27 Şubat 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 27 Şubat 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün ruhsal açıdan oldukça zenginleştiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durum öncelikle kendinizi tanımanıza yardımcı olacak, sonrasında ise dış dünya ile olan mücadelenizde başarılı olmanız için size son derece iyi bir şekilde destek olacaktır. Son zamanlarda iş ve normal hayatınız birbirine karışmış durumda. Bu durumun getirdiği yük, kafa karşışıklığınız daha fazla artıyor ve  enerjinizi tüketiyor. İş ve normal hayatınızda doğru planmalayla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca hayatınızda karşılaşacağınız sorunları ertelemekten de bir an önce vazgeçmelisiniz. Bugün yanlış bir bilgi çok hızlı bir şekilde yayılabilir. Bu da ev içinde ve iş yerinde gereksiz tatsızlıklara ve üzüntülere yol açabilir. Duyduğunuz dedikodu ya da söylentileri başkalarına sorarak netleştirmeyin. Bilgilerin doğruluğunu kendiniz kontrol edin. Yanlış çıktığı takdirde, o bilgilere inandığınız için kendinizi suçlu hissedebilirsiniz.BOĞA BURCU : Nihayet uzun süredir devam eden çalışmalarınız hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. Ancak her şey yolunda gitse ve kendinizi hazır hissetseniz bile, bugün planlarınızda biraz gecikme olduğunu fark edeceksiniz. Hüsrana uğrayabilirsiniz. Ama geri çekildiğinizde ve görüntüye daha geniş bir açıdan baktığınızda, nihai olarak bu gecikmenin sizin lehinize olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun. Uzun zamandır aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Bu dönem ailenizle ilgili problemler ön plana çıkıyor. Maddi açıdan çok iyi olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde yapacağınız işler size yeni bir hayatın kapısını aralayacak. İKİZLER BURCU : Partnerinizle aranız oldukça iyi olumsuz düşünüp bu uyumluluğu bozmamalısınız. İş hayatınız maalesef bu sırala aşk hayatınız gibi değil ve biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Üslerinizle daha ılımlı davranışlar içinde olmalısınız böylece bu sıkıntılı dönemi çabuk geçirmenizi sağlayacaktır. Son zamanlardaki dikkatsizliğiniz sizi maddi anlamda zora sokabilir. Bugün avukatlara, bankacılara ve borsacılara dikkat edin. Bunlardan birinin, sizi hatalı bazı bilgilerle yanıltmaya çalışması muhtemeldir. Size önerilen finansal yatırımları yapmadan önce, kendi araştırmalarınızı yapın ve tüm gerçekleri öğrenin. Aksi takdirde, büyük zarar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU : Aşk hayatınızda ki olumsuzluklar sadece partnerinizin hatası değil sizin de onun kadar olanlarda payınız var. Hayat bir çırpıda değiştiremeyecek kadar ciddi bir yer her istediğinizi çabucak yapamazsınız, bazen zamanın getireceklerini beklemek akıllıca sizin için akıllıca olacaktır. Çevreniz de ki insanların size bazı sözleri var bu gün hiç beklemediğiniz bir tanesi yapılacak. Bir aile üyesi veya sevdiğiniz biri size gerçeği söylemiyor olabilir. Bu kişi, sizi gerçeklerden koruduğunu, onların size zarar verebileceğini düşünüyor olabilir. İçgüdülerinize güvenmenizin zamanı! Basitçe söylenmeyen bir şey duyduğunuzda, bilginizi kendiniz kontrol edin ve ona göre kabul edip etmeyeceğinize karar verir. 

ASLAN BURCU : Aktif bir zihniniz ve daha da aktif bir hayal gücünüz var. Bugün başınızın içinde dönen tüm fikir ve bilgileri takip etmek için mücadele ederken biraz yorulabilirsiniz. Zihinsel rahatlama yaşamak için kendinize biraz zaman ayırın. Düşündüğünüz her şeyi yazın, böylece beyninizdeki yoğunluğu azaltabilirsiniz. Uzun bir yürüyüş veya meditasyon rahatlamanıza ve daha verimli hale gelmenize yardımcı olur. İlişkinize zarar vermekten kaçınıyorsunuz ancak bu sıralar partnerinizi ihmal ediyorsunuz. Onunla vakit geçirmelisiniz en azından onu sevdiğinizi bile belli etseniz bu onun için yeterli olacak. Maddi konularda bu sıralar aileniz destekçiniz olacak ancak her zaman onlar yanınızda olmayabilir biraz dikkatli, harcamalar yapmanızda fayda var.


BAŞAK BURCU : Aşk hayatınız da trafik oldukça karışık partneriniz tarafından yoğun ilgi altındasınız seviliyorsunuz ancak beklediğiniz ilginin altında bir ilgiyle karşılaşmanız yada fazla ilgiye maruz kalmanız sizin duygularınızı altüst ediyor. Bazen de bu durum sizin için sıkıcı oluyor. Maddi harcamalarınızı her zamanki gibi fazla fazla yaptınız ve yine ay sonuna doğru sıkıntılı günler geçiriyorsunuz. Bir aile üyesi kötü bir ruh hali içindeyse ancak size itiraf etmiyorsa, adım atmak ve yardımcı olmak size kalmış. O büyük kara bulutları etrafında taşıyor ve gittiği her yere gölgeler yapıyor. Sorunu aşırı zorlamamaya özen gösterin, ancak basit çözümler üretmek için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz. Danışmanlık konusunu fazla abartmamalısınız, sonuçta sizin profesyonel olduğunuz bir alan değil.TERAZİ BURCU : Bu sıralar hayatınızda aşk yok ancak yine de kendinizi mutlu hissediyorsunuz, bazen her şey olacağına varır ve tam da yaptığınız gibi İş hayatınız da sizinle alakalı olmayacak ancak sizi etkileyecek boyutta aksaklıklar olacak siz üzerinize düşeni yapın yeter çünkü sorunlar kendiliğinden çözülecektir. Maddi yatırımlarınızı bildiğiniz bir alanda yapmaya özen göstermelisiniz, zira aksi halde kaybeden siz olursuz. Bir arkadaşınız veya meslektaşınızın başı dertte gibi görünüyor, ancak fazla samimi olmamak için müdahale etmek istemiyorsunuz. Ancak bu geri çekilme zamanı değil. Bu kişi gerçekten yardımınıza ihtiyaç duyuyor olabilir. Müdahaleniz çok takdir edilecek ve muhtemelen ödüllendirilecektir. Bu akşam biraz dinlenmeye dikkat edin. Duygusal ve fiziksel olarak rahatlamış hissedeceksiniz.AKREP BURCU : Partneriniz bu sıralar ilişkinize heyecan katmak için size sürpriz hazırlıyor, Hazırlıklı olun. İş hayatınızda almak istediğiniz yeni eğitimler söz konusu bu sıralar gündeminiz de eğitimler söz konusu. Yakın zamanlarda ailenizin maddi desteğine ihtiyacınız olabilir. Dikkatli harcamalar yapmalısınız, ilerde planlamadığınız harcamalarınız artabilir. Duygusal hayatını da beklemediğiniz olaylar olacak hazırlıklı olmalısınız.


YAY BURCU : İş hayatınız da oldukça yoğun bir gün sizi bekliyor. Gereğinden fazla sorumluluk ve yoğun bir iş akışı sizi bekliyor. Mali durumunuzla ilgili bazı kötü haberler, ilk zamanki kadar kötü gelmeyebilir. Buna rağmen, sizi bir döngüye sokuyor. Paniğe kapılmadan önce bilgileri tekrar kontrol edin. Belki bir hata meydana gelmiş olabilir. Bazı evraklar, kafanızı karıştıracak ancak onları çözmeniz gerekebilir. Tüm bunların üstesinden geldikten sonra büyük rahatlama yaşayacaksınız. Artık maddi anlamda dikkatli davranma kararı aldınız ancak günün ilerleyen saatlerin de bu kararınız bazı değişiklikler olacak. Olaylara soğukkanlı yaklaşmaya özen göstermelisiniz bu sizin akıllıca olur.OĞLAK BURCU : Geçmiş deneyimlerinizden yola çıkıyorsunuz temkinli davranıyorsunuz ancak biraz elinizi çabuk tutmalısınız. Hoşlandığınız kişi bu tempoyla hareket ederseniz hiç sizinle olmayabilir. İş ortamınızda sorunlara çözüm bulacak bu sayede üslerinizin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu sıralar alışverişlerinizi biraz kısmalı ve paranızı gelecekteki yatırımlarınıza saklamalısınız. Sistemli olduğunuz zaman kendinizi daha rahat ve girişken hissediyorsunuz. Mars burcunuzda ilerlerken, enerjinizi olumlu desteklemeye devam ediyor. Bugün, girişimci yönlerinizi dikkatli bir şekilde kullanmalı ve duygusal yanlarınızı ön plana çıkarmaktan vazgeçmelisiniz. Yaşamınızı kolaylaştırmaktan yanasınız.KOVA BURCU : Bugün kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz ve biraz sıkışmış gibisiniz. Her ne kadar işkolik olsanız bile, bugünün yatmak için iyi bir gün olduğunu itiraf etmek zorunda kalabilirsiniz. Yeniden bir araya gelerek enerjinizi geri kazanmak için kendinize birkaç saat verin. Gelecek hafta masanızda toplanacak tüm işler için gerekli enerjiye sahip olacaksınız. Pozitif düşüncelere sahip olmanız çevrenizde ki insanların dikkatini çekiyor. Maddi konular da temkinli davranmaya özen göstermeli ve gelecekle ilgili planlarınız için bir miktar birikim yapmalısınız. Arkadaşlarınızla ortamlar girmekten çekinmemelisiniz zira bu durum sizi rahatlatacak.

BALIK BURCU : Bu sıralar duygusal olarak bir rahatlama bir dinginlik söz konusu, çözümlenmeyen bazı meselelerinizin üstesinden gelmeyi başardınız ve bu sizi oldukça rahatlattı. İş yaşamınız da ise yaptıklarınızın karşılığın olumlu şekilde alacak ve işinize olan motivasyonunuz artacak. Bu günlerde maddi olarak da şanslısınız, beklediğiniz para umduğunuz gibi geliyor. Partneriniz size hoş bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.