Ana içeriğe atla

12-18 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 12-18 Şubat 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta hedeflerinize ve tutkularınıza odaklanabilir ve isteklerinize öncelik verebilirsiniz. Bu hafta hayatınızda istediğiniz şeyler için daha fazla çalışabilirsiniz. Hafta ortası, gelecek hayalleriniz hakkında daha fazla şey düşünebilirsiniz. Hayallerinizi takip edebilir, yeniliklere açık olabilir ve yeni fırsatlara açık olabilirsiniz. Bazı konularda düşünceleriniz değişebilir. Olumlu yanından bakmaya çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hayal gücünüz artabilir ve kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Sizin için; haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta aşk hayatınızda planlanmamış ve beklenmedik olaylar olabilir. Artık birçok sorun sizi sinirlendirebilir. İlişkinizde özel bir olayı önceden tahmin ederek üstesinden gelebilirsiniz. Şaşırtacak veya sinirlendirecek şeyler de duyulabilir. Sevdiklerinizle haber veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ne duyacağınızı veya göreceğinizi tahmin edebilirsiniz. Ancak yorum yapmaktan kaçının.Bu hafta para ile ilgili meseleleri çözmek, özellikle borçlarla uğraşmak, finansal veya banka belgelerini düzenlemek ve daha çok kazanç sağlamak için iyi bir zaman olacak. Birçoğunuz daha fazla para kazanmaya başlayarak mutluluk duyacaktır. Geçen hafta başkaları yüzünden aile içi görüşmeleri ertelediyseniz, bu hafta ailenizin daveti olabilir. Onlarla görüşerek, telafi edebilirsiniz. Hafta sonu bir telefon görüşmesi yapacaksınız. Bu görüşmede konuşulan şeyler yüzünden kafanız karışabilir. Ya da ciddi bir olay yaratacak bir e-posta alacaksınız. Çoğu koç burcu artık bir satın alma, mal mülk edinme veya hediye almanın keyfine varacaktır.
BOĞA BURCU : Bu hafta büyük fikirlerinize odaklanıp, ilerleme planları üzerinde çalışabilir ve sahip olduğunuz fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, hedefleriniz ve hırslarınız önem kazanacak. Özellikle perşembe günü yaşam yolu sektöründe güneş tutulması ile kariyer ana odak noktanız olabilir. Uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, kendiniz için yeni hedefler belirleyebilir ve başarıya ulaşmak için ilerleme kaydedebilirsiniz. Venüs, Perşembe günü Satürn’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sizin daha motive ve daha disiplinli olmanıza yardımcı olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, hedeflerinize ulaşmaya daha arzulu olabilirsiniz. Yaratıcı düşünerek, hayatınızda değişiklik yapmaya açık olabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta beklenmedik bir şekilde planlarınızı veya toplantılarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız. Çoğu durumda, bunun nedeni gerçekleşmesi için daha fazla olanak veya uygun koşulların olmamasıdır. Bu hafta bir etkinliğe katılmanız gerekebilir. Ya da sizinle yaşamayan akrabalarınızla daha sık görüşmeler yapmanız gerekecek. Hafta boyunca, bir çocuğun doğumuyla ilgili daha fazla haber öğreneceksiniz. Birinin hamilelik ya da doğum haberi gelebilir. Belki de bu olay sizden uzak bir yerde yaşayan tanıdık ya da sık sık iletişim kurmadığınız geçmişinizdeki insanlarla ilgili olabilir. Bu hafta, eylemlerinizde daha temkinli olmanız çok daha iyi olacaktır. Bu sayede kötü sonuçlar ortaya çıkarabilecek girişimlerden kendinizi koruyabilirsiniz. Belgeleri, kişisel postaları, fotoğrafları ve daha pek çok şeyi saklamak veya korumak sorun çıkarabilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta aşk hayatınızdaki sorunları çözmek önceliğiniz olabilir. İlişkilerde sorunların ana meselesine odaklanma güçlü olabilir. Merkür Salı günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor ve bu sebeple aşırı tembel veya tam tersi aşırı enerjik olabilirsiniz. Hafta ortası, büyük resme bakışınız sağlam olabilir ve yeni deneyimleriniz için gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz. Ayrıca karşılaşma olasılığı yüksek fırsatlar planlarına odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü etkiliyor. Yeniliklere açık bir şekilde düşünebilir ve değişime açık olabilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde, uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve daha iyi bir disipline sahip olabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür, kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Güneş Pazar günü Merkür’e katılıyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda, adımınızı attığınız şeyde başarılı olabilir veya yüksek bir noktaya geldiğinizi hissettirebilir, hedeflerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir ve daha hırslı hissedebilirsiniz.Sizin için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta ailenizdeki erkeklerle ilgili çeşitli olaylar bekleyebilirsiniz. Kesinlikle önemli olaylar olabilir. Bunlar bir şekilde geleceğinizi belirleyebilir. Bir arkadaşınızın veya akrabanızın doğum gününe ilişkin farklı davetler alabilirsiniz. Mali açıdan, bu hafta eski yükümlülükleriniz veya endişeleriniz hala çözüme kavuşmamış olabilir. Çözümlerini yanlış yönde veya yanlış insanların yardımıyla aramış olabilirsiniz. İşleri değerlendirebilir veya işleri yargılarsanız, hatalarınızı düzeltmek için hataları daha net görebilirsiniz. Profesyonel olarak meslektaşlarınız, müşterileriniz, distribütörleriniz, hastalarınız gibi iş yerinde muhtemelen yeni insanlar olacaktır. Yeni insanlar size yeni bir dikkat, farklı bir tutum, sunum ve daha fazlasını talep edeceklerdir. Bu insanları tanımak için kendinize zaman tanıyın ve kararınızla acele etmeyin.
YENGEÇ BURCU : Bu hafta hayatınızdaki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Haftaya kendinizi çok daha iyi hissederek başlayacaksınız. Motivasyonunuz yüksek olabilir. Hafta ortası, karşılıklı yarar sağlayan projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Ciddi konuları halledebilir ve sorunların özüne gidebilirsiniz. Bazı meseleleri çözerek sorunların bitmesi artık daha önemli olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, büyük fikirler bulabilir ve iyimser bir bakış açısı kazanabilirsiniz. 

Sizin için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta bazı sıkıcı günler yaşayacaksınız. Ancak daha iyi dinlenip yakın zamanda yaşanmış bazı fiziksel veya duygusal streslerden kurtulma şansınız olacaktır. Çoğu yengeç burcu bir tatil ile bağlantılı olarak dostlarının arkadaşlarıyla veya akrabalarıyla tanışma fırsatına sahip olacaklar. Bu hafta konuşmalarınızın önemli bir kısmı, gelecekteki eylemlerinizi ve planlarınızı tanımlayacak yakın ve uzaktaki insanlarla birlikte olacaktır. Çeşitli belgeler, özellikler, gelecekteki olası ziyaretler ve daha fazlasıyla ilgili konular hakkında konuşabilirsiniz. 


Bu hafta bir ön eğitim veya çalışma için kısa seyahat olabilir. İş seyahatinde de bulunma ihtimaliniz yüksektir. Genel olarak, seyahat planlarınız veya başka yerlerden insanlarla olan temaslarınız sizin için yararlı olacaktır. Bu hafta, tanıdığınız birinin sağlık sorunu hakkında haberlere şaşıracaksınız. Endişeleriniz bu hafta önemli bir sözleşme, görüşme veya belge ile alakalı olacak.
ASLAN BURCU : Bu hafta küçük şeyleri yoluna sokmaya çalışacaksınız. Hafta başında olabildiğince üretken olmaya çalışmaya başlayabilirsin. Ayrıntılara çok fazla dikkat ediyor olabilirsiniz. Salı günü, Güneş Uranüs’ü olumlu şekilde etkiliyor. Bu sebeple rahatlık bölgesinin dışına adım atabilir veya değişiklikler üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta ortası, ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle aşk hayatı ve ilişki alanında Perşembe günü güneş tutulması ile birlikte ilişkinizde mutluluk amacınız ve önceliğiniz olacak. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni sözleşmeler yapabilir, uzlaşabilir, etkili ve adil olabilirsiniz. Sevdikleriz ile kolayca barışı koruyabilirsiniz. 

Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. Hayata karşı ciddi bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Güneş Cumartesi günü Merkür ile aynı hizada olacak. İş hayatında yeni fikirler bulabilir ve çalışma hayatında daha ilgi çekici olabilirsiniz. Hayatınızı yeni yollarla genişletmek için büyük fikirler üzerinde çalışarak haftayı bitirebilirsiniz. Hafta sonu enerjiniz yüksek olacak ve faydalı işler yapabilirsiniz.


Sizin için; haftanın en iyi günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta öncelikle tanıdığınız insanlarla finansal ilişkilerinizi düzenlemek önemli olabilir. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız ve diğerleri ile aranızdaki borç ve para meseleleri üzerine çabanız olabilir. Birçok yönden bu hafta sizin için yararlı olacaktır. Bu nedenle sizin için daha önemli plan ve görevleri tamamlamak için enerjinizden yararlanın. Bu haftada arkadaşlarınız veya komşularınızla ilgili önemli bir görüşme olabilir. Bir kutlamaya davet edilebilir ya da güzel bir şey hakkında duygusal bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ancak kız arkadaşınız ya da akrabanız olan bir kadının yaşamındaki ciddi sorunlar birkaç gün boyunca dikkatinizi çekecektir.


BAŞAK BURCU : Bu hafta yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Hafta başında yaratıcı enerjiyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Merkür Salı günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor ve çok iyi hissedebilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızda biraz tembel veya başkalarına karşı hoşgörülü olabilirsiniz. Hafta ortası, elinizdeki görevleri ve işinizi halledebilir, aynı zamanda zevk aldığınız işe odaklanabilirsiniz. Özellikle de Perşembe günü kariyer ve iş hayatı alanındaki güneş tutulması ile birlikte elinizdeki iş fırsatlarını iyi değerlendirmeniz söz konusu olacak. Yeni iş imkanları arayabilir, yaptığınız iş ile dikkatleri çekebilir, organize olabilirsiniz. 


Bunun yanı sıra günlük yaşamınızı düzene sokabilir veya sağlığınızı geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Perşembe günü Merkür olumlu bir şekilde Uranüs’ü ekiliyor. Bu sebeple değişikliklere ve alışılmamış şeylere daha açık olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve onlar üzerinde baskın olmayı tercih edebilirsiniz. Merkür Cumartesi günü ilişki ve aşk hayatı alanına giriyor. Pazar günü Güneş Merkür’e katılıyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde bir iş ortağıyla aranızda iyi diyalog geçebilir. İlişkilerinizde daha dengeli olabilirsiniz. Merkür, Cumartesi günü Güneşle aynı hizaya geliyor. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatlarınızı göz önüne alabilir veya onlara daha iyi odaklanabilirsiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta gelecekte bazı faydalar sağlayacak bir mali belge ile ilgili para konusunda ilginç ve yararlı haberler gelebilir. Nişan, düğün veya hamilelik gibi gelen hoş haberlere şaşırabilirsiniz. Bu hafta yapılacak çok işiniz olacak. Birçok dostunuz size yardım edecek, çünkü sizi seviyor veya sizinle paylaşımda bulunmak mutlu ediyor. Sosyal ortamınızla da ilgilenmeyi unutmayın. Bu hafta, sizin dostlarınıza yapacağınız her jest kendileri için özel önem arz edecektir. Bu hafta iş veya kamu ya da hayır işleri gibi yerlerden iyi kazanç elde edebileceğiniz bir hafta olacak. TERAZİ BURCU : Bu hafta sevdiklerinizden daha fazla duygusal destek ve rahatlık isteyebilirsiniz. Daha iyi tanıdığınız ve en çok sizi teşvik eden kişilere sadık kalabilirsiniz. Hafta ortası, kalpten istediğiniz şeyler önceliğiniz olabilir. Özellikle de aşk hayatı alanında Perşembe Güneş tutulması meydana gelmesiyle ilişkiniz üzerine odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz şeylerle sağlıklı ve pozitif yollarla daha fazla zaman harcayabilir, sevdiklerinize daha fazla şefkat gösterebilir ve onlara karşı daha eğlenceli olabilirsiniz. Venüs, Cumartesi günü Satürn’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple eğitim ve iş hayatında daha sorumlu ve odaklı olabilirsiniz. 

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işleri halledebilir ve zamanınızı en iyi şekilde verimli kullanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür iş alanına giriyor. Güneş Pazar günü Merkür ile birleştiğinde önümüzdeki haftalarda iş projelerine odaklanabilir, küçük görev ve işleri halledebilirsiniz. Sağlığınızı iyileştirebilir veya günlük yaşamı düzene sokabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek ve ilişkilere yönelmekle haftayı sonlandırabilirsiniz.


Sizin için; haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta zor bir karar vermeniz gerekecektir. Bu hafta hayatınızda yeni bir maceranın başlangıcına veya bir değişimin gelişimine bağlı enteresan olaylar olabilir. Hayatınızda bazı değişiklikler iyi gelebilir. Yeni iş veya mesleki rehber kaynaklara sahip olacaksınız. Şimdi size verilecek olan fırsatlar önemlidir, umut vericidir ve unutulmamalıdır. Bu yüzden endişe etmek yerine fırsatları kaçırmamaya gayret edin.AKREP BURCU : Bu hafta fikirleriniz doğrultusunda plan program yapabilir ve sorumluluklarınızı sırasıyla yerine getirebilirsiniz. Eğitim ya da iş hayatında ihtiyacınız olan bilgileri toplamaya odaklanabilirsiniz ve kısa vadeli planlarınızı ilerletmek için çalışabilirsiniz. Hafta ortası, evdeki ve ailenizle ilgili konular önemli olacak. Perşembe günü özellikle evinizdeki ve ailenizde alanındaki güneş tutulmasıyla aile içerisindeki sorunlara odaklanabilirsiniz. Yaşam durumunuzu iyileştirebilir veya evinizde iyileşmeler yapabilir, aileyle daha fazla vakit geçirebilir, destek sisteminizi genişletebilirsiniz. Kendinize rahatlık katabilir ve kendinizi ruhsal olarak güçlendirebilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiğiniz şeyleri yapmak isteyebilirsiniz. Veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için plan yaparak, onlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür aşk hayatı ve sevgi alanına giriyor. Güneş Pazar günü ona katılıyor, dolayısıyla önümüzdeki haftalarda yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanarak yaratıcı enerjinizi kullanabilirsiniz. Daha eğlenceli ve pozitif olabilirsiniz. Hafta sonu, hafta boyunca almadığınız projeleri ele alıp ertelenen işleri tamamlayabilirsiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta akrabalarınızla (çoğunlukla erkeklerle ilgili) planlanmamış veya beklenmedik olaylar yaşanabilir. Muhtemelen kişisel yaşamlarıyla (sevgi, evlilik, çalışma) bağlantı kuracak ve sizi bir şekilde etkileyeceklerdir. Bir planda değişiklikler olması mümkündür. Genellikle bu hafta yeni arkadaşlıklar kurmak için ilginç fırsatlar olacak. Daha sosyal olabilirsiniz. Mahkeme veya dava içindeyseniz, olumlu bir gelişme bekleyin. Aşk hayatınız bu hafta çok ilginç olabilir. Bekar olanlar bu hafta aşk hayatlarında şanslı olabilirler. Yeni bir ilişkinin temelleri atılabilir.YAY BURCU : Bu hafta kararlarınızı hayata geçirmek için hareket edebilir ve enerjinizi istekleriniz yönünde kullanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca mevcut sorumluluklarınızda da rahatlamak için biraz zaman geçirebilirsiniz. Jüpiter, Salı günü Merkür’e şiddetle çarpıyor ve bu nedenle odaklanma konusunda zorluk olabilir. Biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Hafta ortası, Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulması ile daha iyi şekilde işlerinize odaklanabilirsiniz. Yeni fikirler bulabilir, yeni planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir, tavsiyeler alabilir ve aklınızdaki şeyleri daha özgürce paylaşabilirsiniz. Aşk hayatında sakin ve romantik bir hafta geçirebilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde, duygularınıza daha fazla bağlanıp kendinize destek sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür evinize ve aile alanına giriyor. Pazar günü Güneş kendisine katılıyor. Bu yüzden önümüzdeki haftalarda kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz, kalbinizi ve zihninizi bir araya getireceksiniz. İçinizdeki duyguları güçlendirebilirsiniz. Aile içi meseleler ve konulara odaklanabilirsiniz. Evde veya ailenizle yeni bir şeyler üzerinde çalışabilir, yatırım konusunda fikirlerini alabilirsiniz. Hafta sonu eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek, sorumluluklardan uzak kalmak isteyebilirsiniz.
Yay burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta akrabalarınızdan acil görevler veya diğer sorumluluklar alacaksınız. Uzun bir yolculuk veya bu hafta içinde yapacağınız bir gezi size iyi gelecek. Ancak çıkılacak seyahatle veya başka yerlerden gelen insanlarla ilgili masraflar söz konusu olabilir. Bu hafta başka bir yerden veya ülkeden para almak mümkündür. Muhtemelen uzaktan ve uzaktaki insanlarla ve şirketlerle finansal işlemler olacaktır. Bu yedi gün boyunca hayallerinizi gerçekleştirme arzusu duyabilirsiniz. Ailenizin veya arkadaşlarınızın da uzun süredir görmediği birini göreceksiniz. Yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Evinize gelecek önemli bir olay hakkında bilgi alacaksınız. Genel olarak, düğün olaylarıyla veya ailenizde önemli bir tatil için iyi bir hafta geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU : Bu hafta kendiniz için istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha konfor ve huzurda, daha rahat hissediyor olacaksınız. Hafta ortası, hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği iyileştirmeye odaklanabilirsiniz. Özellikle de Perşembe günü para alanındaki güneş tutulması ile birlikte azim ve özgüven duygularınız artacak.


Daha cesur olabilirsiniz. Finansal fırsatları takip edebilir, maddi güveni artırabilir ve hayatınızın konforunu koruyabilirsiniz. Satürn, Perşembe günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Başkalarıyla daha iyi anlaşabilir ve gözlerin üzerinizde olmasının tadını çıkarabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, yeni fikirler bulabilir ve planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz.  Hafta sonu, evde veya bildiğiniz yerlerde veya size destek olan insanlarla vakit geçirmek, güvende hissetmek isteyebilirsiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta bir doğum günü ya da başka bir kutlama vesilesi ile katılacağınız bir etkinlik sizi memnun edecektir. Seyahat etmeniz, diğer yerleşim bölgeleriyle ilgili planlar yapmanız ve kişilerle bağlantı kurmanız için olumlu bir hafta olabilir. Bu hafta, bir çocuğun ya da genç bir kişinin yer aldığı önemli bir olay, bir aile toplantısı, akrabalar ve diğerleriyle bir toplantı yapılması söz konusu olabilir. İşinizle veya eğitiminizle ilgili önemli konuşmalar, tartışmalar, sunular geliyor. Bu gibi olaylar akrabalar, arkadaşları veya iş ortaklarıyla paylaşılabilir. Bu hafta, birisi size gerekli nitelik ve tecrübeye sahip olduğunuz bir hizmet veya diğer katılımları isteyebilir. Beklenmedik bir sağlık durumu sizi hafta boyunca görevlerini yerine getirecek kadar enerjik olma kabiliyetinden mahrum edebilir. 

KOVA BURCU : Bu hafta aktif bir hayal gücünüz olabilir ve kendinize biraz zaman ayırmak için fırsat kollayabilirsiniz. Hafta başında planlarınızı hızlı ve sessizce tek başınıza yapabilirsiniz. Uranüs Salı günü Güneş’i olumlu bir şekilde vuruyor ve fırsatlara daha açık olabilirsiniz. Daha net kararlar da alabilirsiniz. Hafta ortası, özellikle Perşembe günü burcunuzda bir güneş tutulması yaşanıyor olacak. Yeni başlangıçlarınıza, yeni fırsatların, yeni girişimlerin, yeni projelerin üzerine odaklanabilirsiniz. Enerjinizi, coşkunuzu ve avantajınızı kullanacaksınız. Uranüs Perşembe günü Merkür’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu nedenle yeni fikirler ve planlar üretebilirsiniz. 

Haftanın ilerleyen günlerinde kendinden emin ve güvende hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür, para alanına giriyor ve Pazar günü Güneş’e katılıyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde finansal planlar üzerinde çalışabilir, finansal bilgi veya tavsiye toplayabilirsiniz. Kararlarınızı ve eylemlerinizi uygulamak zaman alabilir ve daha fazlası için çalışabilirsiniz. Hafta sonu aktif ve çekici olacak, sosyal ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.Sizin için; haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta olumlu finansal olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Artık parayı bir belge aracılığıyla alabilir veya yakın gelecekte para veya daha yüksek bir ücret alacağınız bir belgeyi imzalayabilirsiniz. Artık bir toplantıyı veya görüşmeyi geçici olarak erteleme kararı almanız muhtemeldir. Bu hafta planlara sahip olduğunuz kişilerin hayatlarında beklenmedik olaylar neden olacaktır. Herhangi bir bilgi, ne kadar garip bir şey olursa olsun, gerçekte çok farklı olabilir. Sakin tutumunuzu sürdürebilirsiniz, ancak bir şeyi göz ardı etmeden iyi şeyleri kontrol edin.
BALIK BURCU : Bu hafta hayalinizde kurduğunuz geleceğinize odaklanabilirsiniz ve değişikliklere daha açık olmaya çalışabilirsiniz. Kendi başınıza çalışma konusunda daha rahat olabilirsiniz. Daha aktif bir hayal gücünüz var ve başkalarına yardım etmek için daha fazla şey yapabilirsiniz. 


Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. İşlerinizde de motivasyonunuz yüksek olabilir. Merkür, Cumartesi günü burcunuza giriyor. Pazar günü de Güneş burcunuza giriyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde hayatınızda yeni girişimler hakkında yeni fikirler ve planlar, yeni fırsatlar için daha hevesli hissedersiniz. Neptün, Cumartesi günü Mars geçişi olacak. Bu sebeple hayal kırıklıklarını önlemek için enerjinizde bir çıkışa ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu dinlenme ve kendinizi şımartma için zaman ayırabilirsiniz.


Sizin için; haftanın en iyi günü Cuma olacak. Bu hafta evde veya bir aile bireyinin eğitim, iş ile ilgili birkaç önemli konuşma yapmanız gerekebilir. Muhtemelen önemli kararlar vermeniz gerekecektir. Bu hafta ailedeki ve akrabalarınızdaki her türlü değişiklik mümkün olabilir. Hafta boyunca yaklaşmakta olan bir toplantı, ziyaret veya gezi ile ilgili bir davet veya bir telefon görüşmesi bekleyin. Bu hafta gerçekleştirilmemiş planlarınızı veya fikirlerinizi düşünüyor olacaksınız. Bazıları güncel olabilir, ancak küçük değişiklikler gerektirebilir veya daha fazlasını gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekebilir. Artık gerginlikler, insanlar arasındaki kişisel ilişkilerdeki yanlış anlama karşısında sıkıntı çekeceksiniz. Tavsiye vermek, birilerini sakinleştirmek ya da umut vermeye çalışacaksınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…

Kanserin Asıl Nedeni Bulundu - İşte Bunlar

Bu yazıyı okuduktan sonra çok daha İyi anlayacaksınız kanserin asıl sebebinin kendimiz olduğunu! Hayatında hep şeker oldu. Çayı, kahveyi şekersiz içmedin. Kahvaltıya reçelsiz ve çikolatasız oturmadın. Beyaz pirinç ve ekmeğin şeker olduğunu unuttun. İçinde yüksek oranda fruktoz bulunan meyve sularını kiloyla içtin. İçinde glukoz ve aspartam olan ürünler tükettin. Kolanın ve gazlı içeceklerin şeker ve zehir karışımı olduğunu bile bile içtin.Önce insülin direncin başladı sonra şeker hastası oldun ama durmadın. Palm yağı, margarin ve trans yağ içeren ürünleri kullandın.tereyağı ve zeytinyağı tüketmedin ki organlarından biri iflas edene kadar bunları yedin.Paketlenmiş hazır sıvı ve katı tüm ürünlerdeki koruyucu kimyasalların seni kanser edeceğini önemsemedin. salçanı, makarnanı, turşunu hatta, limonu sıkıp limon suyunu bile kendin yapmadın. Hazır almak kolayına geldi. Pazardan nohutunu, fasülyeni bile almadın, bunları konserve satın almak yemek basitti. Senteti…