4 Şubat 2018 Pazar Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 4 Şubat 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugünlerde biraz daha rahatlamış olsanız da son zamanların yorucu temposu da sizi oldukça gergin yapıyor. Sağlığınızın da bu duruma fazlaca dayanamayacağını unutmayın. Maddi konularda meraklı yapınızı ortaya çıkaran araştırmalar peşindesiniz. İsteklerinizdeki artışların sizi yönlendirmesine izin verecek ve bir çok olayı zincirleme bir şekilde halledeceksiniz. Güven duygunuzun gelişmiş olduğunu görmek yakın dostlarınızın da olumlu etkilenmesine neden olacaktır. Bugün oldukça iddialı davranmalısınız. Bugün iç ilişkilerinde biraz rahat olacak, bu da yakın akrabalarının az da olsa tepkisine yol açacak. Normalde onları teşvik etmek için kullandığın komik şakalar bile sana yardım etmesi pek mümkün değil gibi duruyor. Durum, bu büyük tartışmanın ortasında kapıda belirecek olan davetsiz misafir tarafından tatlıya bağlanacak. Anlaşmazlık, diğer konuların yanı sıra temizlik kararlarında da kaosa yol açacak fakat, bu size konuklarınıza vereceğiniz özel bir yemek sözü ile tatlıya bağlanacak.


BOĞA BURCU : Sabah saatlerinde başlattığınız bir işinizin, akşama doğru hız kazandığını görmek sizi oldukça mutlu edecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda, kendinize özgün hareket etmekle birçok kişinin sempatisini kazanabilirsiniz. Bugün kendini keşfetmek ve sorgulamak ile uğraşmayın. Geçmişteki hatalarınızın gerçek nedenlerini bulamayacağınızdan bu sizin için faydalı bir süreç olmaz. Ama geçmişinizden aldığınız dersler ve çıkarımlar, gelecekte size yeni kararlarınızda ışık tutacaktır. Geceleri, görünümünüze dikkat edin, kendinize vakit ayırmanızı, hazır yeni yıla adım atmışken bir kendinize güzel bir bakım yaptırabilirsiniz. Hatta, alacağınız indirimden dolayı minnettar kalmanız söz konusu.Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olaylara çözüm getirmek, sizi olumlu bir potaya getiriyor.İKİZLER BURCU : Düşüncelerinizde cesur yönlerinizle dikkat çekiyor ve fikirlerinizi çevrenize kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün, dostlarınızla birlikte karşılıklı görüşmeleriniz olacak. Ailenizin de görüşlerinden yola çıkarak, uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz projelere sıcak bakabilirsiniz.Gizliliğin çekici geleceği bir gün. Bu gün sizde olumlu bir enerji dalgası var, ancak bu beklediğiniz kadar verimli olmayabilir. Ana hedefe karar vermelisiniz (kıyafet dolabınızı düzenleyin, yiyecek kilerinizi yenileyin ya da ev ve günlük yaşamla ilgili başka bir şey planlayın). Bununla birlikte, davetsiz misafirlerin gelişi nedeniyle, bu etkinlikleri daha sonraki bir tarihte ertelemek zorunda da kalabilirsiniz. Ancak, iyi arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve aynı zamanda birçok ilginç öykü ve fıkra yada hoş müzik dinleyerek eğlenmenin sizde iyi geleceğini unutmayın.


YENGEÇ BURCU : Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmeli ve hızlı kararlar almalısınız. Size çok özel bir etkinliğe davet geleceği haberi veriliyor. Bazı kişisel nedenlerle reddetmeyi seçebilirsiniz, ancak kabul ederseniz, tamamen yeni bir şey yaşayabilirsiniz. Bu günün bir diğer önemli olayı, potansiyel yatırımcılarla buluşmanız olacaktır. Onlarla finans konusu ile ilgili zor bir soru üzerine tartışacaksınız gibi görünüyor, rahat olun ve en küçük ayrıntılara işbirliğinin taraflara getireceği faydanın tüm yönlerini belirtin. Bugün, düşündüğünüz her konuda gerekli atılımları yapabilirsiniz. Geleneksel yapınızın sizi zorlaması halinde, yakın dostlarınızdan duygusal destekler alabilirsiniz.


ASLAN BURCU : Bugün yarım saatten fazla yalnız kalmamalısınız. Yoksa depresyon riski yaşayabilir ve yansımaları sizi mutsuz eder, içinize kapanırsınız. Eğer sevdiğin arkadaşlarınızla birlikte olursanız bu durumu çok hafif atlatabilirsiniz.. Evde, en iyi arkadaşlarınız için bir parti düzenlemeniz mi, yoksa bu kişileri hep birlikte eğlenebileceğiniz bir yere mi davet etmeniz gerektiğine siz karar verin. Eski sevgilinizi de bu geceye davet ederseniz, bu eğlence daha da ilginç bir hal alabilir. Kendinizi aşma konusunda uyguladığınız katı kurallarınız var. Hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, içsel olarak yalnızlık duygusuna kapılmanıza neden oluyor. Partnerinizin sizi desteklemesi konusunda, çekimser beklentiler içindesiniz. Mesleki konularda beklediğiniz kriterleri, karşı taraf sağlayacaktır.

BAŞAK BURCU : Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden etkileniyorsunuz ve onlarla işbirliği içinde olmak hoşunuza gidiyor. Bugün, özgün bir davranış biçimini benimseyerek, farklı bir konu üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Yaptığınız çalışmaların ses getirmesini istiyorsanız, pazarlama konularında daha cesur davranmalısınız. Aynı zamanda bugün yorucu bir aile partisine gitmeniz gerekebilir. Bu etkinliğe katılmayı reddederseniz ailenizin nasıl rahatsız olacağını bilmek, ne yazık ki bu partiden kaçmanızı imkansız hale getiriyor. Birkaç saat sonra aşırı derecede can sıkıcı bir hale gelecek bu davetten, masumca kaçmanın bir yolunu bulacaksınız. Önemli olan bu bahaneyi sempatik bir hale getirmeniz. TERAZİ BURCU : Aşk konusunda eğlenceli duygular sizi bekliyor. Partnerinizle çok iyi vakit geçirebilirsiniz. Bugün, sosyal aktiviteleri ön plana çıkaracak ortamları tercih edeceksiniz. Sevgiliniz son derece anlayışlı ve onun ve sizin aranızdaki bu mutluluğu görenler adeta sizin ilişkinize gıpta ediyor. Bu aralar bir görüşmeniz var ve bunun için hazırlıklı olmalıydınız fakat değilsiniz. Bazı harcamalar dengenizi bozmayacak bu konuda şanslısınız çünkü birikim yaptınız. Aile içi bazı problemler olabilir ancak siz bunu çok fazla umursamayacaksınız çünkü sizi ilgilendirmediğine inanıyorsunuz. Çevrenizin farklı fikirlerine saygılı davranmak siz de alışkanlık haline gelmiş bulunuyor. AKREP BURCU : Bugün vücudunuzdan gelen sinyalleri kulak ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Bu, baş dönmesi, hafif ateş ve burun akıntısı olarak size geri dönebilir. Bu gün için planlarınızı erteleyin ve ılık bir duş yaptıktan sonra hemen yatın ve dinlenin. Bunu yapmazsanız daha sonrasında muhtemelen sizin için çok daha önemli toplantı yada bir seyahati iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin duygularına karşı, kendinizi savunmak yerine paylaşımı denemelisiniz. Sizdeki derin duygular, onda yetersiz olabilir fakat onun daha sabit düşünmesi, ilişkinizi sürekli kılacaktır. Kıskançlık duygularınızın sizi rahatsız etmesine izin verdiğiniz müddetçe, aranızdaki sorunlar hiç bitmez. Bugün fazla yorulmamalısınız.


YAY BURCU : Bu gün en yakın arkadaşlarından biriyle ilgili sansasyonel haberler alabilir. İlk başta, pahalı bir araba ya da pahalı bir ev satın alan bir arkadaşınız için sevinirsiniz, ama yakında bu sevinç yerini şiddetli bir gıpta hatta kıskançlığa bırakabilir. Bu duygular sizin için bu kadar yakın birinin hayatındaki en mutlu anı bozmak, özellikle kıskançlığın size iyi gelemeyeceği idrak etmeniz anlamına geleceği için bu duygulardan hızlıca arınıp, sizde arkadaşınız ile birlikte onun sevincine ortak olacaksınız. Kısıtlı iş çevreleri size göre değil. Bugün Ay'ın konumu, sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat etme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda canınız sıkılabilir fakat inatla bulunduğunuz şartlarla savaşacak ve yeni durumunuzu istediğiniz tarzda oluşturacaksınız. Boğaz enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz.


OĞLAK BURCU : Aşkta güven duygusunun önemli olduğunu biliyor ve sabit ilişkilerden hoşlanıyorsunuz.Bugün, partnerinizle duygusal çekişmelere neden olabilecek olaylar yaşamak istemiyorsanız, sözlerinizde net bir yelpaze geliştirerek, ifade tarzınızı olumlu sunmalısınız. Yanlış anlaşılmaktan korkuyor olmanız sizi olumsuz etkiliyor. Yemek ile ilgili cesur denemeleriniz pek de size göre bir şey olmadığını keşfedeceksiniz. İnternet’te gördüğünüz o güzel menünün gerçekte göründüğü kadar lezzetli olacağına kimse garanti veremez. Boşuna zaman ve para harcayabilirsiniz, çünkü siparişiniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bugün gerçekten güzel bir yemek yemek istiyorsan, bildiğiniz güzel bir restorana gidin ya da her zaman lezzeti garanti olan annenizin yemeklerinden vazgeçmeyin.


KOVA BURCU : Bildiğiniz konularda sınanmaktan korkmuyor ve inatçı tavırlarınızın altında başarı hırsı ve aynı zamanda kişilere yardımcı olmak duygusu yattığını biliyorsunuz. Sizi farklı zaman dilimlerinde gören kişiler yanılabiliyor. Muzip tavırlarınıza alışanlar, iş çevresinde gördükleri zaman şaşkınlık geçiriyorlar. Bugün, olumlu bir gününüzdesiniz. Yaşlılara saygı duymanın ne kadar önemli olduğunu hatırlıyorsunuz. Onlarla saygılı bir ses tonuyla iletişim kurarsanız, kendi çocuklarınız için iyi bir örnek oluşturursunuz. Tüm kuşakların temsilcileri de dahil olmak üzere, bütün gününüzü ailenizle iletişim halinde geçirirseniz, bu sizin için harika bir kazanım olacaktır. Bu akşam romantizme ayrılmış olmalı, her şeyi bir kenara bırakmalı ve eşiniz ile ele güne nispet yaparcasına güzel bir akşam geçirmenin planını yapmalısınız.
BALIK BURCU : Bu gün özel bir sorun olmamasına rağmen, ruh haliniz yinede keyifsiz olacak. Bunun da nedeni, sizi mutsuz eden ve doğruluğu su götürmez bir karşılaştırmadır, bu karşılaştırma sizden kiloca daha zayıf birisi arasında yapılır. Endişelenmek yerine, fazla kiloları vermek için bir plan geliştirmeye başlayın. Pazartesi gününe kadar bu planı ertelemeden uygulamaya başlamanız gerekir; çünkü bu “Pazartesi” asla gelmez. İç güdülerinizin size sağlayacağı avantajlar sayesinde, bir başarıyı kısa sürede tadarak, önemli yollar kat edeceksiniz. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, duygusallıktan çok maddesel olayların gündem kazanacağını gösteriyor. Yaptığınız anlaşmaları tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.