12 - 18 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 12 - 18 Mart 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta geleceğe dair kendinize sorular sorabilir ve gelecek planlarınızda değişiklikler yapabilir, hafta başında düşünceli olabilirsiniz. Hayalleriniz artabilir ve umutlarınızı yeşeren olaylarla birlikte yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Daha iyi bir şeyler yapmak için yaşantınızda ne tür değişiklikler yapmanız gerektiğine daha fazla odaklanabilirsiniz. Artık ayakları yere daha sağlam basan biri olmak isteyerek, arzu ve istekleriniz artamaya başlayacak. Cumartesi günü, Balık burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Bu yeni ay ile birlikte geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Yeni girişimlerden kaçınarak mevcut iş ve sorumluluklarınıza odaklanacaksınız. Mevcut projelere odaklanmak için iyi bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde önceliğiniz kendi istekleriniz olacak. Mars da Cumartesi günü giriyor burcunuzda ve hedeflerinize ve yaşam yolunuza dair aydınlık planlar sunabilir. Daha iddialı hissedebilir ve hedefleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz ve ne istediğinizi sonunda bulabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle zaman geçirmek için planlarınız olabilir.

Sizin için haftanın en güzel günü; Pazar olacak. Bu hafta önemli bir kadınla ya da bir anne, büyükanne, kız kardeşi, bir arkadaş ve diğerleriyle ilgili önemli olaylarla ilgilenebilir, güzel haberler alabilirsiniz. Bir kadınla ortak planlarınız olabilir. Muhtemelen bu, sizden daha büyük bir kadın ya da büyük bir otoriteye, daha yüksek bir sosyal konuma sahip biri olabilir. Belki iş hayatında da bir kadınla görüşmeleriniz olabilir.

Hafta boyunca haberler alacaksınız. Arkadaş veya yakın çevrenizden ayrılık ile ilgili olaylar sizi üzebilir. Hayatlarındaki duygusal dram bir yanlışlıktan, sadakatsizlikten ya da sağlık sorunlarından kaynaklanabilir. Bu nedenle sevdiklerinize duygusal destek olmanız gerekebilir.
BOĞA BURCU : Bu hafta büyük fikirler aklınıza gelebilir. Çok daha disiplinli ve pratik olmak üzerine çalışabilir ve pratik bir bakış açısıyla uzun vadeli planlar üzerinde çaba gösterebilirsiniz. Büyük bir enerji ile ilerleme kaydetmeye çalışırken üzerinde çalıştığınız işlerde kısa vadeli başarılar da bu hafta elde edilebilir. Yeni girişimler yapma fırsatınız var. Özellikle hafta içi görüşmeler ve toplantılarda ön planda olabilirsiniz. Başkalarının dikkatini çekebilir ve bu sayede yeni fırsatların da kapısını aralayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, konfor bölgenizin dışına adım atacaksınız. Kendini biraz daha zorlayabilirsiniz. Yeni, farklı ve alışılmamış bir şeyler denemeye açık olabilirsiniz. Yeni ay, Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşiyor. Bu yeni ay değişimi kucaklamak, bağımsız veya yenilikçi olmak, yeni insanlarla tanışmak ve gelecekteki hayallerinizi gerçekleştirmek için iyi bir enerji sağlayabilir. Yeniliklerle dolu bir döneme adım atabilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor. Daha iyimser hissedebilir ve hayatınızda başarı planları üzerinde çalışabilirsiniz. Dinlenmek, hayal gücünüzü kullanmak ya da güçlü bir sezgiye sahip olmak için zamana ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu plan yapmak yerine evde zaman geçirebilirsiniz ve kafanızı dinleyerek, yeni haftaya hazırlık yaparak haftaya son verebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü; Pazartesi olacak. Bu hafta başka bir şehir veya ülkeden biriyle görülebilirsiniz. Uzakta yaşayan insanlar veya kurumlarla ilgili problemleri çözme fırsatına sahip olacaksınız. Artık daha önce ertelediğiniz bir yolculuk yapabilirsiniz. Ya da şimdiye kadar var olan sıkıntılarınızı geride bırakacak kararlar alabilirsiniz.

Bu hafta evinize eşya satın alınabilir ya da kişisel ihtiyaçlarınız için bir satın alma işlemi ile mutlu olacaksınız. Bir mülk problemini çözebilir veya evinize, bahçenize tamir ve iyileştirmeler yapabilirsiniz. Çevrenizdeki güzellik ve konfor önemli bir faktör olacaktır.

İKİZLER BURCU : Bu hafta bir süredir emek harcadığın ciddi bir şeyden uzaklaşmaya başlayabilirsin. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir, sizi fazla yoran şeylerden uzaklaşabilirsiniz. Hayatınıza biraz iyimserlik ve daha az enerji getirecek bir hafta olacak. Her şey ile biraz uğraşmak isteyebilirsiniz. Bazı işlerinizi gelecek haftaya erteleyerek, bu hafta kendinize zaman ayıracaksınız. Aşk hayatınızda sürprizler olmasa da mevcut huzur ve konforu korumak, ilişkinizde sorunları aşmak önceliğiniz olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle hedeflerinizde ve yaşam yolunuzda yeniliklere hazır olacaksınız. Cumartesi günü meydana gelen yeni ay ile birlikte hedefleriniz ve emellerinizde harekete geçebilirsiniz. Bu yeni ay ile birlikte bir hedefle hızlı bir şekilde ilerlemek, uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışmak ve pratik olmak önceliğini olabilir. Bazı kısa vadeli hedefleri gerçekleştirmek iyi bir enerji sağlayabilir. Sorumlulukları üstlenebilir ve büyük resme odaklanabilirsiniz. Mars, Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor. Hafta sonu daha fazla araştırma yapabilir ve öğrenmeye tutkulu hissedebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarla zaman geçirmek veya tutkulu olduğunuz bir konuya odaklanmanız söz konusudur. Belki hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta son zamanlarda yaşadığınız olayları düşünmek için çok zamanınız olacak. Önemli kişisel veya profesyonel değişikliklerin eşiğinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu durum herhangi bir riskten kaçınmak için daha dikkatli düşünmenizi sağlıyor.

Bu hafta yeni ek gelir kaynakları aramak için iyi bir hafta olacaktır. İşinizde hafta içi gelgit yaşayabilirsiniz. Daha az sözleşme, daha az satış veya müşteri olabilir. Ancak bu durgun dönem geçici olacaktır. Bilginizi ve becerilerinizi geliştirmek, işleri sıralamak için bu dönemi kullanın, böylece gelecekte daha akılcı bir şekilde çalışabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU : Bu hafta ikili ilişkilerde çok daha ciddi olabilirsiniz. Hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istediğiniz bir şeyi öğrenebilirsiniz. Öğrenmeye tutkulu olacaksınız. Çözmek için çalışmanız gereken şeylerde daha derine dalmak istersiniz. Problemleri aşmak isteyeceksiniz. Odağınız yoğun olabilir ve konuların özüne ulaşabilirsiniz. Aşk hayatında da güven sorunlarını aşmak için sevdiğiniz insanla uzun konuşmalar yapabilir, birbirinizi ikna etmeye çalışabilirsiniz. Geleceğe dair de bazı planlarınız olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Cumartesi günü balık burcunda yeni ay meydana gelmesi ile büyük fikirlere ve büyük planlara odaklanabilirsiniz. Genişleme, yol kat etme ve keşfe, yeni fikirlere ve olanaklara açık olabilir ve daha iyimser hissedebilirsiniz. Ancak karmaşadan hemen uzaklaşamayabilirsiniz. Daha sonra harekete geçebileceğiniz planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Mars ayrıca ilişki alanınızda Cumartesi günü oğlak burcuna giriyor. Hayatınızdaki insanlara daha fazla odaklanıp ilişkinizi iyileştirmek için çalışabilirsiniz. Haftalık uzun vadeli planları gözden geçirerek ve hedeflerinizi düşünerek bitirebilirsin haftayı bitirmeniz mümkündür. Hafta sonu ev işleri ve tamir işleri ile de ilgilenmeniz gerekebilir.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta para ile ilgili sıkıntılar ya da finansal bir problemi çözmenizi sağlayacak bir hafta olacak. Artık bir nakit borcu bitirmek, hane halkı faturalarını ödemek, sağlık masraflarını ve benzeri şeyleri ödemek mümkün olacak. Bazı ertelenen borçları kapatabileceksiniz.

Bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınızla çok daha dinamik iletişim kuracaksınız. Çoğunuz başka ülkelerden, kültürlerden veya dinlerden gelen yabancı veya farklı insanlarla tanışabilir. Artık hayatınızdaki yeni bilgi ve yeni insanlara açık olacaksınız.
ASLAN BURCU : Bu hafta elinizdeki bir işi bir kenara bırakmak ve sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. İş ve aşk hayatında denge kurara haftaya başlayabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinize daha çok zaman geçirmek sizi mutlu edecek. Aşk hayatında sevdiğinize ihtiyaç duyduğu ilgiden daha çok verebilirsiniz. Belki ona hediye alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek bu hafta önceliğiniz olabilir. Belki sizden hoşlanan biri de jestler yapabilir. Barışı korumak için daha fazla taviz verebilir ve huzuru sağlamak, güven duygusu aşılamak isteyebilirsiniz. Güneş, Salı günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde vuruyor. Bu sebeple de olumlu bir ruh halinde olabilir ve hayatınızı yeni yollar ve hedeflerle genişletmeye çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, iş ya da eğitim hayatında sorumluluklarınıza karşı daha ciddi olabilir ve özellikle odak noktanızı gerektiren konular üzerinde çalışabilirsiniz. Daha fazla araştırma yapabilirsiniz ve bu hafta yoğun olsa bile yüksek enerjiniz ile hem özle hayatınız hem de işlerinize rahatça yetişebilirsiniz. Mars ayrıca iş ve kariyer alanına Cumartesi günü giriyor. Bu sebeple daha üretken olabilir ve daha küçük görevler ve işlere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu eğlenceli aktiviteler planlayarak sosyal ortamınızda aktif olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Salı ve Pazar olacak. Bu hafta hayatınızı düzenlemenin ve son aylarda gerginlikler yaratan şeyler hakkında daha planlı olmanın zamanı geldi. Sağlık sorunlarına karşı temkinli olun. Yeni girişimlerden önce duygusal ve zihinsel yükünüzü azaltmanız gerekir. İmtiyaz vermek zorunda olabilir ya da dileklerinizi daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açık iletişim eksikliğinden ya da romantik ilişkinizdeki dış etmenlerin etkisinden dolayı aşk hayatınızda gerilim ya da kaos yaşayabilirsiniz. Ancak alttan alarak sakin kalmanız iyi olacak.

Son altı ay içinde yalnız olanlar hayatlarının bu sayfasını kapatacaklar ve aşk hayatında yeni birine hazır hissedecekler. Yeni ve umut vaat eden bir ilişkiye başlanabilir. Yeni bir ilişki kurmak için acele etmeyin, ancak geçmişinizle de daha uzun yaşamayın. Önce birbirinizi tanımanız daha sağlam temeller atmanız hayırlı olabilir.


BAŞAK BURCU : Bu hafta yapılması gereken işler için enerjiniz yüksek olacak. Doğal üretken enerjinizden faydalanarak yarım kalan iş ve görevleriniz ile uğraşmaya odaklanabilirsiniz. Küçük işleri halledebilir ve daha detaylı olabilir ve ekstra işleri halletmeye çalışabilirsiniz. Şanslı bir hafta olacak. Hafta genelinde yüksek enerjiniz ile hiçbir şeyin sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. Her ne kadar aksilikler olsa da pozitif yanınız ağır basacak. Haftanın ilerleyen günlerinde özellikle sevdiklerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilir, onların isteklerine öncelik verebilirsiniz. Özellikle de ilişki alanında Cumartesi günü yeni ay meydana gelmesi ile aşk hayatında her şey yoluna girecek. Ayrılıklar son bulabilir. Yeni bir aşkın da kıvılcımları olabilir. İkili ilişkilerde daha fazla taviz verebilir, iyi fikirlere sahip olabilirsiniz, sevdiklerinize bağlı olabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha bağlı hissetmek için geliştirmek isteyebilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü aşk alanına giriyor. Hafta sonu daha sevgi dolu, yaratıcı olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ortak bir tatil planı söz konusu olabilir.

Sizin için haftanın en iyi günü; Pazartesi olacak. Bu hafta farklı yerleşim alanlarındaki insanlarla iş veya diğer önemli temaslar için iyi bir zamanınız olacak. İş için veya başka bir amaç için seyahat etmek mümkündür. Özellikle belirli bir süre için başka bir şehirde veya ülkede çalışmaya gidecek olanlar için iyi bir zaman olacaktır.

Bir finansal plan üzerinde, hafta içi beklentilerinizi karşılamayacaktır, ancak hala ne kadar gerçek olduklarına bağlıdır. Beklenen bir para elinize zamanında ulaşmayabilir. Bir sözleşme, belge veya banka havalesi yoluyla almanız gereken parada bir zorluk veya gecikme olacaktır. Bu hafta finansal anlaşmalar yapmaktan kaçının.

TERAZİ BURCU : Bu hafta pozitif duygular içerisinde, stresten uzak olacaksınız. Kendinizi daha iyi hissetmek isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı yollarla yapmayı sevdiğiniz şeyler için zaman kazanmak ya da sizi güldüren ve kendinizden nasıl keyif alacağınızı hatırlatan insanlar anlamına gelebilir. Kalbinizin sesini dinlemek iyi bir hafta olabilir. Duygularınız aşk hayatınızda da daha uysal hissetmenize yardımcı olabilir. Sevdiğiniz insanın gönlünü fethedebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken herhangi bir işe odaklanabilirsiniz. Yapılacaklar listenizdeki görevler ve işlerin planını yapabilirsiniz. Cumartesi günü kariyer ve iş alanında meydana gelen yeni ay ile daha fazla elde edebilirsiniz. İşler bitmeden önce yapılacak şeylere odaklanmanız olasıdır. Daha küçük projeler üzerinde çalışabilir ve kurslara kayıt olabilirsiniz. Mars ayrıca evinize ve aile alnınıza cumartesi günü giriyor. Duygularınızla hareket edebilir, ailenizle ya da evde daha fazla zaman geçirebilir ya da hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Hafta sonu daha sakin geçirmek ve ailenizde bir şeyler yapmak önceliğiniz olabilir.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta evinizde ailenizin tamamında önemli olacak bir hediyenin, bir kazanımın veya eğlenceli bir haberin tadını çıkarabilirsiniz. Mal mülk ile ilgili taahhütler, mülkün satın alınması veya satılması, mahkeme veya yasal bir kurumla temasa geçilmesi gibi durumlarda iyi bir hafta olacaktır.

Bu hafta bazı fikir ve planlarınızı bırakmanıza, hızlı kararlar almanıza, beklenmedik bir şekilde seyahat etmenize veya beklenmedik değişiklikler yapmanıza neden olacak haberler alınabilir. Yeni bir işe de başlanabilir. Yaklaşan bir gezi hakkında bir endişe olabilir.


AKREP BURCU : Bu hafta duygularınıza daha fazla odaklanabilir ve hafta duygusal bir şekilde başlayabilirsiniz. Özellikle duygusal ihtiyaçlarınızla daha fazla rahatlık ve destek isteyebilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan ilgi ve alaka bekleyişiniz artacak. Onun size daha çok zaman ayırmasını isteyebilirsiniz ve bu da sorunlara yol açabilir. İç dünyanızda kendinizi güçlendirmek için çalışabilirsiniz ve bu zor durumlarla ilgili size yardımcı olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde, daha olumlu olmak için çalışabilirsiniz ve aşk alanında Cumartesi günü yeni ay meydana gelmesi ile enerjiniz artabilir. Üzerinizdeki stresten kurtularak daha tatlı, daha cömert, sevgi dolu ve aşk dolu olabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilir, daha romantik hissedebilir veya yaratıcı enerjiyi kullanabilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor. Bu sebeple daha fazla zihinsel enerjiye, yeni fikirlere ve planlara çalışabilirsiniz. Haftanın bitmesi gereken, yapılması gereken şeyleri yapmaya çalışmak, ayrıntılara daha fazla dikkat etmek veya kendinizi düzeltmek, böylece önümüzdeki hafta yapılacak şeylerle boğulmamak planlarınız olabilir. Hafta sonu yarım kalan işlere zaman ayırabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri;  Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir kadınla ilgili konuşmalar ya da olaylar sizi üzecek ya da hayal kırıklığına uğratacak. Belki bir kadınla tartışma geçebilir.

Bu haftaki sürprizler bir şekilde aşk hayatınızla ilgili olacak. Mevcut ilişkinizi etkileyebilir, belki kıskançlık meseleleri de gündeme gelebilir. Eğer gönlünüz boşsa hoşlandığınız insanı kıskanabilirsiniz. Eşiniz önemli bir konu hakkında bir karar, öneri veya konuşma ile sizi şaşırtacak.YAY BURCU : Bu hafta fikirlerinize ve planlarınıza odaklanarak bir an önce tüm işlerinizi tamamlamak isteyeceksiniz. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak ve bu sayede yarım kalan işleriniz de tamamlanmış olacak. Kendinizi hobiler ile meşgul edebilir ve diğer insanlarla daha çok meşgul olabilirsiniz. Sosyal hayatta da aktif bir hafta sizleri bekliyor. Belki süpriz yolculuklar çıkabilir. Jüpiter, Salı günü Güneş’e olumlu bir şekilde isabet ediyor ve daha rahat ve stresten uzak, huzurlu, iyimser olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, evde, ailenizle ya da duygusal olarak yakın olduğunuz kişiyle ciddi bir konu üzerine konuşabilir, geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle de evinizde ve ailenizde cumartesi günü yeni ay meydana gelmesi ile aile içi konulara odaklanabilirsiniz. Evde projeler üzerinde çalışabilir, aileniz için daha fazla zaman geçirebilir, duygusal gereksinimlere yönelebilir, duygusal destek alabilir veya verebilirsiniz ve daha fazla konfor ve ilgi isteyebilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü para alanına giriyor ve finansal konulara odaklanıp daha kararlı, güvenli ve kendinden emin hissedebilirsiniz. Hafta sonu günü birlik geziler söz konusu olabilir.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Salı ve Pazar olacak. Bu hafta bir erkekle toplantı veya sohbet yoluyla bir “hediye” alınabilir. Beklenen veya beklenmedik olaylar için açık olun. Bir onay veya övgü size hayatınızdaki yeni şeylere kapı açabilir. Beki yeni tanışacağınız bir erkek vasıtası iel fırsatlar elde edebilirsiniz.

Ne yazık ki, bu hafta planınızın veya umudunuzun yararsızlığını fark edeceksiniz. Kendi hayallerinizden vazgeçmeyi reddetmiş olsanız bile, bazı şeyleri zorlamamak gerektiğini anlayabilirsiniz. .ünkü bir geleceği olmayan şeylere zaman ve kaynak harcıyorsunuz. Bu sebeple pes edilebilir. Bu, bazı insanlarla ilişkiniz için de geçerlidir.
OĞLAK BURCU : Bu hafta bazı sorumlulukları ve elinizdeki işleri yavaşlatabilirsiniz. Gelecek hayallerine odaklanmaya, pratik olmaya veya fikirlerinizi, planlarınızı ve kararlarınızı tam olarak uygulayıp ilerlemeden önce kendinize güvenmek isteyebilirsiniz. Hafta başında önceliğiniz bir kenara çekilip düşünmek, plan hesap kitap yapmak olabilir. Henüz hazır olmadan yeni başlangıçlar yapmamalısınız. Bu süreç zamanınızı alabilir ve hazır olduğunuzda hareket edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde düşen enerjiniz yerine gelebilir. Cumartesi günü meydana gelen yeni ay ile birlikte daha aktif ve ilgi çekici olabilir, yeni fikirler ortaya çıkabilir ve fikirlerinizle harekete geçme fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Daha olumlu olabilirsiniz ve bu da ilerlemenize yardımcı olabilir. Mars aynı zamanda Cumartesi günü burcunuza giriyor. Enerjinizin sürmesini sağlayabilir ve kendiniz için ne istediğinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonu, istediğiniz bir şey üzerinde yoğunlaşabilir ya da daha fazla dikkat gerektiren bir şey üzerinde çalışıyor olabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü; Pazartesi olacak. Bu hafta ya sağlık problemleri olan arkadaşlarınızla ya da hayatındaki sorunlarınız konusunda endişeler olabilir. Arkadaşlarınızla bazı duygusal sorunlar yaşayacaksınız. Aşk hayatında ilişkinizi ciddiye taşıyabilir ve bunu tüm aile ile paylaşabilirsiniz.

Bu hafta, ailenizden ya da uzak bir akrabanızdan büyük olasılıkla bir erkeğe ait kararlar şaşırtabilir. Aileden bir erkek evlilik kararı alabilir. Bu hafta, kötümser ya da depresif duygulara izin vermeyin. Çünkü hayatınızda önemli ve olumlu bir değişim yapma sürecindesiniz.
KOVA BURCU : Bu hafta enerjiniz yüksek olacak. Özellikle Pazartesi ay burcunuza girmesi ile birlikte şimdi başlamak istediğiniz şeylere odaklanmak için iyi bir zaman olabilir. Bazı şeyler çok hızlı gelişse de ayak uydurmakta zorluk çekmeyebilirsiniz. Bu hafta, hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir şeye odaklanmaya çalışın. Hızlı ilerlemek için yeterli enerjiye sahip olabilirsiniz. Kısa sürede elde edilecek başarılar için uygun bir hafta olacak. Belki b,r sınava girebilir ya da sertifika alabilir, kısa süreli eğitimlerde başarılı olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, ekonomik durumunuzu gözden geçireceksiniz. Özellikle Cumartesi günü para alanınızda meydana gelen yeni ay ile birlikte hayatınızda istikrar, güvenlik ve finans konularına odaklanabilirsiniz. Finansal planlar ve fırsatlar üzerinde çalışabilir, denge kurabilir ve sadece bir süre bile olsa daha rahat hissedebilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve kendi başına daha fazlasını yapabileceğinize inandığınız işlere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu düşünceli olabilir, kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta muhtemelen başka bir yerde veya bu hafta seyahat eden bir kadınla ilgili ilginç veya duygusal olaylar yaşayacaksınız. Yeni veya önemli çabalar, eylemler, kararlar, değişiklikler ve hatta mahkeme veya davalar için iyi bir hafta olacaktır.

Şimdi yaptığınız veya karar verdiğiniz işlerde çok daha planlı programlı olmanın zamanıdır. İş yerinde yeni kişilerle tanışabilir, meslektaş, yönetici veya müşteri olarak yeni insanlarla dostluklar kurabilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlar iş hayatında sizlere yeni fırsat kapıları açabilir.

BALIK BURCU : Bu hafta kendiniz için biraz zaman ayırabilir ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Haftaya enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Biraz daha dinlenebilirsiniz. Yalnız sessiz bir zaman geçirebilir ya da hayaller kurmak isteyebilirsiniz. Ruhsal benliğinize bağlanabilir ve daha sezgisel hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanızda aradığınız huzuru bulacağınız bir hafta olacak. İş hayatında rahat bir hafta olacağı için kendinize ayıracağınız zaman artabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde bir şeylere hazır olacaksınız. Cumartesi günü meydana gelen yeni ay ile birlikte artık planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Azim ve güç ortaya çıkıyor. Bu hafta geleneksel olarak yeni başlangıçlar için fırsatlar peşinde koşabileceğiniz yüksek enerji ve coşku zamanı olabilir. Ancak yepyeni bir şeylere başlamayı geciktirmek veya daha önce denediğin ve istediğin bir şeye odaklanmak zorunda kalabilirsin. Tekrar denemek için gereken enerjin olmayabilir. Yeni şeyler isteyecek, daha önce başarısız olduğunuz işlere odaklanmakta güçlük çekeceksiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor ve daha bağımsız, alışılmamış ve değişikliklere açık olabilirsiniz. Hafta sonu hoşgörülü ve dikkat çekici hissedebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta ciddi sorunları olan veya çözülmesi gereken ikilemleri olan insanlarla toplantılar ve konuşmalar yapabilirsiniz. Telefonda sizinle iletişim kurmanın, evinizde ya da iş yerinizde ziyaret etmenin bir yolunu bulacaklar.

Hafta boyunca mali belgeler, para ile ilgili taahhütler ve benzeri diğer eylemlerle ilgili çalışmalarda çok fazla dikkat ve konsantrasyon gerektirecektir. Hatalar, komplikasyonlar ve hatta bazı sahtekarlık olasılığı da mümkündür.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.