15 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 15 Mart 2018 Perşembe güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendi kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz. Hayatınızı kontrol altına alın.Rahatsızlık duyduğunuz mutsuz olduğunuz hemen her konuda kararlı davranır isteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir. Hiç kimsenin aldığınız kararları uygulamanızı engellemesine izin vermeyin. Rehberiniz sezgileriniz olsun. Finansal konularda yaşanacak zam ya da terfi kaygılarınızı da azaltacaktır.BOĞA BURCU : Bugün kendinizle gurur duyabilirsiniz. Eşyalarınızın kıymetini gerçekten biliyorsunuz. Bilginizi ve yeteneklerinizi derinleştirmeye kendinizi adamışsınız ve gerçekten olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz size tavsiyelerle ve haklı olarak gelecek. Şikayetlerinizi dile getirmeden önce biraz düşünün. Bir eğitim yolculuğu gündeme gelebilir. Bugün kendinizi bir ateş topu gibi hissedebilirsiniz. Gezegensel enerjiler tuhaf karşılanacak daha doğrusu sizden beklenmeyen davranışlar sergilemenize neden olabilir. Şimdi çok ciddi olmanın olayları agresif bir tutumla ele almanın zamanı değildir. İşinizle ilgili konularda uzun sureli ilişkiler kurmayı düşünmeyin. Bir süre bekleyin ve bugün düşündüklerinizi yeniden değerlendirin.

İKİZLER BURCU : Bugün iş hayatınızla ilgili harika bir haber alabilirsiniz. Arzularınız bugün çok yüksektir ve özellikle karsı cinsle ilişkileriniz önem kazanacaktır. Kendinizi çok tutkulu ifade edeceğiniz için başka insanlar tarafından dikkat çeker ve itibar görürsünüz. Gökyüzü ilişkilerinizde de sizi desteklemeye devam ediyor. Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz! Bugün en çok sevdiğiniz şeylerle kendinizi meşgul etmek çok iyi gelecek. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelecek, heyecan verici sohbetler gerçekleştirip, lezzetli yemekler yiyeceksiniz. Ancak, bir noktada kendinizi biraz üzgün hissedebilirsiniz. Sizinle birlikte olması gereken ama uzakta olan birisini çok özlüyorsunuz. Şimdilik bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarmaya çalışın.YENGEÇ BURCU : Hoşgörülü olmayı seven bir kişi olarak, enerjiniz bugün çok güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak. Bugün ailenizle çok fazla zaman geçirebilirsiniz. Muhtemelen başkalarına da zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bir noktada kendinizi konuşmaların merkezinde bulabilirsiniz. Çevrenizde olan insanları seviyor ve onlara sahip olduğunuz için bugün bir kez daha şükrediyorsunuz. Çekinmekten vazgeçin. Susup sıranın size gelmesini beklemeden cesur adımlar atmalı hakkınız olanı almak için harekete geçmelisiniz. İş hayatınızda başarı çıtanızı yükseltecek. Siz yeterki sakladığınız yeteneklerinizi ortaya koyabilecek cesareti gösterin ve zamanı iyi değerlendirin.ASLAN BURCU : Bugün; işinizle ilgili her konuda yeni başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize güvenmeli başkalarının dediklerini umursamadan kendi istek ve arzularınıza yönelerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin ilgili tavırları kaybettiğiniz heyecanı hatırlatacak sizlere. Bugün hedeflerin peşinden gitmek için yalnızlıktan yararlanacaksınız. Konsantrasyon ve hayal gücünüz çok yüksek seviyede çalışıyor ve tamamen bitene kadar çalışmayı bırakmayabilirsiniz. Bir projeye başlıyorsanız, maddi gücünüz bu konuda başarılı olmanıza yardım edecek. Geçici sapmaların sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.BAŞAK BURCU : Olabildiğince sosyal olmanız gereken bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde popülerliğinizin artacak tüm arkadaş ve özel ilişkinizde hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla çok fazla dedikodu yapacaksınız. Gülmek ve değiş tokuş etmek eğlenceli olabilir, ancak bir süre sonra gerçekçiliğin azaldığını fark edeceksiniz. Arkadaşlarınızın sizin hakkınızda neler konuştuklarını merak edebilirsiniz. Sonuçta, bu ilişkileriniz için sağlıklı bir davranış değildir. Bunu iyi düşünün ve bu gidişata son vermek için bir şeyler yapın.


TERAZİ BURCU : Bugün iş hayatınızda profesyonel düşünmeli ve kişisel çıkarlarını koruyarak hareket etmelisiniz. Aksi halde zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise esnek davranmalı birlikte olduğunuz insanı anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. Bugün geçmişinizle iç içe yaşam isteyebilir, eski özlemleriniz değer kazanabilir. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Ayrıca, partnerinizin kazançları konusunda belirleyici tavırlarınızın yanlış anlaşılmasını istemiyor, düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz.
AKREP BURCU : Çok bereketli bir hayal gücünüz olduğunu biliyorsunuz. Düşüncelerinizi yazı veya resim gibi sanatsal bir çabaya yönlendirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için iyi bir fırsat yakaladığınızdan emin olun. İnsanlarla ilgili kararlar verirken hayal gücünüzü ihmal etmeyin. Çünkü o sizi bulunduğunuz noktadan daha da yukarı taşıyacak. Hayatınızın her alanında adil gelişmeler yaşayacaksınız. Bunları hakettiyseniz olumlu gelişmeler devam edecek. Özellikle finansal konularda hak ettiğinizi alacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişiye ön yargılı yaklaşmamalı çevrenizde bulunan enerji simsarlarının oyunlarında başarılı olmalarına yol açacak davranışlarda bulunmamalısınız.
YAY BURCU : Bugün sizin için duygusal bir gün. Mevcut enerjiler, çatışmayı ve huzursuzluğu öngörüyor. Herhangi birinin sizi kişisel çıkarları için yönlendirmesine izin vermeyin. Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe yansıtabiliyorsunuz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Bugün bazı konularda yalnız devam etmek isteyebilirsiniz. Bu gece biraz yalnız kalabilirsiniz. Bunun keyfini çıkarın. Bir filme gidin veya evde keyifli vakit geçirin. Endişelenmeyin, herkes yarın daha iyi hissedecek.
OĞLAK BURCU : Ay kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerlerken, aşk yaşantınızda gelişen olaylara daha ciddi bir şekilde bakıyorsunuz. Partnerinizden kolay bir şekilde etkileneceğiniz bir gün. Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Sistemli davranışlarınız bazılarına soğuk gelebilir. Aldırmamayı başaracaksınız. Bugünün enerjileri duygular yüksek olacağını gösteriyor. Bu kaçmak ve saklanmak için bir sebep değil. İnsanlar her zamankinden çok daha dürüst, değerli bilgiler öğrenebilirsiniz. Kirli çamaşırların ortaya dökülmesini dinlemekten korkmayın. Dikkatli düşünerek verdiğiniz kararla, neyin sizin için iyi olduğunu neyin olmadığını anlayacaksınız.

KOVA BURCU : Bugün, ailevi konular üzerinde odaklaşabilirsiniz. Onların duygusal problemleri sizi rahatsız edebilir. Özellikle bazı olaylardan çok fazla etkileniyorsunuz. Özgürlükçü yapınız engellere takıldığı zaman huzursuz olabiliyor ve sevdiklerinizin desteği, motivasyon kaynağı haline gelebiliyor. İçsel karmaşa yaşayacağınız bir gün. Bugünün enerjileri, riskleri de beraberinde getiriyor. Bir ipin üzerinde yürüdüğünüzü hissedebilirsiniz. Sakinleşmek için uzun bir yürüyüşe çıkın ya da bisiklete binmeye çalışın. Açık havada derin bir nefes alın. Diğer insanların çatışmalarına dahil olmaktan kaçının. İşleri tek başınıza halledebileceğinize inanmalısınız.

BALIK BURCU : Bugün sizin için eğlenceli bir gün. Ailenizle ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın. İş ya da parayla ilgili kasvetli düşüncelerden biraz uzaklaşın. Rahatlayın ve çevrenizdekileri de rahatlatın. Diğer insanları güzel şeylerle beslemekten ve harika zaman geçirdiklerini görmekten hoşlanıyorsunuz. Bu yüzden stresten uzak durun. Biri, size bir hediye, sevgi ve takdir belirtisi olan bir eşya verebilir. Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken geleneksel yapınızı ortaya koyacağınız bir gün. Duygularınız karışık olduğu için, hata yapmaktan korkuyor, olayları içinizden tekrar tekrar analiz etmek istiyorsunuz. Gün içinde, kısa bir yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. İçsel sesiniz size doğruyu söyleyeceğinden emin olabilirsiniz.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.