26 Şubat-4 Mart 2018 Haftalık Detaylı Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Şubat-4 Mart 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta duygusal ihtiyaçlarınıza yönelerek, sevdiğiniz işlerle uğraşarak, sizi mutlu eden yerlerde zaman harcayabilirsiniz. Size destek olan insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Hafta ortası, enerjiniz yüksek olacak ve eğlenceli zaman geçireceksiniz. Belki katıldığınız bir arkadaş ortamında moraliniz düzelebilir ve çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mars, Çarşamba günü Merkür’e çarpıyor. Bu sebeple elinizdeki işlere daha iyi odaklanmaya başlayacaksınız. Ancak zor işlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Hafta içi konfor ve rahatlığa önem verebilirsiniz. Önceliğiniz kendi istekleriniz olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü iş alanında meydana gelen dolunay ile birlikte sorumlulukları ertelemek zor olacak. Hem özel hayat hem de çalışma hayatı yorucu bir hal alabilir. Bir sürü projeyi bitirebilir ve üretken enerjinizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Ancak kendinizi çok zorlamamaya gayret etmeli ve sağlığınızdan emin olmalısınız. Hafta sonu, sevdiklerinizle vakit geçirebilir ve ilişkilerinizi geliştirmeye, sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirmeye odaklanabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günü Salı olacak. Bu hafta 35 yaş üstü bir erkekle arandaki sohbetler veya olaylarda duygusal olarak suçlanabilirsiniz. Onun sorulara verdiği yanıtları, davranışı veya tutumunun nedenini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta sizin için özellikle verimli olmayacaktır. Yakında pozisyonunuzu korumak, elde ettiğiniz şeyleri kurtarmaya çalışmak ve küçük şeyler için para ve enerji harcamanız gerekecek. Ancak konsantrenizi dağıtmamalısınız.

Bu hafta, ailenizdeki çocuklar veya gençlerle birlikte güzel zaman geçirebilir, çocuğu olanlar da çocuklarını mutlu edecek aktiviteler düzenleyebilirler. Bir çocuğun ya da genç bir akrabanızın doğum gününü kutlayabilirsiniz. Bir çocuğun veya bir gencin ailenizde başarısı da gurur kaynağı olabilir. Koç erkekleri bu hafta kötümser duygulara, geçmişteki nostaljiye veya kaçırılmış fırsatlara karşı pişmanlık duyabilirler. Aşk hayatında yaptığınız hatalardan dolayı da pişmanlık yaşayabilirsiniz.
BOĞA BURCU : Bu hafta fikirlerinize odaklanabilirsiniz ve bunları sıralaya sokarak hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta başında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri toplayabilir veya planlarınızı değiştirecek tavsiyeler alabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Belki kısa bir kursa başlayabilirsiniz. Venüs, Salı günü Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu nedenle daha özel hayatınızda ciddi olabilirsiniz ve iletişim kurarken daha baskın çıkabilirsiniz. Hafta ortası, aşk hayatında duygusal olabilirsiniz. Evde veya ailenle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Aile meselelerini çözmek önceliğiniz olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki aşka ve sevgiye odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insan sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Özellikle de Perşembe günü sevgi alanındaki dolunayla birlikte bekar olanlar yeni bir aşka yelken açabilirler ya da flört edebilirsiniz. Aşk konularında mutlu olacaksınız ve aşk ilişkilerini geliştirebilirsiniz. Sevdiğinize sürpriz yaparken daha yaratıcı olabilirsiniz. Onu mutlu edecek sürprizler yapmak sizi de mutlu edecektir. Venüs, Perşembe günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple de daha iyimser ve olumlu olabilirsiniz. Pozitif enerjiye sahip olacaksınız ve geleceğe yönelik genişleme planları üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu, yapılması gereken küçük şeyler üzerinde çalışabilirsiniz. Ertelenen işleri hafta sonu bitirebilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Salı, Perşembe, Cuma olacak. Bu hafta başkaları, bir adliye veya devlet kurumu için önemli haberler veya kararlar alabilirsiniz. Şimdi beklentileriniz veya önceki haftalardaki eylemlerinizde olumlu bir gelişme göreceksiniz. Hayatınızda yavaş yavaş ilerleyen bir konuda önemli bir değişim olabilir. Belki para konularında değişim başlayabilir.

Bu hafta şahsen, romantik ilişkiniz hakkında sizi şaşırtacak bir şey karşı taraftan beklemeyin. Ancak siz sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Genç Boğa kadınları, seyahat etmek veya finansal çıkarlarını geliştirmeleri için çok elverişli bir haftaya sahip olacak. Genç Boğa erkekleri, kişisel hayatlarında özellikle önemli bir hafta geçirebilirler. Hafta boyunca beklenmedik fırsatlar ve deneyimler yaşanabilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmek isteyeceksiniz ve bunun için de bir takım önlemler alabilir, yenilikler yapabilirsiniz. Maddi yönden özellikle güvence altında olmaya odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, kısa vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir ve mesleki konular hakkında bilgi toplamak ya da tavsiyeler almak için birileriyle görüşebilir, eğitim programlarına katılabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyerek, yeni fikirler bulabilirsin. Merkür Çarşamba günü Mars’a çarpıcı bir şekilde vuruyor ve Pluto’ya pozitif bir vuruş yapıyor. Bu yüzden hayatınızda daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz. Ancak hayal kırıklıklarını önlemek için enerjinizi pozitif yönde kullanın. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle evinizdeki ve ailenizde Perşembe günü meydana gelen dolunayda duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz. Evde veya ailenizle ilgili bazı meseleler üzerine çalışabilir, bir şeyin temelini güçlendirebilir ve destek veya rahatlık elde edebilir veya aileye destek verebilirsiniz. Merkür Pazar günü Venüs’le aynı hizaya geliyor. Bu nedenle başkaları ile daha iyi anlaşabilirsiniz. İletişim gücünüz artabilir. Hafta sonu sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta sizi evinizde biri ziyaret edebilir. Evinizde buluşacak arkadaşlarınızla daha samimi olabilir ve daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz. Dostluklarınız bu hafta güçlenecek. Onlar sayesinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak bu yeni tanıdıklarınızın eski dostluklarınızla aynı değere sahip olduğu anlamına gelmiyor. Kesinlikle tanışacağınız yeni insanlarla nazik ve keyifli olmaya çalışacaksınız. Ancak asıl dostlarınızı da geri plana atmamalısınız.

Bu hafta, mali ve parasal işleriniz için faydalı olacak. Yalnızca sizin değil, tüm ailenizi de ilgilendiren para meselelerinde olumlu olaylar olabilir. Eve giren paranın miktarında artış olabilir. Finansal problemleri çözeceksiniz veya önemli istikrar sağlayacaksınız. Yaşlı bir kadınla çatışma sadece onu utandırmaya ya da bir şekilde intikam almaya teşvik edecektir. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. 35 yaş üzerindeki ikizler kadınları başkalarıyla tartışmaktan kaçınmalılar.


YENGEÇ BURCU : Bu hafta hevesli olduğunuz bir işe başlayabilirsiniz. Uzun süredir yapmak istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Bazı ertelediğiniz işleri de tamamlayacak enerjiye sahip olacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta içinde ilerleme kaydedebilirsiniz. Hafta ortası, seçimlerinizde ve istediğinizi yapmak için uyguladığınız eylemlerde kendinden emin hissedebilirsiniz. Bu hafta daha kararlı ve azimli olacaksınız. Kendi istek ve hayalleriniz ön planda olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde, planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi sıralayabilir ve planlı bir şekilde çalışarak sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Tutkuyla yaklaştığınız fikirlere ve yeni projelere odaklanabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarda daha kararlı olacaksınız. Üzerinde çalıştığınız şeyleri başkaları ile paylaşabilir ve kendinizi dürüstçe ifade etmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Hafta sonu, yeni bir şeyler üzerinde çalışabilir, hayatınızdaki bir şeyin temelini güçlendirebilirsiniz. Duygusal yönden de desteğe ihtiyacınız olacak. Bunun için sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta genç biriyle çatışma yaşanabilir. Ancak kendisine uygun bir tavsiye veya karar vermeye zorlayabilirsiniz. Çocuklar ve gençler, deneyimleri veya başarıları ile olumlu duygulara ve memnuniyet sağlayacaklar. Çocuğu olanlar da çocuklarının başarıları ile övünebilirler. Bu hafta çocuklar ya da gençlerle çalışıyorsanız, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu hafta yaşanacak deneyim kariyeriniz üzerinde bir bütün olarak iyi bir etki yaratacaktır.

Bu hafta sağlık sorunları ve rahatsızlıkları göz ardı etmeyin. Şimdi bunları ciddiye almazsanız, yakın gelecekte daha ciddi sorunlara neden olacaklardır. 35 yaşın üzerindeki yengeç kadınları karmaşık bir aşk tecrübesi yaşayabilirler. Ancak aşk hayatında geçici sorunlar olabilir. Genç yengeç erkekleri bu hafta oldukça sinirli ve korkmuş olabilirler. Ruh haliniz kaygılı olabilir. Ancak gözardı edilmemesi gereken başarılı ve yapıcı bir zaman önünüzdedir.ASLAN BURCU : Bu hafta bazı eksikleriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik harcama yapmaya zaman ayırabileceksiniz. Maddi yönden kendinizi daha rahat hissedecek ve gereksinimlerinizi rahatça karşılayabileceksiniz. İkili ilişkilerde planlarınız ve fikirlerinizde daha açık olabilirsiniz. Dikkat çekme konusunda daha rahat olabilirsiniz. Başkaları üzerinde etkileyici olacaksınız. İletişim gücünüzün de bu hafta yüksek olmasıyla insanlara kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni plan ve projeler için enerjinizi ve hevesinizi kullanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe günü para alanında meydana gelecek olan dolunay ile birlikte kendinize güveniniz artacak. Kararlılık ve güvenliği iyileştirmek veya finansal konuları ele almak için çalışabilirsiniz. Maddi güvence için çaba harcayabilirsiniz. Güneş Pazar günü Neptün’le hizalanıyor. Bu nedenle daha merhametli ve yaratıcı hissedebilirsiniz. İyimser bir tutum içerisinde olacaksınız. Hafta sonu, aklınızdakileri rahatça sevdiklerinize dile getireceksiniz. Bir süredir konuşmak istediğiniz meseleleri de masaya yatırabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta finansal istikrara veya ek gelir elde etme imkanlarına sahip olumlu ve yapıcı bir hafta olacak. Yeni bir gelir kaynağı sağlanabilir. Planların ve fikirlerin ileriye dönük ilerlemesi için çabalamanız gerekir. Yakında, zaman ve kaynaklarınızın iyi bir şekilde düzenlenmesinde çok şey başarabilirsiniz.

İş yerinizde teknik zorluklar, üretim sorunları veya mal sorunları olmasına rağmen, bu hafta evinizde ev sorunları sizi şaşırtacaktır. Şimdi, satın alımlarında, özellikle de daha fazla para harcıyorsanız daha temkinli olun. Mal mülk satışlarında dikkatli olun. Satın alacağınız bazı ürünler için internet üzerinde kalite garantisi ve incelemeler yapın.


BAŞAK BURCU : Bu hafta gelecek için umutlarınıza ve hayallerinize odaklanabilirsiniz. Umduğunuz şeye yakınlaşmak için elinizdeki mevcut fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, hayal gücünü kullanabilirsiniz. Yeni insanlara yer açmak için hayatınızı boşaltabilirsiniz. Bazı zararı dokunan kişilerle aranıza mesafe koymanız olasıdır. Size faydası dokunan kişilerle arkadaşlık kurmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü Mars Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor ve pozitif dönüşümler üzerinde araştırma yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebilir, kişisel gelişim için bir kursa yazılabilirsiniz. Ancak hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz bir olay olabilir. Pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk hayatında sevdiğiniz insandan ilgiye ihtiyacınız olacak. Perşembe günü burcunuzda dolunay meydana geliyor. Bu sebeple duygusal enerjinizi artacak, kendinizi başkalarına daha iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hoşlandığınız birine duygularınızı açabilirsiniz. Doğru yaptığınız şeylerde ilerleme kaydedebilirsiniz veya yaklaşımınızı değiştirmeniz gereken şeylerde aksilik yaşanması da olasıdır. Merkür Pazar günü Venüs’le aynı hizaya geliyor. Bu yüzden kendinizi daha cazibeli ve hoşgörülü hissedebilirsiniz. Hafta sonu heyecanlı olaylar yaşanabilir ve zamanınızı eğlenmeye harcayabilirsiniz.Sizin için haftanın en iyi günleri Cuma ve Pazar olacak. Bu hafta yakınınızdaki ve uzaktaki yakınlarınızla ilgili önemli, belki de o kadar hoş olmayan haberler alabilirsiniz. Adli ya da hukuki olarak bazı olaylar söz konusu olabilir. Boşanma sürecinde olanlar için bir takım sorunlar olacaktır. Hayatınızı düzene sokmak için olumsuz bir dönem olacaktır.

Bu hafta profesyonel ve iş bağlantılarınız daha iyi olacak. Özel hayatınızda pek şanslı bir hafta olmasa da iş veya eğitim hayatında güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Yöneticiler, müşteriler veya iş ortaklarıyla konuşma vakti bulacaksınız. İşsiz olanları yeni bir işe başlamak ya da yeni bir iş kurmak için iyi bir hafta bekliyor. 35 yaş üstü olan Başak burçları için bu hafta seyahat etmek olumsuz olacak.
TERAZİ BURCU : Bu hafta hedeflerinizi ve hırs yaptığınız konular üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Uzman olduğunuz işlerde ilerleme kaydedebilir, yüksek bir noktaya gelebilir veya daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Hafta başında iş hayatında başarılı olduğunuzu başkaları da görecekler. Kendinizi bir işte öne çıkarabilirsiniz. Venüs, Salı günü Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor. Meslek hayatında daha iyi olabilmek için daha fazla kontrol sahibi olacaksınız. İşlerinizi planlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hafta ortası, konfor bölgesi dışına çıkmak ve değişim, yeniliklere açık olabilirsin. Haftanın ilerleyen günlerinde dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız olabilir. Hayal gücünüzü kullanarak yeni fikirler üretmek için zaman harcayabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü geleceğe yönelik güzel düşünceler içerisinde olacaksınız. Geleceğe daha güvence altında bakabilirsiniz. Geçmiş, bilinçaltındaki konuları ele almanız gerekebilir. Kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Venüs, Perşembe günü Jüpiter’e pozitif bir vuruş yapıyor. Bu sebeple daha pozitif olabilirsiniz. Pazar günü Venüs, Merkür ile hizalanıyor. Zihniniz daha aktif olabilir. Hafta sonu kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Hoşlandığınız aktivitelere katılmak ya da sosyal çevrenizde zaman geçirmek motive edebilir.Sizin için haftanın en iyi günleri Salı, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bazı planlarınızı gerçekleştirmek için çok daha fazla görüşmeniz olabilir. Bazı hassas görevleriniz olacaktır. Evinizde veya işyerinizde büyük oranda endişe duyabilirsiniz. Önemli değişiklikler ve yeni girişimler muhtemelen hem ev hayatında hem de iş hayatında olacaktır.

Ertelenen plan ve projelerin ya da görevlerin tamamlanması için uygun bir hafta olabilir. Çünkü zaman çabucak geçiyor ve gelecek günlerde ertelenen konularda pişmanlıklar yaşanabilir. Bazı projeler size hızlı sonuç vermeyebilir ve başarılar elde edemeyebilirsiniz. Ancak yakın gelecekte sizin için çok istikrarlı bir temel oluşturur.


AKREP BURCU : Bu hafta yeni deneyimler edinmek ve yeni yerleri keşfetmek için planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Kendinizi daha enerjik ve pozitif hissedebilir ve yaşam hakkında daha olumlu olmaya çalışabilirsiniz. Pluto, Salı günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu hafta etkileyici ve büyüleyici olabilirsiniz. Hafta ortası, hedeflerinize odaklanıp doğru yolu seçmeye çalışabilirsiniz. Pluto Çarşamba günü Merkür’ü olumlu bir şekilde vuruyor ve bir sürü fikir getirebilir. Yeni fikirlerinizi bir an önce uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayallerinize bir an önce kavuşmak için çaba harcayacaksınız. Özellikle Perşembe günü geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Tutkulu olduğunuz hayallerinizin yanı isteklerinize daha fazla yatırım yapabilirsiniz. Bu hafta bazı arkadaşlarınızla daha yakınlaşabilirsiniz. Hafta sonu, daha merhametli ve anlayışlı olabilirsiniz. Dinlenmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.


Sizin için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta özellikle de hayatınıza girecek olan yeni insanlara ve etkinliklere açık olacaksınız. İlginç ve belki de benzersiz bir hafta olabilir. Çeşitli şans oyunlarında şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak bahis ve kumar için para harcamaktan vazgeçmelisiniz. Bir kere küçük bir miktar denemek yeterli olacak.

Bu hafta, bir süre önce ödünç almış olduğunuz bir para veya mal mülk için ödeme yapmaya son verebilirsiniz. Kredi borçlarınız bitebilir. Piyasada uzun süredir aranan bir ürün veya tekniği bulabilirsiniz. Bu hafta duyacağınız haberler hoşunuza gidebilir. Sizden daha büyük bir insan veya daha yüksek bir konumda biriyle sohbet edebilirsiniz. Bu sohbet lehinize olacak. Mesleki yaşamda tanışacağınız insanlar faydalı olabilir.YAY BURCU : Bu hafta kariyerinize yönelik daha fazla şey öğrenerek kendinizi yetiştirecek ve bir konuda uzmanlaşmak isteyeceksiniz. Mesleki hayatınıza dair araştırma yapmaya başlayabilirsiniz, Bu hafta kariyer büyük odak noktası olabilir. Hafta ortası, kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kendi hedefleriniz için daha hevesli olabilirsiniz. Aşk hayatında ise daha anlayışlı ve hoşgörülü olacaksınız. Sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri sözleriniz ve davranışlarınızla da göstermek isteyeceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hedeflerinize yönelik çaba harcayacaksınız. Özellikle de Perşembe günü dolunay meydana gelmesi ile birlikte hedeflerinize ve yaşam yolunuza odaklanabilirsiniz. Yaptığınız işler ve hedeflerde doğru bir şekilde ilerleyebilir ve umursamadığınız hedeflerle ilgili aksilik yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik yaklaşımınızı da değiştirmeniz gerekir. Jüpiter Perşembe günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu sebeple başkaları ile daha iyi anlaşabilir veya tavizler verebilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarla vakit geçirebilir veya gelecek hayallerinize odaklanabilirsiniz.Sizin için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta önemli beklentilerinizin gelişimi hakkında endişeleriniz olacak. Bunlar gelecek haberler, belgeler, sözleşmeler, teklifler hakkında olabilir. Bu şeylerin bu hafta çözüme ulaşması olmayabilir. Bu durumda, panik yapabilirsiniz. Ancak aile ilişkilerinizde gereksiz gerilime neden olmasına izin vermeyin.

Bu hafta mali belgeler ile ilgileneceksiniz, para alacaksınız ya da göndereceksiniz, bir banka kurumunu ziyaret edebilir ve benzeri diğer işlemleri yapabilirsiniz. Bazı gezi planlarınız hafta içi iptal olabilir. Bir seyahate çıkacaklar bu aşamada hedefinde başarısız olabilirler veya başka faktörler rahatsızlık yaratacaktır. Özellikle iş seyahatlerinde geçerli olabilir.
OĞLAK BURCU : Bu hafta hayatınızdaki insanlara odaklanabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ortaklıklarınızı iyileştirmek için çalışabilir ve herkese davranmaya çalışabilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana karşı daha merhametli ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Hafta ortası, başkaları ile daha fazla şeyler paylaşabilir ve ekip çalışmalarında başarı gösterebilirsiniz. Sosyal yönden bu hafta bir hayli pozitif ve etkileyici olacaksınız. Sevdiklerinize olan duygusal bağınızı onlara daha yakın hissetmek için güçlendirmek isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe günü bir şeyler öğrenmek ve yeni deneyimler kazanmak için kendinize zaman ayırmaya odaklanabilirsiniz. İlerleme planlarını tamamlayabilirsiniz. Maceralar ve fırsatlar hakkında daha iyimser ve hevesli hissedeceksiniz. Hafta sonu boyunca, dikkatinizi hedeflerinize ve hırslarına doğru yönlendireceksiniz. Özellikle uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir, ilerleme kaydedebilirsiniz. Hafta sonu geleceğe yönelik de planlar yapmanız olasıdır.

Sizin için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yaklaşmakta olan bir yolculuk veya hareketle ilgili endişe veya gerginlik yaşanacak. Şu anda, birçok kişi yavaş, bazen zor (her şeyden önce duygusal olmaktan öte) gelişecek bir veya daha fazla yaşam değişikliği sürecinde olacaklar. Hayatınızda bir şeyler değişmeye başlıyor. Ancak daha iyi bir gelecek için her zaman daha fazla gayreti elden bırakmayın.Bu hafta başka bir yerde yaşayan yakın bir kişinin sağlık sorunu ile ilgili haber alabilirsiniz. Ancak nispeten hızlı ve kolay bir şekilde sorunlar aşılabilir. Bu yakınınız sıhhate erişebilir. Bununla birlikte, birçoğunuz aşk hayatında geçmişte yaşanan bir ilişkiyi düşünebilir. Kalbiniz, düşünceleriniz ve duygularınız hala geçmişte olabilir. Belki şimdi bir olay yaşayacaksınız ya da geleceğinizi daha net görmeye başlamak için geçmişinizden kopmanıza yardımcı olacak şeyleri öğreneceksiniz. Geçmişteki aşk defterlerini kapatmanız ve aşk hayatında temiz bir sayfa açmanız daha hayırlı olacak. Beklentiler bu anlamda karşılık bulmayabilir. Uzun süredir hoşlandığınız kişiden karşılık göremediğiniz için artık bundan vazgeçmeniz gerekir.
KOVA BURCU : Bu hafta yapabileceğiniz tüm işleri bitirmeye çalışacaksınız. Ertelediğiniz görev ve sorumluluklarınızı yerine getirerek haftaya başlayabilirsiniz. Zaman ve enerjiden en iyi şekilde faydalanacaksınız ve yüksek bir enerjiye sahip olacaksınız. Çok sayıda küçük proje, görev ve iş ile mücadele edebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınızdaki insanlara ve onların taleplerine odaklanabilirsiniz. Diğer insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, tavizler verebilir, merhamet ve hoşgörülü olarak barışı korumak için insanların orta noktada buluşmasını sağlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, araştırmalar üzerinde çalışabilir, ciddi bir konuyu ele alabilir, dönüşümü deneyebilir ve daha derin duygular hissedebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenme hevesi olacak. Hafta sonu, kendinize biraz daha yer ayırıp büyük resmi daha iyi görmeye çalışabilirsiniz. Hayat hakkında daha iyimser olmaya çalışarak, olabildiğince olumlu bir hafta sonu geçireceksiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta çeşitli mali işlerle meşgul olacaksınız. Para almak veya göndermek, önemli ödemeleri tamamlamak veya ek gelir için yeni fırsatlar aramak mümkündür. Artık bu planda ilginç veya yararlı bilgiler almak mümkündür. Mali durumunuz bu hafta iyi olacak.


Artık geleceğiniz için önemli olan şeyleri belirleyecek çok önemli görünür veya görünmez şeyler ele alacaksınız. Belki planlarınızı hayata dökebilir, yeni başlangıçlar yapabilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Artık güvencesiz yatırımlardan ve riskle ilgili para ile ilgili eylemlerden kaçının. Daha garanti yatırımlar yapmanız önemlidir. Yoksa alacağınız risklerde kayıp büyük olabilir. Kişisel bilgilerinize, banka kartlarına veya banka hesabınıza veya kişisel mali kaynaklarınıza dikkat edin.

BALIK BURCU : Bu hafta yaratıcılığınızı olumlu bir şekilde kullanmaya çalışabilirsiniz. Hafta başından itibaren sevdikleriniz ile daha sevgi dolu ve sevimli olabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek ve onlarla paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Ailenize de bu hafta daha fazla zaman ayırmanız olasıdır. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana ilgi göstererek gönlünü alabilirsiniz. Hafta ortası, yapılması gereken şeyler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Elinizdeki işlere ve yeni planlarınıza daha iyi odaklanabilirsiniz. Sizi motive eden haberler almanız mümkün olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki insanlar dikkatinizi çekebilir ve küslükleri sonlandırmak isteyeceksiniz. Özellikle de Perşembe günü ilişki alanınızda meydana gelen dolunay ile birlikte sosyal çevrenizle daha çok zaman harcayabilir, dostlarınızın hatırlarını sorabilirsiniz. İlişki sorunlarını ortadan kaldırmak, biriyle yakınlaşmak için iyi bir hafta olacak. Bir süredir aranızda problem olan ve size zararı dokunan biriyle de yolunuza ayırma kararı alabilirsiniz. Neptün, Pazar günü Güneş’le hizalanıyor. Bu sebeple dikkatli olacak ve kendinize zaman ayırmak, kafa dinleme ihtiyacı duyacaksınız. Kendinizi daha rahat hissedebilir veya yaratıcı yönünüz ön planda olabilir. Hafta sonu, yeni insanlarla tanışabilir veya ilişkilerinizdeki duygusal bağları geliştirmek üzerine çalışabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Pazar olacak. Bu hafta iş yerinizdeki meslektaşlar, yöneticiler veya müşteriler ile ilginç deneyimler yaşanacak. Genel olarak, işiniz veya kendi işletmeniz artık belki de bazı olayların gelişmesinden dolayı daha önemli önceliğiniz olacaktır. İşleriniz artabilir ve işlerinize daha çok zaman harcamanız gerekebilir.


Bu hafta bir karar alırken çevrenizden bir kadının fikirlerine danışmak isteyebilirsiniz. Kararlarınızda oldukça etkisi olacak. Devlet kurumları, banka, vergi idaresi gibi yerlerde işleriniz olabilir. Bu hafta bir adamla aranızdaki çatışmalar sizi incitmeyecek. Ancak pek de yardımcı olmayacak.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.