yakın zamanda bunların niyetten ileriye gitmesi zor. Para durumunuzdaki düzelmeler, ancak kendi belinizi doğrultabilecek.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.