16 Mart 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 16 Mart 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Çevrenizde oldukça hareketli bir yapı sergiliyor ve çocukluk yıllarına dayanan alışkanlıklarınız ön plana çıkıyor. Bugün, fazla gezmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Konsantrasyon eksikliğinizden dolayı yaşayacağınız pürüzler için, başkalarını suçlamamalısınız. Rutin yaşamak size göre değil, dikkatli olun. Bugün iş konusunda iletişim sorunları ortaya çıkabilir. Belki de bir meslektaşınız kötü bir ruh halindedir ve söylediğiniz her şeye aldırışsız davranıyordur. Aradığınız kişilere ne bilgisayardan ne de telefondan ulaşabiliyorsunuz. Bu sinir bozucu olabilir. Yakın bir arkadaş ya da sevgilinizden gelen bir telefon ilk etapta sizi biraz sıkacak. Endişelenmeyin! Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelecek.BOĞA BURCU : Bugün Ay'ın bulunduğu konum, sizin için olumlu olmayabilir. Sabit yapınızı etkileyecek bir hareketlenme söz konusu. Siz, fazla aktiviteden zarar görmek istemiyor ve özellikle parasal konularda aceleci davranmaktan kaçınıyorsunuz. Çelişkilerden bir an önce kurtulmalı ve kendinizi ifade edecek konulara yönelmelisiniz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir proje hanenize biraz para getirebilir. Bugün elinize geçmese bile, hayal kırıklığına uğramayın. Ulaşımla ilgili problemlerden dolayı kısa bir gecikme olabilir. Düşüncelerinizi şimdi yeni projelere çeviriyorsunuz. Çok fazla fikriniz olsa da, bugün sağlam kararlar vermeniz pek mümkün değil.

İKİZLER BURCU : Ay, burcunuzda ilerlerken fiziksel özelliklerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Fark edilme çabası içinde olacağınız bu günde, duygusal anlamda kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Partnerinizden bu konuda anlayış beklemenize rağmen, duygusal çatışmalardan kaçamayabilirsiniz. Dikkatli olun! Başkaları ile olan ilişkiler sizin için önemlidir. Artık, kibar ve samimi davranmayı öğrendiniz. Sosyal katılımlar, becerileri kullanma şansı verebilir. Sadece yeni arkadaşlar edinme konusunda ısrarcı olmayın. Sizin için değerli olan insanlara odaklanın. Bu aktiviteler sizi evinizden ve ailenizden biraz uzak tutsa da, güne güçlü bir başarı duygusuyla son vermenizi sağlayacak.
YENGEÇ BURCU : Bilinçaltınız çok karışık. Gününüz, duygusal isteklerinize bağlı bir şekilde ilerliyor ve değişimlerinize bir anlam veremiyorsunuz. Aynı zamanda gizliliklerin ilgi çekeceği bir gün. Bazı sırlarınızı saklama konusunda oldukça inatçı davranarak, karşınızdaki kişileri şaşırtacaksınız. Olayları abartmadan yaşarsanız, her şey olumlu gelişecek. Bugün güçlü bir ilham kaynağı olabilir. Düşüncelerinizi yazmak isteyebilir veya kafanızdaki resimleri çizebilirsiniz. Ancak, sosyal sorumluluklar, taraflar veya ziyaretler, fikirlerinizi kağıda dökmenize engel olabilir. Ayrıca, başkalarının düşüncelerine ve hislerine özellikle uyum sağladığınızı hissedebilirsiniz. Bugün aldığınız bir hediyeyi beğenmeyebilirsiniz.ASLAN BURCU : Bugün grup aktiviteleri çok fazla zamanınızı ve enerjinizi alabilir. Kariyerle ilgili endişeleriniz çok fazla ve bu endişeler size büyük rahatsızlık veriyor. Bununla birlikte, aktivitelere ailenizi dahil etmek istemeyebilirsiniz. Bu konuda kendinizi biraz zorlayacaksınız. Unutmayın, kendinizi zorlamak için iyi bir gün değil! Arkadaşlık ilişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu olacak. Bugün, onlardan alacağınız enerji birçok aktiviteyi başlatabilir. Duygusal desteklerin motivasyonunuzu arttırdığı bir gerçek. Evinizde dostlarınızı ağırlamak isteyecek ve hoş sohbetlerin yapılacağı bir gün geçireceksiniz. Bazı güzel başlangıçlar da, yapabilirsiniz. 
BAŞAK BURCU : Bugün gerçek bir iş gündeme gelebilir. Bu işin normalden daha uzun sürmesi mümkün. Kalbiniz sanki bugün yerinde değil. Kendi başınıza çıkarmayı tercih edeceğiniz şeylerin yanı sıra arkadaşlarınızla veya eşinizle bir araya gelmeyi planlıyor olabilirsiniz. Her şeyi çabucak bitirmek, belki de gereksiz görevleri ertelemek en iyisi. Sonrasında rahatlayın ve gününüzün keyfini çıkarın. Yakınlarınızın sorunları gününüzü meşgul etse de, kişisel ilişkilerinizi mesleki konularınızdan farklı tutacağınızdan emin olabilirsiniz. Bugün, tutku çerçevesinde hareket ederek, şartlarınızı zorlayacaksınız. Ailenizin kadınları ile aranızda, duygusal bağlarınızı güçlendirici bir performans geliştireceksiniz. Gerekli kişilerle görüşmelisiniz.


TERAZİ BURCU : Bugün beden ve ruh dengesi biraz çalkantılı olabilir. Bir parçanız toplumdan kopmak ve daha spiritüel bir yaşam sürmek isterken, diğer parçanız dünyevi sorumluluklarınız ve mevcut yaşam tarzınıza bir bağlılık hissediyor. Ancak ikisi bir arada pek mümkün değil. Akışına bırakın ve gelişmelere izin verin. Beden ve ruh arasındaki dengeyi bulun. İdealleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Özellikle hiçbir konuda ödün vermemeniz gereken bir gün içindesiniz. Araştırmaya yönelik işlerden büyük zevk alıyorsunuz. Öğretici yönleriniz ortaya çıkıyor.

AKREP BURCU : Disiplinli hareket etmekten hoşlanıyorsunuz. Güven duygusunun size sağlayacağı avantajları çok iyi bildiğiniz için, bugün maddesel konulara odaklaşmak istiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı irdeleyecek konular üzerinde yoğunlaşacak ve finans konularınızı ön plana çıkaracaksınız. Öz güvenizi destekleyecek dostlara ihtiyacınız var. İlişkili olduğunuz bir grup içindeki zorlanma para problemlerine kadar gidebilir. Belki de insanlar, para toplama ya da bütçe ile ilgili yapılması gerekenler konusunda hemfikir değiller. Mümkünse kendinizi bu tür şeylerden uzak tutun. Bu, sizin için en iyisidir. Garip ve canlı rüyalar bu gece uykunuzu bölebilir, onlara fazla anlam yüklemeyin.

YAY BURCU : Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve ortak ilişkilerinizi canlandırmak isteyeceksiniz. Yaratıcı yönlerinizi kullanabileceğiniz çalışmalardan yola çıkmalısınız. Bugün, evliliğiniz ve duygusal konularınızla ilgili, motivasyon olayları söz konusu. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bugünde, yakınlarınızla bazı olumlu iletişimler içinde olacaksınız. Bugün fazla mesai yapmak için isteklisiniz. Bununla birlikte, bu durum bir sosyal etkinliğe katılmanızı engelleyebilir. 
OĞLAK BURCU : Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gelişen duygusal motivasyonu olumlu bir şekilde ortaya çıkarıyorsunuz. Öncülük yaptığınız konularda farklı değişimler içindesiniz. Alışkanlıklarınızı gözden geçirecek ve bazı eski olayları kafanızda bitirme kararları alacaksınız. Sağlığınızla ilgili hassas bir gün. Uykunuza özen göstermelisiniz. Gelecek birkaç ayın kariyeriniz için harika bir zaman olacak. Ancak bugün kendinizi biraz umutsuz hissedebilirsiniz. Sıradan, rutin, bitmeyen sorumluluklar çok fazla zamanınızı alıyor. Yine de, hayal kırıklığının geleceğe bakış açınızı etkilemesine izin vermeyin. Bir şekilde ilerlemenin yollarını arayın.


KOVA BURCU : Aşk konusunda duygusal değişimler içindesiniz. Bugün, gireceğiniz ortamlarda dikkat çekici davranışlar gösterebilirsiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili hareketlenme, fiziksel anlamda sizi yorabilir. Birçok zincirleme konuları kendinize hedef olarak seçiyor ve idealleriniz doğrultusunda isteklerinize yaklaşıyorsunuz. Vitamine ihtiyacınız olabilir. 

BALIK BURCU : Bugün, evinizle ilgili birçok aktiviteye ihtiyaç duyuyor ve sevdiklerinizle ortak bir performans sergilemek istiyorsunuz. Alış-veriş duygularınızın atağa kalkmasıyla, ilginç eşyalar satın alabilirsiniz. Yaşamınızı renklendirmek istiyorsanız, bu konuda gerekli alt yapı çalışmalarına bir an önce başlamalısınız. Sizin için anlamlı bir gün. Bir seçim yapmaktan mutlu olmayabilirsiniz. Dengelemenin zor olduğu görevler karşınızda. En doğru karar varmak için iyi düşünün. Yarına kadar işler normale dönmeli.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.