17 Şubat 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 17 Şubat 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün enerjinizi koruyabilmeniz için kendinizi daha iyi yönlendirmelisiniz. Dostlarınızla ilgili bir mesele açığa çıkabilir. Yeni başlangıçlar için uygun bir döneme giriyorsunuz. Daha net bir plan yapmak ya da arkadaşlık kurmak için doğru zamandasınız. Ayrıca, uzun vadeli planlar ve projeler için ortaya çıkan yeni fikirlerle ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınız size katkı sağlamak için öneriler sunacak. Onları dikkate almanızda fayda var. Sevgilinizle ilişkiniz rahatlıyor. Siz olumlu oldukça, kendinizi ve sevdiğinizi özgür bıraktıkça bunun ona da yansıdığını keşfedebilir, ilişkinizi renklendirebilirsiniz. Daha önceden başladığınız kararlı ve sabırlı faaliyetler sonucu hayata geçirdiğiniz, projelerinizde olumlu geri dönüşler alabilir, böylece uzun ve azimli bir çalışma döneminin sonunda elde ettiğiniz başarılarınızın tadını çıkartabilirsiniz. Gizli arzuların sizi ele geçirmesine izin vermemeli ve uçuk duygulardan uzak kalmalısınız. Bugün sağlığınıza gereken önemi vermiyorsunuz. Oldukça dikkatsiz bir gününüzdesiniz.
BOĞA BURCU : Kariyer ve yaşamla ilgili amaçlarınızı, sorumluluklarınızı daha net görmeye başlıyorsunuz. Düşüncelerinizi yazılı veya sözlü olarak söylemek karşınızdakileri hareketlendirecek. Onları daha iyi anlamaya başlıyorsunuz. Zihninizi canlandıracak konuşmalar yapabilirsiniz. Fiziksel enerjiniz yüksek. Ancak biraz nefes almanızda fayda var. Akrabalarınızla yakınlık kuracağınız bir gündesiniz. Aşk hayatınızda ise sahiplenici duygular içinde olmanız, karşınızdakinin canını sıkıyor. Biraz esnek olmayı denemelisiniz. Mide ağrılarınızın nedeni, düzensiz beslenmenizdir. Yediklerinize dikkat etmek zorundasınız.


İKİZLER BURCU : Zihinsel netliğiniz artıyor ve hayatınızla ilgili yeni bir bakış açısı kazanmak için güzel bir gün. Yanılgıları temizlemenize ve kesin planlar yapmanıza yardımcı olan konuşmalar, haberler ve düşünceler ortaya çıkıyor. Fikirlerinizi, inançlarınızı ve kişisel felsefelerinizi başkalarıyla paylaşmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Zamanınızı yeni. Başlangıçlarla değerlendirin. Uzun vadeli hedef ve sorumluluk bilinciniz artıyor.


YENGEÇ BURCU : Bugün samimi bir ilişkiyi veya mali bir konuyu daha net görmeye başlıyorsunuz. Karmaşık bir meseleyi çözmeniz gerekiyorsa, bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Enerjiniz biraz eksik kalabilir. Derin bağlantılar için uygun bir zaman değil. Motivasyonunuzu yükseltecek yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Tartışılması zor olan bir konu tekrar gündeme geliyor. Aşk hayatınızda ise partnerinizin kabul edemediği konular üzerinde fazla ısrarcı davranmamalısınız. Zamanla fikir değiştirecektir. Sinirlendiğiniz de, sağlığınızın etkilendiğini biliyorsunuz. Böyle anlarınızda bulunduğunuz ortamı terk edin.ASLAN BURCU : Bugün enerjiniz çok yüksek, arzularınız ise şaşırtıcı. Bugün düşüncelerinizi organize etmekle meşgulsünüz. Biriyle etkileşime girebilir ya da konuşmalar başlatabilirsiniz. Bu konuşmalar, önemli düşünceleri hızlandırmaya yardımcı olacak. Bazı duygusal ayrışmalar bu aralar size iyi gelebilir. Bazılarınız için ise yeni bir konu açığa çıkacak ya da bir dönüm noktası yaşanacak. Eleştiriye gelemeyen yapınız yüzünden çevrenize aykırı düşüyorsunuz. Olayları zamana bırakmalısınız. İlişkinizde, bazı olayların özel olduğunu düşünürseniz, kendinizi çevrenizle kıyaslamamanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Soğuk havada boğaz ve boynunuzu koruyun. Aksi halde öksürük, farenjit gibi rahatsızlıklar oluşabilir.
BAŞAK BURCU : Fiziksel olarak olmasa da zihinsel olarak aktif olacağınız bir gündesiniz. Bir iş veya sağlık meselesi netlik kazanabilir. Mantık yürütme ve ayrıntılara yönelme eğilimindesiniz. Ayrıntılar, boşlukları doldurmanıza yardımcı olacak. Plan ve düzenleme yapmak harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. İş veya günlük rutinler sizi alışılmadık derecede meşgul edebilir ve bu süreçte önemli bir keşif yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi kağıda aktarmayı deneyebilir veya fikirlerinizi çekinmeden dile getirebilirsiniz. İşinizle ilgili gerekli ayrıntıları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. Aile içi kavgalarınıza artık son vermenin zamanı geldi. Olayları bir an önce sonuçlandırmalısınız. Karaciğere ağır gelecek fazla yağlı yiyecekleri bu ara unutun ve haşlanmış sebzelere ağırlık verin.

TERAZİ BURCU : Bugün kendinizi ifade etme kabiliyetiniz çok güçlü. Son derece açık ve eğlenceli konuşmalarınızla çevrenizdekilerin ilgisini çekiyorsunuz. Yaratıcı projeler, ilişkiler, kurs veya bir hobi hakkında netlik kazanmanın tam zamanı olabilir. Bugün işinizle, düşüncelerinizle ve inançlarınızla daha fazla gurur duyuyorsunuz. Yaratıcı projeler, sizi bir dönüm noktasına ulaştırabilir. Bu aralar yaptığınız gözlemler önem taşıyor ve son kararların değerlendirilmesi faydalı olabilir. Rutin ve sağlık konularına odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişi her konuda size fazla güveniyor. Bugün onunla yeni konuları görüşeceksiniz. Bugünlerde baş bölgenizi yeterince korumadığınız için, duyu organlarınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz.


AKREP BURCU : Bugün akrabalarınızla veya ailenizle anlamlı görüşmeler yapabilirsiniz. Evinizle ilgili ya da yaşam koşullarıyla ilgili konular gündeme gelebilir. Güzel haberler alacaksınız. Zihinsel enerjinizi, planlar yapmak, sorunları çözmek ve ayrıntıları incelemek için kullanmak daha iyi olacak. Kişisel konuları ele alma becerinizle gurur duyuyorsunuz. Duygusal sorunları analiz etmek, bazen yıkıcı olabilir ama size iyi gelecek. Önemli fikirler, haberler veya sohbetler gününüzün bir parçası olabilir. Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz.. Karşınızdakinin kendini savunması için zaman tanımalısınız. Herkes her şeye sizin kadar çabuk uyum sağlayamıyor. El becerinizi sergileyeceğiniz güzel bir gün. Hobilerinize daha çok vakit ayırmalı, zamanı değerlendirmelisiniz.


YAY BURCU : Bugün hayatınızı daha sessiz ve rahat bir hale getirebilmek için ipuçları topluyorsunuz. Zihinsel olarak yoğun bir zaman olabilir. Çevrenizde sunulan ayrıntılara, haberlere ve fikirlere dikkat edin. Bir fikir veya projeyle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelmek için yeterli enerjiye sahipsiniz. Yeni ayrıntılar ortaya çıktıkça çalışmalarınız, gezileriniz veya projeleriniz netlik kazanacak. Bugün meşgul olduğunuz sohbetlerden harika şeyler ortaya çıkabilir. İsteklerinizin yapılmasında aşırı ısrarcı oluşunuz çevreniz tarafından hoş karşılanmayabilir. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeyi seviyor olmanız, insanlarla aranızda problemlere neden oluyor. Sağlığınız oldukça iyi. Yalnız kendinizi yormamaya çalışmalısınız. Tırnaklarınıza özen gösterin.


OĞLAK BURCU : Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ancak, zihinsel açıdan parlak bir gün geçireceksiniz. Özellikle para konularında pratik meseleler söz konusudur. Ayrıntılar ortaya çıktıkça yeni anlayışlar, fikirler ve perspektifler güçlü bir şekilde şekillenebilir. Yararlı bilgiler yolda. Tek yapmanız gereken onları organize etmek ve önem derecesine göre sıralamak. Kafanızdaki projeyle ilgili güzel gelişmeler olacak. Tüm sıkıntılar geride kalıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz.. Zafer sizin. Partnerinizle aranızdaki olumsuz kıskançlığa bir an önce son vermelisiniz. Birbirinize güvenmeyi öğrenmelisiniz.


KOVA BURCU : Fikirlerinizi ifade etmeye, etki yaratmaya veya insanların ilgisini çekmeye başlıyorsunuz. Çevrenizdekiler bazı konularla ilgili görüş ve önerilerinizi bilmek isteyebilir. Bu yararlı insanlarla ve sizinle ilgilenen kişilerle bağlantı kurma fırsatı yakalamanızı sağlayacak. Aklınızdaki proje bir başyapıt haline gelebilir. Geçmişte gözden kaçırdığınız ayrıntılara odaklanmanızda fayda var. Sahip olduğunuz şeyleri geliştirme konusunda biraz daha çalışmalısınız. Partnerinizle aranızdaki, olumlu gelişmeler sizi oldukça memnun ediyor. Bugün olumlu bir gününüzdesiniz. Sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Bugün mideniz çok hassas. Yediklerinize dikkat edin.


BALIK BURCU : Bugün özel bir konuyu sözlü olarak ifade etmek veya ayırmak için doğru bir zamandır. Son yaşananları analiz ettikten sonra edindiğiniz fikirler son derece önemli olacak. Konuşmaları veya ortaya çıkan ayrıntıları değerlendirmek, hayatınızda bir dönüm noktasına neden olabilir. Kendinizi ifade etme konusunda biraz daha akılcı ve özgüvenli olmalısınız. İşinizle ilgili ilginç gelişmelerin olduğu bir gündesiniz. Yeni şartlar lehinize gelişmesi sizi de şaşırtacak. Ani çıkan fırsatların ardında gizli olan duygusal konular sizi şaşırtabilir. Çevrenize şans vermelisiniz. Sinirleriniz oldukça duyarlı. Sizi üzen en küçük olay, canlılığınızın kaybolmasına neden oluyor.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.