Mart 2018 Aylık Burç YorumlarıAylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini aylık olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Mart ayına ait aylık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  2018 yılının Mart ayında, başka bir yerdeki arkadaşlarınızı veya ailenizi ziyaret etmek için planlı veya beklenmedik bir yolculuk yapabilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir sebepten dolayı sizi ziyaret etmek isteyecek bir arkadaşınızı veya akrabanızı reddetmeniz mümkündür. Merkür 6 Mart’ta burcuna giriyor ve Venüs de 6 Mart 2018‘de burcunuza giriş yapıyor. Fikirleriniz ve planlarınızda daha net ve kararlı olabilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarabilir ve çevrenizde daha çekici ve neşeli olabilirsiniz. Zihniniz daha aktif olabilir ve daha yaratıcı ve romantik hissedebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018‘de Koç’ta Merkür ve Venüs’e katılıyor. İlgi çekici ve pozitif enerjiye sahip olacaksınız. Kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz ve kendinize öncelik vermelisiniz.

22 Mart 2018‘de başlayarak burcunuzda bir Merkür gerilemesi olacak. Merkür retrosu yaşamın her alanında fazlalıklardan kurtulmaya yorumlanır. Fazla sinirli, sabırsız hissedebilir ve ele alınması gereken bir sürü küçük konu ortaya çıkabilir. İşlerinizi halletmek için kendinize bol zaman ayırın, kararlarla esneklik kazanmaya çalışın ve üstesinden gelebilecek işlere öncelik verin, ikinci şansa odaklanın. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek. Venüs, 31 Mart 2018‘de boğa burcuna giriyor ve kendinizi daha cazibeli ve hoşgörülü hissedeceksiniz ve anın tadını çıkarmak için biraz zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatında kendine güvenen ve sizi şımartacak birini isteyebilirsiniz. Eğer bir ilişki içindeyseniz, ilişkiniz üzerinde konuşmak veya sizin üzerinize düşeni yapmak isteyebilirsiniz.

Mars, 17 Mart 2018‘de oğlak burcuna giriyor ve hedeflerinize, hırslarına ve hedeflerinize daha fazla enerji harcayabilirsiniz. Yaşamınızın yoluna odaklanabilir ve uzun vadeli planlarınızda her şeyin iyi ilerlediğine emin olabilirsiniz. Retro zor olabilir, ancak olabildiğince gerçekçi ve pratik olmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca sorumluluklar alabilir, doğru yaptıklarınız uzman olduğunuz işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Değişiklik yapmak için ihtiyaç duyduğunuz konularla ilgili aksilik yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki aylarda dönüşümler, araştırma ya da karşılıklı yarar sağlayan şeylerde daha tembel olabilirsiniz. Bazen biraz daha kaygısız olabilir veya sizinle rekabet eden insanlarla başa çıkabilir ve daha fazla konfora ihtiyaç duyarsınız. İş projelerini ve girişimlerini tamamlayabilir, yapmanız gereken şeyleri çözebilir ve günlük hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Yaşam tarzınızı iyileştirmek ve daha iyi stres yönetimi üzerinde çalışmak için kötü bir alışkanlığı bırakabilirsiniz. Yeni ay 17 Mart 2018‘de balık burcunda ortaya çıkıyor. Geri planda kalmak isteyebilir ve maneviyatınızı keşfedebilir, iç dünyanıza bağlanarak daha merhametli olabilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatsal yönünüz ortaya çıkar. 31 Mart 2018‘de ilişki sorunlarını çözebilir, artık sizin için iyi olmayan birinden uzaklaşabilirsiniz. Ya da barışın devam etmesi için uzlaşmalar yapabilir, dengeli olmaya odaklanabilirsiniz. Duygusal olarak daha sakin kalmak ya da daha adil ve düşünceli olmak için gayret edeceksiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 26 Mart 2018 ve 27 Mart 2018 olacak. Ayın başında yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissedebilir ve ilgi görmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insandan da daha fazla ilgi ve alaka bekliyor olacaksınız. Ayın sonlarına doğru aşk hayatında sürprizler olabilir. Sorunlarınızı çözebilirsiniz. Hatta evlilik kararı da alınabilir.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 20 Mart 2018 ve 21 Mart 2018 olacak. Bu ay iş hayatında daha aktif ve baskın olabilir, başarılarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle ayın ortasından itibaren daha disiplinli çalışarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz.


BOĞA BURCU : 2018 yılının Mart ayında önemli başarılar elde edeceksiniz. 6 Mart 2018’de Mekür ve hükümdarı Venüs koç burcuna giriyor ve projelerinizi tek başınıza yapabilir, yalnız başına vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Zihinsel enerjiniz yüksek olacak ve tek başınıza bir şeyler başarma gayretinde olabilirsiniz. Hayal gücünüz aktif olabilir, daha merhametli olabilirsiniz ve yaratıcı enerjinizi kullanarak keyfini çıkarabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş koç burcuna giriyor ve kendinizi geri planda tutmak, gözünde bulunmamak isteyeceksiniz. Sorumluluklarınızı ağır şekilde yerine getirebilirsiniz. Dinlenmek için yalnız başına kalmaya daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir ve bitkin hissedebilirsiniz. 22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür Koç’ta geriliyor. Bu retro ile geçmiş, bilinçaltındaki konular veya bırakmanız gereken bir şeyle mücadele edebilirsiniz. Bir şeyleri geçmişte bırakmalısınız. Daha duygusal, savunmasız ve duyarlı olabilirsiniz. Bu duygusal yanınızı başkalarına göstermek istemeyebilirsiniz. Başkaları için fedakarlıklar yapabilirsiniz. Ancak kendinizden çok fazla ödün vermemeli veya veriyorsanız dikkatli olmanız gerekebilir. Bir şeyleri bırakmaya ve devam etmeye çalışmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor ve umursadığınız insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sosyal çevrede dikkat çekmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha hoş, keyifli, birlikte daha kolay ve adil fikirli olabilirsiniz. Daha sevimli ve romantik görünebilir ve söz sahibi olmaktan hoşlanabilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars Oğlak burcuna giriyor ve hayatınızı yeni yollarla genişletmek, yeni yerler keşfetmek ve yeni deneyimler yaşamak için daha fazla enerjiniz olabilir. Olayların pozitif tarafını görmek ve mümkün olana daha fazla zaman ve ilgi göstermek isteyerek, daha iyimser olabilirsiniz. Yeni fırsatlara açılacaksınız. Özellikle fırsatlar aramak için planlarınızı yapmak en iyisi olabilir.

9 Mart 2018’de Jüpiter, akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki aylarda ilişkilerinizde ve yaşamınızdaki insanlarla ilgilenmeniz gerekebilir. İlişkilerde ve ortaklıklarda uzlaşmalısınız. Başkalarına ve kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

1 Mart 2018’de, başak burcunda dolunay meydana geliyor. Sevgi ilişkilerinize odaklanabilir ve sevdiklerinizle olan sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Birisiyle daha yakınlaşabilir veya birisiyle daha da ayrılabilir ve daha çok sevgi bekleyebilirsiniz. Daha yaratıcı ve ilham dolu hissedebilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni bir sosyal gruba katılabilir, tutkulu olduğunuz bir işin peşinde koşabilirsiniz. Geleceğiniz için hayallerinize odaklanmayı deneyin. 31 Mart 2018’de, terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor ve yapılması gereken işleri yapmaya çalışırken daha küçük görevleri de aksatmayın. İşler ve projeleri bitirip daha fazla çalışabilirsiniz, ancak bu ek işler gereksiz strese neden olabilir. Bu nedenle çok fazla kendinizi yormamaya çalışın. Ayrıca stres seviyenizi yönettiğinizden emin olun aksi halde ekstra tükenmiş veya hasta hissedebilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 1 Mart 2018, 2 Mart 2018, 28 Mart 2018, 29 Mart 2018 ve 30 Mart 2018 olacak. Bu ay bekar olanlar aşk hayatında daha fazla beklenti içerisinde olabilirler ve ardık ciddi bir ilişki isteyebilirler. İlişkisi olanlar ise sevdikleri kişiye anlayışlı yaklaşacaklar ve daha fazla sevgi bekleyecekler.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 22 Mart 2018 ve 23 Mart 2018 olacak. İş hayatında bu ay tek başınıza daha başarılı olabilirsiniz. İşleri biraz yavaştan alsanız da ayın ortasından sonra idealleriniz için daha fazla hırslanacak ve ertelediğiniz işleri tamamlayacaksınız. Maddi yönden de olumlu bir ya sizleri bekliyor.
İKİZLER BURCU : 2018 yılının Mart ayında çeşitli etkinlik, aktivite ve aile toplantılarına katılabilirsiniz. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Daha yaratıcı düşünebilir, yeni şeyler denemekten ve farklı şeyler yapmaktan keyif alabilirsiniz. Yeni deneyimlere açık olacaksınız. Arkadaş veya sosyal gruplarla daha fazla vakit geçirecek ve sevdiğiniz hobiler ile ilgilenebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de Koç’ta Merkür ve Venüs’e katılıyor. İyi anlaştığınız ve fikirlerinizin uyuştuğu sosyal gruplar, arkadaşlarınızla bir araya gelerek görüşmeler yaparak planlarınızı anlatabilirsiniz. Gelecek hakkında daha fazla hedef belirleyeceksiniz. 22 Mart 2018’de başlayarak Koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür retrosu sosyal çevrede dostlarınızla aranızda sorunlara neden olabilir Onlarla kavga edebilir, onlardan uzaklaşabilirsiniz. Ancak bu retro bitene kadar geçici anlaşmazlıklar olabilir. Hayalleriniz ve geleceğiniz için mücadele edebilir ve ne istediğinizi kendinize sorabilirsiniz. İstediğiniz bağımsızlığa sahip olmak veya istediğiniz değişiklikleri yapabilmek için mücadele edebilirsiniz. Eski arkadaşlar, eski sosyal gruplar veya eski tanıdıklarla yeniden bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor ve kendinize biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. Biraz daha kendinize zaman ayırabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü kullanmak ve kapalı kapılar ardında daha fazla sevecen olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İlgilendiğiniz insanlarla daha merhametli, empatik ve anlayışlı olabilir ve başkaları için daha fazla şey yapabilirsiniz.

Mars, 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor ve karşılıklı yarar sağlayan projeleri ve girişimleri takip edebilirsiniz. Yeni projeler için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Ortaklık içeren bir iş üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Başkalarıyla daha fazla fikir paylaşabilir ve başkalarını da ilgilendiren finansal konularla başa çıkabilirsiniz. Yüzeyde herhangi bir şeye razı olmak istemeyerek, daha çok araştırmalar yapabilir ve konunun özüne ulaşabilirsiniz. Hayatınızda daha iyi olmaya çalışmak, daha fazla kişisel güç bulmak ve daha fazla kontrolü ele almak isteyebilirsiniz.

Jüpiter, 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki aylar boyunca, günlük hayatınızda, küçük görevler ve işlerle veya sağlıkla ilgili tembel olabilirsiniz. Bu nedenle kendinize bol zaman ayırın. Sorumluluklarınızı yerine getirmeye gayret edin. Sağlığınızı da ihmal etmeyin.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay oluşuyor ve aileyle sorunları halledebilir, evdeki işleri bitirebilir, emlak işlemlerini sonlandırabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz ve daha fazla duygusal destek ve rahatlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor ve yeni hedefler belirleyebilir, daha iddialı hissedebilirsiniz. Uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir veya yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İstediğiniz şeyde ilerleme üzerinde yoğunlaşabilir ve pratik bir yaklaşımı deneyebilirsiniz. İkinci bir dolunay 31 Mart 2018’de terazi burcunda olacak. Sevdiklerinizle sorunları halledebilir, sevdiğiniz insanlarla daha yakınlaşabilir ve daha yaratıcı olabilir ve ilham verebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için daha fazla zaman isteyebilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 3 Mart 2018, 4 Mart 2018 ve 31 Mart 2018 olacak. Bu ay sevdiklerinizden daha fazla ilgi bekliyor olacaksınız. Bekar olanlar duygusal desteğe ihtiyaç duyabilirler ve yeni bir ilişkiye hazır hissedecekler. İlişkisi olanlar ise sevdikleriyle bu ay hep beraber yan yana olma gayreti içerisinde olacaklar.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 24 Mart 2018 ve 25 Mart 2018 olacak. Maddi konularda mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz ve bu ay gelirinizde artış olabilir. Bu sayede sevdiğiniz şeylere para harcayabileceksiniz. İş ya da eğitim hayatında düzeninizi koruyacaksınız.


YENGEÇ BURCU : 2018 yılının Mart ayında çok zor ve çok sorumlu bir süre olacaktır. Zor kararlar vereceğiniz önemli olaylar ve planlı bir şekilde başa çıkmanız gereken sorunlar olacaktır. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Hedeflerinize ve tutkularınıza odaklanıp daha iddialı ve hırslı hissedebilirsiniz. Uzun vadeli planlar üzerine çalışabilir, istediğiniz şeye pratik bir yaklaşım izleyebilirsiniz. Başarı veya ilerleme kaydetmeye odaklanabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş Koç burcuna giriyor. Hedeflerinize odaklandığınızda, doğru yolda olduğunuzu görece ve başarıya ulaştığınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Daha fazla sorumluluk alabilir ve doğru yönde ilerlemeye çalışabilirsiniz. 22 Mart 2018 tarihinden başlayarak, Merkür Koç burcunda geriliyor. Merkür retrosu ile çok şeyi geride bırakabilir ve bu sizin hedeflerinizi etkileyebilir. Yapmadığınız ya da aksattığınız şeylerde aksilik yaşayabilirsiniz. Önemli insanlar üzerinde kötü izlenim yaratabilirsiniz. İstediğiniz bir şey için dikkat çekebilir ve rotanızı değiştirmeniz gerekebilir. Hedeflerinizi sorgulayacaksınız. Ancak büyük kararlar için en iyi zaman olmayabilir. Eski hedeflere odaklanmak, eski bir patron veya rehber ile yeniden bağlantı kurmak iyi olabilir ve mümkün olduğunca sorumlu olmanız gerekir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs Boğa burcuna giriyor ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Yeni insanlarla tanışmaktan, onlarla vakit geçirmekten veya geleceğinize odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında arkadaşlığın temeli sizin için en önemli olabilir ve ortak şeyleri hissettiğiniz biriyle birlikte olmak isteyebilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor ve ilişkilerinize odaklanmak için daha fazla hırslı olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan size destek verecek. Tek başınıza değil o yanınızdayken daha fazla şey yapabileceğinizi hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize ve ilişkilerinize daha fazla önem verebilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirmeye çalışabilir ve daha fedakar, adil fikirli olabilirsiniz ve insanlarla uzlaşmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca hayatınıza daha fazla denge getirmek ve barışı korumak için çalışabilirsiniz. 9 Mart 2018’de Jüpiter, akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki aylar boyunca yaratıcı projeler üzerine düşüneceksiniz. Yeni başlangıçlarda ilerleme konusunda motivasyon eksikliği yaşayacaksınız. Romantik ilişkilerinizde daha iyi hissedebilir, ancak harekete geçecek kadar motive olamayabilirsiniz.

1 Mart 2018’de başak burcunda bir dolunay oluşuyor. Planlı çalışabilir ve planlarınızı tamamlayabilir, aklınızdakileri başkalarıyla paylaşabilir ve düşüncelerinizi ve hislerinizi ifade etmeyi daha kolay bulabilirsiniz. Neyi kastettiğinizi söyleyebilir ve ne demek istediğinizi söyleyebilir, insanların gerçekten neyi kastettiğini anlayabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor ve keşif fırsatlarına, büyük fikirler bulmaya, yeni şeyler öğrenmeye, bildiğiniz şeyleri öğretmeye odaklanabilirsiniz. Daha iyimser olabilir ve pozitif şeylere odaklanabilirsiniz. 31 Mart 2018’de terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Evde veya ailenizle sorunları halledebilir, bir şeyin temelini güçlendirmeye, duygusal ihtiyaçlarınıza eğilebilir, yardım alabilir veya destek verebilirsiniz. Kendinize emniyetli hissetmenize yardımcı olacak birileri olabilir. Duygularınız daha güçlü olabilir ve bunları daha iyi anlayabilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 5 Mart 2018, 6 Mart 2018 ve 7 Mart 2018 olacak.  Bu ay aşk hayatında önceliğiniz iyi anlaşmak ve bir şeyleri paylaşmak olacak. Bekar olanlar ortak noktası fazla olan birine ilgi duyabilirler. İlişkisi olanlar ise karşı taraftan destek bekleyebilirler.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 26 Mart 2018 ve 27 Mart 2018 olacak.  Maddi konularda planlı olursanız, bu ay kazançlı olabilir. İş hayatında mevcut düzeni korumanız daha hayırlı olacak. Geleceğe yönelik kariyer hedefleriniz aklınızı kurcalayacak.


ASLAN BURCU : 2018 yılının Mart ayında beklentileriniz dışında gelişmeler olabilir. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Büyük fikirler bulabilir, başarı planlarına odaklanabilir ve daha maceracı hissedebilirsiniz. İstediğiniz şeyi yapmak için daha fazla imkan elde etmenin tadını çıkarabilirsiniz ve daha iyimser olabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna girişi ile daha açık fikirli ve pozitif görünebilirsiniz. İnançlarınıza da odaklanabilirsiniz ve bilgeliğinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. İnsanlara bir şeyler öğretmek ya da fikirlerinizi paylaşmak keyif verecek. 22 Mart 2018’de başlayarak koç burcunda Merkür gerilemesi olacak. Merkür retrosu ile çok şeyi geride bırakabilirsiziz. İstediğiniz şeyi yapmak için mücadele edebilirsiniz. Çok fazla imkana sahip olabilirsiniz, kendinizi daha fazla sosyal çevreden uzak ve boğucu hissedebilirsiniz. Seyahat etmek, öğretmek veya yazmak zor olabilir. Ancak daha önce bulunduğunuz bir yere seyahat edebilirsiniz. Ya da daha önce öğrendiğiniz bir şeyi başkasına öğretebilirsiniz. Bu ay kendinizi daha iyi hissedebilir ve yine iyimser olabilirsiniz, ancak bazen biraz fazla iyi hissedebilir ve daha fazla kontrole ihtiyaç duyabilirsiniz. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor. Hedeflerinize ve hırslarınıza odaklanmanın tadını çıkarabilir ve uzun vadeli planlarınızda çalışabilirsiniz. Doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratacak ve ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatında daha geleneksel ve pratik olacak ve ilişkilerinizden sorumluluk alacaksınız. Mars 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor ve daha fazla enerjiniz olabilir. Yapılması gereken iş için araba kullanabilirsin. Ayrıntılara daha özenli davranabilir ve çok sayıda küçük projeler, görevler ve işler bulabilirsin. Organize olabilir, listeler çıkarabilir, rejiminizi veya rutini iyileştirebilir ve yaşam biçiminizi geliştirebilirsiniz. Merkür gerilemesi ile duraksamış olacaksınız ve iş bitene kadar harekete geçmek için beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak iş fırsatları arayabilirsiniz. Sağlıklı hayat ve stres yönetimi üzerinde çalışmanız gerekebilir.


Jüpiter 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki aylarda evde veya ailende bir konuyla ilgili daha alakasız olabilirsiniz. Ancak başkalarına daha hoşgörülü davranıyor olacaksın veya sorumluluk almak istemeyeceksin. Kendinize daha fazla duygusal destek vermek isteyebilirsiniz.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Finansal sorunları halledebilir, finansal işlemleri, anlaşmaları veya düzenlemeleri sonlandırabilir veya istikrar ve güvenliği sağlamaya çalışabilirsiniz. İnsanlar sizin hakkınızda ne düşündüklerini merak edebilir veya söylediklerinize daha duyarlı olabilirsiniz. Yeni ay 17 Mart 2018’de balık burcunda olacak ve karşılıklı yararlı projeler ve girişimler izleyebilirsiniz. Başkalarıyla paylaşımda bulunabilir, diğer insanları etkileyen finansal konularda çalışabilir, daha iyi olmasını sağlamak için yeni bir dönüşüm başlatabilir, araştırma yapabilir ve daha fazla kişisel güç bulabilirsiniz. İkinci bir dolunay 31 Mart 2018’de terazi burcunda ortaya çıkıyor. Daha duygusal olabilirsiniz. Duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 8 Mart 2018 ve 9 Mart 2018 olacak. Bu ay daha duygusal olabilir ve size duygusal destek veren kişileri samimi bularak yakınlaşabilirsiniz. Bekar olanlar kendilerine destek veren biriyle ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise uzlaşma sağlayamadıkları konularda uğraşabilirler. Bazı planlarınız örtüşmeyebilir.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 1 Mart 2018, 2 Mart 2018, 28 Mart 2018, 29 Mart 2018 ve 30 Mart 2018 olacak. Maddi yönden bu ay temkinli olmalı ve harcamalarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Çünkü ev için ek masraflar çıkabilir. İş hayatında ise verimli bir ay olsa da arada aksiliklerle karşılaşmanız olasıdır.

BAŞAK BURCU : 2018 yılının Mart ayında enerjik, hırslı, çeşitli işler için ilham almış olacaksınız. Ev ya da mal mülk sorunlarına karşı dikkatli olun. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Ciddi konularda yoğunlaşabilir, araştırmalar yapabilir ve mümkün olduğunca çok bilgi toplamaya çalışabilir ve ciddi bir yaklaşım gösterebilir. Duygusal bağlarınız ve sevdiklerinizle diyaloglarınız üzerine çalışabilir ve sevdiklerinizle samimiyeti artırabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş ayrıca Koç burcuna giriyor. Bazı sorunların özüne inecek ve ciddi bir yaklaşım izlediğinizde doğru yolda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Daha fazla güç ve kontrol isteyebilirsiniz, insanlar sizi daha ciddiye alabilir. 22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür gerilemesi çok şeyi geride bırakmanızı sağlayabilir. Ancak sizin için bu gerileme sizi bir şeyleri takıntılı yapabilir ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen çok ciddi olabilirsiniz, olumsuzluklara fazla odaklanabilirsiniz. Geri adım atmanız ve kendinizi kontrol etmeniz gerekebilir. Eski bir dönüşüm üzerinde çalışmak ya da eski sorunları çözmek için iyi bir zaman olabilir. Elinizdeki işleri halletmek için kendine çok zaman tanıyın ve kendinizi fazla zorlanmamaya çalışın. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor ve biraz hafifleyerek genişleme, seyahat, öğrenme, öğretme veya yazma için fırsatlar izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir maceraya çıkabilir ve biraz daha cesur hissedebilirsiniz. Eğer bir ilişkideyseniz eşinizle birlikte bir macera yaşamak isteyebilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor. Yaratıcı projeleri ve girişimleri takip etmek için daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. Yaptığınız şeyden hoşlandığınızda daha fazlasını yapabileceğinizi göreceksiniz. Hobileriniz için daha fazla zaman ayırabilir veya yeni hobiler kazanabilirsiniz. Daha pozitif ve eğlenceli olabilir ve kalbinizle bağlantı kurabilirsiniz. Daha romantik ve şefkatli olabilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, sevdiğiniz ilk tanıştığınızda hissettiğiniz gibi hissettirebilir ve kıvılcımları geri getirebilirsiniz. Ayrıca daha fazla ilgi görmekten keyif alabilir ve kendinizi ilgi odağında bulabilirsiniz.

Jüpiter, 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki günlerde zihinsel olarak daha tembel olabilirsiniz. İşlerinize konsantre olmak zor olabilir. Ne yapmanız gerektiğine odaklanabilmek için kendinize daha fazla zaman ayırmanız veya planlarınız hakkında fikirler bulmanız veya çalışmanız gerekebilir.

1 Mart 2018’de Başak burcunda dolunay oluşuyor ve bu emeklerinizin karşılığını almak için bir zamandır. Doğru yaptığınız ve inandığınız şeylerle ilerleme kaydedebilirsiniz. Ertelediğiniz plan ve işler konusunda aksilik yaşarsınız. Duygularınız daha da artabilir ve daha açık fikirli olabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Hayatınızdaki insanlara odaklanabilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni ilişkiler veya ortaklıklar kurabilir, uzlaşma veya sözlerde bulunabilir ve daha fazla mutlu olmak için gayret gösterebilirsiniz. Dengeli, adil ve arabuluculuk yapmanız gerekebilir. 31 Mart 2018’de ikinci bir dolunay terazi burcunda olacak. Duygusal olarak biraz sakinleşebilirsiniz, ancak diğer insanların sizin hakkınızda düşündükleri şeylere karşı daha hassas olabilirsiniz. Kendi görüşünüzü geliştirin. Finansal planlar üzerine çalışabilir ve yaşamınızdaki istikrar ve güvenliği sağlayabilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 10 Mart 2018, 11 Mart 2018 ve 12 Mart 2018 olacak. Yalnız ve bekar olanlar kendilerini ilişkiye hazır hissedecekler. Bu ay birine şans verebilirsiniz. İlişkisi olan kişiler de sevdikleriyle eskisi gibi daha mutlu mesut olacaklar. Aşkları yeniden alevlenecek.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 3 Mart 2018, 4 Mart 2018 ve 31 Mart 2018 olacak. Aile içi masraflar artabilir ve bu yüzden ekonomik yönden kontrollü olmanız gerekiyor. İş hayatında bu ay yeni teklifler alabilir ya da yeni bir proje üzerine çalışabilirsiniz. Bazı değişikliklere kolay ayak uyduracaksınız.
TERAZİ BURCU : 2018 yılının Mart ayında aile içerisinde mutluluk verici bir olay yaşanacak. Mutluluğunuzun ve barışınızın elinizin altında olduğunu anlayacaksınız. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Hayatınızdaki insanlara odaklanabilir, ailenizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilir, ilişkilerinizi geliştirebilir ve iş ortaklığı yapabilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de koç burcunda Merkür ve Venüs’e katılıyor. Sevdiklerinizle birlikte olmak, insanlarla tanışmak, size keyif verecek. Başkaları üzerinde etki bırakacak ve cazibeli olacaksınız. Küs olduğunuz insanlarla barışabilirsiniz. 22 Mart 2018’de başlayarak Koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür gerilemesi ile geride çok şey bırakabilir ve ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlarla iletişim kurmak daha zor olabilir ve başkaları tarafından anlaşılmak için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca dengesiz hissedebilirsiniz ve bu sizi daha kararsız hale getirebilir. Geçmişten gelen insanlarla yeniden bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir ve hayatınızı olabildiğince huzurlu tutmaya çalışmanız gerekebilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor ve ciddi konularda yoğunlaşmanın, konunun özüne girmenin, hayatınızı daha iyi hale getirmenin ve sevdiklerinizle duygusal bağları güçlendirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aşkı daha ciddiye alabilir, ilişkinizde daha yoğun ve tutkulu olabilirsiniz. Mars, 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor. Evde veya ailenle ilgili konularda daha fazla enerji hissederek sorumlulukları yerine getireceksin. Ailenizle vakit geçirmek için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca daha güçlü duygulara sahip olabilirsiniz ve duygularınız sizi harekete geçirmeye motive edebilir. Kendinizi iç dünyanızda güçlendirmek için çalışabilir ve hayatınızın temelini daha güçlü hale getirebilirsiniz. Yaklaşık bir yılda doruk noktasına ulaşan bir şeyi başlatmaya odaklanabilirsiniz.

Jüpiter 9 Mart 2018’de akrep burcuna geçiyor ve önümüzdeki günlerde mali durumunuzda kontrol sahibi olacaksınız. İş hayatında biraz daha inatçı ve daha hoşgörülü olabilirsiniz. Yeni plan ve projelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Geçmişteki konulara yoğunlaşabilir, duygusal olabilir ve kendi yolunuzdan çıkabilirsiniz. Hedefleriniz de değişebilir. Daha duygusal olabilirsiniz, ancak kendinize saklayın. Dinlenmek ve kendinizi şarj etmek için kendinize daha fazla zaman isteyebilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay ortaya çıkıyor ve yeni projelere odaklanabilirsiniz. Çok iş yapabilir ve daha üretken hissedebilirsiniz. Günlük hayatınızı, rutini veya rejimini iyileştirebilir ve yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. 31 Mart 2018’de terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Bu genellikle hedeflediğiniz şeyleri elde etmek için bir zamandır. Tutkuyla yaklaştığınız ve yaptığınız şeylerle ilerleyebilir ya da ertelediğiniz işlerde aksilik çıkabilir. Duygularınızı ve fikirlerinizi daha net dile getireceksiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 13 Mart 2018 ve 14 Mart 2018 olacak. Aşk hayatınızda duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Hoşlandığınız biri varsa ona duygularınızı açabilirsiniz. İlişkisi olan kişiler de romantik olacaklar ve tartışmalardan uzak durmaya çalışacaksınız.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 5 Mart 2018, 6 Mart 2018 ve 7 Mart 2018 olacak. Maddi durumunuzu kontrol altında tutarak birikimlerinizi artırabilir, yeni kazanç kapılarının temelini atabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında ise daha pozitif olmalı, gerginlikten uzak durmalı ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmelisiniz. Yoğun dönemler olabilir.AKREP BURCU : 2018 yılının Mart ayında işyerinde beklenmedik, sinir bozucu ve öngörülemeyen olaylarla karşılaşacaksınız. Bu mesleki görevlerinizi yerine getirirken çok yoğun, sorumlu, zor bir ay olacak. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. İşlerinize odaklanmanın, üretken olmanın, ayrıntılara dikkat etmenin ve zamanınızı ve enerjinizden en iyi şekilde yararlanmak istediğiniz şeylere harcamanın keyfini çıkarın. Sevdiklerinize ve ilişkilerinize daha yakından ilgi gösterebilir ve daha pratik olabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş koç burcuna giriyor ve sorumluluklarınızı kolayca bitireceksiniz. Verimli olmak, organize olmak, günlük yaşamınızı kolaylaştırmak ve yaşam biçiminizi iyileştirmek için çaba harcayacaksınız.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür gerilemesi çok şeyi geride bırakmanızı sağlayabilir. Ertelenen işlerin yapılması ya da bunaltıcı olduğunu düşündüğünüz çok fazla işle mücadele edebilirsiniz. Küçük şeyler yıpratabilir ve yapacak çok şeyiniz varsa, fiziksel yönden bitkin hissedebilirsiniz. Stres altındaysanız, kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışın. Sağlığınıza dikkat etmek ve rutin bakım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenin, ilişkilerinizi geliştirme, yeni insanlarla tanışma ve uzlaşmalar yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Daha çekici olabilir ve önem verdiğiniz insanlara odaklanabilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor. Bu sebeple daha fazla zihinsel enerjiye sahip olursunuz, bir sürü yeni fikirler aklınıza gelebilir. Yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve odaklansanız da sahip olduğunuz tüm fikirleri merak edebilirsiniz. Zihniniz biraz dağınık olabilir. Çeşitli konular ve projelerle ilgilenebilir, öğrenmek, öğretmek veya yazmak için iyi bir zaman olabilir. Fikirlerinizle harekete geçmeye odaklanabilir, ancak ilgi kaybedebilirsiniz, bu nedenle gerçekten yatırım yaptığınız fikirlere odaklanmaya çalışın. 9 Mart 2018’de Jüpiter akrep burcunda gerileme yapıyor ve önümüzdeki günlerde daha rahat, daha hoşgörülü olabilirsiniz. Sadece mola vermek ve biraz da kendinize zaman ayırmak ve kafa dinlemek arzusu içerisinde olacaksınız. Özellikle genişlemek, keşfetmek ya da yeni deneyimler elde etmek için fırsatları değerlendirirken acele etmeyin.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay oluşuyor. Arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla olan sorunları çözebilir, bir arkadaşınızla daha yakınlaşabilir veya bir sosyal grupta veya davada daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Hayalleriniz hakkında daha tutkulu olabilirsiniz, onlarla ilerleme kaydedebilir veya hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bağımsız olabilmek için daha fazla alan isteyebilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor ve yeni hobileri üzerine odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yapabilir veya sevdiğinizle daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Daha romantik ve sevecen, eğlenceli ve keyifli hissedebilirsiniz. Yeni yaratıcı projeler ve girişimler izlemek için uygun olacak. 31 Mart 2018’de ikinci bir dolunay terazi burcunda olacak. Aktif bir hayal gücünüz, daha güçlü sezgileriniz olabilir, ruhsal benliğinize daha fazla bağlı hissedersiniz ve daha güçlü duygulara sahip olabilirsiniz. Ancak geçmişte kalan ve unutamadığınız konulara da odaklanabilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 15 Mart 2018, 16 Mart 2018 ve 17 Mart 2018 olacak. Bekar olanlar platonik bir aşk yaşayabilirler ve duygularınızı dışa vurmak zor olabilir. İlişkisi olanlar ise sevdiği insanla daha fazla zaman harcamak ve gelecek planları yapmak isteyebilir.

Sizi için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 8 Mart 2018 ve 9 Mart 2018 olacak. Bu ay maddi konularda biraz daha garantici olabilir, riskler almaktan kaçınabilir ve bazı harcamaları erteleyebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında ise mevcut sorunlar ve görevler ile uğraşacaksınız.


YAY BURCU : 2018 yılının Mart ayında size negatif enerji veren ve zorluk çıkaran insanlarla ilişkinizi sonlandırmaya karar verebilirsiniz. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilir, hobileriniz üzerinde daha fazla vakit harcayabilir ve sevdiklerinize daha fazla bağlanmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatında daha romantik ve sevgi dolu olabilir ve sevdiğinize romantik sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de koç burcunda Merkür ve Venüs’e katılıyor. Daha yaratıcı olabilir, eğlenerek veya sevdiklerinizden ilgi görerek kendinizi şımartabilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür gerilemesi çok şeyi geride bırakmanızı sağlayabilir. Sizin için işe yarayacak işlere odaklanmakta zaman isteyebilirsiniz. Ancak motive olmaya ihtiyacınız olacak ve yarım kalan bazı işlerinizi bitirmek için zamana ihtiyaç duyacaksınız. İş ve eğlence arasında bir denge bulmanız gerekebilir. Bu nedenle de sorumluluklarınızı da göz ardı etmemeniz gerekir. Ayrıca daha fazla dikkat isteyebilirsiniz. Eski sevgilinizle yeniden bağlantı kurmak söz konusu olabilir. Ya da eski bir dostla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Eski hobileri tekrar denemek için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor. İşlerinize odaklanmanın, üretkenliğin keyfini çıkaracaksınız. Küçük görevlere öncelik vereceksiniz ve hayatındaki insanlara daha fazla zaman ayıracaksın. Aşk hayatında tutkulu olacaksınız ve duygularınız daha yoğun olacak. Mars 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor. Hayatınıza istikrar ve güven kazandırmak için daha fazla enerjiye sahip olursunuz. Yaşamınızı sağlam bir zemin üzerinde yapmak istersiniz. Kaotik durumlarla başa çıkabilir ve daha konsantre şekilde çalışabilirsiniz. Planlarınıza zaman ayırıp harekete geçebilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenebilir veya iç huzurunuzu artırmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca, finansal konuları ele alabilir ve mali fırsatları takip edebilir ve mali durumunuzu iyileştirmek için çalışabilirsiniz.

Jüpiter 9 Mart2018’de akrep burcunda geriliyor olacak. Önümüzdeki günlerde gitmek istediğiniz yere gidebilir, manevi yönünüzü geliştirebilir ve iç dünyanızda huzur arayışında olabilirsiniz. Yalnız kalmaya daha fazla zaman isteyebilirsiniz ve biraz fazla dinlenmeye ihtiyacınız olacak.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor ve doğru yaptığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Tutkuyla inandığınız işlerde başarılı olacaksınız. Ancak aksattığınız hedeflerde aksilik olabilir. Hızınızı arttırabilir, başkaları gözünde önemli izlenim yaratabilir veya halkın gözünde saygınlığınız artabilir. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor. Yeni ev satın alabilir, gayrimenkul işlemleri üzerinde çalışabilir, evde daha fazla enerji sahibi olabilirsiniz. Aileyle daha fazla vakit geçirebilir, dayanışma içerisinde olabilirsiniz. Pozitif olacaksınız ve yaklaşık altı ay içinde doruğa ulaşan bir şeyde yeni başlangıçlar olabilir. İkinci bir dolunay 31 Mart 2018’de terazi burcunda olacak. Arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla ilgili konularda çalışabilir, tutkuyla çalıştığınız işlerde daha fazla para kazanabilir veya hayalinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Kimsenin size baskı yapmasına izin vermeyecek ve özgürlüğünüze önem vereceksiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleri 18 Mart 2018 ve 19 Mart 2018 olacak. Bekar olan kişiler çalışma hayatında biri ile flört edebilirler. Platonik bir aşk da yaşanabilir. İlişkisi olan kişiler ise sevdiklerinden sürprizler bekleyecekler. Daha fazla ilgiye ihtiyacınız olabilir.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 10 Mart 2018, 11 Mart 2018 ve 12 Mart 2018 olacak. Mal mülk satın alımı yapabilir ve birikimlerinizi doğru şekilde değerlendirebilirsiniz. Kazancınızda önemli bir artış olabilir. İş ya da eğitim hayatında daha fazla enerjik olacak ve kazanç odaklı olacaksınız.


OĞLAK BURCU : 2018 yılının Mart ayında bir hayli sabırsız olabilirsiniz. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar kolaylıkla ortaya çıkacak ve uzlaşma arzusu zor veya imkansız olacak. Duygularınızı, hırslarınızı ve arzularınızı ayın başından ustaca ayarlayın. Önemli planları, sözleri ve ilişkileri riske atmayın. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Bu sebeple evde, ailenle birlikte dayanışma içerisinde olabilirsin. Birbirinize destek verebilirsiniz. Sevdiğiniz insandan aşk hayatında duygusal ihtiyaçlarınıza yönelik destek arayışında olabilirsiniz. Duygularınızı daha kolay bir şekilde dile getireceksiniz. 20 Mart 2018’de Güneş, koç burcuna giriyor ve kendinize duygusal olarak destek olan insanlarla tanıdık mekanlarda, rahat hissettiğiniz yerlerde görüşebilir ve güçlü bir iletişim kurabilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür retrosu ile geçmiş hataları geride bırakacaksınız. Sevdiklerinizden duygusal desteğe ihtiyacınız olabilir. Daha hassas hissedebilir ve kolayca incinebilirsiniz. Bu gerileme ile kendinizi açıkça ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bir şeyden rahatsız olabilirsiniz ve hayatınızda daha fazla rahatlığa ve konfora ihtiyacınız olacak. Hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayatınızın güçsüz olan yanlarının güçlenmesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Evde veya ailede çözmeniz gereken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile ilişkilerinde sabırlı olmaya gayret edin. Evinizde tadilat yapmanız veya yeniden dekore etmeniz, daha önce yaşamış olduğunuz bir yere geri dönmeniz veya eski duygusal sorunlara odaklanmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor. Daha duygusal, sevecen ve romantik olacaksınız. Yaratıcı enerjinizi kullanmanın tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatında daha eğlenceli ve tatlı olabilirsiniz. Bekar olanlar dikkat çekmek isteyebilir. Ancak bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla yeniden aşk dolu günler yaşayabilirsiniz. 17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor olacak. Bu sebeple de enerjinizi hissedebilir ve pozitif olabilirsiniz. Fırsatlar, projeler, girişimler ve yeni başlangıçlar sürdürmek için daha fazla istekli hissedebilirsiniz. Şu an üzerinde çalıştıklarınız önümüzdeki iki yıl için odak noktası olabilir. Ancak bu ay daha çok çabalamanız gerekebilir. Daha hevesli ve pozitif hissedebilir ve ilk adımı atmaya daha cesaretli olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için gereken cesarete sahip olacaksınız. Daha iddialı olabilirsiniz, inisiyatif kullanabilir ve enerjinizi kullanarak ilerleyebilirsiniz.

9 Mart 2018’de Jüpiter akrep burcunda geriliyor olacak. Önümüzdeki günler boyunca hayatınızdaki insanlar, arkadaşlıklarınız veya sosyal gruplarınızdan davetler alabilirsiniz. Sosyal hayatınızda yeni insanlar ile tanışarak yeni sosyal ortamlara da girebilir ve değişikliklere açık olabilirsiniz. Kendi istekleriniz ağır basacak.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Bu sebeple bir eğitim dersini bitirebilir, yasal bir meseleyi halledebilir, ilerleme veya araştırma planlarını tamamlayabilirsiniz. Duygusal konular hakkında daha olumlu olmayı deneyebilirsiniz. İnançlarınız hakkında daha tutkulu olabilirsiniz ve başkalarına karşı savunabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Yeni fikirlere, yeni kısa vadeli planlara odaklanabilir ve yeni bilgiler toplamak, almak veya tavsiye vermek isteyebilirsiniz. Aklındakileri paylaşmak isteyebilir ve pozitif olarak iletişim kurarken karşı tarafı etkileyebilirsiniz. 31 Mart’ta terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Zeki ve akıllıca çalışarak, inandığınız ya da tecrübe ettiğiniz hedeflerle ilerleme kaydedebilir ya da yaklaşımınızı değiştirebilirsiniz. Daha fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 20 Mart 2018 ve 21 Mart 2018 olacak. Bekar olan kişiler bu ay dış görünüşleri ve öz güvenleri ile karşı cinsi etkileyecekler. Daha çekici hissedebilirsiniz. Sizden hoşlanan biri ile bu ay görüşmeye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar artık evlenme kararı alabilirler. Evli olanlar ise ilk günkü gibi yeniden birbirlerine aşık olacaklar. Belki romantik bir sürpriz aranızdaki kıvılcımı artırabilir.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 13 Mart 2018 ve 14 Mart 2018 olacak. Kazancınızda hızlı bir artış olabilir ve geçmişte yarım kalan işlerinizi tamamlayarak geleceğe yönelik maddi yönden kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu ay kendi işlerinizde daha planlı çalışarak, daha azimli olacaksınız.

KOVA BURCU : 2018 yılının Mart ayında aile içerisinde önemli bir etkinliğe katılabilirsiniz. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Aklınızı kullanmaya, yeni fikirler bulmaya, aklındaki şeyleri paylaşmaya ve sevdiklerinizle zihinsel olarak bağlantı kurmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında sizi anlayan ve fikirlerinizin uyuştuğu birini isteyebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de koç burcunda Merkür ve Venüs’e katılıyor. Zihninizi kullanırken, fikirleriniz için yeni planlar üzerinde çalışırken, kendinizi meşgul ederken ve dünya hakkında daha fazla şey öğrenirken kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür retrosu ile sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Açık iletişim ve ifade ile mücadele edebilir, doğru şekilde duyulmadığınızı ve anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Daha fazla dinlemeye, rahatlamaya ve alışılmışın dışında farklı şekillerde iletişim kurmaya çalışmanız gerekebilir. Odaklarınız eksik olabilir, motive olmanız zor olabilir. Zihniniz dağınık, endişeli veya zihinsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Zihniniz için sağlıklı bir çıkışa sahip olmayı deneyin ve herhangi bir odaklanma eksikliği yüzünden kendinize karşı fazla zorlanmayın. Sizi motive eden uğraşlar edinebilirsiniz. Eski fikirlere ve planlara odaklanmak için iyi bir zamanı olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor. Başkalarıyla duygusal olarak bağlantı kurmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Önemli ilişkilerinizin ve ortaklıkların temellerini güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Aşk hayatında duygusal bir bağlantınız sizin için daha önemli olabilirsiniz. Eğer bekarsanız, sizi anlayan ve destekleyen birini duygusal olarak yanınızda isteyebilirsiniz. Ancak bir ilişkideyseniz, duygusal bağlarınızı güçlendirebilir ve sevdiğinize sürprizler yapabilirsiniz. Mars 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor. Enerjiniz ve konsantrasyonunuz azalacak. Yalnız kalmak ve kendinizle daha fazla vakit geçirmek, sizi tüketen diğer insanlar uzaklaşmak isteyeceksiniz. Biraz daha geri planda kalarak daha rahat hissedebilir ve dikkat çekmek istemeyebilirsiniz. İç dünyanızda ise daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Manevi duygularınız yoğunlaşacak, bilinçaltı meseleleri ve motivasyon artacak. Geçmiş hataları unutmaya ve affetmeniz gereken konulara odaklanabilirsiniz. Hayal gücünüz daha aktif olabilir ve daha şefkatli, sezgisel ve empatik olabilirsiniz.

Jüpiter 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki günlerde hedefleriniz ve tutkularınız peşinde koşacaksınız. Yeni fırsatlarla daha fazla zaman geçirmek, yolunuzu, yönünüz ve uzun vadeli planlarınızı yeniden değerlendirmeye odaklanmak istiyor olabilirsiniz. Dolayısıyla hedeflerinizde kendinizden daha emin olabilirsiniz.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Ele alınması gereken, sizi daha fazla duygusal hale getirebilecek ama üzerinde çalışılması muhtemel ihtiyaçlara odaklanabilirsiniz. Dönüşüm ve değişim planları üzerinde çalışabilirsiniz. Başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay ortaya çıkıyor. Maddi imkanlara odaklanabilir, hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmek için çalışabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. İkinci bir dolunay, 31 Mart 2018’de terazi burcunda meydana geliyor. İnandığınız şeyleri daha tutkulu savunacaksınız. Yaşam deneyimiyle elde ettiğiniz bilgeliğinizi başkalarıyla daha fazla paylaşabilirsiniz. Başarı odaklı bir ay olacak.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 22 Mart 2018 ve 23 Mart 2018 olacak. Bekar olan kova burçları bu ay aşka kapılarını açacaklar. Ortak zevkleriniz olan birini hayatınızda isteyebilirsiniz. İlişkisi  olan kişiler de sevdikleri insanla güzel bir ay geçirecekler ve birbirlerine daha çok bağlanacaklar.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 15 Mart 2018, 16 Mart 2018 ve 17 Mart 2018 olacak. Yeni gelir kapıları araştırabilir, yeni iş yatırımları yapabilirsiniz. Maddi olanaklar elde edeceksiniz. İş  ya da eğitim hayatında hırslı ve başarılı bir ay olacak.
BALIK BURCU : 2018 yılının Mart ayında önemli bilgi veya belgelerin ertelenmesi nedeniyle gerginleşeceksiniz. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Sorumluluklar azalabilir ve daha fazla zamanın kalmasının tadını çıkarabilirsiniz. Zamanınızı daha eğlenceli geçirebilirsiniz. Aşk hayatında daha etkileyici olabilirsiniz ve bekarsanız birinden hoşlanarak platonik aşk yaşayabilirsiniz. Ancak bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insana bir şeyler alarak ona para harcamak isteyebilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş koç burcuna giriyor. Daha kararlı ve güvende olacak, finansal fırsatlar izlemek, şımartılmak ve rahatlamaya önem vereceksiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür retrosu ile sıkıntıları geride bırakarak mali açıdan rahat edebilir ve ele alınması gereken zor bir mali durumu çözebilirsiniz. Daha fazla mali güvence için daha çok çalışmanız gerekebilir. Yaşamınızdaki bir şeyin istikrar ve güvenlikten yoksun olduğunu hissedebilirsiniz ve bunu düzeltmek için uğraşmanız gerekir. Ayrıca, başkalarının sizin hakkınızda düşündüğü şeylere karşı daha hassas olacaksınız. Eski finansal fırsatlara odaklanmak isteyebilir ve bunları yeniden ele almak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor. Sevdiklerinizle zihinsel olarak bağlantı kurmanın keyfine varabilir ve ilişkilerinizde daha güçlü iletişim kurmaya gayret edebilirsiniz. Bekar olanlar biriyle uzun konuşmalar yapabilir ve flört edebilir. 17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor. Gelecek için umutlarını ve hayallerini sürdürmek için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Nihai hayallerinize daha yakın olan fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hayatınızda değişiklikler yapmak, alışılmamış olanları takip etmek ve kendinizi zorlamak için istekli olabilirsiniz. Daha bağımsız, yenilikçi ve yaratıcı olabilirsiniz. Ayrıca, yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni sosyal gruplara katılabilirsiniz.

9 Mart 2018’de Jüpiter akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki aylar boyunca hayatınızı genişleterek, dünyayı keşfederek veya yeni deneyimler yaşayarak daha başarılı ve konfor içerisinde olmak için mücadele edebilirsiniz. Oldukça iyimser olabilirsiniz. Ancak ilgiye ihtiyacınız olacak ve motivasyon düşüklüğü olabilir.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Sevdiklerinizle ve ilişkilerinizdeki sorunları çözmek için çalışabilir veya birisinden uzaklaşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Eğer işleri düzelteceğini düşünmüyorsanız aranıza mesafe koyabilirsiniz. Sevdiklerinizle duygusal açıdan daha açık ve net olabilirsiniz. Duygusal olarak hayatınızda daha fazla destek gerekebilir. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor. Yeni fırsatlara odaklanarak, ne istediğinizi netleştirecek, isteklerinizi takip edecek, yakın gelecekte Merkür gerilemesi ile enerji ve coşku akışı artacak. Bundan sonra, iş hayatında hızlı ilerlemeniz gerekebilir. 31 Mart 2018’de terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Daha ciddi konularda yoğunlaştıkça duygularınızı daha derin ve daha güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. Ele alınması ve anlaşılması gereken konulara odaklanabilirsiniz.

Aşk hayatı için en şanslı günleriniz; 24 Mart 2018 ve 25 Mart 2018 olacak. Bu ay bekar olanlar hoşlandıkları insandan karşılık bekleyecekler ve duygularınızı belli edebilir, flört edebilirsiniz. İlişkisi olanlar da sevdiklerini şımartmak isteyecekler. Bu ay sevdiğinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Sizin için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 18 Mart 2018 ve 19 Mart 2018 olacak. Maddi konularda ilerleme kaydedebilir, yeni gelir kaynağı arayışında olabilir ve kazanç fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatında hırsınız artacak ve elinizde yarım iş bırakmayacaksınız.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.