19 - 25 MART 2018 (ÖZEL) HAFTALIK BURÇ YORUMLARI




Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 19 - 25 Mart 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta yeni bir şey üzerinde odaklanmak için enerjiniz yüksek olacak. Sorun şu ki, Merkür Perşembe günü başlayıp gerilemesi Nisan ayı ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu genelde yeni bir şey başlatmak için iyi zaman değildir. Yeni bir şeylere başlamak yerine mevcut işlerle uğraşmak daha iyidir. Bunun yerine, bazı şeylere ikinci bir şans verin ve istediğiniz bir şeye odaklanmaya çalışın. Daha önce denediğiniz bir şeyde tekrar şansınızı deneyebilirsiniz. Mesela başarısız olduğunuz bir sınava tekrar girmeyi düşünebilirsiniz. Bu hafta ekstra duygusal enerjiye hazır olun. Güneş Salı günü burcunuza girecek ve Mars, Cumartesi günü sert bir şekilde Güneş’e vuruyor. Duygularınızı kontrol etmek zor olabilir, özellikle öfke kontrolü önemlidir. Enerjinizi olumlu bir şekilde odaklamaya çalışın. Haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatında daha duygusal olabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan beklentileriniz artabilir ve aranızda sorunlar çıkabilir. Hafta ortası, rahatlamak için biraz zaman ayırın ve kısa vadeli planlar üzerinde çalışın. Hafta sonu boyunca, sevdiklerinizden rahatlık ve destek isteyebilirsiniz. Onların size destek vermesi gereken bir konuda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Bunun için de hafta sonunu aile ve sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü Salı olacak. Bu hafta kişisel olarak tanımadığınız kişiler aracılığıyla ilginç veya yararlı bilgiler alabilirsiniz. Şimdi, çeşitli dedikodular ve yorumlar yoluyla bile, sizin için önemli olan şeyleri öğrenebileceksiniz. Bir arkadaşlık davetiniz olacak ya da birileri sizinle ilgilenecek, bu da garip görünecek. Belki sizden hoşlanan biri ilgi gösterebilir ve teklifte bulunabilir.

Bu hafta, yapacağınız toplantıların çoğu önemli insanlarla olacak. Sizden bazı faydalar elde edecek bireylerle iletişim kuracaksınız ya da sizin yararınıza olacak şekilde sizi yönlendireceklerdir. Görüşmeler olumlu bir şekilde sonuçlanabilir.





BOĞA BURCU : Bu hafta kendinize biraz zaman ayırmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu enerji, Perşembe günü Koç burcunda başlayıp Nisan ortasına kadar sürecek olan gerilemede Merkür retrosu ile haftaya başlayacaksınız. Bu nedenle yeni bir şeylere başlamak iyi olmayabilir. Yalnız kalmak, ekstra yorgun hissetmek ve diğer insanlar tarafından kolayca gerilmek söz konusu olabilir. Ayrıca enerjiniz düşük hissedebilirsiniz ve bir süre kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Sorumluluklarınızı erteleyerek, dinlenmeye çok fazla zaman isteyebilirsiniz. Yalnız zaman geçirirken, iç sesinizi dinleyebilir ve sezgilerinizi güçlendirmeyi düşünebilirsiniz. Güneş ayrıca Salı günü Koç burcuna giriyor. Bu sebeple duygusal olabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde arkadaş davetlerini geri çevirebilir ve yalnız kalmak, kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Venüs, Cuma günü Pluto’ya sertçe vuruyor, bu yüzden çok daha duygusal ve yoğun olabilirsiniz, bu sebeple sağlıklı bir çıkışa sahip olmalısınız. Tartışma ve stresten, öfkeden uzak durmalısınız. Öfkelenmek ya da tartışmaktan kaçınmaya çalışın. Hafta ortasından sonra biraz daha enerji dolu hissedebilir ve son dakika işlerini halledebilirsiniz. Hafta sonu boyunca fikirleri sıralamak ve planlar üzerine çalışmak isteyebilirsiniz. Gelecek hafta için enerjinizi toparlamaya çalışacak, bu hafta ertelediğiniz işleri bir an önce tamamlamak isteyeceksiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta akrabalarınız veya aile üyeleriniz ile ilgili meseleler zamanınızı alabilir. Artık zor duygusal olayları deneyim edebilirsiniz. Bazı aile fertleri ile uzlaşamadığınız konularda ısrarcı olmanız da olasıdır.

Genel olarak, bu hafta geçmişinizle yaşayacaksınız, bazı hatalardan dolayı kendinizi kötü hissedebilir ya da dersler çıkarabilirsiniz. Ancak pişmanlıklar da olabilir. İş hayatında başlamış olan şeylerle meşgul olacaksınız ve hiçbir beklentiniz olmayan yeni bir şey olmayacak. Artık kayıplarınızı, hasarlı eşyalarınızı ve ekipmanlarınızı kurtarmanın bir yolunu bulmak mümkün. Evde tadilat işleriyle de uğraşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU : Bu hafta hayatınızdaki yenilikler ve değişimlere odaklanmaya başlayabilirsiniz. Bir süredir devam eden planlar olumlu sonuçlar vermeye başlayabilir. Çünkü Merkür Perşembe günü (22 Mart 2018)koç burcunda başlayıp Nisan ortasına kadar gerilemesini sürdürecek. Merkür retrosu ile birlikte kendinizi hazır hissetmediğiniz ya da kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi düşündüğünüz bazı şeyler oluyor gibi hissedebilirsiniz. Ya da kendinizi şu anda mümkün olmayan değişiklikler yapmak için huzursuz ve isyankar hissedebilirsiniz. Değişimler ile orta bir yer bulmaya çalışın. Bazı değişimlere alışmak zor olabilir. Bir şeyleri kabullenmek de bu hafta sizi zorlayabilir. Güneş Salı günü (20 Mart 2018) Koç burcuna girerek enerjinize katılıyor. Merkür sizin burcunuzda olduğu için, bir sonraki ay boyunca bunu hissedebilirsiniz. Ağır sorumluluklar ve yeni başlangıçlardan bu sürede kaçının ve başkalarına karşı daha sabırlı olun. Çünkü gergin hissedebilirsiniz. Hafta ortası ekstra dinlenmek isteyebilirsiniz ve ayın sonunda Ay ile birlikte daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Hafta sonu boyunca rahatlamak için zaman ayırın. Konfor bölgenizin dışına çıkmak istemeyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü Cuma olacak. Bu hafta büyük değişiklikler ve beklenmedik kararların bir haftası olsa da buna ayak uydurmak zor olabilir. Bir noktada kendi hayatınızın kontrolünü kaybediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hatta bir anda beklenmeyen şans ya da haberler sizi şaşırtabilir. Aşk hayatında da sürprizler olabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Bu hafta stres ve gerilim artık çok daha büyük olacaktır. Çünkü hiçbir şeyde veya hiç kimsede bir kesinlik yoktur. Belirsizlikler sizi strese sokabilir. Hayatınızda denge kurmakta güçlük çekerek, panik yapabilirsiniz.






YENGEÇ BURCU : Bu hafta hedefleriniz ve emellerinize bir an önce başlamak için birçok düşünceye sahip olacaksınız. Gelecek istekleri ve hedefleri odak noktanız olabilir. Merkür’ün kariyer ve yaşam yolu alanındaki gerilemesi Perşembe günü (22 Mart 2018)başlayarak Nisan ortasına kadar devam edecek. Merkür retrosu ile birlikte bu hafta üzerinizde daha fazla baskı hissedebilir ve stresli olabilirsiniz. Hayatınızdaki belirsizlikler yüzünden hafta başında öfke ve gerginlik söz konusu olabilir. Güneş kariyer alanına Salı günü (20 Mart 2018) de giriyor. Bu yüzden çok fazla enerji ile hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Enerjiniz yükselmeye başlayacak, başka bir şans vermek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Belki olmasını istediğiniz eski hedeflere odaklanmak için bu enerjiyi kullanmak isteyebilirsiniz. Zorlama veya gecikme yaşarsanız, bunalmış olmamaya veya hayal kırıklıklarına maruz kalmamaya çalışın. Hafta ortası, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsin. İhmal ettiğiniz insanlara da zaman ayıracaksınız. Özellikle aşk hayatında biri duygularınızı karıştırabilir. Belki yeni bir aşkın temelleri atılabilir. Ay, hafta sonu burcunuzda ve kendinize, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı hissettikleriniz konusunda daha açık olabilirsiniz. Düşüncelerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Hafta sonu iletişiminiz güçlü olacak.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta büyük olasılıkla akrabalarınızdan biriyle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Size darılabilirler veya aileden bir kadınla aranızda tartışma geçebilir. Aile içi meseleler canınızı sıkabilir.

Bu hafta, rahatlamak ve stres atmak için iyi bir zamanınız olacak. Bir süredir ihtiyacınız olan tatili yapabilirsiniz. Ya da biraz kafa dinlemek için vaktiniz olabilir. Özellikle evinizdeki veya akrabalarınızdaki olaylar sizi strese sokabilir. Çözünmeyen gibi görünen bir sorunun çözümü konusunda kolları sıvayabilirsiniz.





ASLAN BURCU : Bu hafta yarım kalan işlerinize ve isteklerinize odaklanmaya başlayabilirsiniz. Ama büyük resmi görmeli ve detaylara dikkat etmelisiniz. Perşembe (22 Mart 2018) günü koç burcunda başlayıp Nisan ortasına kadar sürecek Merkür gerilemesi ile birlikte bir şeyleri kavramak zor olabilir. Merkür retrosu enerjinizi düşürebilir ve daha az anlayışlı, hatta isyankar olabilirsiniz. Eski bir büyük fikre ya da genişleme için eski bir plana odaklanmak isteyebilirsiniz. Yarım kalan plan ve projeler yeniden gündeme gelebilir. Ancak yeni bir şeylere başlamak için pek de doğru bir zaman olmayacak. Zorluklar karşısında bile iyimser olmaya çalışabilirsiniz. Sadece inançlarınızla aşırı savunma yapmadığınızdan emin olun. Güneş, Salı günü (20 Mart 2018)koç burcuna giriyor ve bu da buna daha fazla enerji getiriyor. Güneş sert bir şekilde Cumartesi günü Mars’a çarpıyor. Çok fazla enerjiniz olabilir ya da saldırgan biriyle uğraşabilir ve daha fazla sabra ihtiyacınız olabilir. Hafta ortası, uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir ve geleceğiniz hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Hafta sonu boyunca hayal gücünüz aktif olabilir ve hayaller dünyasında kaybolabilirsiniz. Bu hafta gelecek planlarınız aklınızı sürekli kurcalıyor olacak.

Sizin için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta bir yolculuk sırasında sorunlar olabilir veya başka bir şehirde yaşayan insanlarla bir bağlantınız olabilir. Belki uzakta yaşayan birinden bir davet alınabilir. Ya da kısa süreliğine yolculuk yapmanızı gerektiren sorunlar çıkabilir, haberler alınabilir.

Hafta boyunca başka bir şehirden veya ülkeden gelen kişilerle, hayatınıza yeni giren kişilere karşı dikkat edin. Çünkü size karşı menfaatleri olabilir. Belki sizi zor durumda bırakabilirler. Bu hafta aşk hayatında sorunları büyütmemelisiniz. Bekarsanız sizinle tanışmak isteyen biri olabilir ve davet alınabilir.



BAŞAK BURCU : Bu hafta ciddi konularla uğraşmak için enerjiniz yüksek olacak. Ciddi meseleler üzerine uğraşabilirsiniz ve mevcut sorunları çözmek ana odak noktanız olabilir. Ancak Perşembe günü (22 Mart 2018) koç burcunda başlayan ve Nisan ortasına kadar sürecek olan Merkür gerilemesi ile birlikte enerjiniz düşebilir ya da stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Merkür retrosu ile birlikte yeni bir şeylere başlamak yerine yarım kalan işlerinizi tamamlamak önceliğiniz olabilir. Belki geçmişte deneyip başarısız olduğunuz bir şeyi yeniden deneyebilirsiniz. Ancak yeni başlangıçlara hazır hissetmeyeceksiniz. Güneş ayrıca Salı günü (20 Mart 2018) koç burcuna giriyor. Dikkatinizi gerektiren bir şeye dört kolla sarılabilir ve duygularınız çok daha güçlü ve daha yoğun olabilir. Duygusal enerjiniz için sağlıklı bir çıkışa ihtiyacınız olabilir. Merkür sizin burcunuzda olduğundan, önümüzdeki günlerde de kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Bu yüzden kendinize zaman ayırın ve mümkün olduğunda sorumlulukları kolaylaştırın. Hafta ortası, düşüncelerinizde daha açık ve olumlu olabilirsiniz. Fikirlerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Sonraki hafta daha fazla disipline sahip olabilirsiniz, bu sebeple bu hafta kendinize zaman ayırmanız iyi olacaktır. Hafta sonu boyunca arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz ya da gelecek planlarınız üzerine odaklanabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta akrabalarınızdan bir erkek ile aranızda sorun olabilir. Bu kişi yüzünden bir takım zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Belki size verdiği sözleri tutmayabilir. Ya da maddi yönden sizi zor durumda bırakabilir.

Bu hafta, herhangi bir arzu ya da yükümlülük olmaksızın, hoş olmayan bir vesileyle ya da yapacaklarınızla ilgili toplantılar ya da ziyaretler yapacaksınız. Alacağınız davetlere katılmakta isteksiz olabilirsiniz. Özellikle bazı insanları görmek istemeyeceksiniz. Bazılarınız, ebeveynlerin veya ölen akrabaların mülkiyetiyle ilgili belgeleri veya diğer formaliteleri ele alabilir.





TERAZİ BURCU : Bu hafta hayatınızdaki ve ilişkilerinizdeki insanlar aranızdaki ilişkilere odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunlar hafta başından itibaren ortadan kalkabilir. Özellikle ikili ilişkilerde sorunları bir an önce çözmek için çaba harcayabilirsiniz. Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayacak olan Merkür’ün gerilemesi Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu yüzünden geçmişte yarım kalan işler yeniden gündeme gelebilir ve yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak yeni başlangıçlara hazır olmayacaksınız. Güneş ayrıca Salı günü (20 Mart 2018) ilişki alanına giriyor. Bu yüzden ilişkilerin önümüzdeki günlerde odak noktan olacak. Sevdiklerine çok fazla ilgi göstermen gerekebilir. Hayatınızdaki insanlara daha fazla odaklanabilir, onlara daha fazla ilgi gösterebilir ve ele alınması gereken sorunlar ve hayal kırıklıkları olabilir. Venüs’ün Cuma günü (23 Mart 2018) Pluto’ya sert bir şekilde vurmasıyla bazı şeyler daha bariz görünebilir ve büyük resme bakabilirsiniz. Güç mücadeleleri ve kontrol sorunları ortaya çıkabilir. Hafta ortası, bir şeyin özüne gidebilir ve sorunları çözmek için tüm detayları irdelemeniz gerekebilir. Hafta sonu boyunca, daha sorumlu olabilir ve gelecek planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü Perşembe olacak. Bu hafta sizin için oldukça ilginç olacak ve birkaç çözüm ya da birkaç seçenek arasında seçim yapmayı denemek isteyeceksiniz. İyi hazırlanmış projelerin ve planların uygulanmasında başarıya ulaşabileceksiniz. Sözlerinizi kolaylıkla yerine getireceksiniz.

Evli olanlar için geçen hafta meydana gelmiş olabilecek bazı gerginlikler devam edebilir. Özellikle çocuklarınız ile ilgili sorunlar sürebilir. Eğer çocuğunuz varsa, onun bir takım sorunları ile uğraşmanız gerekecek.



AKREP BURCU : Bu hafta mevcut işlerini halletmek için ekstra çaba sarf edebilirsin. Yapmak istediğiniz tüm işler için önümüzdeki günlerde gereken güce sahip olacaksınız. Perşembe gününden (22 Mart 2018) itibaren Merkür gerilemesi başlıyor ve bu da Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu ile birlikte iş ve kariyer alanını etkiliyor olacak. Bu sebeple önceliğiniz elinizdeki işler ve sorumluluklarınız olacak. Salı günü (20 Mart 2018), Güneş iş alanınıza giriyor. Bu yüzden önümüzdeki günlerde iş ve eğitim hayatına daha çok odaklanıyor olacaksınız. Yapmanız gereken çok şey olabilir, üstesinden gelinmesi gereken çok fazla proje var. Mevcut bir projeyi bitirmek veya düzenlenmek ya da gözden geçirilmesi gereken projeler üzerinde çalışmak için iyi bir hafta olabilir. Ayrıca, daha önce yapmayı düşündüğünüz ya da daha önce yapmak için gerek zaman bulamadığınız işleri de yapabilirsiniz. Pluto, Cuma günü (23 Mart 2018) Venüs’e sert bir şekilde vuruyor ve bir şekilde tembel ya da sıkışmış hissedebilirsiniz. Bir anda tüm işleri tamamlamaya çalışmak sizi tüketebilir. Bir süre dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Hafta ortası, konfor ve güven isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik planları araştırıyor olabilirsin. Hafta sonu boyunca, başarı ve ilerleme için büyük fikirler üzerinde çalışabilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta mal mülk işlerinizin ve taahhütlerinin beklenmedik biçimde olumlu geliştiği bir hafta olacak. Bir hediye ya da satın alma olabilir, sizin için önemli bir ürünü satın alabilirsiniz. Hatta bir ev sahibi ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Bu hafta boşa gitmemesi gereken bir hafta olacak. Çünkü sizin için önemli olan birçok şeyi başarmak için yeterli enerjiye ve fırsata sahip olacaksınız. Artık planlarınızı önümüzdeki haftalar için hazırlamaya başlayabilirsiniz.




YAY BURCU : Bu hafta yaratıcı enerjiye sahip olacaksınız. Haftaya güçlü ve kendinden emin bir şekilde başlıyor olacaksınız. Merkür’ün aşk alanınızda Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayan gerilemesi sizin için gerekli bir çıkış olabilir ve bu gerileme Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu ile birlikte iş hayatı ile aile hayatını dengelemeniz gerekebilir. Özellikle sevdiğiniz insandan daha fazla sevgi beklentiniz olabilir ve duygularınız artabilir. Duygusal günler geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde, genel olarak sevgiyle, sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bekar olanlar da karşı cins tarafından ilgi bekleyebilirler veya biri ile flört etmeye açık olabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde aşk olacak. Yaratıcı projeler ve girişimler, ortaya çıkan sorunların üstesinden gelmeniz için iyi bir çıkış noktası olabilir. Bu yüzden bunları iyi kullanın. Güneş, Salı günü (20 Mart 2018) aşk alanına giriyor. Bu sebeple hayatınızdaki aşka fazladan odaklanmayı ve yaratıcı enerjiyi arttırır. Hafta ortası, daha detaylı ve iş odaklı olabilir ve daha sonra haftada sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, görünümünüz ciddi olabilir ve aşk hayatında daha tutkulu hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla romantik bir hafta sonu da geçirmek isteyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta zorlu bir denemeden önce, farklı denemeler yaparak riskleri ölçebilirsiniz. Daha garantici olacaksınız. Bazı insanlar ile ortaya çıkacak sorunlar şimdi bu yedi gün içinde çözülemeyecek. Bir uzlaşmaya varmaya çalışın, durumu hafifletin ve daha bilgelikle bu durumdan bir çıkış yolu bulun. Sevdiklerinizin kalbini kırdıysanız beklemeden gönüllerini almanız faydalı olabilir.

Bu hafta para, ödemeler, borçlar, krediler ve daha fazlası hakkında endişeler olacak. Borçlarınızı zamanında ödemek zor olabilir ya da beklenen para zamanında elinize geçmeyebilir. Kendi veya yakın bir kişinin sağlığıyla ilgili masraflar da mümkündür.




OĞLAK BURCU : Bu hafta evde veya aile ile ilgili konularla uğraşmanız gerekebilir. Hafta başında aile içi bir sorun canınızı sıkabilir ve aile fertleri ile uzlaşmanız zorlaşabilir. Aile içi meseleler odak noktanız olabilir. Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayacak olan Merkür gerilemesi Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu aile alanını etkiliyor olacak. Bu sebeple ailenizle bir takım görüşmeler yapabilirsiniz. Ciddi meseleleri ele alabilirsiniz. Güneş ayrıca Perşembe günü aile alanına giriyor. Aile içi sorunlara odaklanmayı da ekliyor ve evde, aile ile ilgili konularda daha fazla duygusal ve daha fazla konfor ve destek gerektiriyor olabilir. Belki isteklerinizi kabul etmeyebilirler. Bu sebeple de anlaşmazlıklar işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bir sonraki ay boyunca yeni ya da farklı bir şeyle başa çıkamayacağınız için en iyi bildiğiniz şeylere bağlı kalmak isteyebilirsiniz. Bu hafta yeni başlangıçlar için hazır olmayacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde kafa dinlemek ve sorunları akışına bırakmak isteyebilirsiniz. Hafta ortası, eğlenmek ve kafa dağıtmak için zaman ayırabilir ve daha sonraki hafta bitirilmesi gereken şeyleri üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayatınızdaki insanları öncelikli hale getirebilir ve onlara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizle ortak etkinlik planları yapabilir ya da sosyal çevreden alacağınız davetlere de katılabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri;  Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta ailenizle ilgili kararları almanız veya eviniz için önemli olan görevlerde bulunmanız gerekebilir. Hafta boyunca eski düşmanlarınızla yeniden karşılaşabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz birini tekrar görmek canınızı sıkabilir. Sevdiklerinizin hayatında yaşanan bir takım olaylar da canınızı sıkabilir. Evlenmek isteyen oğlaklar ailelerine bunu kabul ettirmekte zorlanabilirler. Ailenizin bu fikre alışması zaman alabilir. Bu sebeple de bir süre aile fertleri ile aranız gergin olabilir.

Bu hafta mal mülk ile ilgili endişeleriniz veya farklı zorluklarınız olabilir. Belki bir satış gerçekleşmeyebilir. Ya da bir satın alma işleminde bir takım aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.




KOVA BURCU : Bu hafta zihniniz çok aktif olabilir ve bir sürü fikir edinebilir, yeni hedefler koyabilirsiniz. Hafta başından itibaren yaratıcı yönünüz ağır basacak. Merkür gerilemesi Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayarak Nisan ortasına kadar sürecek. Bu merkür retrosu ile birlikte geçmişte yarım kalan plan ve projeleri yeniden gündeme getirebilirsiniz. Yarım kalan bir projeyi tamamlayabilir ve eski hedefleriniz, istekleriniz üzerine çalışabilirsiniz. Ancak yeni bir şeye bu hafta başlamak için uygun olmayabilir. Güneş Salı günü (20 Mart 2018) koç burcuna girerek zihinsel enerjinizi artırıyor olacak. Yapacak çok şeyle meşgul olacaksınız. Bir sürü sorumluluk ile aynı anda ilgilenmek isteyebilir, bazı görevleri ve işleri bir an önce bitirmek isteyebilirsiniz. Bu sayede gelecek haftalar da yeni plan ve projeler üzerine odaklanmaya fırsat bulmak arzunuz olabilir. Ancak bu telaş sizin zaman zaman dağılmanıza ve tükenmenize neden olabilir. Arada mola verip kafanızı dinlemeniz önemli olacak. Öte yandan, eğer yeterince iş yapmazsanız, zihinsel enerjiniz sizi endişeli ve huzursuz hissetmenize neden olabilir. Bu yüzden aklınıza odaklanın ve sağlıklı çıkışlar yapın. Haftanın ilerleyen günlerinde sizi güvende hissettiren kişiler ile görüşebilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Hafta ortası, içsel olarak kendini güçlendirmek için çalışabilirsin. Size huzursuzluk veren şeylerden bir an önce kurtulmak isteyeceksiniz. Hafta sonu daha eğlenceli olabilir ve dünyanıza biraz neşe katmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu, hafta boyunca çalışamayacağınız bazı projelerin üstesinden de gelebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta özellikle sahip olduğunuz bağlantılar ilgili olarak zor bir hafta olabilir. Aracı olduğunu konularda sıkıntılar çıkabilir ya da verilen sözleri tutmayan kişiler yüzünden mağdur duruma düşebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkinizde taviz vermemelisiniz, çünkü ardı ardına hoş gelmeyecek olaylar olabilir veya sizin yararınıza gelişmeyecek olaylar olabilir.

Çalıştığınız bir kişi ile önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Bir meslektaş, yönetici, müşteri, ortak gibi kişilerle görüşürken gergin olmanız olasıdır. Fikirlerinizi kabul etmeleri ya da uzlaşmanız bu hafta zor olabilir.






BALIK BURCU : Bu hafta istikrar ve güvenlik önemli olacak. Hafta başından itibaren hayatınızı bir an önce düzene sokmak ve güvende hissetmek isteyeceksiniz. Güven sorunları dikkatinizi çekebilir. Perşembe günü (22 Mart 2018) koç burcunda başlayan ve Nisan ortasına kadar sürecek merkür gerilemesi ile birlikte öfke ve gerginlik artabilir. Mekrür retrosu ile birlikte aklınız çok karışabilir ve bir an önce her şeyi düzene sokmak, belirsizliklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Bu da sizi strese sokabilir. Güneş Salı günü (20 Mart 2018) koç burcuna giriyor ve hayatınızda kaotik olayların son bulması önceliğiniz olacak. Her türlü karmaşadan uzak durmak ve iç dünyanızda da huzur bulmayı arzu edeceksiniz. Yaşamınızda istikrarı ve güvenliği sağlamak için çaba göstermeye ve sorunların özüne inmeye odaklanabilirsiniz. Engelleri bir an önce aşmak istemeniz sizi strese sokabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ortaya çıkabilecek finansal sorunları ele alabilirsiniz. Ekstra masraflar söz konusu olabilir. Bazı borçlar yüzünden kendinizi kapana sıkışmış hissedebilirsiniz ve daha sabırlı olmanız ve zorlamanız gerekebilir. Hafta ortası, planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, sevdiğiniz insanlara zaman ayırıp sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yollarla yapabilirsiniz. Hafta sonu önceliğiniz kafa dağıtmak ve sorunlardan uzak durmak olacak.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta çoğunuz bir çocuk veya genç bir kişi hakkında haber bekliyor olacaksınız. Şimdi bir belgeye veya sözleşmeye veya bunlarla ilgili başka bir belgeye dair anlaşmada bulunacaksınız.

Bu hafta çocuklarınız veya aileniz ile ilgili faaliyetlerle ilgili çalışma için iyi bir hafta olacaktır. Bazı olayların, toplantıların ve konuşmaların yapılması için oldukça iyi bir hafta olacak. Gelecekteki annelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili haberler sizleri mutlu edecek.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.