20 Şubat 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 20 Şubat 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bağımsızlık isteğiniz veya heyecan verici bir şeyi başlatma şansınız kuvvetlidir. Şüpheler bugünden itibaren artabilir. Şüphelerle sonuca varmaktan kaçının. Bugün zihinsel ve fiziksel sağlık konularına özellikle dikkat edeceksiniz. Sorumluluklarınızı gözden geçirip, onlara daha çok bağlanıyorsunuz. Bugün yeteneklerinizi sergileme konusunda aceleci davranmak isteyebilir ve hızlı gelişen olaylardan dolayı karasızlıklar geçirebilirsiniz. Bilinç altınız oldukça yüklü. Özgürlüğünüzü ifade etme konusunda, aklınıza sıradışı konular takılabilir. Bugün, ailenizle ilgili problemler gündeme gelecek ve bu konuda yapıcı davranacaksınız.BOĞA BURCU : Arkadaşlık ve akrabalık duyguları ya da geçmiş şikayetlerin affedilmesi için mükemmel bir zamana doğru gidiyorsunuz. Ancak bugün, işinizle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bu sorunlar, anlama güçlükleri, sağlam olmayan çözümler ve duygu karmaşasına neden olabilir. Kariyer veya diğer hedeflerden ziyade mutlulukla ilgili yeni planlar ve projeler için güçlü bir dönemdir. Sezgilerinizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Olaylara yapıcı bir şekilde yaklaşmanız sonucunda, çevreniz tarafından takdir göreceksiniz. Hisleriniz doğru çıkıyor ve zihninizin karışmasına neden oluyor. Ay'ın bulunduğu konum, yakın komşularınızla yardımlaşmayı gündeme getirecek.


İKİZLER BURCU : Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Ailenizin özellikle annenizin gündem kazanacağı, sizi mutlu eden olaylar ortaya çıkacaktır. Güçlü bağların pekişeceği bir gün. Sosyal hayatınız uzun süre sonra istikrara kavuşacak. Ancak bugün, havada olan bir ilişki veya planlarla ilgili bazı belirsizlikler hissedebilirsiniz. Düşünceniz bugünlerde pratik ve hedefe odaklı olma eğilimindeyken, duygusal konular bugünü bulutlu hale getirebilir. Yoğunlaşmanın zor olduğunu görebilirsiniz. Biriyle bir etkinliğe katılmak size iyi gelecektir. Bazı dokunaklı konuşmalara hazır olun. Kendinizi ve hedeflerinizi daha iyi anlama şansı buluyorsunuz, bu da uzun vadede size yardımcı olacak. 


YENGEÇ BURCU : Yeni deneyimler, öğrenme ve genel bakış için bugünlerde özellikle olumlu bir dönemin içindesiniz. Ancak bugün küçük engellerle ya da mücadele edecek bir duygu karmaşasıyla karşılaşabilirsiniz. Her şey yanlış anlaşıldığından, bugünkü soruları ve düşünceleri nasıl ifade ettiğiniz konusunda daha fazla düşünmek en iyisidir. Bir girişimin veya fikrin gücünü test ettiğinizde bazı şüphelerin size iyi geldiğini göreceksiniz. Kendinizle ilgili ilginç keşiflerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü isteği içinde olmalısınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, felsefi yaklaşımlarınız olacaktır. İlginç konuşmaların yaşanacağı dost toplantıları sizi bekliyor.
ASLAN BURCU : Bugün neyin işe yaramadığına odaklanabilirsiniz. Bu, günü biraz stresli geçirmenize neden olacak. Olumlu görüşmeler yapıyorsunuz. Sorunlardan kaçmak yerine, olumlu taraflarını hatırlamak size ve çevrenize daha iyi gelecek. Ayrıca hedeflerinize yaklaşmak yerine onlardan uzaklaşıyorsanız, stratejiler geliştirin, sizi rahatsız edecek rotalardan kaçının. Bununla birlikte, küçük hayal kırıklıklarından bugün ve yarın harika yeni bilgiler edinebilirsiniz. Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bugün Güneş, para evinizi olumlu etkiliyor ve kazançlar konusunda güçlü destekler alacaksınız. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi, ön plana çıkarmalısınız. Yaşam kalitenizde traj yükselmesi yaşayacaksınız.BAŞAK BURCU : Daha derin düşünmek için güçlü bir konumdasınız. Bunu gerekli olduğu kadar yaparsanız, zihinsel anlamda kendinizi yormazsınız. Yaşamınızdaki insanlara veya projelere şüphe duyuyorsunuz. Rahatlamaya çalışın ve doğru yolları bulmanıza yardımcı olacak fırsatları iyi değerlendirin. İlişkileri güçlendirmek için mükemmel bir dönem. Bir kişiye olan inancınız artıyor. Bu durum hoşlanma ve bir şeyler yaşama arzusunu da tetikleyebilir. Partnerinizle duygu alışverişi içinde olacaksınız. Onun bazı konularda farklı fikirleri olsa bile, iletişim konusunda başarılı bir performans çiziyorsunuz. Olumlu çabalarınız sonucunda aranızda gerilimli olaylara son vereceksiniz. Bugün arkadaşlarınızla aranızda güçlü bir iletişim bağı kuracak ve ilginizi yeni konulara yönelteceksiniz.

TERAZİ BURCU : Bugün duygusal enerjiniz güçlü. İlişkilerinize ve projelerinize heyecan katmak için iyi bir konumdasınız. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın. Bu sizi daha fazla motive edebilir. Hayatı kontrol etmek yerine ondan keyif almaya çalışın. İş ve sağlık faaliyetlerinizin mükemmel olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yeniliklere açık bir yapınız var. Önünüze gelen olayları ret etmeden önce, sağ duyunuzu kullanıyorsunuz. Bugün yaşadığınız her türlü olaya karşı tedbirinizi almalı ve temkinli olmalısınız. Yaşadığınız hiçbir olayı dert etmemeyi öğrendiniz. Kariyerinizi destekleyici unsurlar sizi olumlu etkilemeye devam ediyor.


AKREP BURCU : Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay'ın bulunduğu konum, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor. Özgürlüğünüzü bilerek feda ettiğinizin farkındasınız. İletişim yoğunluğu yaşadığınız bir gün içindesiniz. Yeni bir işe başlamak, sağlık veya rutin ile ilgili özel şeyler yapmak için motivasyonunuz yüksek. Bununla birlikte, geçmişle uğraşmak veya kendinizi savunmasız bir şekilde ifade etme eğilimine sahipsiniz. Küçük şeylere kafa yormaktan kaçının. Havanızı ve zihninizi temizlemek size iyi gelecektir. Böylece, yolunuza daha güçlü ve emin adımlarla devam edebilirsiniz. 

YAY BURCU : Dostluk, romantizm, yaratıcı bir projeyle ilgili olumlu gelişmeler olacak. Ancak, size yakın biriyle ilgili şüphelere kapılabilirsiniz. Bu da enerjinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bununla birlikte, ev, aile, iş ve sağlık sektörünüzdeki temel rutinleriniz konusunda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Kişisel konuların mükemmel olacağı bir döneme giriyorsunuz. Duygularınızda olan değişimlere siz kendiniz bile şaşıyorsunuz. Ailenizin fikirlerine değer vermenize rağmen, bazı konularda onlara karşıt düşünceler üretebilirsiniz. Bugün maddi konularda yaratıcılığınızı kullanacağınız bir gün. Alışveriş konusunda kendinizi istediğiniz gibi şımartacak ve satın alma duygunuzu tatmin edeceksiniz.

OĞLAK BURCU : Güne heyecanlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle eviniz ve ailenizle ilgili benzersiz ve özgün bir şey yapmak için ilham aldığınızı hissedebilirsiniz. Bugünün sonunda, endişelerinizle karşı karşıya kalacaksınız. Ancak, kafanızdakileri yakınlarınızla paylaşarak bu endişelerden kurtulabilirsiniz. Yeni başlayacağınız bir proje için kendinize olan güveninizi artırmanız ve olumsuz düşüncelerden kurtulmanız gerekecektir. Bugün Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal bağlarınızda yoğunluk artıyor. Partnerinizle farklı fikirlere sahip olsanız bile, onunla aranızda garip bir iletişim var. Onun sizin üzerinizde etkisi çok fazla ve yaşam tarzınızı her anlamda etkiliyor. Tatil gününüzü farklı bir şekilde değerlendirmek isteyecek ve keşiflere çıkacaksınız.


KOVA BURCU : İnsanları sevdiğiniz kadar bağımsızlığınıza da değer veriyorsunuz. Bugün bağımsız hareket etmek ya da kişisel çıkarlar peşinde koşmak için harika bir zaman. Keşifler bugün gündemde olacak. Zihinsel yorgunluğa engel olmak için adımlarınızı ve kararlarınızı kontrol etmelisiniz. Zaman ayırmaya değer olmayan tartışmalara katılmamaya özen gösterin. İşinizle ilgili değişimlere hazırsınız. Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahip olduğunuz bir gerçek. Bugün, çevresel ilişkilerinizde zincirleme yapılanmalar söz konusu. Yaşam kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Bazı gizlilikler söz konusu olacaktır.


BALIK BURCU : Bugün şahsi planlarınız ve ihtiyaçlarınız dikkat çekiyor. Düşünceleriniz ve görünümünüzle çok olumlu bir etki yaratacaksınız. Bugün, sizi yavaşlatacak gibi görünen bazı engeller ortaya çıkabilir, bunları tamamen ortadan kaldırmak için daha güçlü bir çözüm üreteceksiniz. Bununla birlikte, iyi niyetli sandığınız kişilerin gerçek yüzü sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Güneş, burcunuzda ilerliyor ve kişisel girişimciliğinizi ön plana çıkarıyor. Daha enerjik ve coşkulu davranmakla çevresel ilgiyi üzerinizde toplayacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor. Yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlamalısınız.Yaratıcılığınızı kullanmak adına başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.