10 Mart 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 10 Mart 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün, bilinçaltınız oldukça yoğun ve yaratıcılığınızı gizleme gereği duyuyorsunuz. Yapmak istediğiniz çok şey var. Hırslı yapınızı ön plana çıkarmadan önce kısa düşünme molaları içindesiniz. Bazı tereddütlerinizin sizi yormasına izin vermemelisiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermeden yol almak zorundasınız. Bugün birçok alanda harekete geçmek için çağırılacaksınız. Çevrenizdekiler onlarla birlikte olmanızı, onların eğlence ve heyecan dünyasına katılmanızı istiyor. Bugün dikkatinizi çeken pek çok proje olacak ve enerjinizi hangi yöne doğru vereceğiniz konusunda tereddüt yaşayacaksınız. BOĞA BURCU : Çevrenizde gelişen olaylara karşı değişik düşünceler üretmenize gerek yok. Bazıları farklı gibi görünse de, temelde ihtiyaçların aynı olması, herkesi bir araya getiriyor. Onları sorgulamadan önce, kişisel şartlarını gözden geçirmelisiniz. Arkadaşlarınız arasında farklı bir yeriniz var ve konumunuzu daima koruyorsunuz. Bugün hayali bir dünya yaratmak için harekete geçiyorsunuz. Gerçekten bugün birçok aktiviteye başka bir dünya havasıyla dokunacaksınız. Genelde ayaklarınızı yere basmaktan hoşlanıyor olsanız da, yeni bir bakış açısı kazanmak için diğer alemleri deneyimleyeceksiniz.İKİZLER BURCU : Yaşamınızla ilgili olumlu çıkış yapmak üzeresiniz. Mesleki başarılarınızı arttırma çabası içinde olmanız, herkesin dikkatini çekiyor. Bugün, görüştüğünüz kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakmanız, sizi her anlamda mutlu edecek. Uzun süredir beklediğiniz güven duygusuna artık kavuşuyor olmanız, başarınızın daha da artmasına neden olacak. Günlük rutinlerinize bir belirsizlik duygusu katacaksınız. İnsanlara hayatın sadece bir komedi oyunu olduğunu göstermek istiyorsunuz. Çevrenizdekileri, hayatı çok ciddiye almamaları konusunda uyarıyorsunuz. İnsanların aydınlanmasına yardımcı olmak için yaklaşımlarınızda yaratıcı davranın.


YENGEÇ BURCU : Kombinasyon burcunuz Balıkta biriken yıldızlar, sizi olumlu etkiliyor. Uzun süredir bulunmak istediğiniz ortamlara girmeyi başarıyorsunuz. Düşüncelerinizde pozitif anlamda gelişmeler var. Beklediğiniz haberlerin size ulaşmasını sağlayacak yeni konumlar, her an gündeme gelebilir. Artık daha esnek düşünmenin zamanı geldi. Hayatınızdaki farklı alemler sizi uyumsuzluğa ve aksiyona sürüklüyor. Çevrenizdekiler bugün gülünç bir şekilde inatçı olabilir, nereye giderseniz gidin gerginlik ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğlenceyle, denklemi dengeleyebilirsiniz. Mantığı ve eğlenceyi dengede tuttuğunuz sürece sorunların üstesinden gelip, güzel bir gün geçirebilirsiniz.
ASLAN BURCU : Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor, İsteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bugün herhangi bir pratik konuda harekete geçmek zor olabilir. Böyle bir durum olduğunu fark ederseniz, bunun gerçekleşmesi için kendinize baskı yapmayın. Bugün hayatın hayali tarafıyla daha çok ilgileniyorsunuz. Size çok iyi gelecek bir kaçış planlayabilirsiniz. Mevcut akıl çerçevenizden sizi alacak bir şey yapın. Film izlemek veya arkadaşlarla vakit geçirmek güzel olabilir.


BAŞAK BURCU : Bugün iyi planlarla harekete geçiyorsunuz. Attığınız her adım zevk almanızı sağlayacak. Bilinçli bir şekilde hayal kurmaya devam edin. Bu hayallerin planlarınızla çatışmaya girmesine izin vermeyin. İstekli olun, gerçekleri görmek biraz zor olabilir. Devam etmeden önce ayrım çizgilerini bulmaya dikkat edin. Karşıt burcunuzda gezegen birikimi var. Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Nişan ve düğün için uygun günlerden biri. Süregelen ilişkiniz varsa, mutlu sona yaklaşıyorsunuz. Evli olanlar için neşeli bir gün. TERAZİ BURCU : Çevrenizi sorgulamak için uygun bir gün değil. İçinizdeki duyguları onlara anlatmak için göstereceğiniz çaba, yanlış anlaşılabilir. Bugün yapacağınız en güzel şey, kendinizi göstereceğiniz özel ilgi olmalıdır. Dış görünüşünüzü değiştirmek için size sunulacak fırsatlardan faydalanmalısınız. Dinlenmeye ihtiyacınız var.  Eylem bugün sizin için anahtar kelime olacak. Bu yüzden rahat ayakkabılarınızı giyin ve iyi bir zaman geçirin. Başkalarıyla olan ilişkilerde şaşkınlığınızı belli etmeyin. Bir süre için gerçeklikten kaçmanın yollarını bulun. Görüşler bugün bir hayli güçlü olacak. Bu nedenle, çatışmalar ortaya çıkabilir, ancak açık yürekli tutumunuzla hepsinin üstesinden geleceksiniz.


AKREP BURCU : Kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerleyen yıldızlar, kişisel cazibenizi olumlu bir şekilde arttırırken, aşk yaşantınızda bir hareketlenme söz konusu olacak. Neşeli ve enerjik bir gün sizi bekliyor. Bugün, birçok sosyal aktivitelerin ortasında olacaksınız. Dostlarınızın gösterdikleri ilgi karşısında oldukça mutlu olacaksınız.  Bugün yaratıcı fanteziler yaşayacaksınız, ama sınırdaki gerçekliğe dikkat edin. İnatçı biriyle veya çok iyi planlanmamış bir durumla biraz çatışma yaşayabilirsiniz. Harekete geçmeden önce iyi düşünün. Başka bir kaçış yolunuzun olmadığını ve bir hayal dünyasında kaybolduğunuzu düşünebilirsiniz. Zihninizi durumun olumlu yönlerine göre ayarlayın.
YAY BURCU : Ailenizle ilgili yapıcı kararlar alırken, onların sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün olacak.. Aynı zamanda evinizi güzelleştirecek çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün, birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Akşam saatlerinde dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Sinir sisteminiz biraz zayıf. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.  Sevgilinizde fark ettiğiniz ve bir türlü tanımlayamadığınız bir şey var onda sizi çeken. İş ilişkilerinizi yeniden düzenliyorsunuz. Bu günlerde hayli yoğunsunuz ve neredeyse kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızın üstünde harcamalar yapıyorsunuz ve bunun zararını ay sonu sıkışıklıklarla ödüyorsunuz.OĞLAK BURCU : Bugün oldukça yüksek enerjili bir gün geçireceksiniz. Kafanızdakiler başarmak için gereken fiziksel güce sahipsiniz. Bununla birlikte, günlük faaliyetleriniz için dışarı çıkmadan önce gerekli tüm gerçeklere sahip olduğunuzdan emin olun. Belli bir konu hakkında gerçekleri iyice netleştirmeniz gerekebilir. Kardeşlerle bağlarınızı güçlendirme adına yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuç verecek. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Bugün, iletişim konusunda oldukça şanlısınız. Görüşmek istediğiniz kişilere kısa sürede ulaşarak, isteklerinizi onlara yansıtabileceksiniz. KOVA BURCU : Bugün hareketlerinizi dikkatlice planlayın ve çevrenizdeki insanlara sabır gösterin. Başkalarıyla çalışıyorsanız, hedefler ve amaçlar konusunda ters düşmediğinizden emin olun. Birisi, düşünceleriniz ve duygularınız arasında çatışma yaratacak bilgiler verebilir. Bu konuda karmaşıklık yaşamadan önce gerçek olup olmadığını kontrol edin. Bugün, maddesel kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle kendinizi mutlu hissettirecek, bazı kişisel şeyler satın almak isteyeceksiniz. Alış veriş yapmak için, uygun bir gün. Yakın arkadaşlarınızdan destek bekliyorsunuz. Keyifli bir gün geçireceksiniz.BALIK BURCU : Burcunuzda ilerleyen gezegenler sayesinde son derece cazip ve çekici bir görünüm sergiliyorsunuz. Bugün, partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün. Onun da, sizinle aynı fikirde olduğunu görmek, rahatlamanıza neden olacak. Güven duygusunun çok önemli olduğunu ona hissettirmelisiniz. Hareketlerinize bugün çok güzel bir zihniyet dokunmuş olabilir. Sizi bir süreliğine gerçek dışı bırakan konulara karşı dikkatli olun. Düşünceleriniz, eskisinden daha da bulutlu hale gelmeden önce sorunlarınızla yüzleşin. Net ve ayık bir zihinle harekete geçin.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.