11 Mart 2018 Pazar Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 11 Mart 2018 Pazar güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Zihinsel yoğunluk yaşadığınızı bildiğiniz halde, sorumluluk almaya devam ediyorsunuz. İş potansiyelinizin mükemmel olduğunu görüyor ve son günlerden gereğinden fazla kendinize yükleniyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, fikirlerinizi paylaşma konusunda dikkatli olmanızı öneriyor. Hata yapma olasılığınız yüksek. Bazı konular düşündüğünüzden farklı şekilde gelişebilir. Yaz tatiline göre bavul hazırlamışken, kayak takımları elinde havaalanında bekleyen sevgili gibi gelişmeler şaşırtıcı ve eğlenceli olabilir! Parasal konularda çok esnek davranıyorsunuz ve bu özelliğinizden dolayı zaman parasal sıkıntılar  çekebilirsiniz.BOĞA BURCU : Yaratıcılık gereken işlerinizde veya maddi başlıklı konularda alışılmışın dışında fikirler geliştirmenizde ve olaylara farklı açılardan bakmanızda fayda var. Ancak, bu esnada mantığı elden bırakmamalısınız. Ani gelişen olaylara karşı savunmanızı hazırlamanız güzel. Fakat konuşmalarınız çoğu kez ikna edici olmayabilir. Bugün yeni tanışacağınız kişilerin ilginç fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Onları ret etmeden önce, düşüncelerini sonuna kadar dinlemeli kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Ertelemenin faydasını bugün göreceksiniz.  Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar belinizi bükebilir, şimdiden hazırlıklı olun. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin, özellikle bacaklarınızla ilgili sorunları.İKİZLER BURCU : Bazı konularda hatalı ya da eksik yerleri telafi etmek yerine yepyeni yollarla ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. İşbirliğine yatkınlığınız, takdir edilmekle kalmayıp farklı bir karşılık da görecektir. İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Bugün kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen Ay tepe evinizde ilerlerken, size kararsızlık duygusu yaşatıyor. Yaşadığınız değişimlerden çabuk etkileniyorsunuz. Eğer midenizde herhangi bir rahatsızlık varsa fazla stres altında kalmamaya çalışın.


YENGEÇ BURCU : Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar geçirebilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleştirme konusunda farklı detaylar üzerinde durmanız, hiç de hoş değil. Geleneksel yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz.  İlişkinize hakim olmaya başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde sizi terk edecek. Sevgilinizle olan ilişkinizi, şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir.  Siz günlük programınızı harfiyen uygularken, işinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren diğer gelişmeler de aynı akışta ilerleyebilir. Maddi görünüm bunu desteklemese de, yakında işaretler yüzünü gösterecektir.
ASLAN BURCU : Sevgilinizle aranızdaki sorunları bu kadar büyütüp, takıntı haline getirmeyin. Size olan duyguları yoğun. Bu aralar sevindirici gelişmeler olabilir.  Gereksiz harcamalara karşı birikimlerinizi yeniden gözden geçirin.  Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün, size sunulacak teklifler karşısında bocalamalar geçirmeniz mümkün. Olayları her yönden görecellik kavramıyla bağdaştırdığınız için hata kaybını minimuma indirebiliyorsunuz. Bugün kazançlarınızla ilgili küçük detaylar kafanızın karışmasına neden olacaktır. İlerlemenizi hızlandırabilecek veya yaşam konforunuzu artırabilecek yorumlara açık olun. Bu fikir ve tavsiyeler, hiç ummadığınız veya beklemediğiniz türden olsa bile size en iyi şekilde hizmet edebilir.


BAŞAK BURCU : Bugün partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Belli bir işin ya da projenin en iyi şekilde ilerlemesini sağlayacak faydalı fikirlere sahip olabilirsiniz. Ancak, bu iş ya da projenin başında başka bir kişi bulunması sizi biraz engelleyeceğe benziyor.

TERAZİ BURCU : Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmaları olacaktır. Çevrenizi sınayacağınız bir gün. Bazı kişilerin bazı olaylara verecekleri tepkiler konusunda kafanızda hiçbir şüphe yoksa, sürprizlere hazır olun! Sizi şaşırtan tepkiler verebilecek olan bu kişiler sayesinde yükünüz hafifleyebilir.AKREP BURCU : Sizi destekleyen, yardım etmek isteyen, bazı alanlarda arkanızda duran kişiler olabilir. Bu kişilerin kim olduğuna bakmadan, bu desteği hangi alanda kullanmak istiyorsanız bir an önce harekete geçin. Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Bugün eğlenceli ortamlarda bulunacak ve yeni aşkların zeminini oluşturacaksınız. Duysal yönlerinize uygun kişilerle tanışma imkanı bulacaksınız. Kalbi dolu olanlar, partnerleriyle ortak sosyal aktiviteler içinde olacaklardır.

YAY BURCU : Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmamalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Ailenizle ilgili düşüncelerinizi olumlu aktarımlarınızla ortaya koyuyor ve onların desteğini görüyorsunuz. Yeni şeyler denemekten, değişiklikler yapmaktan veya yeni şeyler öneren kişilere kulak vermekten çekinmeyin. Bu sefer yüzeysel değil, radikal değişiklikler yapma zamanı geldiğini fark edeceksiniz.OĞLAK BURCU : Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde,enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz. İş, gayrimenkuller veya sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli bazı gelişmelerle başa çıkmanızı sağlayabilecek, daha önce düşündüklerinizin yerine geçebilecek yeni bir yöntemle karşılaşabilirsiniz.
KOVA BURCU : Karşı konulmaz bir aşka doğru adım, adım yaklaşıyorsunuz. Karışık bir duygu yumağı içinde olmak sizi yorabilir. Dostlarınızın yaptığı uyarıları dikkate almanızda fayda var.  Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin de sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır. Gerekli fikirleri ve destekleri ona sağladığınız müddetçe yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir. Kişisel enerjilerinizi birleştiriyorsunuz. Bazı konuların dışında kalmaya çalışmak yerine, belli bir konuda başarı elde etmek ya da bazı konuları sonuca ulaştırmak istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanın. Bazı şüpheleriniz olsa da denemeye değer.BALIK BURCU : Ay ve diğer gezegenler burcunuzda ilerlerken, cazibenizi ön plana çıkarıyor. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar. Renkli bir gün geçirecekler. Kafanızda aniden beliren fikirler ilham verici olabilir! Bu yeni bakış açınızı mevcut planlara uyarlamak isteseniz de, öncelikle o planlarda geri dönülebilecek noktada olup olmadığınızı kontrol edin.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.