12 Mart 2018 Pazartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 12 Mart 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Haftanın ilk gününe enerjik başlıyorsunuz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projenizle ilgili başarıya ulaşacaksınız. Kendinizi çok ihtimal ettiniz. Beslenmenize özen göstermeli ve dinlenmeye çalışmalısınız. Yoğun tempo sizi fazlasıyla yordu. Bu yüzden çalıştığınız kadar dinlenmeyi de bilmelisiniz. Bugün, Ay ve Merkür burcunuzda ilerlerken güçlü ve aktif bir kişilik sergiliyorsunuz. İçinizde bir çok sıkıntıları bastırmak zorunda kalabilirsiniz.Düşüncelerinizi ifade ederken, sözlerinizi anlamlı bir şekilde paketlemekten hoşlanıyorsunuz. Bugün partnerinizi etkiniz altına almayı başaracaksınız. Özellikle ona karşı üstünlük duyguları içindesiniz.BOĞA BURCU : Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Sizin iyi niyetinizi suiistimal ediyor. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız. Haftayı keyifli geçirmek için aynı sorunları gündeme getirmemeli, sevdiğiniz işlerin peşinden koşmalısınız. Bilinçaltınızda amaçladığınız bir takım planlarınız var. Fakat çevresel faktörler önemli bir engel teşkil edebilir. Bugün arkadaşlarınızla aranızda güçlü bağlar oluşturabilirsiniz. Karşılıklı yardımlaşmalarla isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnatçı yapınız, her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Bugün beklemesini bilmelisiniz.İKİZLER BURCU : Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi etkilemeyi seviyorsunuz. Bugün işbirliği içinde olacağınız kişilerin inatçı tavırları karşısında sinirlenebilirsiniz. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir gün içindesiniz. Fakat sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Yeterli olmadığınız işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir göreceksiniz. Sinirlerinize ve duygularınıza hakim olmalısınız. Bugün, duygusal yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayacaksınız. Haftanın ilk günü güzel haberler ve olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU : Kariyerinizle ilgili çalışmalarınıza hareketlilik kazandıracağınız bugün, bilgisine ve düşüncelerine güvendiğiniz kimselerle görüşme yapabilirsiniz. Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz. Bazen kendinizden ödün vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız bir gerçek. Yaşam kalitenizi arttırma çabası içinde olmanızı, biraz da çevresel faktörlerle bağlantılı ilerliyor. Toplumsal olayların gündem kazanacağı bir gün içindesiniz. Olayları çok iyi takip ediyor olmanız, size iyi bir prestij kazandırabilir, Sadece dikkatli olmalısınız.

ASLAN BURCU : İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. Arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağları güçlendirmek için onlarla biraz daha fazla zaman geçirmelisiniz ve kendinize bir takım sosyal aktiviteler belirlemelisiniz. Partnerinizle aranızdaki problemi çözerken alttan almayı bilmelisiniz.  İnançlarınız doğrultusunda ilerliyor olmanızın, size kazandıracağı avantajlara biraz daha yaklaşıyorsunuz. Yollarla ilgili fırsatların söz konusu olması, yeni olayları da beraberinde getirecek. İsteklerinizden vazgeçmemelisiniz.


BAŞAK BURCU : İş yaşamınızda araştırmacı yönünüz ile çok seviliyorsunuz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün evinize gelecek misafirlere karşı takınacağınız tavır size kıymetli dostlar kazandıracak. Kafanızı karıştıracak düşünceler içerisine girmeniz mümkün. Zeki yönlerinizi saklamak istemediğiniz bir gerçek. Girdiğiniz ortamlarda farkınız hemen göze çarpıyor. Maddi konularda akıllıca verdiğiniz kararlar gündemde olacak. Bugün finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut. Girişken yapınızı daha da ön plana çıkaracaksınız.


TERAZİ BURCU : Karşıt burcunuzda ilerleyen Merkür ve Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin iyi niyetli yaklaşımlarınızla, onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. Birlikte ortak girişimciliğinizin iyi bir yapılanma getirmesi için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Karşınızdaki kişinin düşünceleri önem kazanıyor. Bugün işinizin başında olmasanız da aklınızın işinizde olacağı bir gün. İşinizle ilgili gelişmeler sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bazen kendinizle ilgili gerçekleri görmekte gecikiyorsunuz. Size bu konuda yardımcı olmaya çalışanlara da sert çıkıyorsunuz. Belki biraz daha sakin olmanızda fayda var.
AKREP BURCU : Kendinizi kötü bir dönemdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Birkaç günün işini ağırdan almanız bugün elinizde patlayabilir. Ani yapmanız gereken işlerde paniklememeli, verimli olmaya bakmalısınız. Sağlığınızı son zamanlarda fazla hiçe saymışsınız. Özellikle kulak-burun-boğaz yollarına dikkat! İkinci yönetici gezegeniniz Mars gezegeni Oğlak'ta ilerlerken, duygularınızı mantıklı bir şekilde bastırmayı yeğliyorsunuz. Zamanı olumlu bir şekilde kullanmayı iyi biliyorsunuz. Yakın çevrenizde bir takım olumlu gelişimlere şahit olurken, kişisel yardımlarınızla onlara destek vereceksiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişileri incelemelisiniz.


YAY BURCU : Zihinsel yeteneklerinizi son derece olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve güzel bazı iletişimlere girebilirsiniz. Hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz ve zevk alacağınız aktivitelere katılabilirsiniz. Yaşamınızda küçük yenilikler yapma şansınız olacaktır. Kendinize şans vermelisiniz. Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bugün Merkür ve Ay size olumlu bir motivasyon sağlarken, sosyal yaşantınızla ilgili pozitif düşünceler içinde hareket edeceksiniz. Hareketli bir gün geçirmek için, farklı planlar yapıyorsunuz. Kendinizi yenilemenin zamanı geldi.OĞLAK BURCU : İş yerinizde bugün olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler sizi mutlu edecek. Trafikle ilgili konularda bugün çok dikkatli olmalısınız. Özellikle bu günlerde kafanızı toparlayamıyorsunuz ve bu durum bazı tehlikelere yol açabilir. Güçlü enerjinizi, hayallerinizi gerçekleştirme adına kullanmalısınız. Bugün birçok fırsat aynı anda karşınıza çıkabilir. Değişik olayların sizde yaratacağı farklı duygular aklınızın karışmasına neden olacaktır. Partnerinizle aynı düşünce içinde olmanız, sosyal yaşantınıza önem vermenize neden olacaktır.
KOVA BURCU : Kardeşlerle ve yakın akrabalarla ortak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Onların sizi ziyaret etmek istemeleri, sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Beklentilerinizin, hızlı bir şekilde gerçekleşmesini isteyebilir, küçük detaylardan karlı çıkabilirsiniz. Bugün, küçük seyahatler söz konusu olabilir. Kendinizi sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.  İş yaşamınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor ve işle ilgili bir çok iletişime girebilirsiniz. Bugün trafikle ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle yağışlı günlerde biraz daha dikkatli olmalısınız. İç sesinizi dinlemeli ve ön sezilerinize güvenmelisiniz. Artık net kararlar almanın zamanı!
BALIK BURCU : Maddi konularda sezgisel yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün. Bugün, içinizden geldiği gibi hareket etmeli ve hiç kimsenin etkisinde kalmamalısınız. Finans konularına akılcı yaklaşımlar içinde olsanız bile, içsel sesinizi dinlemelisiniz. Hissettiklerinizle çevresel faktörler çok farklı ve olayların detayları sizin için önemli olacak.  Aradığınız destekler bugünlerde kapınıza gelebilir. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Ama başkalarına yapılan haksızlıklara tepkinizle fazla ilgi odağı oluyorsunuz. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda kalabilirsiniz. İş değişikliği istiyorsunuz ama size ihtiyacı olan insanları da kırmak istemiyor, bir ikilem yaşıyorsunuz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.