5-11 Şubat 2018 Haftalık Detaylı Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 5-11 Şubat 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlara daha fazla zaman ayırabilir ve enerji harcayabilirsiniz. Sevdikleriniz önceliğiniz olabilir. Özel hayatınızda sevdiklerinizle zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile ortak bir aktivite yapmayı tercih edebilirsiniz. Hafta ortası, sevdiklerinizle olan duygusal bağlarınızı inceleyebilir ve onlarla daha fazla şey paylaşmak isteyebilirsiniz. Evliyseniz, eşiniz ve çocuklarınızla daha çok zaman geçirerek, onları mutlu etmek isteyeceksiniz. Ya da anne babanızın gönlünü alabilir, ziyaret edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinize fazladan zaman ayırmanız söz konusu olabilir. Ayrıca hayatınıza odaklanacaksınız ve kendi hedeflerinizde daha fazla özgürlük isteyeceksiniz. Baskılardan kurtulma çabası gösterebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs Balık burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda kendi başınıza, arka planda olmaktan keyif alabilir ve geride kalarak çok daha fazla keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle yalnızken daha sevecen olabilirsiniz. Hafta sonu uzun vadeli planlarla uğraşmanız gerekebilir ve sorumluluklarınızda pratik bir yaklaşım izleyerek haftayı bitirebilirsiniz.


Sizin için bu haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta önceki evliliğiniz veya eski sevgiliniz ya da yakın ilişkiniz ile ilgili olaylar yaşayacaksınız. Onlarla ilişkili garip rüyalar bile görebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkiler ile ilgili farklı deneyimler yaşanabilir. Rüyanızda görebilir ya da gerçek hayatta karşılaşabilirsiniz. Ancak bir şekilde aklınıza gelecekler. Hatta aranızda sinir bozucu bir şey olabilir. Geri dönme girişimleri de olabilir, ki bu kesinlikle bir yanlış olacaktır.

İşyerinizde veya kariyerinizde ilginç olaylar yaşayacaksınız. Farklı önerilerle bağlantı kurabilir veya sizin için yararlı bilgiler elde edebilirsiniz. Kesinlikle hayatınızın bu döneminde yeni şeyler olacaktır. Mal mülk, inşaat veya onarım görevleri, konut değiştirme ve daha fazlası için olumlu bir hafta geçireceksiniz. Evdeki tamir işlerini de bu hafta bitirebilirsiniz. Ya da alınması gereken ev eşyaları için zaman ve para ayırabilirsiniz. Beklenmedik bir kazanım veya az miktarda para sizi mutlu edebilir.

Genel olarak, planlarınızı ve beklentilerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacağınız bir hafta olacak. Artık kendinize güveneceksiniz, başkalarına güvenmemekte kararlı olabilirsiniz ve özellikle verilen sözlerini yerine getirmek önemli olacak. Hafif sağlık rahatsızlıklarınız olabilir. Bu size yaşam tarzınıza veya diyetinize dikkat etmeniz gerektiğini gösterecektir. Yakın aile bireyleriniz veya arkadaşlarınız olan insanlar hakkında endişelenebilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz için davetiye alacaksınız. Yeni bir dostluk, daha önce bilinmeyen şeylere ilginç bilgiler verebilir.
BOĞA BURCU : Bu hafta elinizdeki tüm sorumlulukları bir an önce bitirmek isteyebilir, görevlerinizi sıraya koyabilirsiniz. Bu hafta her işinizi zamanında yetiştirmek isteyeceksiniz. Pazartesi günü itibari ile zamanınız ve enerjiniz konusunda daha üretken ve verimli hissedebilirsiniz. Son zamanlarda birikmiş küçük projeleri, görevleri ve işlerinizi halledebilir ve rahat edebilirsiniz. Venüs, Salı günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple de daha yaratıcı ve olumlu, gerçekçi düşünebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınıza biraz denge getirmek, biraz huzur vermek için çalışabilirsiniz. Herkese aynı ilgiyi göstermek önemli gözükebilir. İlişkilerde denge kurmanız gerekecek.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha fazla bilgi edinmeniz gereken bir konuda araştırma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevrenizi genişletmek ve rahatlık alanınızın dışına çıkmaktan hoşlanabilirsiniz. Hafta sonu büyük fikirler üzerine düşünerek ve sevdiklerinize iyimser bir şekilde sonlanabilir.

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta ailenizde veya işyerinizde özel bir olay yaşayacaksınız. Artık başarılarınızı kutlamanız söz konusu olabilir ya da önemli bir katılımı gerçekleştirme fırsatınız olabilir. Evlilik, birlikte yaşamaya başlama, gebe kalma ve aileniz için diğer önemli olaylar için bu güzel bir hafta olacak. Sevdiğiniz kişiyi ailenizle tanıştırabilirsiniz ya da o sizi tanıştırmak isteyebilir. İlişkinizde ciddi düşünmek isteyebilirsiniz.

Hafta boyunca ciddi mesleki veya aile sorunlarına sahip bir misafir ağırlamak mümkündür. Onun da hatası olabilir. Ancak gerçeği söylemek asla kolay değildir. Bu hafta eski aşkınızla veya samimi bir ilişki hakkında üzücü veya beklenmedik haberler duyabilirsiniz. Alınacak haberlere veya önerilere tepki vermek için bu hafta acele etmeyin. Kendinizi kontrol edin veya bir şeyleri göz önünde bulundurmak için yeterli zaman tanıyın.

Aşk hayatında aceleci ve duygusal eylemlerden kaçının. Sevdiklerinizle tartışmaya girmeyin. Özellikle kıskançlık yüzünden anlayıp dinlemede tavır yapmayın. Çevrenizdeki kadınlarla olan ilişkiniz uyumlu bir şekilde ilerliyor ve hayatınıza yeni duygular getirebilirler. Özellikle genç boğalar için bu hafta pek çok yönden ilginç ve şaşırtıcı olabilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Ancak eğitim ya da iş hayatında sıkıcı veya sıradan bulduğunuz görevlere çok fazla odaklanmak istemiyor olacaksınız. Önceliğiniz keyif aldığınız işler olacaktır. Bu nedenle bazı işleri de ertelemeniz söz konusu olabilir. Hafta ortası, bu tür şeyler için daha iyi odaklanabilirsiniz. Özellikle küçük görevleri ve işler bitirmek için çalışabilirsiniz. Elinizdeki işleri tamamlarsanız, bu hafta daha rahat edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, dikkatinizi sevdiklerinize yönlendirebilir ve ilişkileriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Özel hayatınızda size ihtiyaç duyan birine yardım edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs kariyer ve yaşam yolu alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize odaklanacak ve hırslı olacaksınız. Çevrenize iyi izlenimler vermek ve doğru insanlarla bağlantı kurmak için çaba gösterebilirsiniz. Doğru hedefler belirlediğinize ikna olabilirsiniz. Hafta sonu ciddi bir bakış açısıyla işlerinizi bitirip daha derine inebilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak. Bu hafta bir şekilde parayla bağlantılı, finansal belge, maaş değişikliği veya yeni bir mesleki anlaşma sürprizleri yaşama şansınız olacaktır. Kararlarınızda aceleci olmayın veya cazip vaatlere dikkat edin. Kapris yapmayın ve duygularınızı denetleyin; düşmanınız da olabilir. Teklifler veya öneriler, özellikle de yurtdışında çalışmak ya da yurtdışında yaşamak, kolay para veya hızlı kar ile ilgili olanlara dikkatli olun. Şehrinizde veya ülkenizde olmayan kişiler veya şirketler tarafından herhangi bir dolandırıcılık veya manipülasyondan sakının.

Duygularınız bu hafta dinamik ve değişken olacaktır. Bu hafta özellikle esas olarak aileniz ya da aşk hayatınızda duygularınızda geçerlidir. Bir anda öfkelenebilirsiniz. Kısa panik anları yaşanabilir. Neşe veya üzüntü bir anda ortaya çıkacaktır.

Beklenmedik yeni bir aşka başlamak için iyi bir hafta olacak ya da sürpriz bir aşk ile karşılaşacaksınız. Muhtemelen akrabalarınız veya yakın arkadaşlarınızın desteğini daha güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. İş yerinde veya okul hayatında hafta boyunca sevinçli olaylar olabilir. Bununla birlikte, iş hayatında meslektaşınızla veya müşterinizle güçlü bir gerginlik olasılığı vardır ve konuşarak çözülebilir.

YENGEÇ BURCU : Bu hafta duygusal ihtiyaçlarınızı giderebilir ve beklediğiniz ilgiyi sevdiğiniz kişiden görebilirsiniz. Sevdiklerinizin size ilgi göstermesi, kendinize rahatlık ve destek sağlayacak. Sevildiğinizi bilmek istiyorsunuz. Özellikle aşk hayatında beklentileriniz yüksek olabilir. Hafta başında uzman olduğun ve iyisini bildiğin görevlere sadık kalabilirsin. Kendinizi daha iyi hissetmek için daha fazla sorumluluk almamaya ve kendinize zaman ayırmaya özen göstereceksiniz. Hafta ortası, kendi isteklerinize ve sizi mutlu eden şeylere daha çok odaklanabilirsiniz. Hatta daha eğlenceli ve keyifli olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, haftanın başında göremediğiniz performansınız artabilir. Bazı ayrıntılara daha iyi odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs balık burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde hayatınızı yeni hedeflerle geliştirmek, yeni deneyimler yaşamanın, seyahat etmenin, öğrenmenin, öğretmenin, yazmanın ve istediğiniz şeyi istediğiniz gibi yapma özgürlüğünün tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz ve son derece çekici olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Ayrıca duygusal olabilirsiniz ve romantik deneyimler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan beklentileriniz fazla olacak ve romantik davranarak onu mutlu edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde de arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla randevu yapabilir ve görüşebilirsiniz.

İş hayatından birileri size önemli bilgiler verebilirler ya da öğütte bulunabilirler. Özellikle başka şehirde yaşayan birilerinden gelecek haberler size fayda sağlayabilir. Bu hafta bir belgeyi erteleme, bir sözleşme veya öneriyi onaylama ihtimali yüksektir. Bu sizi sinirlendirebilir. Çünkü bu hafta kendiniz için önemli bir karar vermek isteyeceksiniz. Bu olayların sizin lehinize ve ilgi alanınızla gelişeceğine dair beklentiniz yüksek olacak. Ama engeller canınızı sıkacak.

Hafta boyunca, başka bir şehir veya ülkeden biriyle önemli kişisel veya iş görüşmeleriniz olacak. Bir aile buluşması veya toplantısına katılmanız gerekebilir. Bu hafta bekarlar için yeni bir aşk ilişkisi ortaya çıkabilir. Ancak bu kişinin ideallerini karşılamayan biri olması canını sıkabilir. Ama hayat her zaman bizi şaşırtacak bir şeyler yapar. Bu hafta çoğunuz romantik olacak ve sevdiklerinizle özel sürprizlerin tadını çıkaracaksınız. Kadınlarla olan ilişkilerde sizin için önemli olacak olaylara hazırlıklı olunASLAN BURCU : Bu hafta kendi fikirlerinize odaklanabilir ve görevlerinizi sıralayarak planlı bir şekilde çalışmaya özen gösterebilirsiniz. Pazartesi günü sonrası zihniniz oldukça aktif olabilir. Bu nedenle de yeni fikirler üretebilirsiniz. Planlar üzerine çalışabilir ve fikirleriniz hakkında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hafta ortası, baştan bir şeyler başlatmaya odaklanabilirsiniz. Yeni başlangıçlar özellikle iş, eğitim ya da kariyer alanında olabilir. Yeni bir gelir kaynağı arayışında da olabilirsiniz. Bazı çalışmalarınız yaklaşık iki hafta içinde sonuçlanacak veya ilerleme kaydedebileceğini görebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde kendinize zaman ayırmanın tadını çıkarabilirsiniz. Hatta daha yaratıcı olabilir veya ilham kaynağı gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Güneş, cumartesi günü sertçe Jüpiter’e çarpıyor olacak. Bu nedenle de tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hoşgörülü veya aşırı duygusal olma eğilimi içinde de hissediyor olabilirsiniz. Venüs ayrıca Cumartesi günü Balık burcuna giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde bazı sorunların özüne inerek çözeceksiniz, ilişkilere daha ciddi bir yaklaşım getirebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek de iyi gelebilir ve onlarla zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu ayrıntılar ve küçük projeler üzerinde çalışabilir ve gözlemlerinizden yararlanabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yakın ya da uzaktan alacağınız haberler mutlu edebilir. Ya da faydalı bilgiler edinebilirsiniz. Öğrenme isteğiniz kesinlikle iyimser bir hava ve umut yaratacaktır. Hafta içi kamu veya siyasi nedenlerle meslektaşlarınızın veya ortaklarınızın çevrelerinden gelen insanlarla önemli ilişkiler kazanacaksınız.

Genel olarak, bu hafta mali sorunları tartışmak veya çözmek için bazı insanlarla tanışma veya ziyaret etmeniz gerekecek. Para, ödemeler, krediler ve daha fazlasıyla ilgili yanlış anlamaları çözmek için iyi bir hafta geçireceksiniz. Haftanın mali durumu istikrarlı olacaktır ve belirli mali gelir bekleyebilirsiniz. Bunlar kendi hareketleriniz sayesinde olabilir. Ancak ailenizin diğer üyeleri arasından da gelir kaynağı olabilir. Ailenizdeki bir gençle olan ilişkinizde hafta içi daha duygusal olabilirsiniz. Büyümüş çocuklarınızın ebeveyni iseniz, onlarla iletişim kurarken bazı zorluklarınız veya yanlış anlama yaşayacaksınız. Çocuklarınızın sizinle konuşmayı zor bulması mümkündür.

Bu hafta, cömert ol ama makul da olmaya özen gösterin. Bu yedi gün boyunca, aşk hayatınızda sevdiğiniz insan sizi şaşırtmanın bir yolunu bulacak. Beğenmediğiniz ya da onaylamadığınız şeyler için eşinize baskı yapmayın. Sevdiğinizle romantizm ve romantik deneyimler ile iyi vakit geçireceksiniz. Gelecek için önemli bir karar vermek amacıyla kısa bir zaman ayırmanız gereken çok önemli bir anı yaşayacaksınız.


BAŞAK BURCU : Bu hafta önemli bir karar almak için düşünmeye vakit ayırabilirsiniz. Pazartesi günü sonrası ciddi kararlar üzerine düşünebilir ve iş hayatında görevleriniz fazla olabilir. Bu hafta enerjik bir şekilde başlayabilir ve koşuşturma istemiyorsanız planlı olmaya gayret etmelisiniz. Yine tembellik yapmamaya da gayret edin. Harekete geçmek için enerjiniz yoksa, motivasyon bulun. Hafta ortası, daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz ve sahip olduğunuz fikirlerle bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için son derece sabırsız olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızda güzel kararlar alabilir veya iç benliğinizin temelini güçlendirmeye çalışabilirsiniz. İç huzurunuzu arttırmak önemli olacak. Cumartesi günü Venüs, ilişki alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde sevdiklerinizle vakit geçirmenin, ilişkilerinizin gelişmesi, kararlı olma, arabuluculuk yapma ve daha çekici, zarif ve adil olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yollardan yaparak sağlıklı bir şekilde haftayı bitirebilirsiniz.

Başak burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta ailenizden veya yakın akrabalarınızdan birinden güzel bir sürpriz haber alabilirsiniz. Sürpriz, bir evlenme teklifi veya nişan, düğün ile ilgili haberler ile de ilgili olabilir. Bu hafta bir bütün olarak, kişisel hayatınızda veya ailenizin yaşamında bir değişiklik bekleyebilirsiniz. Beklenmedik haberler, öneriler veya davetiyelerle bağlantılı gelişmeler olacaktır.

Bu hafta çoğunuzun hayatında, yeni bir olumlu durum ortaya çıkacaktır. Şimdi hayatınıza gelecek yeni şeylere açık olun. Şansınızı kaçırmamak için daha fazla cesaretli ve istekli olmaya çalışın. Arkadaşlarınız ya da meslektaşınız olan biriyle ilgili hoş olmayan haberler almak mümkündür. Belli bir kişinin hayatında birinin olayı ya da bir kişisel hayat draması olması mümkündür. Çalışmalarınızda kendi lehinize daha dikkatli olun. Çalışma hayatından bir kişinin size karşı tuzak bir hareketi olması mümkündür.

Hafta boyunca beklenmedik kısa yolculuk mümkündür. Kısa iş seyahati de olabilir. Beklenmedik yerden para elinize geçebilir. Ya da ödemeleri zamanından önce alabilirsiniz. Önemli bir konuyla ilgili ciddi bir sohbet olabilir. Aşk hayatında ise artık ilişkinizde daha net olacak ve ortak bir gelecek için kolları sıvayacaksınız.TERAZİ BURCU : Bu hafta yeni bir proje, yeni plan, yeni fırsat veya yeni girişim için daha fazla enerji, heyecan ve istek yaşayabilirsiniz. Bu hafta önümüzdeki ay için odak noktası olabilir. Gelecek aya yönelik planlar yapabilirsiniz. Alışılmadık şeyleri değiştirmek ve denemek için açık olabilirsiniz. Yeni fikirlere de açık olacaksınız. Hafta ortası, karar verdiğiniz her şeye bağlı kalabilirsiniz. Ayrıca kararlarınızda daha yavaş ve istikrarlı bir yaklaşımda bulunabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir veya ihtiyacınız olan tavsiyeleri alabilirsiniz. Venüs Cumartesi günü iş ve kariyer alanına giriyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde bir işin bitmesi önemli olacak. Küçük sorumluluklara dikkat etmelisiniz. Hafta genelinde üretken olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu zamanınızı aileyle, duygusal olarak size destek olan insanlarla ve özlem duyduğunuz kişilerle geçirerek sonlandırabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta beklenmedik olaylar kişisel ve aile bütçenizi yakından ilgilendirebilir. Çeşitli olaylar ve gelirinizdeki değişiklikler, kişisel ve ilişki hayatınızda olumlu etkiler yapması mümkündür. Artık yakında önemli bir mesleki veya iş ortamında size bir miktar fayda, koruma sağlayacak yeni bir dostluk kurabilirsiniz.

Birçoğunuz bu hafta özel bir ortamda olacak. Kişisel tatil günlerinde arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza yapılan toplantılarda önemli kişilerle farklı vesilelerle karşılaşacaksınız. Kutlamaya yönelik olası bir fırsat, kişisel hayatınızda, planınızın başarılı bir şekilde gelişmesinde veya bir katılımın başarılı bir şekilde bittiği bir olay olabilir. Her zamankinden daha fazla toplantı, davet, kutlama daveti alabilirsiniz.

Sizin için önemli olan bir belge veya sözleşmeyi halletmeniz için uygun bir hafta olacak. Gerçekten sürpriz olmayacak önemli bir teklif ya da bilgi almak mümkündür. Bu hafta yakındaki ve uzaktaki insanlardan para alacaksınız. Tanımadığınız insanlarla olan anlaşmazlıklara dikkat edin. Yeni aşk konusunda temkinli olun ve genellikle aşk hayatınızla ilgili kararlarınızda şu sıralar acele etmeyin.


AKREP BURCU : Bu hafta kendinize biraz zaman ayırmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü itibari ile kendi kabuğunuza çekilmek önemli olacak. Özellikle çok fazla dikkat çeken biri olmak istemeyeceksiniz. Fazla dinlenmeye ihtiyaç duyabilir veya kendi planlarınız üzerinde kendi başınıza çalışmanız için ekstra zaman isteyebilirsiniz. Hafta ortası istediğiniz şeyler ya da hislerinizle başkalarına karşı daha fazla dürüst ve net fikirli olabilirsiniz. Ancak iş hayatında görüşmelere daha fazla dikkat edin. Fark edilmek veya övülmekten bu hafta rahatsız olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınıza biraz istikrar ve güvenlik kazandırmaya çalışabilirsiniz. Bazı konularda kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs sevgi alanına girer. Bu nedenle önümüzdeki günlerde sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Ailenizle sevdiğiniz şeyleri yapma konusunda daha istekli olabilir ve daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca daha yaratıcı hissedebilir, daha eğlenceli ve pozitif olabilirsiniz. Hafta sonu aktif bir zihin ile yeni fikirler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.


Sizin için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve yeni fırsatlar üzerine yoğunlaşmak için başarılı bir hafta olacak. Artık dava açma, hukuki bir davayı çözme, devlet kurumlarıyla yapılan değişiklikler ve temaslar için iyi vakit geçireceksiniz.

Hafta boyunca beklenmedik, hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Mutlaka akrabanız olması gerekmeyen bir kadınla çatışma olabilir. Sosyal çevreden bir kadınla da tartışma olabilir. Bu hafta ayrıca sizden uzakta yaşayan bir akrabanızın sağlığı ile ilgili endişeleriniz olabilir. Para kazancı, bankalar, kredi kuruluşları ve maddi sözleşme imzalarken hafta boyunca mali konularda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Emin değilseniz, bir profesyonel veya bir avukata danışın. Hemen her şeye imza atmayın. Öncesinde araştırın.

Bu hafta, aile çevrenizdeki bir çocuk veya gençle ilgili hassas bir sorun olabilir veya sorumluluklarınız artabilir. Çocuklarınızın bazı problemleri olabilir. Bazı akrep burçlarının sağlıklarını daha ciddiye alması gerekir. Korkularınız veya endişeleriniz olmasına rağmen, rahatsızlığınızın ne kadar ciddi olduğunu daha net bir şekilde görmek için bir doktora danışmak daha iyidir.YAY BURCU : Bu hafta hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklere odaklanabilirsiniz. Hafta başında her zamanki gibi yeni ve farklı yollarla bir şeyleri denemek için istekli olabilirsiniz. Pazartesi günü itibari ile yenilikler ilginizi çekecek ve monoton düzeni bozmak iyi gelecek. Hafta ortası, hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi fikir ve planlarınızı eyleme hazır hissedene kadar kendinize ait tutabilirsiniz. Yeni proje ve planlar için bir müddet daha beklemeniz gerekse de bir hayli sabırsız olabilirsiniz. Ancak hiçbir şey kesin olmadan kimseye söylemek istemeyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatında sevdiğiniz insan size dargınsa ilk adımı atmaya hazır olabilirsiniz. Ya da size dargın olan başka bir sevdiğiniz insana zeytin dalı uzatabilirsiniz. İş hayatında ise istediğiniz şey için daha dürüst olacaksınız. Jüpiter, Cumartesi günü sert bir şekilde Güneş’e çarpıyor olacak. Bu nedenle geri planda olmak isteyebilirsiniz. Hatta bir şeyden dolayı kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve özgüveniniz düşük olabilir. Cumartesi günü evinize ve ailenize giren Venüs, önümüzdeki günlerde aile hayatında olumlu etkiler verecek. Aile bireyleri ile daha fazla vakit geçirmeyi, destek sisteminizi genişletmeyi ya da ev yaşamınızı iyileştirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu plansız olmak isteyebilirsiniz ve spontane planlar ilgilinizi çekebilir.

Sizin için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta umut dolu olacaksınız. Ev ya da mal mülk sorunlarını ve işlerini çözmek için somut beklentilerle dolu olacaksınız. Artık bu nitelikteki belgeleri düzenlemek veya benzer bir teklifte bulunmak, anlaşmaya varmak mümkündür. Maddi konular, özellikle hanehalkı ve mülkiyet konularında önemli bir rol oynayabilirsiniz.

Bu hafta gelecekteki değişimin temelini oluşturacak bir sürpriz gelişme olabilir ve aileniz de mutlu olabilir. Ailenizle veya akrabalarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız. Aile içerisinde eski bir sorunu çözecek değişiklikler olabilir.

Bu hafta sizin için önemli kişilerle olan çatışmalardan kaçının. Aşk hayatında eski sevgilinizi özleyebilir, geçmişe özlem duyabilirsiniz. Hafta boyunca beklenmedik, istenmeyen veya bazı güçlüklerle ilişkilendirilecek harcamalar olacaktır. Ancak bazılarınız hediye, burs, destek gibi para alabilir.
OĞLAK BURCU : Bu hafta üzerinde çalıştığınız bir hedef üzerinde ilerleme kaydedilmeniz mümkün olacak. Pazartesi günü itibari ile adımınızı attığınız bir işte başarı sinyali alabilirsiniz. Ayrıca yeni bir sorumluluk almak zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hafta ortası, işlerinizi farklı bir şekilde denemek isteyebilir, yeni yollar deneyebilirsiniz. Eğitim ve kariyer alanında ise ilerleme kaydetmek için yeni fikirlere açık olacaksınız ve mevcut düzeninizi bozmak zor olmayacak. Gelecek için azimle mücadele etmeye devam ediyor olacaksınız. Gelecek ay için şimdiden planlar yapmanız mümkündür.

Haftanın ilerleyen günlerinde, bazı kararsızlıklar yaşıyorsanız eğer sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs Balık burcuna giriyor. Bu nedenle de önümüzdeki günlerde zihninizi kullanmanın, yeni fikirler bulmanın, başkalarıyla zihinsel olarak bağlantı kurmanın ve kendinizi meşgul etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. En azından bir sonraki ay üzerinde odaklanabileceğiniz yeni bir başlangıç veya projeye sahip olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta yeni bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz ve bu size yeni bir umut olabilir. Bu olay, önemli bir karar vermenin veya gelecekteki değişim için hazırlanmanın gerekliliğini tetikleyecektir. Hayatınızdaki özel bir rolü olan kişilerden fayda gelebilir. Artık aile çevrenizdeki insanlar tarafından desteklenebilirsiniz.

Bu hafta bir belge, sözleşme veya anlaşma yoluyla elde edilecek parayı bekliyor olacaksınız. Belge, kiralama veya banka kredisi yoluyla satın alma yapmak mümkündür. Bu hafta iş hayatında imza attığınız her şeyde dikkatli olun. Bu hafta, evde yaşayan akrabanızla etkileşim kurmanız ve yardımcı olmanız gerekecek. Bunun nedenleri farklı olacak, ancak kesinlikle ertelemeyeceğiniz bir durum söz konusu olabilir.

Bu hafta, gelecek kazançlar, finansal işlemler ve daha fazlasıyla ilgili haberler bekliyor olacaksınız. Nakit kazanç veya yaklaşan gelecek ödemeler ile ilgili haberler mutluluk vesile olacaktır. Artık birçok oğlak burcu kişisel hayatlarında tatsız bir duruma çözüm bulmaya çalışacaktır. Aşk hayatında ise özlemler devam ediyor olsa da, gerginlikler ortadan kalkabilir. Sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olmanız gerekiyor.
KOVA BURCU : Bu hafta kendinize ait olan büyük fikirlere veya planlara odaklanabilirsiniz. Pazartesi günü itibari ile hızlı bir şekilde yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak bu durumda size yardımcı olan iyimser bir dosttan yardım alabilirsiniz. Bu hafta çok daha çekici hissedebilir ve başkaları üzerinde etki bırakabilirsiniz. Ayrıca yabancılara karşı da daha iyimser olabilirsiniz. Hafta ortası, uzun vadeli planlar üzerine çalışabilir ve hedeflerinizde gitmek istediğiniz yönü düşünebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, arkadaşlarınızla vakit geçirebilir veya sosyal çevrenizde siz de planlar yapabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak arzusu ile geleceğiniz için çalışabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs para alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde zekice davranmanın, şehvet düşkünü olma, hoşnutsuz olma ve finansal fırsatlar peşinde koşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz dinlenmek için biraz zaman ayırın. Planlarınızı başkaları müdahale etmeden çalışmaya gayret edebilirsiniz. Hafta sonu ise sevdiklerinizin planlarına sadık kalabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta bir kadınla olan ilişkinizde sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Hatta bir kadın size bazı zorluklar çıkarabilir. Şimdi, akrabanız olan bir kadının sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kişisel durumunuza ve tutumunuza rehberlik edecek birine ihtiyacınız olabilir. Aile içerisinde bir takım masraflar söz konusu olabilir.

Bu hafta, başka bir şehirde, ülkede yaşayan veya çalışan birine para gönderebilir veya para alabilirsiniz. Bu hafta farklı etkinlikler, toplantılar ve sohbetler sizi geçmişinizin hatıralarına götürecek. Eski sevgili ya da dostunuzu özleyebilirsiniz. Bazılarınız arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinde kaçırılmış imkanların farkına varabilirler. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insanla gerginlik yaşanabilir.

Bu hafta eski bir sevgiliniz ile karşılaşabilirsiniz ve bu da sizi zor durumda bırakabilir. Geçmişte yaşadığınız benzer herhangi bir olay ile yeniden karşılaşmanız olasıdır. Yakınlarınızın hayatındaki olaylarla ilgili haber öğrenme olasılığı yüksektir.
BALIK BURCU : Bu hafta sevdiğiniz işlere öncelik vererek vakit harcayabilirsiniz. Kalpten istediğiniz şeylere daha fazla odaklanırsanız, yeni fırsatlar keşfedebilirsiniz. Bu hafta bir çözüm bulabilirsiniz veya sorunlarınızın üstesinden gelmek için biri size yardımcı olabilir. Hafta ortası, bir adım geri çekebilir ve büyük resmi daha iyi görebilirsiniz. Detaylara da daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Aceleci olmamalı ve daha dikkatli olmaya gayret etmelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde tüm parçaların nasıl bir araya geldiğini ve uzun vadeli planlarınızı pratik bir yaklaşımla nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Emekleriniz sonuç vermeye başlayacak. Cumartesi günü Venüs balık burcuna giriyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda dikkat çekmenin, çekici, büyüleyici olmanın ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışma hayatında başkaları ile daha iyi anlaşabilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ayrıca gelecekteki hayaliniz hakkında daha fazla düşünmek isteyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta esas olarak kendi sıkıntılarınız ve endişelerinizle ilgilenecek kişilerle temasa geçebilir ve toplantılar düzenlenebilir. Sizinle paylaşacakları her şey, tavsiye, destek veya belirli bir yardım almak iyi gelebilir.

Hafta boyunca, bir çocuğun doğumuyla veya gelecek doğumlarla ilgili haberler bekleyebilirsiniz. Kendiniz neşeli bir olay yaşayabilir veya kendi çocuğunuzla veya torununuzla ilgili güzel haberler elde edebilirsiniz. Artık evinizdeki değişiklikler veya gelişmeler için iyi bir hafta olacak. Haftanın ortasında hayaller önemlidir. Aşk hayatında plan yapmayın. Tam tersi sevdiğiniz kişinin planlarına sadık kalmanız daha iyi olabilir.

Bu hafta sonu seyahat etmeniz gerekiyorsa, bu yolculuğa çıkacaksınız. Bazı görevlerin başarıya ulaşması enerjinizi yükseltebilir. Bazı sorumlulukları daha kolay yerine getirmek mümkün olabilir. Eğitim, kariyer, iş, seyahatle ilgili planlarınız olabilir. Ya da başka bir şehre veya ülkeye taşınma konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için bu güzel bir hafta olacak.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.