16 Şubat 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Şubat 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün bazı konularda yavaşlamanın zamanı olabilir. Yeni bir başlangıç yapmak istiyor olabilirsiniz. Ancak şu an için bunu biraz ertelemelisiniz. Kendinizi yeniden yönlendirmek için biraz zaman kazanacaksınız. Eylemlerin taşıdıkları anlamları fark edince başarılı olacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor ve başkalarına hizmet etmeye başlıyorsunuz. Bu konuda fazla ileri gitmemeye özen gösterin. Eğitim veya ulaşım konusunda, biraz karışıklık yaşayabilirsiniz. Maddi konularda meraklı yapınızı ortaya çıkaran araştırmalar peşindesiniz. İsteklerinizdeki artışların sizi yönlendirmesine izin verecek ve bir çok olayı zincirleme bir şekilde halledeceksiniz.Güven duygunuzun gelişmiş olduğunu görmek yakın dostlarınızın da olumlu etkilenmesine neden olacaktır. Bugün oldukça iddialı davranmalısınız. Aşk hayatınız da ilgi odağı haline gelmek istiyorsunuz ancak partneriniz sizi şımartmaya her zaman vakit bulamayabilir. İş hayatınz da oldukça yoğun bir çalışma içine giriyorsunuz ancak bu çalışmadan anlınızın akıyla çıkmak yine sizin elinizde olan bir durum.
BOĞA BURCU : Bugün sizin için tempolu ve ilham verici bir gün. Motivasyonunuzu yükseltecek değişiklikler yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde başlattığınız bir işinizin, akşama doğru hız kazandığını görmek sizi oldukça mutlu edecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda, kendinize özgün hareket etmekle birçok kişinin sempatisini kazanabilirsiniz.Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olaylara çözüm getirmek, sizi olumlu bir potaya getiriyor. Ters giden işlerle ilgili, size dürüst davranmayan biri var. Bu kişiyle ilgili hislerinize güvenebilirsiniz. Kalbinizi dinlemek ve neyi gerçekten isteyip istemediğinizi anlamak için harika bir gün. Zihniniz ve kalbiniz arasında gidip gelebilirsiniz. Bu sizi biraz zorlasa da sonunda mutlu olacağınız şeyler yaşayacaksınız.


İKİZLER BURCU : Bugün inişler ve çıkışlar olabilir. Dikkatinizin olumsuz konulara ya da küçük kusurlara odaklanmasını önlemek için bir çaba göstermeniz gerekecek. İlham bulmanın yollarını arayın. Düşüncelerinizde cesur yönlerinizle dikkat çekiyor ve fikirlerinizi çevrenize kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün, dostlarınızla birlikte karşılıklı görüşmeleriniz olacak. Ailenizin de görüşlerinden yola çıkarak, uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz projelere sıcak bakabilirsiniz.Gizliliğin çekici geleceği bir gün. İş konularındaki hedefleriniz bu aralar sallantıda olabilir. Mesleki ve kamusal konuları açıkça görmek zor olabilir. Tüm bu olumsuzluklar ilişkilerinizi de olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ait hissetmediğiniz planlardan uzak durun. Kafanızdakileri netleştirmenin ve rahatlamanın yollarını arayın.


YENGEÇ BURCU : Bugün hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Zamanınızı ve enerjinizi çalan insanlardan uzak durma kararı alıyorsunuz. Tam tersi enerji veren, ilham kazandıran, ruhsal açıdan iyi gelen girişimlere yöneleceksiniz. Kaçırdığınız fırsatlara özlem duyabilirsiniz. Kendiniz için doğru olanın ne olduğuna karar verin ve kendinizi boş yere üzmeyin. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmeli ve hızlı kararlar almalısınız. Bugün, düşündüğünüz her konuda gerekli atılımları yapabilirsiniz. Geleneksel yapınızın sizi zorlaması halinde, yakın dostlarınızdan duygusal destekler alabilirsiniz.
ASLAN BURCU : Yaratıcı veya romantik hayatınızdaki etkinlikler artıyor. Dinamik ve heyecan verici günler sizleri bekliyor. Bununla birlikte, sevgi çıkarlarıyla ilgili çatışmalar ortaya çıkabilir, bu çatışmaları tanımlamakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi aşma konusunda uyguladığınız katı kurallarınız var. Hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, içsel olarak yalnızlık duygusuna kapılmanıza neden oluyor. Partnerinizin sizi desteklemesi konusunda, çekimser beklentiler içindesiniz. Mesleki konularda beklediğiniz kriterleri, karşı taraf sağlayacaktır. Bir ortakla veya eski bir dostla paylaşılan parasal kaynaklar, gerginliklere sebep oluyor. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kendinize nazik davranmaya özen gösterin.
BAŞAK BURCU : Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden etkileniyorsunuz ve onlarla işbirliği içinde olmak hoşunuza gidiyor. Bugün, özgün bir davranış biçimini benimseyerek, farklı bir konu üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Yaptığınız çalışmaların ses getirmesini istiyorsanız, pazarlama konularında daha cesur davranmalısınız. Yeni başlangıçlar için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir. Bir sonraki adımınızdan emin değilseniz motivasyonunuzu yitirmeyin. Başkalarıyla olan etkileşimler kafanızı karıştırıyor. Evinizde yaşanan bir problem sizi yavaşlatacak. Yanlış anlamalar olabilir ya da peşinizi bırakmayan konular olabilir. Gücünüzü toplamayın ve tüm sıkıntılara karşı mantıklı olmaya çalışın. 

TERAZİ BURCU : Aşk konusunda eğlenceli duygular sizi bekliyor. Partnerinizle çok iyi vakit geçirebilirsiniz. Bugün, sosyal aktiviteleri ön plana çıkaracak ortamları tercih edeceksiniz. Çevrenizin farklı fikirlerine saygılı davranmak siz de alışkanlık haline gelmiş bulunuyor. Hayal kurmaya eğilimlisiniz. Bugün, pratik girişimler size cazip gelebilir. Kontrol edemediğiniz şeyler hakkında endişe duyabilirsiniz. Olumsuz senaryolar verimliliğinizi azaltıyor. Onlardan kurtulun. Aceleci davranmayın. İletişimlerinizde güven problemi yaşayacaksınız. Şu an bir sıçrayışa ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. 


AKREP BURCU : Partnerinizin duygularına karşı, kendinizi savunmak yerine paylaşımı denemelisiniz. Sizdeki derin duygular, onda yetersiz olabilir fakat onun daha sabit düşünmesi, ilişkinizi sürekli kılacaktır. Kıskançlık duygularınızın sizi rahatsız etmesine izin verdiğiniz müddetçe, aranızdaki sorunlar hiç bitmez. Bugün fazla yorulmamalısınız. Bugün bir hedefi veya eylemi yavaşlatmak ve yeniden değerlendirmek gerektiğini görebilirsiniz. Kendinizi biraz karanlıkta hissediyorsunuz. Parasal konulardaki endişeleriniz artıyor. Şahsi planları ertelemek şu an için en doğrusudur. Geçmişteki fırsatların ihmal edilmesi sizi pişman edebilir. Bulunduğunuz koşullar içerisinde, para ve duyguları kıyaslamamalısınız. Bugünlerde hayal gücünüzün artmasına izin verin.


YAY BURCU : Kısıtlı iş çevreleri size göre değil. Bugün Ay'ın konumu, sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat etme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda canınız sıkılabilir fakat inatla bulunduğunuz şartlarla savaşacak ve yeni durumunuzu istediğiniz tarzda oluşturacaksınız. Boğaz enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz. Yeni şeyler başlatmak için canlı ve enerjiksiniz. Hali hazırda devam etmekte olan projeleri yeniden gözden geçirerek ele alıyorsunuz. Yaşayacağınız birkaç karışıklık sizi yavaşlatabilir. Nereden başlayacağınızı veya enerjinizi nereye kanalize edeceğinizi bilmiyorsanız, işe harekete geçerek başlayın. Hedeflerinizi ve onlara ulaşmak için neler yapabileceğinizi gözden geçireceksiniz. İşiniz veya özel hayatınızla ilgili bir dönüm noktası sizi bekliyor.


OĞLAK BURCU : Bugün biraz hayalperest olabilirsiniz. Hedeflerinizi ve gayelerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Ne istediğinize ve istediklerinizi nasıl elde edeceğinize doğru karar verin. Herhangi bir sonucu atlamanın ya da pürüzlerle karşılaşmanın zamanı değil. Önünüze çıkan tüm fırsatları değerlendirmek en iyisidir. Bugün, sizi zorlayan faaliyetler bulabilirsiniz. Aşkta güven duygusunun önemli olduğunu biliyor ve sabit ilişkilerden hoşlanıyorsunuz.Bugün, partnerinizle duygusal çekişmelere neden olabilecek olaylar yaşamak istemiyorsanız, sözlerinizde net bir yelpaze geliştirerek, ifade tarzınızı olumlu sunmalısınız. Yanlış anlaşılmaktan korkuyor olmanız sizi olumsuz etkiliyor.


KOVA BURCU : Hızlı bir tempoda ilerlemek veya bir kontrol noktasına varmak için ihtiyacınız olan şeyleri göz ardı etmeye çalışıyorsunuz. Biraz senkronize olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Doğru zamanlama yapmakta fayda vardır. Uzun vadede önem taşıyan konulara odaklanmanın zamanı gelmiş olabilir. Sosyal hayatınızla iş hayatınızı karıştırmamanız sizin için en doğrusu olacaktır. Enerjinizi korumaya özen gösterin. Bildiğiniz konularda sınanmaktan korkmuyor ve inatçı tavırlarınızın altında başarı hırsı ve aynı zamanda kişilere yardımcı olmak duygusu yattığını biliyorsunuz. Sizi farklı zaman dilimlerinde gören kişiler yanılabiliyor. Muzip tavırlarınıza alışanlar, iş çevresinde gördükleri zaman şaşkınlık geçiriyorlar. Bugün, olumlu bir gününüzdesiniz.


BALIK BURCU : Bugün bazı sorunlar yaşanabilirsiniz. Ruh haliniz ve duygularınız güçlü bir dikkat çekiyor. Bir soruna yaklaşırken objektif olmaya çalışmalısınız. Bugün aşırı derecede şaşkınsınız. Fiziksel enerjinizi boşaltmak için harekete geçeceksiniz. Arzularınız alışılmadık ya da yerine getirilmesi zor olabilir. Kendinize şimdi fazladan zaman ayırın ve rahatlamak, stres atmak için aktiviteler bulmaya çalışın. İç güdülerinizin size sağlayacağı avantajlar sayesinde, bir başarıyı kısa sürede tadarak, önemli yollar kat edeceksiniz. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, duygusallıktan çok maddesel olayların gündem kazanacağını gösteriyor. Yaptığınız anlaşmaları tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.