23 Şubat 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 23 Şubat 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Sizin yapıcı davranışlarla göz doldurmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Bugün işinizle ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Sakin olup düşünerek alacağınız kararlar sizin lehinize olacaktır. Sezgilerinize güvenin. Aşk hayatınızda ise biraz soğuk rüzgarlar esiyor gibi görünse de işler yolunda kaygılanmayın. Uyku düzenine dikkat, stres sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Gerilim dolu anlar bugün huzursuzluk yaratıyor. Geçmişten gelen kaygıları ve hayal kırıklıklarının üstesinden gelmelisiniz. Böylece, işleri kendi başınıza halledebilirsiniz. Bugün, isteklerinizin sınırını yüksek tutmak istiyorsunuz. Kendinizi yavaşlatmak için kritik bir zamandasınız. Zihinsel olarak biraz heyecanlı hissedebilirsiniz. Bugün rutinlerinizle ilgili bir sabırsızlık olabilir. Ayrıca, devam ettiğiniz işleri yönetmekte zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz ve itibarınızla ilgili endişeler gündeme gelecek. BOĞA BURCU : Bugünkü sabırsızlığınız veya endişeleriniz yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Rutine odaklanmak için zorlanıyorsunuz. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sinir bozucu bir duruma karşı koyuyorsunuz. Bugün, görüş ayrılıklarına izin vermek ve diğer bakış açılarını değerlendirmek, gelişmenize ve endişelerinizin ötesine geçmenize yardımcı olabilir. İstikrarlı tutumunuz size yardımcı olacak. İletişiminizin mükemmel oluşu, bir çok problemin anında çözülmesini sağlayacak. Takdir göreceksiniz. Yaşadığınız ilişkide problemlerin bir çığ gibi büyümesine neden olan, sizin olumsuz davranışlarınız. Boğaz bölgenizin hassas olması yüzünden sık sık ses kısıklığından şikayet etmek zorunda kalıyorsunuz.


İKİZLER BURCU : Bugün sıradan planlar, fikirler ve aktivitelerden sıkılabilirsiniz. Bazı şeyleri değiştirmek istiyorsunuz, fakat öncelikle nereye gittiğinizi bilmeniz gerekir. Böylece, enerjinizi doğru kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, pürüzler çıkabilir ve onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Endişe ve korkunun, çalışmalarınızı veya ilişkilerinizi zayıflatmasına izin vermeyin. Bunun yerine, hali hazırdaki durumunuzu geliştirmeye yönelik, geleceği göz önünde bulundurarak, sağlam adımlar atın. Gerilimli anlarda yapıcı olmaya özen gösterin. Sürekli fikir değiştirerek hem kendinizin, hem de çevrenizin zor durumda kalmasına neden oluyorsunuz. İlişkini hakkında fazla konuşmamalı ve çevrenize bilgi vermemelisiniz. Özel hayatın mahremiyetini isteyen partnerinizin fikirlerine saygı gösterin. Bugünlerde özellikle kredi kartı harcamalarına dikkat.YENGEÇ BURCU : Bugün yapacağınız bir görüşme, yeni bir fikri tetiklemeye yardımcı olabilir. Bazı sürpriz unsurlarla veya sürpriz bir haberle karşılaşacaksınız. Kendinizi aşırı bunalmış hissederseniz, sizi bunaltan şeylerden kurtulmak için adımlar atın. Bununla birlikte, size yakın olan insanlar bugünlerde oldukça zorlayıcı hatta saldırgan görünebilir. Kendinizi bir iktidar mücadelesinin veya zorlu bir kararın ortasında sıkışmış hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde kontrolü kaybetme korkuları yaşıyorsunuz. Kontrolü geri kazanmanın yollarını bulmak için biraz çaba göstermeniz gerekecektir. Bugün enerjik bir gününüzdesiniz. İşlerinizi önem sırasına göre düzenleyip gerçekleştirmek için ideal bir gün. Aşk hayatınızda ise, paylaşım konusunda karşınızdakinin fikrini almamakla yanlış yapıyorsunuz. O, sizden daha akıllı davranıyor. Yalnızlıktan hoşlanıyor olmanız, eski dostlarınızı unutmanızı gerektirmiyor. Sizden haber bekliyorlar.
ASLAN BURCU : Bugün sürpriz unsurlar veya sürpriz haberler gündeme gelebilir. Bir değişiklik yapma konusundaki kararsızlığınız biraz gerginlik yaratıyor. Yeni şeyler denemekten ve yeni girişimlerden endişe ediyorsunuz. Heyecana kapılmayın ve sabırlı olmaya özen gösterin. İşlerle ilgili kendinizi çok fazla yük altında hissediyorsunuz. Yükü paylaşmanın, hatta bazılarından en iyi şekilde kurtulmanın yollarını düşünün. İş birliği içinde olduğunuz kişilerden sonra zarar görüyorsunuz. Hata biraz da sizin unutmayın. Aşk hayatınızda ise, partnerinize göre fazla cesurca hareket ediyorsunuz. O,sizden çok daha fazla temkinli davranıyor. Hafta içi sendromundan etkilenmeyen ender kişilerden birisiniz. Bugün çevrenize örnek olacaksınız.BAŞAK BURCU : Bugün çevrenizdekiler, hayatınıza biraz fazla gürültü getiriyor olabilir. İlişkilerinizde gerginlik mevcut. Sizinle aynı görüşte olmayanlara fevri davranmaktan kaçınmalısınız. Yeni fikirler ve deneyimler arıyorsunuz, bunun bir sonucu olarak önceliklerden kolayca kaçınabilirsiniz. Çok hızlı kararlar vermemeye dikkat edin. Bugün baskılara ve hayal kırıklığına yenik düşmek ve uzun vadede çok fazla bir şey ifade etmeyecek şeyleri saplantı haline getirmek çok kolay olabilir. İlişkileriniz söz konusu olduğunda, güçlü gurur duygusu korkularınızı saklamanıza neden oluyor. Bu baskılardan bir kısmını serbest bırakmanın yollarını arayın.


TERAZİ BURCU : Bugün değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz, ancak neyin değiştirilmesi gerektiğini tanımlamak zor olabilir. İşleri hafifletmek için özel bir çaba sarf etmek isteyebilirsiniz. Başkalarının davranışlarıyla ilgili sıkıntılar gündeme geliyor. Kırgınlığınız artacak. Motivasyonunuzu düşürmeyin ve ayağa kalkmaktan korkmayın. Korkularınıza karşı koymak, küçük sorunlara çok hızlı tepki vermekten daha mantıklı olacaktır. Politik yapınızı her alanda gösteriyor olmanız sizin lehinize gerçekleşiyor. Çevreniz sizi çok seviyor. Karşılıklı iletişim konusunda oldukça başarılı bir tablo çiziyorsunuz. Aşk hayatınızda sorunların çözümü için ilk adımı atmaktan çekinmeyin. Spor yapmanız gereken bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Vücudunuza özen göstermelisiniz.


AKREP BURCU : Bugün kararlarınızla uğraşırken, evinizde veya kişisel hayatınızda gerginlik yaşanabilir. Çok hızlı kararlar vermemeye özen gösterin. Çevrenizdeki zorlayıcı insanlar biraz sinir bozucu olabilir. Görüşünüze veya bakış açınıza bu aralar çok fazla odaklanmamaya çalışın. Çünkü zamanınızı ve daha da önemlisi enerjinizi harcamak size iyi gelmeyebilir. Söz konusu iş olunca sizden daha çalışkan kişi olamaz. Her alanda kendinizi ön plana çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda ise, aranızda ki sevginin gerçek anlam da sizi mutlu ettiğine inanıyorsanız, ona bunu anlatmalısınız. Akşam saatlerinde keyfiniz kaçıyor ve neşesiz oluyorsunuz. Erken uyumayı denemelisiniz.


YAY BURCU : Bugün zihinsel olarak yaralanmak çok kolay olabilir. Herhangi bir konuyla ilgili acele ederseniz yanlış sonuçlar elde edebilirsiniz. Konfora ve rahatlığa özlem duyacağınız yoğun bir döneme giriyorsunuz. Karar vermek bugün her zamankinden daha zor olabilir. Bazen seçeneklerinizi sözelleştirmek, hatta yazmak onları biraz daha netleştirir. Para ve mülklerinizle ilgili son derece temkinli ve tutucusunuz. Yakın geçmişle ilgili endişeleriniz artıyor. İş yaşantınızda her gün koşullar değişiyor ve siz bu olaylardan gocunmuyorsunuz. Her şeye hazırsınız. Aşkla özgürlüğü karıştırdığınız için, onunla aranızda her şey sorun oluyor. Fedakar olmayı deneyin. Fazla yorulmamaya ve düzenli yaşamaya ihtiyacınız var. Bugün erken uyumaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU : Bugün ev harcamalarıyla ve mali kaygılarla ilgili konular dikkatinizi dağıtabilir. Hayattan daha fazla zevk almak için hızlanmanız gerektiğini düşünürseniz hata yapma riskiniz artabilir. Sorumlulukları tek başınıza üstlenmeniz, bir yandan kendinizle gurur duymanızı sağlıyor, bir yandan da sizi fazlasıyla yıpratıyor. Elinizden gelenin fazlasını yapmak istemeniz hüsrana neden olabilir, kendinizi zorlamayın.Sizi rahatsız eden şeyleri çözene kadar veya enerjinizi yenilediğinizi hissedene kadar rahatlatıcı bir plan yapmayı düşünebilirsiniz.


KOVA BURCU : Mali zorlukları aşma konusunda endişeleriniz artıyor. Yeni fikirler, yeni yöntemler veya yaklaşımlar için acıkmış hissedebilirsiniz. Alışılmış rutininiz sıkıcı gelmeye başlıyor. Belirli bir konuyu veya fikri düzeltme eğiliminiz var. Ekstra dikkat gerektiren bir proje üzerinde çalışıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Halının altına süpürdüğünüz şeylerin kaçınılmaz gerçekler olduğunu unutmayın ve onları gerçekten temizlemeye çalışın.BALIK BURCU : Bugün kendinizle ilgili sakladığınız bilgiler, ilişkilerinizde stres yaratabilir. Başkalarının sizi alt etmesine izin vermeyin. Meydan okumak için sabırsızlanabilirsiniz, ancak bu durum hatalara neden olabilir. Baskılara yenilmeyin ve zihinsel anlamda kendinizi harekete geçirin. Mali konular küçük bir paniğe yol açıyor, ancak makul çözümlerle bu panikten kurtulacaksınız. Değerlerinizden ödün vermeden üzerinizdeki baskının bir kısmını serbest bırakmanın yollarını buluyorsunuz; böylece konumunuzu daha özgür ve daha emin bir noktaya getireceksiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.