19 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 19 Şubat 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Gününüz düzgün bir şekilde ilerliyor. Bugün, enerjinizi ve hayal gücünüzü keyifli ve yararlı konular için kullanmalısınız. Zihninizin çalışmasına ve hayal gücünüzün serbest kalmasına izin verin. Mesleki anlamda, hedeflerinize ve projelerinize odaklanacaksınız. Hedefler, büyük hamleler, stratejiler ve işle ilgili konuşmalar sizin için verimli olabilir. İş hayatınız da bazı organizasyonlara dahil olacaksınız ve bu organizasyonlarda aktif rol oynayacaksınız. Sosyal yaşantınız da ise yeni kişilerle tanışacak ve çevrenizi genişleteceksiniz. Duyusal konularda biraz sabırlı olmalısınız, bazı şeylerin birden olması beklentilerinizin yüksek olmasından kaynaklanıyor. Hoşgörülü bir tutum bugün sizi doğru yere götürecek. İlişkilerinizin güçleneceği bir döneme giriyorsunuz.BOĞA BURCU : Hayatınızda sorun çıkaran konulara küçük dokunuşlar yapıyorsunuz. Rahatlatıcı veya ilham veren bir konuşma bunun bir parçası olabilir. Planları ve fikirleri hayal etmek için iyi bir zamandasınız.Tartışmalar, özellikle planlanmış olsalar bile iyi yönlendirmelerle üstesinden geliyorsunuz. Önünüze çıkan engeller, hayal gücünüzü kullanmaya ve sizi doğru yerlere getirmeye yarayacak. Yeni fikirler ve planlar iyi sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Değişik fikirlere açık olmalısınız. Bazen fazla endişelisiniz ve bu endişeniz iş hayatınızın olumsuz etkiliyor, maddi harcamalarınızın aşırılığı konusunda yakın çevrenizden uyarı alıyorsunuz çevrenize kulak vermelisiniz bu kez onlar haklı mevsimsel griplere dikkat etmelisiniz havanın sıcak olmasına aldanmamalısınız. Maddi konularda kısa süreli iyileşmeler yaşayabilirsiniz 


İKİZLER BURCU : Bugün kendinizi rahatlamış hissediyorsunuz. Bu rahatlama hayal gücünüzü kullanmanızı teşvik edecek. Sabırlı olmak size kolaylık ve fayda sağlıyor. Şaşırtıcı bir problemi sabırlı davranarak çözebilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda da rahat olun. Kaybedilen veya üstü örtülen bir işle ilgili çalışmalara yeniden başlıyorsunuz. Partnerinizle aranız oldukça iyi, olumsuz düşünüp bu uyumluluğu bozmamalısınız. İş hayatınız maalesef bu sırala aşk hayatınız gibi değil ve biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Üslerinizle daha ılımlı davranışlar içinde olmalısınız, böylece bu sıkıntılı dönemi çabuk geçirmenizi sağlayacaktır. Bugünlerde yediklerinize dikkat edin, mideniz sizi üzebilir.


YENGEÇ BURCU : Bakış açısı kazanmak için harika bir gündesiniz. Ayrıca bugün bağlantı kurmak ve yaratıcı sohbetler yapmak için doğru zaman olabilir. Şu anda değerli bir projeye odaklanmaya çalışıyor olabilirsiniz. Başkalarıyla olan etkileşimler, rahatlatıcı ve şifa verici olacak. Küs olduğunuz kişilerle barışmaya karar veriyorsunuz. Açık bir zihne sahipsiniz ve bunu işler için kullanmalısınız. Aşk hayatınızda ki olumsuzluklar sadece partnerinizin hatası değil sizin de onun kadar olanlarda payınız var. Hayat bir çırpıda değiştiremeyecek kadar ciddi bir yer her istediğinizi çabucak yapamazsınız, bazen zamanın getireceklerini beklemek akıllıca sizin için akıllıca olacaktır. Çevreniz de ki insanların size bazı sözleri var bu gün hiç beklemediğiniz bir tanesini yapılacak.
ASLAN BURCU : Bugün zihinsel olarak dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak bu boş oturacağınız anlamına gelmemeli. Zevk aldığınız, sizi dinlendiren aktivitelerle uğraşın. Meditasyon yapabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan bir duruma çözüm getiriyorsunuz. Yakın ilişkileriniz daha da kuvvetlenecek. Konuşmalarınızda yapıcı olmaya özen gösterin. Bugünden itibaren ilişkilere odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. İlişkinize zarar vermekten kaçınıyorsunuz ancak bu sıralar partnerinizi ihmal ediyorsunuz. Onunla vakit geçirmelisiniz en azından onu sevdiğinizi bile belli etseniz bu onun için yeterli olacak. Aileniz ansızın bulunduğunuz yere gelip sürpriz yapabilir bu gibi hoş sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Maddi konularda bu sıralar aileniz destekçiniz olacak ancak her zaman onlar yanınızda olmayabilir biraz dikkatli, harcamalar yapmanızda fayda var.BAŞAK BURCU : Alışılmadık ve farklı perspektiflere şans tanıyın. Böylece zihninizi daha iyi işler için kullanabilirsiniz. Bugün gevşemek ve rahatlamak için ihtiyaçlarınızı kontrol edin. Geçmişte sizi rahatsız eden bir konuyla ilgili yeni bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Bazı görüşler sizi rahatsız edebilir, ancak onları kendiniz için bir alternatif olarak görmelisiniz. Kişisel planlarınıza odaklanmanın keyfini çıkarın. Aşkın veya uyumun gelişmesi için daha yumuşak, daha sıcak bir yaklaşımı gerekebilir. Anlayışlı ve merhametli olmanızda fayda var. Aşk hayatınız da trafik oldukça karışık partneriniz tarafından yoğun ilgi altındasınız seviliyorsunuz ancak beklediğiniz ilginin altında bir ilgiyle karşılaşmanız yada fazla ilgiye maruz kalmanız sizin duygularınızı altüst ediyor. Bazen de bu durum sizin için sıkıcı oluyor. Maddi harcamalarınızı her zamanki gibi fazla fazla yaptınız ve yine ay sonuna doğru sıkıntılı günler geçiriyorsunuz.

TERAZİ BURCU : Bugün zihinsel aktiviteler etrafında gezineceksiniz. Hayal gücü gerektiren ya da zihninizi yoracak bir adım size yeni kapılar açacak. Bir aile üyesinden bu konuda bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Bugünkü konuşmalarınızda net olmaya çalışın. Kendinizi ifade etme ve yaratıcılık konusunda gün geçtikçe daha iyi olacaksınız. Bu sıralar hayatınızda aşk yok ancak yine de kendinizi mutlu hissediyorsunuz, bazen her şey olacağına varır ve tam da yaptığınız gibi İş hayatınız da sizinle alakalı olmayacak ancak sizi etkileyecek boyutta aksaklıklar olacak siz üzerinize düşeni yapın yeter çünkü sorunlar kendiliğinden çözülecektir. Maddi yatırımlarınızı bildiğiniz bir alanda yapmaya özen göstermelisiniz, zira aksi halde kaybeden siz olursuz.

AKREP BURCU : Kendinizi rahatlatacak aktiviteler bulmak ve bunlardan keyif almak için harika bir gün. Evcil hayvan edinme konusunda isteğiniz giderek artıyor. Belirli bir durumun veya sorunun ayrıntılarından uzaklaşmak ve sadece sezgilerinizle hareket edebilmek için biraz daha çaba göstermelisiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz bugün iyi karşılanacak. İlişkilerinizde ekstra romantizm ve hayal gücü var. Bugünden itibaren evinizde rahat ve huzurlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Partneriniz bu sıralar ilişkinize heyecan katmak için size sürpriz hazırlıyor, Hazırlıklı olun. İş hayatınızda almak istediğiniz yeni eğitimler söz konusu bu sıralar gündeminiz de eğitimler söz konusu. Yakın zamanlarda ailenizin maddi desteğine ihtiyacınız olabilir. Dikkatli harcamalar yapmalısınız, ilerde planlamadığınız harcamalarınız artabilir. Duygusal hayatını da beklemediğiniz olaylar olacak hazırlıklı olmalısınız.

YAY BURCU : İş hayatınız da oldukça yoğun bir gün sizi bekliyor. Gereğinden fazla sorumluluk ve yoğun bir iş akışı sizi bekliyor. Artık maddi anlamda dikkatli davranma kararı aldınız ancak günün ilerleyen saatlerin de bu kararınız bazı değişiklikler olacak. Olaylara soğukkanlı yaklaşmaya özen göstermelisiniz bu sizin akıllıca olur. Bugün sevindirici sohbetlere katılıyorsunuz. Özellikle ailenizle olan iletişiminiz sizi çok mutlu edecek. Para kazanma fikirlerine daha açıksınız. Para ya da iş ile ilgili sezgileriniz son derece kuvvetli. Kurduğunuz iletişimler, ikna edici ve yaratıcı konuşmalar size ilham verecek. Aynı zamanda bugünlerde özel hayatınızda daha fazla şefkate ihtiyaç duyabilirsiniz.

OĞLAK BURCU : Geçmiş deneyimlerinizden yola çıkıyorsunuz temkinli davranıyorsunuz ancak biraz elinizi çabuk tutmalısınız. Hoşlandığınız kişi bu tempoyla hareket ederseniz hiç sizinle olmayabilir. İş ortamınızda sorunlara çözüm bulacak bu sayede üslerinizin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu sıralar alışverişlerinizi biraz kısmalı ve paranızı gelecekteki yatırımlarınıza saklamalısınız. Hayal gücünüzü artırmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için daha fazla çabalamanız gerekecek. Kararlarınızı uygulamada fazla aceleci olmayın. Kuracağınız iletişimlerdeki fikirleri not alın. Daha sonra sizi başarıya götürecek bilgiler edinebilirsiniz. Ortak hedefe doğru başkaları ile çalışmak çok faydalı olabilir. Bu faaliyetler ve etkileşimlerle kendinizi enerjik ve gençleşmiş hissedeceksiniz.


KOVA BURCU : Aşırı analiz yapmaktan ve düşünmekten sıkılmış olabilirsiniz. Biraz mola vermek için harika bir zaman. Gerginlikten kurtulun ve hayal gücünüzün etkilenmesine izin vermeyin. Konuşmalar size ilham kaynağı olmakla birlikte, nesnelliğinizi artırmanıza yardımcı olacak. Özel hayat ve iş hayatı konusunda daha mutlu günler sizi bekliyor. Planlarınızı ve hedeflerinize doğru karar vermek için kendinize biraz zaman ayırın. Aşk hayatınız bu gün oldukça hareketli sevgiliniz le yeni şeyler yapma eğiliminde olacaksınız. Pozitif düşüncelere sahip olmanız çevrenizde ki insanların dikkatini çekiyor. Maddi konular da temkinli davranmaya özen göstermeli ve gelecekle ilgili planlarınız için bir miktar birikim yapmalısınız. Arkadaşlarınızla ortamlar girmekten çekinmemelisiniz zira bu durum sizi rahatlatacak.


BALIK BURCU : Günün ilerleyen saatlerinde kabuğunuzdan çıkarak duygularınızı ifade etmeye başlayacaksınız. Bugün iletişim kurmak ve etkileşimde bulunmak için fazla istekli görünmüyorsunuz. Ancak iletişim kurmak hem size hem de karşınızdaki kişiye ilham verebilir. Bu yüzden hemen harekete geçin ve sosyalleşin. Özel hayatınızda da karşınızdaki insana açık olmaya özen gösterin. Bu sıralar duygusal olarak bir rahatlama bir dinginlik söz konusu, çözümlenmeyen bazı meselelerinizin üstesinden gelmeyi başardınız ve bu sizi oldukça rahatlattı. İş yaşamınız da ise yaptıklarınızın karşılığın olumlu şekilde alacak ve işnize olan motivasyonunuz artacak. Bu günlerde maddi olarak da şanslısınız, beklediğiniz para umduğunuz gibi geliyor. Partneriniz size hoş bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.