13 Mart 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 13 Mart 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Ay ve Merkür sizi atak ve cesur yapıyor. Bugün düşüncelerinizi rahatça ifade edebileceksiniz. Enerjiniz bugün girdiğiniz herhangi bir ortamı aydınlatacak. Yaratıcı aktiviteler ve cesur maceralarda başkalarının size katılmasını teşvik ederek, kalabalıktan faydalanabilirsiniz. Kafa karışıklığı yaşamadığınızdan emin olun. Aksi takdirde, yanınızdakiler sizinle birlikte ilerlemekten vazgeçebilir. Buna engel olacak ve kendinizle gurur duyacaksınız.  Bugün romantik bir gününüz. Sadece duygularınızı anlatırken acele etmemelisiniz. Havaların olumsuz ve dengesiz gitmesi, ateşli hastalıklara karşı bünyenizi dirençsiz yapıyor.BOĞA BURCU : Baharın gelişiyle öncelikleriniz değişiyor. Yavaş ve istikrarlı temponuz sorumluluklar konusunda rahatlatıcı olabilir, ancak günün rutinlerinin çok daha dinamik ve cesurca hareketler gerektirdiğini unutmayın. Liderlik etme konusunda başarılısınız ve bu başarınızla gurur duyuyorsunuz. Bugün, başkalarıyla buluşmak için ödün vermek yerine, daha farklı yollar aramayı deneyin. Beklentilerinizle ilgili olumlu gelişmelerin olacağı özel günlerden birisi. Olumlu değerlendirmelisiniz. Duygusal konularda farklı değerlerin peşinde olmanız, ilişkinizi yanlış yönlendirebilir. Dikkatli olun. Abur cubur yemekten vazgeçmelisiniz. Son günlerde midenizle ilgili problemleriniz gündemde.
İKİZLER BURCU : Bugün insanlarla tam bir mücadele için hazırlıklı olun. Normal tarzınızın tam tersi bir tavra bürünebilirsiniz. Bugün, karşıt fikirler gündemde olacak. Sizi şaşırtacak fikirler karşısında kontrollü olmaya çalışın. Kontrol edemeyeceğiniz durumların sizi üzmesine izin vermeyin. Arayışlarınız hiç bitmiyor.Son günlerde olumlu aşamalar içindesiniz ve şartlarınızı iyi değerlendiriyorsunuz.  Geçmişe uzak kalmanız eski olayları unuttuğunuz anlamına gelmiyor. Sadece kıyaslama yapmayın. Neşeli yapınıza uymayan sinirli tavırlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Bugün dinlenmelisiniz.


YENGEÇ BURCU : Kontrol sizin için ve çevrenizdeki insanlar için bugünün teması. Biriyle sıkıntıların üstesinden gelme konusunda anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları yaşayacaksınız. Kolayca göz ardı edilemeyecek şeylere karşı agresif bir hava oluşacak. Böyle durumlarda iş arkadaşlarınızın arkasında durun. Ay'dan pozitif etkiler alıyorsunuz. Bugün çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olmanız, oldukça keyifli. Duygularınızı serbest bırakın. İstediğiniz her şeyi gönlünüzce yapmalı ve sınırlarınızı aşmalısınız. Bugün doğal besinlerle beslenmelisiniz. Meditasyon ve yoga için uygun bir gündesiniz.

ASLAN BURCU : Genel olarak, bugün sizin için her şey çok iyi gidecek. Her fırsatta hayallerinizi sürdürmek için bu fırsatı kaçırmayın. Tutkuyla bir şeyler yapın ve geri çekilmeyin. Unutmayın ki, olmak istediğiniz yere varmaktan alıkoyan tek şey aklınız. Bugün başkalarını size yardımcı olmaya davet edin. Ay ve Merkür'den olumlu etki alıyorsunuz. İsteklerinizi yaşama geçirmek için uygun bir gün.  İlişkinizde korkularınızı bir kenara bırakmalısınız. Zaman her olaya farklı bir bakış açısı getiriyor. Bel kaslarınızı zorlamamalısınız.  Ağır kaldırmanın sakıncalarını sizden başka kimse bilemez.


BAŞAK BURCU : Bugün kendinizi her zamankinden daha çok endişeli hissedebilirsiniz. Sinirleriniz çok hassas olabilir ve tam olarak doğru yolda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sakin olmak ve rahatlamak. Yapmanız gerekenleri söyleyen birçok insanın dikkatinizi dağıtmasına, sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Karşıt düşüncelerin etkisi altında kalabilirsiniz. Rekabetin söz konusu olduğu bugünlerde, dikkatli olmalısınız.  Aşkta başarısızlığı bir türlü kabul etmiyorsunuz. Unutmayın ki olayların yönü sizin tercihinizdir. Sindirim sisteminizle ilgili sorunlar sizi olumsuz etkiliyor. Geceleri hafif beslenmelisiniz.


TERAZİ BURCU : Bugün önceki günlere nazaran işleriniz biraz zor. Ancak başkalarıyla bağlantı kurarsanız, en zorlu görev bile neredeyse zahmetsiz olacak. Ne kadar kalabalık olursanız, kendinizi o kadar güçlü hissedeceksiniz. Ortak bir hedefi paylaşan insanların gücü tarafından bir şeyler yaratmaya çaba gösterin ve bu konuda insanları teşvik edin.  Farklı kazanç kapılarını zorlarken, yeni beklentiler içindesiniz. Bazı olaylar, size başarı getiriyor. Rast gele ilişkilerden yana değilsiniz. Dengenizi bozmadan, aşkınızı yaşamak istiyorsunuz. Dengeli yapınızı bozan her şeyden nefret ediyorsunuz. Bugün gürültülü yerlerden uzak kalmalısınız.
AKREP BURCU : Bugün liderlik zamanı. En azından fikrinizi açığa çıkarın ve çevrenizdeki insanlar tarafından bilinmesine izin verin. İşleri canlandırmak ve enerjiyi hareket ettirmek için biraz daha tutkulu olmalısınız. Gücünüzü başkalarına körü körüne vermek yerine, güçlü bir dönüşüm elde etmeye çalışın. İşinizi severek yapacağınız başarılı bir gününüzdesiniz. Mars ve Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz.  Onunla güzel bir gün sizi bekliyor. Her şey sizin yaratıcılığınıza kalmış. Bugün hızlı hareket etmemelisiniz. Dalgınlığınız görünmez kazalara neden olabilir.YAY BURCU : Bugün emrinizde büyük bir güç var. Dikkatli olursanız, istediğiniz her şeyin gerçekleşeceğini göreceksiniz. Kelimeleri veya eylemleri boşa harcamayın. Enerjinizi bölmek veya dağıtmak yerine, tek bir konuya yoğunlaştırın. Böylece gücünüzü hissedebilirsiniz. Korkularınızdan kurtulun, bugün sizin için harika olacak. Sürekli arayış içindesiniz. Yaşamla bitmeyen kavgalarınız, sizi başarıya daha çabuk götürüyor. Nedensiz kavgalar sizin tarzınız. Kendinizi her zaman haklı çıkaracak bir şeyler buluyorsunuz.  Bugün neşeli fakat alıngan bir gününüzdesiniz. Olaylardan çok çabuk etkileniyorsunuz.OĞLAK BURCU : Bugün kavgayı ele geçirmeye dikkat edin. Kavga veya tartışma kaçınılmazsa, kendinizi küçültmeyin ve saklamayın. Saldırının kaynağıyla yüzleşmeniz ve yolunuza kimlerin çıkacağını görmeniz sizin için iyi olacaktır. İçinizdeki savaşçıyı kışkırtın. Gücünüzün farkına varınca siz bile çok şaşıracaksınız. Söz konusu iş olduğu zaman, sizi hiç kimse tutamıyor. Bugün yine temponuzu artıracaksınız. Yaşantınızda gelişen olumsuzluklar sizi üzmesin. Olaylar her zaman pozitif gelişmeyebilir. Eklem yerlerinizdeki ağrıların nedeni, soğuk algınlıklarına karşı tedbirsiz davranmanızdır.
KOVA BURCU : Özgürlükle ilgili meseleler bugün ortaya çıkmaya yatkındır. Bu, macera ve seyahat için elde edeceğiniz fırsatlar ile bağlantılı olabilir. Gündemde olan bu özgürlüğe hemen dalmak isteseniz de, herhangi bir nihai karar vermeden önce mevcut durumunuzu gözden geçirin. İhtiyaçlarınızı düşünmek için kendinize zaman ayırın. Hayatınızdaki diğer insanları ve bu tür eylemlerin onları ve ilişkilerinizi nasıl etkileyebileceğini unutmayın. Çevresiyle bu kadar farklı düşünüp, onlarla uyumlu çalışan, kişi çok az vardır. Farkınız bu işte. Duygularınız savaş alanı gibi..Yaralarınızı yalnız kendiniz biliyor, ve kendinize saklıyorsunuz. Ayak bilekleriniz çok hassas ve siz yürürken, son derece dikkatsiz hareket ediyorsunuz.
BALIK BURCU : Bugün sizin için çalışan birçok başlangıç enerjisi var. Bir kenarda oturup beklemek yerine, harekete geçmelisiniz. Zihninizi nasıl kullanıyorsanız bedeninizi aynı şekilde kullanmalısınız. Bedeninizi harekete geçirecek aktiviteler gerçekleştirin. Bir hedef belirleyip harekete geçerseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kolay işleri tercih etmelisiniz. Üstelik aynı anda iki işi yapmanız mümkün değil biliyorsunuz. Karşılıklı duygular her zaman, en geçerli olanıdır. Bazen beklemek daha iyi sonuç verir.  Geceleri erken yatmalı ve rahat bir yatağı tercih etmelisiniz. Sırt ağrıları canınızı sıkabilir.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.