10 Şubat 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 Şubat 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Duygusal açıdan çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Daha çok sizden kaynaklanacak bazı sorunlar olacaktır ve iç dünyanızda çeşitli endişeler duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir anlaşmazlık yaşayabilir ve gelişmeler kontrolünüz dışına çıkabilir. Aşk hayatınızda ummadığınız hatalar yapabilir ve sonradan pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Yoğun duygusallığınız olayları değerlendirirken hatalar yapmanıza yol açabilir. Özel yaşamınızda sakin hareket etmeyi tercih edeceğiniz ve elinizdeki işleri tamamlamaya yöneleceğiniz bir gündesiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Özellikle karamsar bir ruh halinde olmanız işlerinize olan ilginizi azaltacaktır. Yaşayacağınız sorunlar çok büyük olmamasına rağmen sizin keyfinizi kaçıramaya yetecektir. Genel ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Maddi konularda dikkatli davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz ve geleceğinize ilişkin bazı kaygılar duyabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.


BOĞA BURCU : Bir daha geçmişteki kadar coşkulu yeni bir ilişki yaşayamayacağınızı düşünüyorsunuz. Oysa çok daha iyisini yaşayabileceğiniz bir ilişkinin yamacındasınız. Çevrenizde sizi geçmişe kilitleyen başka birileri var. Yakın çevrenizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız. Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuz. İhtiyaçlarınızı pahalı etiketlerin altında görmeniz, biraz hayattan kopukluğunuzu gösteriyor olabilir. Para ilişkilerinde sakıncalı gördüğünüz biriyle zorunlu bir alışverişiniz olacak. Duygularınızı ifade etmenin ve hayatınıza istediğinizi çekmenin doğal olduğunu göreceksiniz. İçgüdülerinizi dinleyin, size bir şey anlatmak istiyor olabilirler. Şu anda mümkün olmayan şeylerden fazlasını yapmak isteyebilirsiniz. Hırslarınızdan doğru yararlanmalısınız. Kafanızdaki planları tam olarak şekillendirmeden söz vermekten kaçının. Endişelerinizden kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Kendinizi fazla yormayın, aksi takdirde verimli olamazsınız. İKİZLER BURCU : Sevgiliniz sitemlerinde haklı görünüyor. Yoğun sosyal yaşamınız ilişkinizi baltalıyor gibi. İlginizi arttırmanız değil, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız. Bir koordinasyon sorunu yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini istiyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın koşullarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz. Profesyonel anlamda cazibeniz artıyor. Faydalı bağlantılar yapmak için harika haftalar sizi bekliyor. Bugün hırslar ve duygular güçleniyor. Artık güzel fikirler üretebilirsiniz. Ancak önemli olan onları hayata geçirmek olacaktır. Bir rutine kafayı takmış gibi görünüyorsunuz. Sizi huzursuz eden bu rutin, zamanınızı boşa harcadığınızı hissettiriyor. Bir hedefe hızlı ulaşmak için detayları görmezden gelmek daha cazip gelebilir. Gerçekçi bir dost önerisine ihtiyacınız var. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin yorumuyla, biraz zayıf duruyorsunuz.


YENGEÇ BURCU : Hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilir ve aşk hayatınıza ilişkin güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle güzel zaman geçirebilir ve birlikte zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Duygularınız güçlü ve düşünceleriniz üzerinde etkili olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birlikte zaman geçirmekten zevk alacaksınız. Duygusal yaşamınıza ilişkin bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. İşinize ilişkin çalışmalarınız artacaktır ancak dinlenip,rahatlamaya da fırsat bulacaksınız. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Alacağınız kararlarda ve yapacağınız girişimlerde son derece başarılı olacaksınız.
ASLAN BURCU : Bugünlerde birine yakın olmaktan büyük zevk alacaksınız. Sevdiğiniz bir proje için zaman harcamaya heveslisiniz. Herkesi memnun ederek huzuru sürdürmek mümkün, ancak bu sizi biraz yorabilir. Bugünlerde evinize ve ailenize odaklanmanız gerecek. Özel hayatınıza zaman ayırmak, yaratıcı aktiviteler gerçekleştirmek ve yeni gelişmelerden zevk almak için harika bir zamandasınız. İnsan ilişkilerinde karşı tarafı kazanmak için yapacağınız dönüşler kimliğinizi yaralamayacak, göreceksiniz. Şimdiki durumunuz bazı özlemlerinizi ertelemenizi zorunlu kılıyor. Özlemlerinizi küçültmeden bir kenarda tutun, onların yerine daha küçük yeni özlem ve istemler üretin. Bu yolu seçerken kendinize karşı asla cimrileşmeyin. Doğal gelişmesi içinde para sorunlarınız kendiliğinden son bulacak, her şey normalleşecek. Beklediğiniz bir paranın elinize geçmesi biraz gecikecek, endişe etmeyin, sadece küçük bir aksiliktir bu. Buna rağmen almayı düşündüğünüz hediyeyi alın ve partnerinizde, onunla paylaşabileceğiniz bir mutluluk yaratın.


BAŞAK BURCU : İçtenliğiniz ve aşka bakışınızla aranılan biri olabilirsiniz. Yalnızlığı gerilerde bırakma dönemi. Çevrenize bir bakınmanız yaşamınızda yepyeni başlangıçlar için yeterli olabilir. Bugün verimli görüşmeler için randevular kesilebilir. İlginç önerileriniz, çok yakında gerekli kişilerin ilgi alanına girecek gibi görünüyor. Birkaç hedefi birden yakalama aceleciliğinden vazgeçmelisiniz. Para harcama isteği sizde bir dürtüye dönüşmüş gibi. Bugünkü koşullar böyle bir rahatlığa hiç elverişli değil. Terazinin bir kefesi daima ağır basıyor, dengeleyemiyorsunuz.TERAZİ BURCU : Bugün enerjiniz son derece pozitif. Ancak, beklentiler sizi biraz endişelendirebilir. Paylaşarak bu endişelerin üstesinden gelmeye çalışın. Yanlış şeylere yatırım yapıyorsanız, sıkıntılar ortaya çıkabilir. Yükselişler ve düşüşler mümkündür. Nerede zorlandığınızı görmek için harika bir zaman. Kendinizi rahatlatmak için yeni zevkler ve uğraşlar bulacaksınız. Ayrıca bugün, günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken insan ilişkileriniz de güçleniyor. İş ve sağlık konusunda tatmin edici haberler alacaksınız.  Gelirinizi arttırmak için başka fikirleriniz var. Kazancınız sizi ancak ayakta tutuyor. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız.
AKREP BURCU : İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli. İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz. Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz. Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir. Çok dış müdahaleli para ilişkiniz bugünlerde sancılı. Sağlığınızla ilgili ani ve beklenmedik bazı sorunlar oluşabilir bununla ilgili bazı tedavi yolları uygulamak durumunda kalabilirsiniz. Eğer sürekli kullandığınız ilaçlarınız var ise bunları kullanmayı ihmal etmemeli, iyileştim düşüncesi ile hareket etmemelisiniz. Bugün ofis arkadaşlarınız ve gündelik yaşamınızı sürdürdüğünüz kişilerle aranızda bazı yanlış anlaşılmalardan doğan sorunlar yaşayabilirsiniz.YAY BURCU : Önünüze çıkan fırsatlar, sizi gündemden kalkmış, eskide kalmış sorulardan ve yalnızlıktan kurtarabilir. Kararınızın doğruluğu, yanlışlığı artık bir önem taşımıyor. Geçmişten arınmalısınız. Önümüzdeki günlerde çok verimli açılımlar sizi bekliyor. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık. Fırsatı kendiniz yaratıyorsunuz. Başarılarınızın arkası gelecek. İyi niyetli yaklaşımlarınız bugünlerde riskli para ilişkilerinde zarar verici olabilir. Hayata bakışınızda, sağlamcılık ve genişlik bir arada. Parayla ilişkinizde de aynı çelişki gözleniyor.

OĞLAK BURCU : Bugün duygusal bakımdan fazla romantik ve heyecanlısınız. Yalnız sevdikleriniz sizin beklentilerinizi anlamayabilir ve bu romantikliğiniz bir anda kırgınlığa dönüşebilir. Bu yüzden mantığınızı ön plana çıkarmalı ve duygularınızı bu kadar çabuk ortaya dökmemelisiniz. Özel yaşamınız her zaman olduğu gibi iş yaşamınızı etkiliyor. Bu her zaman olumsuz birşey olmasa da, bu aralar size zararı dokunabilir. Derdinizi de, sevincinizi de ofisin dışında bırakmaya çalışın bir süre. Bugünlerde fazlasıyla tutumlu davranıyorsunuz. Yapılması gereken bazı masrafları yapmamanın, ertelemenin bütçenize bir faydası yok. Bir an evvel zaruri harcamalarınız yapmalısınız.
KOVA BURCU : Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Onun cephesinde size karşı beslediği yoğun duygular ve rahatsızlık duyduğunuz birtakım sosyallikleri var. Gerginliğinizi yine siz halledeceksiniz. Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir. Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.

BALIK BURCU : Birlikte olduğunuz kişiyi avucunuza almanın zafer sarhoşluğundasınız. Karşınızdaki insanın duygularını hesaba katın. Beklentiler birbiriyle pek uyuşmayabilir, bunu göz önünde bulundurmalısınız. Kayıpların hesabını tutarak bir yere varamazsınız. Bulunduğunuz noktaya odaklanın. Bugün verimli çalışmalar içine girebilir, beğeni toplayabilirsiniz. Enerji eksikliği duymayacaksınız. Mal mülk edinme projesi sizi bugün aktifleştirmek durumunda kalabilir. Bazı kağıt işleriniz olabilir ama yatırımlarınız olumlu. Beklediğiniz para bugünlerde elinize geçecek.Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.