21 Şubat 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 21 Şubat 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Çevrenizle mükemmel paylaşımlarınızda, gizli bir acelecilik var. Daha sistemli davranmalısınız. Dış görünüşünüze önem verdiğiniz bugünde, amacınız sevdiğiniz kişi tarafından beğenilmek. Şiddete ve kıskançlığa eğilimli yapınızı körüklenmekten son anda kurtulabilirsiniz. Dikkatli olun. Ay'ın bulunduğu konum, Ailevi değerlerinizi ortaya çıkaracak. Bugün onlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Bazılarınız, çevrenizdeki yaşlı kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onların ihtiyaçlarını karşılamak manevi anlamda enerjinizi yükseltecek. Bugün yaşanacak gelişmeler sayesinde olaylar netlik kazanabilir. Askıda kalmış ya da köşeye sıkışmış bazı konular varsa, uzun zamandır beklediğiniz an gelebilir! Doğru değerlendirmeler yapmanız gerekiyor.BOĞA BURCU : Toplumsal enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor ve kendinizi yönlendirme konusunda oldukça başarılı davranıyor ve isteklerinizde ısrarcı davranıyorsunuz. Yeni projeleriniz için, maddi hesaplar yapıyorsunuz . İşin içinden olumlu bir şekilde çıkacaksınız. Duygularınızdan emin olmanıza rağmen, coşkularınızı bir türlü partnerinize aktaramıyorsunuz. Sakin yapınızın dinginliğe ihtiyacı var. Bugün bulunduğunuz ortamdan hoşnut olmayabilirsiniz. Sağduyulu olmalı ve çekiciliğinizin bilincinde hareket etmelisiniz. Önemsediğiniz bazı işler veya planlarınız, olumlu yaklaşımlarınız sayesinde olumsuz seyrini düzeltebilir. Her konunun altından kalkabilecek yetenek ve sabra sahipsiniz.


İKİZLER BURCU : Enerjinizi olumlu kullanarak, bir çok işe hızlı bir çözüm getiriyorsunuz. Çevrenizde seviliyorsunuz. İkili ilişkilerinde akıllı insanları seviyor, onlarla fikir jimnastiği yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili şikayetiniz yok fakat gereksiz dalgınlığınız yüzünden kayıplar yaşıyorsunuz. Olaylar karşısında tepki vermekten hoşlanmıyorsunuz. Hiç kimse bilmese de siz farklı bir yapıya sahipsiniz. Karşı cinsle aranızda sizi aşan durumlar söz konusu. Bugün onu dinlemeli ve sonra karar vermelisiniz. Bazı kişilerin bir araya gelerek hareket edebilmesi düşündüğünüzden fazla zaman alabilir veya durumun böyle olması sizi rahatsız edebilir. Yine de olumlu düşünmeli ve en iyi sonucu hayal ederek ilerlemelisiniz.


YENGEÇ BURCU : İş yerinizde, çevrenizde ki kişileri kolay benimsemiyor, sevdiklerine bağlı olanları tercih ediyorsunuz. Sıra dışı hayallerin kişi değilsiniz. Onunla tartışmalarınızın nedeni, onun uçuk fikirleri oluyor. Her konuda kendinizi üzmeye bayılıyorsunuz. Kafanıza takılan düşüncelerden uzaklaşın. Çevrenize bağlı yaşamak zorunda değilsiniz. Satürn sizi bazı sorunlar karşısında temkinli yapıyor. Ay burcunuzda ilerlerken duyguların hafife alınmayacağını bildiğiniz için, macera türü ilişkilere kalbiniz daima kapalı. Bugün karamsar davranışlarınız yüzünden karşınızdaki kişiyi olumsuz etkilemeniz mümkün..
ASLAN BURCU : Dağınık çalışan insanlardan nefret ediyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün.: Duygularınızı içinizde hapsetmeyin.Bugün paylaşımlar için uygun bir gün. Aşırı yorgunluktan sinirleriniz gergin. Çevrenizdeki problemlere kısa sürede çözüm üreterek, liderlik özelliğinizi her konuda koruyorsunuz. Bugün onu etkilemek için, çekici yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız. İsteklerinizi yaptıracaksınız. Ayak bileklerinizi korumalı ve hızlı bir şekilde hareket etmemelisiniz. Kramplara dikkat edin.BAŞAK BURCU : Organizasyon işlerden müthiş keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Duygusal konularda güzel bir ilişkiyi götürmek için her türlü donanıma sahip olduğunuz halde, sürekli huzursuzsunuz. Sahiplenme duygunuzu çevrenizin kabul etmesi kolay olmuyor. Bugün şartlarınızı zorlayabilirsiniz. Gizli bir inatçılığınız var. O, ne derse desin siz bildiğinizi yapıyor olmanız, onun hoşuna gidiyor. Hijyen merakınız, çevrelerde huzursuzluk yaratıyor.Bugün esnek olmayı denemelisiniz.


TERAZİ BURCU : İş yaşantınızda renkli bir kişiliğiniz var. Çevreniz sizinle işbirliği içinde çalışmaktan mutlu oluyorlar. İkili ilişkilerinizde, estetik duyguların çok önemli olduğunu, sizden başka hiç kimse iyi bilemez. Yüz mimiklerinizin mükemmel oluşu, yüz hatlarınızda istenmeyen çizgilere sebep oluyor. Fiziksel aktiviteleriniz için, yoğun bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Mesleğinizle ilgili başarılı bir tablo çiziyor olmanız sizi çevrenizde örnek kişi haline getiriyor. Önem verdiğiniz kişileri istemeden kendinize çekmeyi biliyor ve oldukça da başarılı oluyorsunuz.


AKREP BURCU : Keskin mantığınız, her türlü konunun üstesinden gelmenize neden oluyor. Bugün başarılı bir gününüzdesiniz. Sizinle aşk yaşamak, yanardağda yürüyüşe çıkmak kadar zor ve büyüleyici bir duygu, biliyorsunuz. Yalandan nefret ettiğinizi bilmeyenler, canınızı sıkabilir. Bugün sezgileriniz mükemmel. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz. Her şey size bağlı gelişecek Aşkla sosyal yaşantınız iç içe girebilir. Bu durumdan sevdiğiniz hiç hoşnut kalmayabilir ve size kırılabilir. Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmanın yollarını bulmalı ve kendinize önem vermeyi öğrenmelisiniz.

YAY BURCU : Çevrenizde sevimli ve cazibeli tavırlarınızla herkese istediğinizi kolaylıkla yaptırabiliyorsunuz. Onunla en büyük kavgalardan sonra bile kendinizi doğal bir şekilde affettirmesini sağlıyorsunuz. Spor yapmaktan hoşlanıyor, her fırsatta bu özelliğinizi ortaya çıkarıyor, formunuzu koruyorsunuz. İşbirliği içinde yaptığınız işlerden büyük keyif alıyorsunuz. Bugün kendinizi yeniden planlayabilirsiniz. Aşkta şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Kova'da ilerleyen Venüs'ten destek alıyorsunuz. Kişisel egolarınızı ortaya çıkaracak duygulardan hoşlanıyorsunuz. Soğuk havalardan cildiniz çok etkileniyor.

OĞLAK BURCU : Bugün çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli bir olgu. Fakat her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyor ve içsel disiplininizi bozmak istemiyorsunuz. Uzun süredir saç bakımınızı ihmal ediyorsunuz. Saç tellerinizin kurumasını önlemelisiniz. Yaşamın zorluklarını seviyorsunuz. Bugün akıllıca kararlar alarak, önünüzü açmaya çalışacaksınız. Onunla hiçbir konuda tartışmak istemiyorsunuz. Duygularınız derin ve böyle kalsın istiyorsunuz. Kendinizi fazla saklıyor olmanız yüzünden, duygularınızda karamsarlık yaşayabilirsiniz. 


KOVA BURCU : Çevre ilişkilerinizde son derece sabırlı ve insancıl olduğunuz için, sevenlerinizin sayısı bir hayli fazla. Ona isteklerinizi yaptırma konusunda hiç ısrar etmiyor, üstelik kendinizi geriye çekiyorsunuz. Olayları abartısız yaşamak, sizi soğuk ve duyarsız gibi gösterdiği için, yaşamınız kolay değil. Büyük rakamlar peşindesiniz fakat beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Bugün, engellere takılabilirsiniz.Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.


BALIK BURCU : Çevrenizde bilinmeyen bir kişi olarak tanınmak, sizi yanlış konumlara getiriyor.Net olmalısınız. Gizli aşkları seviyor olmanız, sizi istemediğiniz olayların içine sürüklüyor. Daha mantıklı olmalısınız. Duygusal ve strese bağlı olarak, mide kramplarınız olabilir. Ayaklarınızı üşütmemelisiniz. Güneş burcunuzda ilerlerken, enerjiniz oldukça yüksek ve önemli atılımlar arifesinde bulunuyorsunuz. Güçlü dostların yardımıyla yeni tanışacağınız kişiler, yaşantınızda yepyeni ufuklar açabilir. Bugün, sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Bilmediğiniz yemeklerden uzak kalmalı, alışkanlıklarınızı bozmamalısınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.