15 Şubat 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 15 Şubat 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Toplumsal ve profesyonel anlamda başarılısınız. Olaylar ve koşullar, başta arkadaşlarınızla nasıl uyum içinde olduğunuzu gösterecek. Tek başınıza hareket etmek yerine, grupça hareket ederek daha başarılı olabilirsiniz. Ağ oluşturmak, başkalarıyla bağlantı kurmak için doğru bir zamandasınız. Önümüzdeki haftalarda hayatınızı nasıl yönlendirmek istediğinizi, özellikle yaşamınızın sosyal tarafındaki “önceliklerinizi” düşüneceksiniz. Bugün yaptığınız değişiklikler uzun vadeli olabilir. İşle ilgileneceğiniz ve yoğun olacağınız günler başlıyor. Yaşamınızdaki önemli bir kişiye karşı sorumluluk alıyor olabilirsiniz ve birine yardım etmek için kişisel bir fedakarlık yapmak isteyeceksiniz. Beraber olduğunuz kişiyle aranızdaki ilişkiyi bozmaya çalışanlar olabilir. Çevrenizdeki kişilere ilişkilerinizi anlatmayın. İş yerinde yaşanan olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Daha disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz, destek alın.
BOĞA BURCU : Bugün gücünüzün farkına varıyorsunuz ve ona göre hareket ediyorsunuz. Kariyer, itibar ve yaşamla ilgili endişelere kapılabilirsiniz. Önümüzdeki günler, yeni iş planları ve hedefleri geliştirmek için iyi bir zaman olacak. Kariyer hedeflerinizle ilgili yenilenme ve canlanma hissi ufukta. Başkalarının sizi nasıl gördüğüyle ilgili önemli değişiklikler olabilir. Kariyer veya kamu işleriyle ilgili sorumluluklarınız artıyor. Aynı zamanda, ev ile kariyer arasındaki dengeyi sağlama konusunda da başarılısınız. Verimli bir gün sizi bekliyor. Projelerinizde, işinizde veya girişimlerinizde ilerleme sağlamak için gerekli enerjiye, öngörüye ve sabıra sahipsiniz. Arkadaşlarla olan ilişkiler güçlenebilir, onların güvenilir olduğunu hissedebilirsiniz. Sevgilinizle kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınıza karşı öfkeli tavırlar sergilememeye dikkat edin. Bu şekilde sorunlarınıza çözümcü bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Birikiminizle ilgili daha gerçekçi planlar yapmaya çalışın.


İKİZLER BURCU : Bugün sizi normal rutinden uzaklaştıracak heyecan verici olaylar gelişebilir. Gelecekteki büyüme ve gelişme yolunuzu temizlemeye yardımcı olacak bir disiplinle çalışıyorsunuz. Ufkunuzu seyahat, eğitim, yaşam deneyimi veya macera yoluyla genişletme fırsatınız olabilir. Çalışmalarınızı yayınlamak veya tanıtmak, fikirlerinizi paylaşmak ve büyüyen deneyimlerden zevk almak için karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Dünyayı ve yeni zevkleri arkadaşlarınızla keşfetmek için iyi bir zaman. Özel bir ilişkinizde yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. İşleriniz kadar dinlenmeyi ve aile hayatınızı da düşünmeniz gerekiyor. Kısa da olsa bir dinlenme ve sevdiklerinizle birlikte olmak size hayat verecek. İş yerinde sergilediğiniz duygusallığınızı ortadan kaldıramıyorsanız, hiç olmazsa bir süreliğine erteleyin. Şu sıralar mantıklı müdahalelerinizle gereken sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yoğun görüşmeler, mutlu bir gelişmeye yönelik, ama bazı düş kırklıkları söz konusu. Yeni bir alanda yatırım yapmamaya dikkat etmek sizi karlı çıkaracak.


YENGEÇ BURCU : Samimi bir ilişki için çabalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Başkalarına çok bağlı kaldığınızı düşünebilirsiniz. Bu konuda kendinizde değişiklikler yapacaksınız. Gelecek dönem, samimiyet ve paylaşım konularına odaklanmanın yanı sıra kişisel becerileri geliştirmede göze çarpıyor. Borcu azaltmak, destek almak, kötü bir alışkanlıktan vazgeçmek ve psikolojik anlamda güçlenmek için kendinize hedefler koyuyorsunuz. Bir ilişkiye veya mali düzenlemeye çok sıkı sarılacaksınız. Küçük ilerici adımlar atmak en mantıklısı olacak. Projelerin ve ilişkilerin güçlendirerek, uzun vadeli faydalara sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınız durgun bir devreden geçiyor. Bazen duygusallığınızı aşırı hale getirip bunalım gibi yaşıyorsunuz. İnsanlara karşı önyargılı davranmak yerine daha sevgi dolu adımlarla yaklaşmayı deneyin. Sabırlı ve sakin davranışlarınız iş ilişkilerinizde de saygı uyandıracak. Maddi sıkışıklığınızı gidermek için elinizden geleni yapıyorsunuz, biraz şansa ihtiyacınız var. Hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi göstermelisiniz.
ASLAN BURCU : Yakın ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Müzakereler ve bire bir ilişkiler önümüzdeki haftalarda gündemde olacak. Yeni ilişkilere başlamak ya da mevcut ilişkileri güçlendirmek adına çaba sarf edeceksiniz. Sorunlu bir ilişkiye sıkı sıkıya sarılmaya devam ediyorsanız, bu durum sizi zorlayabilir. Geliştirilmesi veya değiştirilmesi gereken konulara göz atarsanız pişmanlık duymazsınız. İlişkilerinizi basit ama etkili yollarla güçlendirebilirsiniz. Gündemden kalktığını düşündüğünüz bir probleminiz, sevgiliniz tarafından yeniden söz konusu edilmeye çalışılıyor. Size yapılan iş teklifiyle ilgili kararsız, kuşkulu olacağınız bir gün. Size yapılacak teklif üzerinde bir an önce kararınızı verebilirseniz siz kazanırsınız. Maddi konularla ilgili "hata" olarak gördüğünüz konuları rahatlıkla inceleyebileceğiniz ve düzeltme yoluna gidebileceğiniz bir gün. Havalardan çok etkileniyorsunuz ama bu kadar hastalık hastası olmayın.
BAŞAK BURCU : Sağlık konusunda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Yepyeni ve düzenli bir döneme giriyorsunuz. İşle ilgilenmek, ayrıntılara odaklanmak ve verimliliğinizi artırmak için güçlü bir konumdasınız. Çevrenizdeki koşullar bu konuları zorlayabilir veya motive edebilir. Büyük değişiklikler yapmak isteyip istemediğinizi kendinize sorun. Bu hafta kişisel bakıma biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Önümüzdeki haftalar, satın alma, planlar ve tasarımlar için iyi olabilir. Yaratıcı bir projenin pratik öğeleriyle ilgileniyorsunuz. Bir hobiden para kazanmayı düşünebilirsiniz. Sevginizi basit yollarla gösteriyorsunuz ve çevrenizdeki güvenilir insanlara teşekkür ediyorsunuz. Kıskançlığınız yüzünden sevgilinizi kırdığınızın farkında bile değilsiniz. Özür dileyin, her şey eskisi gibi olacak. Bir çiçek veya sürpriz bir yemek her şeye iyi gelebilir. Bugün işinizle biraz fazla ilgilenmenizde yarar var. Önemsiz gördüğünüz bir iş aksaması büyüyecek gibi. Yakın çevrenizden işinizle ilgili iyi bir haber alıp rahatlayacaksınız. Para sıkıntınız geçici, yakında maddi rahatlama var. Vitaminin eksikliği, yorulmanıza ve performansınızın zayıflamasına neden oluyor.

TERAZİ BURCU : Bugün hiçbir işi, talihe ve tesadüflere bırakmayın, hem buna ihtiyacınız da yok! Dünden başlayan ümit dolu olayların peşine bütün imkanlarınızla düşün, sevindirici durumlar sağlarsınız. İş çevrenize karşı bazı davranışlarınız tepki doğurabilir. Özellikle belli kişilere takındığınız tutum, pek otorite amaçlı görünmüyor. Maddi sıkıntısı olan herkese koşuyor ve bu yüzden de zaman zaman siz sıkıntı yaşıyorsunuz. Havanın da etkisiyle biraz kırıklık olabilir. Baş ağrılarına dikkat edin. Romantizm, yaratıcılık ve kendini ifade etme konusunda aktifsiniz. Bugünlerde ve gelecek haftalarda gerçekleşecek olaylar sizi bu yaşam alanlarından birinde veya daha fazlasında yeni başlangıçlara hazırlayacak. Söz konusu paylaşma olduğunda kendinizi çok cesur hissedeceksiniz. Gerçek benliğinizi ifade etmenizi engelleyen insanlara veya projelere karşı çok tavrınızı koyuyorsunuz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Yeni fikirlere açık olun.

AKREP BURCU : Bugün yeni başlangıçların önündeki tüm engelleri kaldırıyorsunuz. Özellikle kariyer ve ev hayatınızla ilişkili olarak, sizi neyin geriye götürdüğünü değerlendirmenin zamanı geldi. Gelecek hafta, ev hayatınızdan sorumlu olmak, güvenlik ve emniyet konularına dikkat çekmek, aileyle bağlantı kurmak ve kendi duygularınıza önem vermek için güçlü. Özel hayatınızda değişikliklere yer verebilirsiniz. Yapıcı ve öğretici konuşmalar, iletişimlerinizi daha romantik ve eğlenceli bir hale getirecek. Aşka bakış açınız, partneriniz kadar sizi de yormaya başladı. Duyguların bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. İlişkinizi kuralcılığınızla biraz zorluyor gibisiniz. Sizi acele bir karara, ya da bir işe zorlayan kimseler var. Bu kişileri hiç görmemezlikten, duymamazlıktan gelin, onlar kendi menfaatlerini düşünüyorlar. Yapacağınız bir fedakarlık yok! Para sıkışıklığınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor. Sevgi duyduğunuz birinin ciddi hastalık haberi sizi üzecek.


YAY BURCU : Hedeflerinizi ileriye taşımak için yeni şeyler öğrenmek, iletişim kurmak ve iletişimin gücünü kullanmak bugün sizin için gündemde. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda, kendinizi ifade etmek için yeni fırsatlar bulacaksınız. Artan ve yenilenen enerjiniz günlük sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardımcı oluyor. Sizi yeni bir konuda yönlendirecek bir haber alabilirsiniz. Özel hayatınızdaki problemlerle mücadele etmek size zor gelse de tutarlı davranışlarla hedeflerinize ulaşmanız mümkün. İşinizdeki arkadaş ilişkilerinden pek memnun olmamanız sizi gereğinden fazla geriyor. Yaşadığınız bu keyifsizlik geçici bir durum. Parayla ilgili karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek için gözünüzü dört açmanızda fayda var. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor.


OĞLAK BURCU : Yeni heyecanlara açık olduğunuz bir gün. Anlayış, derin sempati ve nazik ruhunuz ilişkinizdeki özeni gösteriyor. Bu da birlikteliğinizi mutlu kılıyor. Bazı durumlarda sıradan problemlere bile, çözümü sanki elinizde değilmiş gibi yaklaşıyorsunuz. Kişisel gelirler, iş ve pratik meselelerle ilgili önümüzdeki haftalarda önemli kararlar alabilirsiniz. Doğal yeteneklerinizi ve kişisel kaynaklarınızı keşfetmek ve geliştirmek için doğru bir zaman. Mali durumunuz, gelirinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Gerçekçi para hedefleri belirlemek, bütçenizi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Size iyi hizmet etmeyen bir yaşam tarzından ve finansal alışkanlıklardan kurtuluyorsunuz. Yeni başlangıçlara hazır olun! İş hayatınızda bundan sonra oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olun. İş yerinde kimseyle tartışmamalı ve hakkınızı korumalısınız. Bu aralar parasızlığa katlanmanız gereken bir dönem. Sık sık öfkeleniyorsunuz, bu durum fiziksel sağlığınızı da olumsuz olarak etkiliyor.


KOVA BURCU : Önemli kişisel değişikliklere doğru yol almaya başlıyorsunuz. Yeni bir görünüm veya ifade şekline sahip olabilirsiniz. Kendinizi başkalarına nasıl sunacağınızı, kişisel alışkanlıklarınızı güveni artıracak şekilde değiştirmeye özen gösterin. Kişisel gelişiminiz için gerekli olabilecek bağımsızlığı kazanıyorsunuz. Mali işlerinizi düzene sokmak, yönetim konusunda olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizde yapıcı bir tavır içinde bulunarak, varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Yalnızsanız konuşma becerisiyle sizi etkileyebilecek birisiyle yeni bir başlangıç gündeme gelebilir. İşinizdeki önemli değişimler ve hareketlilik karşısında mümkün olduğunca adaptasyon sağlayarak, üzerinize düşenleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bütçenizi zorlayacak girişimlerde bulunmaktan uzak durun. Endişeleriniz yüzünden bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.


BALIK BURCU : Duygusal olarak değişime kapalısınız, değiştiğinizi görmek sizin prensiplerinize adeta aykırı, İş hayatınız da yeni şeyler yapmak istiyorsanız biraz daha cesaret göstermelisiniz. Bazı konularda rahatlama ve iyileşme dönemine giriyorsunuz. Eskimiş bazı girişimler veya durumları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ruhsal veya duygusal anlamda ihtiyaçlarınızı ihmal ediyorsanız, kendinize biraz daha zaman ayırmalısınız. Yalnızlığa ihtiyacınız varsa, o zaman yalnız kalmanın yollarını bulacaksınız. Çevreniz de iş yaptığınız insanların rahat tavırları sizin onlara olan güveninizi sarsabilir. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.