Şubat 2018 Aylık Burç YorumlarıAylık burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini aylık olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Şubat ayına ait aylık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu ay mevcut sorunlar ile baş ederek üstesinden gelebileceksiniz. Duygusal yönden size endişen veren konular bu ay azalmaya başlıyor. Bu sebeple kendinize daha fazla zaman ayırmak ve sevdiklerinizle görüşerek bağınızı güçlendirme üzerinde yoğunlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız insana karşı hislerinizi kendinize saklayabilir veya yalnızca kapalı kapılar ardında ifade edebilirsiniz. Bu ay sizin için pek de faydalı olmayan, hatta zarar veren birinden uzaklaşmanız mümkündür. Umursadığınız insanlarla daha merhametli, anlayışlı, empatik ve fedakar olabilirsiniz. Sevdiklerinizin gözünüzde değeri yükselirken, çıkar ilişkisine yer vermeyeceksiniz. Zihinsel ve fiziksel olarak diğer insanlardan uzak kalmak ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Zihinsel veya fiziksel olarak size sorumluluk ve yük olan şeylerden kurtulmayı amaçlayabilirsiniz. Ayrıca psikolojik yönden de iyileşmek için daha fazla zaman isteyebilirsiniz. Sizi arka planda tutmaya çalışan kişilerin farkına varmalısınız. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatlara odaklanabilirsiniz. Ruhsal benliğinize bağlanabilir, sezgilerinizi güçlendirebilir ve daha aktif bir hayal gücünüzle daha yaratıcı olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmenize daha yakın olmak için fırsatlardan faydalanabilir ve yapılması gerekenleri yapabilirsiniz. Ayrıca konfor bölgesi dışında girişim yapabilecek, özgüveniniz yükselecek ve alışılmamış olana açık olan değişiklikler üzerinde çalışabilirsiniz. Sosyal çevrenizi de genişletebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni ve farklı olan fikirlere açık olabilirsiniz.

Aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 1 Şubat, 27 Şubat ve 28 Şubat olacak. Jüpiter, Venüs ve Ay’ın bu ayki durumu mutluluğuna yardımcı olabilecek olumlu yönlere sahip olduğunuzu gösterir. bekar olanlar ilk bakışta evlenecekleri kişiye aşık olabilirler. Karşınıza çıkacak kişi ile ciddi bir birlikteliğiniz olabilir. İlişkisi olanlar ise romantik sürprizlerle karşılaşabilirler.

Para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 21 Şubat ve 22 Şubat olacak. Başarılı olmak için kararlılığınız ile kariyer beklentilerinin son derece parlak olacağı bir dönem sizi bekliyor. Gezegenlerin yüzde 90’ından fazlasının ileri hareketle desteklenmesine sahipsiniz. Satürn’ün geri çekilişi, mesleki durumunuzu iyileştirme konusundaki çabalarınıza biraz dikkat getiriyor. İşinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, karşılaşacağınız avantajları ve sorunları dikkatlice incelemelisiniz.


BOĞA BURCU : Bu ay mesleki hedefleri üzerinde son derece azimli olacaksınız. Bu sebeple de arkadaşlarınızla, sosyal gruplarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca keyif aldığınız hobileri takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Kişisel gelişime önem verecek ve yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Ayrıca sizi benzersiz kılan şeylerle daha rahat hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde bir dostluk temelli başlayan bir aşk söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bunu güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Ayrıca, tek başınıza ciddi bir şey yapmadan önce geleceğinizi paylaşacağınız insanı bekleyebilirsiniz.  Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak beraberinde yeni fikirler de getirebilir. Bunun yanı sıra yeni perspektifler kazanabilirsiniz. Daha objektif olabilirsiniz ve kutunun dışında düşünebilirsiniz. Ayrıca zihninize meydan okuyun ve geleceğiniz ve hayalleriniz hakkında daha fazla düşünün. Hayalleriniz için planlarınızı üzerinde çalışabilir ve hayalinizde daha da yakınlaşmak için yapmanız gereken değişiklikleri yaparken daha rahat hissedebilirsiniz. Daha bağımsız, yenilikçi ve yaratıcı olabilirsiniz ve bu ay alışılmamışlara açık olabilirsiniz.


Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 2 Şubat ve 3 Şubat olacak. 19 Şubat tarihinden sonra sosyal faaliyetlerde bulunacaksınız. Sosyal bağlantınızı arttırarak çok zaman harcayacaksınız. Bu süreçte bekar olan boğa burçları yeni biri ile tanışabilir ve aşka yelken açabilirler. Mevcut ilişkilerde ise sürprizler ve hediyeler alınabilir.

Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 23 Şubat ve 24 Şubat olacak. Önceki aylardan itibaren bu ay da kariyer ilerlemesi devam ediyor. Mevcut işinizde zorlu görevleri kabul edeceksiniz ve umutlarınız artacak. Aynı zamanda işinizi değiştirmek de isteyebilirsiniz.
İKİZLER BURCU : Siz bu ay sıkı çalışma ve başarı dolu olacağını öngörüyorsunuz. Bunun nedeni gezegenlerin çoğunluğunun burcun kuzey kesiminde olmasıdır. Bu sebeple amaçlarınıza, hedeflerinize odaklanmanın ve bir şeyler elde etmeye çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Önemli adımlar atabilir, yüksek bir noktaya gelebilir, ilerleme kaydedebilir, iyi izlenimler edinebilir veya önemli insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Aşk hayatında daha geleneksel olabilirsiniz ve diğer şeylere daha fazla odaklanmak isteyebilirsiniz. Kariyer hayatınız da ağır basabilir. Daha iddialı ve yönlendirici, çalışkan ve odaklı, disiplinli ve sorumlu hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz şey için uzun vadeli planlarınızda çalışabilirsiniz. Neler yapabileceğiniz konusunda daha gerçekçi olabilirsiniz ve hayata pratik bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Parçaların birbirine nasıl uyduğunu görebilir ve yönelmek istediğiniz yönü anlayabilir ve istediğiniz yerde olmak için doğru yola adım atabilirsiniz. Doğru yaptığınız şeylerle ilerleme kaydedebilir ve neyi değiştirmeniz gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 4 Şubat ve 5 Şubat olacak. Aşk hayatının ay boyunca son derece aktif olacağını gösterir. Ayın ilk yarısında fiziksel ilişki için özlem duyuyoruz, ancak ikinci yarıda eşinizden veya partnerinizden daha fazla romantizm arıyor olacaksınız. Sevdikleriniz, ev yaşamınız ve kariyer hayatınızı nasıl dengelediğinize de bağlıdır. Bu ay kariyeriniz önceliğiniz olacağı için sevdiğiniz insan anlayış göstermezse sorunlar çıkabilir. Bekar olanlar ise iş hayatlarından biri ile görüşmeye başlayabilirler. Çalışma ortamında tanışacağınız biri ile flört etmeniz olasıdır.

Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 25 Şubat ve 26 Şubat olacak. Bu ay kariyerinize daha fazla odaklanacağınız, hatta özel hayatınızı geri planda bırakacağınız öngörülüyor. Geçmiş aylarda güneşin 19 Kasım’da kariyer merkezinize hareket etmesi ile birlikte başarınıza giden yolda ilerlemeye devam ediyorsunuz. 16 Şubat‘a kadar gezegenlerin gerilemesi konusunda dikkatli olmalısın. 16 Şubat’a kadar kolay sorumlulukları yerine getirin ve bir şeylerin kendi hızda hareket etmesine izin verin. Mevcut düzeni korumaya özen gösterin ve endişe etmeyin.


YENGEÇ BURCU : Bu ayda iletişim gücünüz yüksek olacak ve dış görünüşünüz ile de insanlar üzerinde tesir bırakabilirsiniz. Bu sebeple de hayatınızı genişletmek, yeni şeyler öğrenmek, zihninizi açmak, dünyayı keşfetmek ve yeni deneyimler kazanmak için fırsatlar aramanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında kendinize sevdiğiniz şeylerinizi yapmak için daha fazla alan verebilirsiniz. Kendi istekleriniz ön planda olacak ve tutkulu olduğunu düşündüğünüz biri ile görüşebilirsiniz. Ancak ilişkide çok fazla problem olabilir. Evliyseniz, eşinizle birlikte heyecanlı ve eğlenceli bir geziye gitmek isteyebilirsiniz. Yaşamınızı yeni yollarla genişlettiğinizde, yeni deneyimler yaşayacaksınız. Seyahat edebilir, öğrenmek veya öğretmek için zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca inançlarınız hakkında çok daha tutkulu olabilirsiniz. Büyük fikirler bulabilir, büyük resmi daha iyi görebilirsiniz ve hayat hakkında daha iyimser bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Yeni fırsatları değerlendirmek önceliğiniz olacak ve yeteneklerinize daha fazla inanıyor olabilirsiniz. Daha maceracı, cesur ve özgüveni yüksek hissedebilirsiniz.

Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 6 Şubat ve 7 Şubat olacak. Evli olanlar için ev hayatının bu ay stres altına girdiğini gösteriyor. Ancak, gezegensel etkiler sebebi ile yeni bir aşk için bu ay uygun değildir. İlişkisi olanlar gerginlikten uzak durmalılar.

Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 1 Şubat, 27 Şubat ve 28 Şubat olacak. Bu ay profesyonel hedeflerin önemli olacağını öngörüyor. Kariyer hayatında baskın ve iş yerindeki atmosfer samimi olacak. İş yerindeki başarı aileye de faydalı olacaktır. Yengeç burcu bu ay jestler ve parasal yardımlar bekleyebilir. Yeni bir iş arıyorsanız, bu ay elverişlidir.


ASLAN BURCU : Bu ay da kariyer ve kişisel başarıların duygusal gereksinimlerden ve ailevi kaygılardan daha önemli olduğu bir ay olacak. Bu nedenle daha fazla araştırma yapmak, sorunların özüne girmek ve yaşamınızda daha iyi dönüşümler yapmaktan keyif alırsınız. Sosyal hayatta başkalarıyla duygusal bağlarınızı güçlendirmek istersiniz. Aşk hayatında ise ciddi bir ilişki arayışınız olacak. Bekarsanız ciddi, gizemli ve derinliği fazla olan birilerini isteyebilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, ilişkinizde samimiyet üzerinde çalışabilir ve eşinizle daha yakın hissetmek isteyebilirsiniz. araştırma yapmak, bir şeyler öğrenmek, yeni fikirlere açık olmak ve ufkunuzu genişletmek için hevesli olabilirsiniz. Ayrıca dönüşümler üzerinde daha iyi çalışabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Daha fazla kişisel güç bulabilir ve hayatınızı daha fazla kontrol edebilirsiniz. Daha yoğun bir ay gibi görülebilir ve iletişimde daha baskın olabilirsiniz. İnsanlar bu ay sizi daha ciddiye alabilirler. İletişimde son derece etkili olabilirsiniz.


Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 8 Şubat, 9 Şubat ve10 Şubat olacak. Eşinizle olan ilişkinin uyumlu olacak ve evli kişiler eşleriyle uzlaşma sağlayacaklar. Aşk hayatında gelecek günlerde keyifli olmaya devam edeceksiniz. Uranüs’ün etkisi nedeniyle sosyal hayat daha aktif olabilir. Bekar olanlar iş yerinden biri ile flört edebilirler.


Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 2 Şubat ve 3 Şubat olacak. Kariyer hayatında umutların artıyor. Bu ay parasal yönden beklenen ödemelerde bazı gecikmeler olabilir. Yatırım yaparken veya satın alırken biraz dikkatli olmanız önerilir. Mali zekanız zayıf olma eğilimindeyken finansal projelerinizde özen gösterin. İş hayatında ise iletişim gücünüz yüksek olacak.

BAŞAK BURCU : Bu ay aile konularının duygusal boyutlarla birlikte odaklanacağını öngörüyorsunuz. Sizin için bazı hedefler ve hırslar ortadan kalkabilir. Bu nedenle de hayatınızdaki insanlarla daha fazla zaman geçirmekten, ilişkilerinizi geliştirmekten ve başkalarına kendinizi adamaktan zevk alırsınız. Aşk hayatında daha çok sevdiğinize bağlanabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, eşinizle daha fazla vakit geçirmek ve onunla bağınızı güçlendirmek için çaba göstermek isteyebilirsiniz. Bekar olanlar hayatlarında saygıyla davranan ve eşit seviyede birisini isteyebilirler. Bu ay gerçekten kendinizi huzurlu ve güvende hissedebilir, iç dünyanızı geliştirebilir ve iç huzura erişebilirsiniz. Düşüncelerinizi güvendiğiniz biri ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca uyumlu kişiler ile çevrili olduğunuzda daha kararlı olabilirsiniz. İlişkilerde daha çok ödün verebilir, orta yer bulabilir, pazarlık edebilir ve arabuluculuk yapabilirsiniz. Başkalarına daha fazla dikkat edin ve umursadığınız insanlara daha fazla öncelik verin. Daha büyüleyici görünebilir ve başkaları üzerinde güzel bir etki bırakabilirsiniz.


Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 11 Şubat, 12 Şubat ve 13 Şubat olacak. Sosyal hayatın bu ay harika olacağını söyleyebiliriz. Bekarlar romantik ilişkilere girmek için bol bol fırsat bulacak. İlişkisi olanlar ise bu ay sevdikleri insana daha çok değer verebilir, onların istekleri öncelik olabilir. Aranızdaki sevgi artıyor ve ilişkiniz artık düzene giriyor.


Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 4 Şubat ve 5 Şubat olacak. Profesyonel olarak hedeflerinize ulaşmak için başarılı bir ay geçirebilirsiniz. Eğer bir iş arıyorsanız, muhteşem bir iş fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, hizmet odaklı faaliyetlerle de ilgileneceksiniz.
TERAZİ BURCU : Bu ayda yaşamın duygusal yönü ağır basacak ve aile meseleleri ile fazlasıyla ilgilenmen gerekebilir. Kariyer ve başarı şu anda geri planda olabilir. Yakın zamanda yapmanız gereken işe odaklanabilirsiniz. Ayrıca daha üretken ve verimli olmanın ve hayatınızı kolaylaştırmanın tadını çıkarın. Aşk hayatında daha pratik olabilirsiniz ve eğer bir ilişkideyseniz eşinizle olan küçük sorunlara daha yakından dikkat edin. Sevdiğinizden beklentileriniz de artabilir. Bekarsanız güvenebileceğini düşündüğünüz birisini hayatınızda isteyebilirsiniz. Ancak tanımadığınız ve hoşlandığınız kişilere karşı utangaç tavırlar sergileyebilirsiniz.  Gündelik rutin iş seviyenizi geliştirebilir, günlük yaşamınızı düzene sokabilirsiniz. İstekleriniz çok fazla olabilir ve hayattan beklentileriniz de artıyor. Sağlığınızı geliştirmeye çalışmak ve stresinizi yönetmek için sağlıklı ve pozitif yollar bulmaya yönelik iyi bir zaman olabilir. Yaratıcı fırsatlar arayabilir, yeni yaratıcı projeler ve girişimler başlatabilir ve ekstra yaratıcı enerjinizi kullanmaya odaklanabilirsiniz. Daha ön planda olmak isteyebilirsiniz. Hobilerinize odaklanabilir, yeni bir hobi edinebilir, hobi yapabilir veya sevdiğiniz şey hakkında daha fazla tutkulu hissedebilirsiniz. Kalbinize bağlanabilir, hayatınıza daha fazla sevinç katabilir ve daha eğlenceli ve sevecen hissedebilirsiniz. 

Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 13 Şubat, 14 Şubat ve 15 Şubat olacak. Bekar olanlar kısa süreli flört ve ilişkiler yaşamaya daha istekli olacaklar. Uzun soluklu bir ilişki olmayabilir. İlişkisi olanlar ise partnerleri ile birbirlerinin zevkleri ve isteklerine öncelik tanıyabilirler.


Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 6 Şubat ve 7 Şubat olacak. Kariyerinin bu ayda önemli olmayacağını ve statünü koruyacağınız söyleyebiliriz. Finansal yönden ise rahat bir ay geçirebilirsiniz. Yeni iş olanakları ile karşılaşmanız muhtemeldir.AKREP BURCU : Bu ayda kariyer sorunları olabilir, ancak bunu ailenize yüklemeyin. Onların hatası gibi göstermek yerine farklı çözüm önerilerine kulak verin. Bu nedenle hobilerinize ve yapmayı sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca kalbinizle başkalarının gönlünde daha fazla yer edinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ilgi artabilir ve dostluklar önem kazanabilir. Aşk hayatında daha fazla sevecen ve romantik olabilirsiniz. Eğer bekarsanız hayatınıza girecek insandan çok fazla ilgi isteyebilirsiniz. Ancak birine bağlanmak konusunda da kararsız olacaksınız. Bir ilişkide olanlar, ilk tanıştığınızda hissettiğiniz duyguları tekrar hissedebilir veya aranızdaki kıvılcımı yeniden ateşlemek için çalışabilirsiniz. Daha sağlıklı ve pozitif yönde odaklandığınız şeylerde başarı elde edebilirsiniz. Daha sevimli ve eğlenceli olabilir ve hobilerinizde zaman harcamak veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için daha fazla zaman isteyebilirsiniz. Yapmayı sevmediğiniz şeylerden daha çabuk sıkılabilirsiniz ve çabucak odak kaybedebilirsiniz. Bu nedenle odaklanmaya devam etmek için yaratıcı enerjinizi kaybetmemeye çalışın. Daha cömert ve tatlı görünebilirsin.

Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 16 Şubat  ve 17 Şubat olacak. Venüs, Neptün ve Uranüs’ün aşk hayatınızı oldukça canlandırıcı yapacağını öngörüyor. Eşinizle olan ilişki romantizmle dolu, ancak kaprisli olacaktır. Ancak eşiniz sevgi alevini yakmaya devam edecektir. Hamilelik şansları Şubat 2018’de parlak görünüyor. Bekar olanlar henüz ilişkiye hazır hissetmeyebilirler.


Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 8 Şubat, 9 Şubat ve 10 Şubat olacak. Zorlu çalışmalarınızın yüksek makamlar tarafından tanınacağını ve fırsatlarla ve parasal yardımlarla ödüllendirileceğini öngörüyor. Aileniz için yeterli zamana sahip olacak şekilde iş önceliklerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Kariyerinizde ilerleme kaydederken bundan keyif alacaksınız. Tatil için de yeterli zaman bulabilirsiniz.


YAY BURCU : Bu ayda aile, hayatın duygusal yönleri ile mesleki hedeflerin üzerinde yoğunlaşacaksınız. Ailenizle daha fazla zaman geçirebilir ve ev hayatı ile ilgilenebilirsiniz. Parasal yönden ve kişisel mutluluk da söz konusu olacak. 10 Şubat günü Venüs balık burcuna giriyor. Bu nedenle evde veya en çok rahat ettiğiniz yerlerde veya ailenizle veya duygusal olarak size destek olan insanlarla daha fazla vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında duygusal bir bağ ile sevdiğiniz insana daha çok bağlanabilirsiniz. Bekarsanız, sizi duygusal olarak anlayan birini bulmaya odaklanabilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, eşinizle olan duygusal bağlarınızı güçlendirebilir ve ilişkinin temelini güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak ifade etmeyi daha kolay bulabilir ve başkalarıyla hissettiğiniz şeyleri daha fazla paylaşabilirsiniz. Karşı tarafın duygularını daha kolay anlayabilir ve söylediklerinden bağımsız olarak insanın ne demek istediğini hissedebilirsiniz. Hayatınızın temelini güçlendirmeye çalışabilir ve yaklaşık altı ayda tamamlayacak projeleri baştan aşağı gözden geçirebilirsiniz.

Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 18 Şubat , 19 Şubat ve 20 Şubat olacak. Aşk ve romantizm konusunda son derece ihtiyatlı olacaksın. Agresif duruşunuzdan dolayı eşinizle olan ilişkiniz gerginleşecektir. Bekar olanlar ise bu ay yeni bir ilişkiye açık olacaklar.


Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 11 Şubat, 12 Şubat ve 13 Şubat olacak. Bu ayın kariyerinin arka planda olacağını öngörüyor. İstihdam arıyorsanız, iyi fırsatlar elde edebilirsiniz. Para kazanma arayışınızda sosyal kişileriniz ve kuruluşlarınız tarafından destekleneceksiniz. Satın alma işlemlerinde dikkatli olun.


OĞLAK BURCU : Bu ayda ailenizle daha çok zaman geçirebilir ve sevdiklerinizle duygusal bağınızı güçlendirebilirsiniz. Manevi yönden bu ay güçleneceksiniz. Ayrıca gelecekteki kariyer planlarınız için de verimli bir ay olacaktır. Bu nedenle zihninizi kullanarak ve zihinsel zorlayıcı görevler ile uğraşarak zorlukların üstesinden geleceksiniz. İş hayatında verimli olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında iletişim konusunda biraz daha açık olmalı, duygularınızı daha fazla belli etmelisiniz. Başkaları üzerinde çekici bir etkiye sahip olacaksınız. Bekarsanız, hayatınızda rahatça konuşabileceğiniz ve duygularınızı paylaşabileceğiniz birini arıyor olabilirsiniz. Bu ay zihninizi kullanırken ve zihinsel olarak kendinize karşı meydan okuduğunuzda daha iyi hissedebilirsiniz. Çok daha aktif bir zekaya ve zihinsel enerjiye sahip olabilirsiniz. Bu zihinsel enerjinizi öğrenmek, öğretmek, yazmak veya konuşmak için kullanabilirsiniz. Bilgiyi toplayabilir, bildiklerinizi paylaşabilir, tavsiyelerde bulunabilir veya verebilir, görüşlerini özgürce dile getirebilir ve ortaya attığınız tüm yeni fikirler için kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Bazen biraz düşüncelerinizi dağınık hissedebilirsiniz. Gerçekten tutkuyla yaklaştığınız fikirleri takip etmeye çalışmanız gerekebilir. Kendinizi hobilerle meşgul edebilir ve başkalarına karşı daha ilgi çekici olabilirsiniz. Hayatınızda daha çok para kazanmaya ve finansal konularda yoğunlaşabilirsiniz. Özellikle de maddi durumunuzu iyileştirmeye çalışabilirsiniz. Finansal fırsatları takip edebilir ve ekonomik durumunuzu çok daha iyi yönetebilirsiniz. 


Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 21 Şubat ve 22 Şubat olacak. Bu ay dış görünüşünüz ile karşı cinsi etkiliyor olacaksınız. Aşk hayatınızda da aktif olacak ve sevdiğiniz insana fazlası ile zaman ayıracaksınız. Bekar olanlar yeni bir romantik ilişki arayışında olabilirler. İlişkilerde fazla ciddi olmanız itici gelebilir.

Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 13 Şubat, 14 Şubat ve 15 Şubat olacak. Mesleki hayatınızda bu ay mutlusunuz. Alternatif kariyer fırsatları dikkatinizi çekebilir. İş arayanlar için de iyi fırsatlar karşılarına çıkabilir. Bu ay yaşamın tadını çıkarmak ağır basıyor. Aile desteği ile maddi kaynaklarınız artabilir. Yeni finansal projelerinizde aile desteği alabilirsiniz. Yatırımlarınız bu ay karlı olacak.

KOVA BURCU : Bu ayda bağımsızlık ve girişimin hayatınızı dikte ettiğini öngörür. Ne istersen, bunu gerçekleştirebilirsin. Bu ay diğer insanlara bağımlı değilsiniz. Kendinizi başkalarına uyarlamaya hiç gerek yoktur. Öte yandan başkaları kova burcuna bu ay itaat edecektir. Bu nedenle başkalarına daha hoşgörülü davranmayı ve hayatınıza istikrar ve güvenliği getirmenin keyfine varabilirsiniz. Aşk hayatında ise daha fazla fiziksel bir bağlantının üzerine odaklanabilirsiniz ve bir ilişkide eşinizle daha fazla tutku isteyebilirsiniz. Bekarsanız, yeni bir ilişki kurmak için çaba harcanabilir. Bekar olanlar sizi şımartacağını düşündüğünüz ve fiziksel olarak cazip bulacağınız birinin hayatınızda olmasını isteyebilirsiniz.  Yeni bir projeye giriş yapabilir, yeni fırsatlar yaratabilir, yeni olasılıkların kilidini açabilir ve önümüzdeki yıllar boyunca sürebilecek yeni bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Yeni bir başlangıç için daha fazla enerji ve heyecana sahip olabilirsiniz. Ayrıca en çok sizi neyin heyecanlandırdığına odaklanabilirsiniz. Hatta hayatınıza sağlıklı ve olumlu değişiklikler getirebilirsiniz. Harekete geçmeye hazır olduğunuzu ve inisiyatif kullanmaya hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. İstediğinize odaklanabilirsiniz. 


Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 23 Şubat ve 24 Şubat olacak. Aile ilişkilerinin bu ay stresli bir döneme girmesi olasıdır. Çocuklarla ve kardeşlerinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bunlar temel olarak yanlış anlamalardan kaynaklanmaktadır ve hoşgörü ve karşılıklı konuşmayla çözülebilir. Eşinizle olan ilişki çoğunlukla ahenkli olacaktır. Bekar olanlar yanlarına yakışan biri ile aşka yelken açabilirler.

Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 16 Şubat ve 17 Şubat olacak. Profesyonel beklentilerinizi özenle geliştirmeye çalışacaksın. Kariyer hayatında bu ay iddialısın. Maddi yönden de başarılı bir ay seni bekliyor. Eşinizin kazancı da artabilir. Aileniz para yönünden destek olabilir.
BALIK BURCU : Bu ayda aile daha önem kazanıyor ve psikolojik konularda da profesyonel yaklaşım sergileyecek, gerginliklerden uzak durmaya, sakinliğe önem vereceksiniz. Bu sebeple yeni şeyler arayışında olabilir ve ön planda tutulmak isteyebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza eğilmek ve daha fazla ilgi görmekten hoşlanıyor olacaksınız. Aşık olduğunuz kişinin daha çok ilgi gösteren biri olmasını isteyebilirsiniz. Bir ilişkide bulunuyorsanız, eşinizden daha fazla ilgi isteyebilirsiniz. Yalnızsanız, karşı cins üzerinde daha etkileyici görünebilirsiniz. Sizden hoşlanan kişiler tarafından teklifler gelebilir. Yakın sosyal çevreden birileri ile flört edebilirsiniz. Başkalarının dikkatini çekmek isteyebilir ve yaptığınız işlerde de takdir görmeyi arzulayabilirsiniz. Yeni fırsatlardan yararlanabilirsiniz ve hayatınızın gelecek yılına odaklanabileceğiniz. Hatta bu ay gelecek için yeni bir şeyler başlatmak isteyebilirsiniz. Daha enerjik ve hevesli olabilirsiniz ve kendinizi daha öncelikli hale getirmeye odaklanabilirsiniz. Aklınızda ne olduğunu, planların ve fikirlerin ne olduğunu başkaları ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha aktif bir zekaya sahip olabilirsiniz ve daha ilgi çekici olabilirsiniz. Yeni fikirler bulabilir ve onlarla bir şeyler harekete geçirmekten heyecanlı hissedebilirsiniz.  Ruhsal benliğinize daha fazla bağlanabilir ve sezgilerinizi güçlendirebilir, kendinizi daha merhametli hissedebilirsiniz. İç huzurunuzu artıracak etkinliklere katılmak isteyebilirsiniz. Aktif bir hayal gücünüz olabilir. Bunu çok fazla hayal gücü gerektiren fırsatlar ve projelere odaklanarak avantajınız için kullanabilirsiniz. Planlarınızı başkalarına sunmadan önce kendiniz planlar üzerinde çalışabilirsiniz. 

Aşk hayatı ve ilişkilerde; en iyi günler 25 Şubat ve 26 Şubat olacak. Sevgiliniz veya eşinizle olan ilişkinizin bu ay da stres altında olabileceğini gösteriyor. Sevgililerin mesleki yükümlülükleri ile meşgul olabileceği ve ihmal edeceği bir ay olabilir. özellikle siz sevdiğiniz insandan çok fazla ilgi bekleyebilirsiniz. Sorunları karşılıklı konuşarak rahatça çözebileceksiniz. Bekar olanlar dış görünüşleri ile bu ay çekici olacaklar ve çevrelerinde flört etmek isteyenler olacaktır.

Para, kariyer ve iş hayatında; en iyi günler 18 Şubat, 19 Şubat ve 20 Şubat olacak. Kariyer hedeflerinizde doğru adımlar atıyor olacaksınız. Bu ay önüne çıkan fırsatlar hedeflerine kolayca ulaşmada yardımcı olacaktır. Özgünlüğünüzü ve sıkı çalışmanızı sürdürürseniz, tüm çabalar olağanüstü sonuçlar doğuracaktır. Doğru planlama ve analiz, işyerinde başarınızı artıracaktır.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.