Ana içeriğe atla

23 Şubat 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 23 Şubat 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Sizin yapıcı davranışlarla göz doldurmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Bugün işinizle ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Sakin olup düşünerek alacağınız kararlar sizin lehinize olacaktır. Sezgilerinize güvenin. Aşk hayatınızda ise biraz soğuk rüzgarlar esiyor gibi görünse de işler yolunda kaygılanmayın. Uyku düzenine dikkat, stres sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Gerilim dolu anlar bugün huzursuzluk yaratıyor. Geçmişten gelen kaygıları ve hayal kırıklıklarının üstesinden gelmelisiniz. Böylece, işleri kendi başınıza halledebilirsiniz. Bugün, isteklerinizin sınırını yüksek tutmak istiyorsunuz. Kendinizi yavaşlatmak için kritik bir zamandasınız. Zihinsel olarak biraz heyecanlı hissedebilirsiniz. Bugün rutinlerinizle ilgili bir sabırsızlık olabilir. Ayrıca, devam ettiğiniz işleri yönetmekte zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz ve itibarınızla ilgili endişeler gündeme gelecek. BOĞA BURCU : Bugünkü sabırsızlığınız veya endişeleriniz yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Rutine odaklanmak için zorlanıyorsunuz. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sinir bozucu bir duruma karşı koyuyorsunuz. Bugün, görüş ayrılıklarına izin vermek ve diğer bakış açılarını değerlendirmek, gelişmenize ve endişelerinizin ötesine geçmenize yardımcı olabilir. İstikrarlı tutumunuz size yardımcı olacak. İletişiminizin mükemmel oluşu, bir çok problemin anında çözülmesini sağlayacak. Takdir göreceksiniz. Yaşadığınız ilişkide problemlerin bir çığ gibi büyümesine neden olan, sizin olumsuz davranışlarınız. Boğaz bölgenizin hassas olması yüzünden sık sık ses kısıklığından şikayet etmek zorunda kalıyorsunuz.


İKİZLER BURCU : Bugün sıradan planlar, fikirler ve aktivitelerden sıkılabilirsiniz. Bazı şeyleri değiştirmek istiyorsunuz, fakat öncelikle nereye gittiğinizi bilmeniz gerekir. Böylece, enerjinizi doğru kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, pürüzler çıkabilir ve onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Endişe ve korkunun, çalışmalarınızı veya ilişkilerinizi zayıflatmasına izin vermeyin. Bunun yerine, hali hazırdaki durumunuzu geliştirmeye yönelik, geleceği göz önünde bulundurarak, sağlam adımlar atın. Gerilimli anlarda yapıcı olmaya özen gösterin. Sürekli fikir değiştirerek hem kendinizin, hem de çevrenizin zor durumda kalmasına neden oluyorsunuz. İlişkini hakkında fazla konuşmamalı ve çevrenize bilgi vermemelisiniz. Özel hayatın mahremiyetini isteyen partnerinizin fikirlerine saygı gösterin. Bugünlerde özellikle kredi kartı harcamalarına dikkat.YENGEÇ BURCU : Bugün yapacağınız bir görüşme, yeni bir fikri tetiklemeye yardımcı olabilir. Bazı sürpriz unsurlarla veya sürpriz bir haberle karşılaşacaksınız. Kendinizi aşırı bunalmış hissederseniz, sizi bunaltan şeylerden kurtulmak için adımlar atın. Bununla birlikte, size yakın olan insanlar bugünlerde oldukça zorlayıcı hatta saldırgan görünebilir. Kendinizi bir iktidar mücadelesinin veya zorlu bir kararın ortasında sıkışmış hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde kontrolü kaybetme korkuları yaşıyorsunuz. Kontrolü geri kazanmanın yollarını bulmak için biraz çaba göstermeniz gerekecektir. Bugün enerjik bir gününüzdesiniz. İşlerinizi önem sırasına göre düzenleyip gerçekleştirmek için ideal bir gün. Aşk hayatınızda ise, paylaşım konusunda karşınızdakinin fikrini almamakla yanlış yapıyorsunuz. O, sizden daha akıllı davranıyor. Yalnızlıktan hoşlanıyor olmanız, eski dostlarınızı unutmanızı gerektirmiyor. Sizden haber bekliyorlar.
ASLAN BURCU : Bugün sürpriz unsurlar veya sürpriz haberler gündeme gelebilir. Bir değişiklik yapma konusundaki kararsızlığınız biraz gerginlik yaratıyor. Yeni şeyler denemekten ve yeni girişimlerden endişe ediyorsunuz. Heyecana kapılmayın ve sabırlı olmaya özen gösterin. İşlerle ilgili kendinizi çok fazla yük altında hissediyorsunuz. Yükü paylaşmanın, hatta bazılarından en iyi şekilde kurtulmanın yollarını düşünün. İş birliği içinde olduğunuz kişilerden sonra zarar görüyorsunuz. Hata biraz da sizin unutmayın. Aşk hayatınızda ise, partnerinize göre fazla cesurca hareket ediyorsunuz. O,sizden çok daha fazla temkinli davranıyor. Hafta içi sendromundan etkilenmeyen ender kişilerden birisiniz. Bugün çevrenize örnek olacaksınız.BAŞAK BURCU : Bugün çevrenizdekiler, hayatınıza biraz fazla gürültü getiriyor olabilir. İlişkilerinizde gerginlik mevcut. Sizinle aynı görüşte olmayanlara fevri davranmaktan kaçınmalısınız. Yeni fikirler ve deneyimler arıyorsunuz, bunun bir sonucu olarak önceliklerden kolayca kaçınabilirsiniz. Çok hızlı kararlar vermemeye dikkat edin. Bugün baskılara ve hayal kırıklığına yenik düşmek ve uzun vadede çok fazla bir şey ifade etmeyecek şeyleri saplantı haline getirmek çok kolay olabilir. İlişkileriniz söz konusu olduğunda, güçlü gurur duygusu korkularınızı saklamanıza neden oluyor. Bu baskılardan bir kısmını serbest bırakmanın yollarını arayın.


TERAZİ BURCU : Bugün değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz, ancak neyin değiştirilmesi gerektiğini tanımlamak zor olabilir. İşleri hafifletmek için özel bir çaba sarf etmek isteyebilirsiniz. Başkalarının davranışlarıyla ilgili sıkıntılar gündeme geliyor. Kırgınlığınız artacak. Motivasyonunuzu düşürmeyin ve ayağa kalkmaktan korkmayın. Korkularınıza karşı koymak, küçük sorunlara çok hızlı tepki vermekten daha mantıklı olacaktır. Politik yapınızı her alanda gösteriyor olmanız sizin lehinize gerçekleşiyor. Çevreniz sizi çok seviyor. Karşılıklı iletişim konusunda oldukça başarılı bir tablo çiziyorsunuz. Aşk hayatınızda sorunların çözümü için ilk adımı atmaktan çekinmeyin. Spor yapmanız gereken bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Vücudunuza özen göstermelisiniz.


AKREP BURCU : Bugün kararlarınızla uğraşırken, evinizde veya kişisel hayatınızda gerginlik yaşanabilir. Çok hızlı kararlar vermemeye özen gösterin. Çevrenizdeki zorlayıcı insanlar biraz sinir bozucu olabilir. Görüşünüze veya bakış açınıza bu aralar çok fazla odaklanmamaya çalışın. Çünkü zamanınızı ve daha da önemlisi enerjinizi harcamak size iyi gelmeyebilir. Söz konusu iş olunca sizden daha çalışkan kişi olamaz. Her alanda kendinizi ön plana çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda ise, aranızda ki sevginin gerçek anlam da sizi mutlu ettiğine inanıyorsanız, ona bunu anlatmalısınız. Akşam saatlerinde keyfiniz kaçıyor ve neşesiz oluyorsunuz. Erken uyumayı denemelisiniz.


YAY BURCU : Bugün zihinsel olarak yaralanmak çok kolay olabilir. Herhangi bir konuyla ilgili acele ederseniz yanlış sonuçlar elde edebilirsiniz. Konfora ve rahatlığa özlem duyacağınız yoğun bir döneme giriyorsunuz. Karar vermek bugün her zamankinden daha zor olabilir. Bazen seçeneklerinizi sözelleştirmek, hatta yazmak onları biraz daha netleştirir. Para ve mülklerinizle ilgili son derece temkinli ve tutucusunuz. Yakın geçmişle ilgili endişeleriniz artıyor. İş yaşantınızda her gün koşullar değişiyor ve siz bu olaylardan gocunmuyorsunuz. Her şeye hazırsınız. Aşkla özgürlüğü karıştırdığınız için, onunla aranızda her şey sorun oluyor. Fedakar olmayı deneyin. Fazla yorulmamaya ve düzenli yaşamaya ihtiyacınız var. Bugün erken uyumaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU : Bugün ev harcamalarıyla ve mali kaygılarla ilgili konular dikkatinizi dağıtabilir. Hayattan daha fazla zevk almak için hızlanmanız gerektiğini düşünürseniz hata yapma riskiniz artabilir. Sorumlulukları tek başınıza üstlenmeniz, bir yandan kendinizle gurur duymanızı sağlıyor, bir yandan da sizi fazlasıyla yıpratıyor. Elinizden gelenin fazlasını yapmak istemeniz hüsrana neden olabilir, kendinizi zorlamayın.Sizi rahatsız eden şeyleri çözene kadar veya enerjinizi yenilediğinizi hissedene kadar rahatlatıcı bir plan yapmayı düşünebilirsiniz.


KOVA BURCU : Mali zorlukları aşma konusunda endişeleriniz artıyor. Yeni fikirler, yeni yöntemler veya yaklaşımlar için acıkmış hissedebilirsiniz. Alışılmış rutininiz sıkıcı gelmeye başlıyor. Belirli bir konuyu veya fikri düzeltme eğiliminiz var. Ekstra dikkat gerektiren bir proje üzerinde çalışıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Halının altına süpürdüğünüz şeylerin kaçınılmaz gerçekler olduğunu unutmayın ve onları gerçekten temizlemeye çalışın.BALIK BURCU : Bugün kendinizle ilgili sakladığınız bilgiler, ilişkilerinizde stres yaratabilir. Başkalarının sizi alt etmesine izin vermeyin. Meydan okumak için sabırsızlanabilirsiniz, ancak bu durum hatalara neden olabilir. Baskılara yenilmeyin ve zihinsel anlamda kendinizi harekete geçirin. Mali konular küçük bir paniğe yol açıyor, ancak makul çözümlerle bu panikten kurtulacaksınız. Değerlerinizden ödün vermeden üzerinizdeki baskının bir kısmını serbest bırakmanın yollarını buluyorsunuz; böylece konumunuzu daha özgür ve daha emin bir noktaya getireceksiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…

Kanserin Asıl Nedeni Bulundu - İşte Bunlar

Bu yazıyı okuduktan sonra çok daha İyi anlayacaksınız kanserin asıl sebebinin kendimiz olduğunu! Hayatında hep şeker oldu. Çayı, kahveyi şekersiz içmedin. Kahvaltıya reçelsiz ve çikolatasız oturmadın. Beyaz pirinç ve ekmeğin şeker olduğunu unuttun. İçinde yüksek oranda fruktoz bulunan meyve sularını kiloyla içtin. İçinde glukoz ve aspartam olan ürünler tükettin. Kolanın ve gazlı içeceklerin şeker ve zehir karışımı olduğunu bile bile içtin.Önce insülin direncin başladı sonra şeker hastası oldun ama durmadın. Palm yağı, margarin ve trans yağ içeren ürünleri kullandın.tereyağı ve zeytinyağı tüketmedin ki organlarından biri iflas edene kadar bunları yedin.Paketlenmiş hazır sıvı ve katı tüm ürünlerdeki koruyucu kimyasalların seni kanser edeceğini önemsemedin. salçanı, makarnanı, turşunu hatta, limonu sıkıp limon suyunu bile kendin yapmadın. Hazır almak kolayına geldi. Pazardan nohutunu, fasülyeni bile almadın, bunları konserve satın almak yemek basitti. Senteti…