20 Mart 2018 Salı Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 20 Mart 2018 Salı güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz ama yaratıcı enerjiniz yerinde. Derinlerden aniden bir ilham gelebilir. Muhtemelen normalden daha odaklanmış durumdasınız ve bu yüzden bir proje üzerinde uzun süreler sıkılmadan çalışabilirsiniz. Dizginleri fikirlerinize verin ve sizi yönlendirmelerine izin verin. Bu fikirler başta biraz karanlık ve tuhaf görünebilirler fakat önemliler. Kendinizi sınırlama içinde bulabilirsiniz. Yıldızların konumları iyi, koçlar doğası gereği bir çok sıkıntıdan kolaylıkla kurtulabilecek,  20-21 Mart günü koçlar için oldukça pozitif geçecek. Kişisel ilişkiler içinde uyum ve aşk bir arada yaşayacak.
BOĞA BURCU : Bugün ilişkinizin devamlılığı açık ve dürüst bir konuşmaya bağlı olabilir. Fikir ayrılığına düştüğünüz konular hassas ve duyarlı bir şekilde ele alınmalı. Partnerinize ona olan sevginizi ve onunla beraberliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu belli etmelisiniz. Bu konuşma kolay olmayacak fakat günün sonunda bunu yaptığınız için memnun olacaksınız. Bugün programlı olmaya dikkat edin, düzenli hareket ederek, geleceğe dair planlarını da gündeme getirebilirsin. Ve bu yönde adımlar atmaya da oldukça hevesli olacaksın. Zaten sakın vazgeçme.


İKİZLER BURCU : Yerini unuttuğunuz önemli bir mektup veya bir kağıt parçası bugün bulunabilir. Bu önemli çünkü bu finansal durumunuzla veya üzerinde çalıştığınız bir projeyle ilgili olabilir. Kağıttaki yazılı bilgiler sizi hayatınıza devam etmeye ve bu konuyu rafa kaldırmaya motive edecektir. Gününüzün büyük bir kısmında bu işle uğraşabilirsiniz. Gidin ve yapın! Bugün sizin için ikilemde kalma günü olabilir. Kendinizi geri çekerek olan biteni iyice kavradıktan sonra kararınızı vermeniz sizin için daha faydalı olan seçim olacaktır. 

YENGEÇ BURCU : Yakın arkadaşlarınızla tartışmalarınızda yeni proje fikirleri aklınıza gelebilir. Bu projeler yazı, müzik, drama, grafik tasarım veya öğretimle ilgili olsa da bugün yapacağınız beyin fırtınası daha çok iş ve pazarlamayla ilgili olacak. Bu yine de sizi motive edebilir ve heyecanlandırabilir. Fikirlerinizi bir yere yazın. Bugün duyarsız kişilere tahammül göstermeyeceksiniz. Özellikle birilerinin arkasından konuşanları hayatından bir anda çıkarabilirsiniz. 
ASLAN BURCU : Bugün parayla ilgili durumlar dikkatinizi gerektiriyor olabilir. Evinizle alakalı kaygılar aklınızı kurcalıyor. Ev ekonomisi üzerine kafa yormanız gerekebilir. Gerekenden daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Aklınıza hemen en kötüsünü getirmeyin! Temelde her şey yolunda gidecektir sadece hesabınızı iyi yapın ve işinize devam edin. Yapmanız gereken başka işler de var! Gücünüz ve yeteneğiniz ile her işi yine yoluna koyacaksınız. En büyük özelliğiniz de aslında bu. Her durumda pratik bir çözüm, kalıcı bir iyileşme zaten gerçekleştiriyorsunuz. Bu işlerde de böyle olacak. Kendinizi hiç sıkmayın, sorunları önemseyin ama kendinize asla dert etmeyin.

BAŞAK BURCU : Bugün aklınızı kurcalayan derin düşünceler yakın bir arkadaşla veya partnerinizle çok güzel bir sohbete yol açabilir. Bu konuşmada bir sürü fikir ve yararlı bilgi alışverişi yapabilirsiniz ve bu sizi yeni projelere yöneltebilir. Büyük planlar yapmadan önce bütün ihtimalleri göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz, kolları sıvayıp araştırmaya başlayın. Önemli bir fırsatı kaçırmak istemezsiniz. Duygularınızla ilgili tereddütler yaşayabilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizle ilgili konuları düşünür bir halde olacaksınız. İş hayatınızda ise bu size bir engel teşkil etmeyecek.
TERAZİ BURCU : Bugün hayal gücünüz oldukça yüksek, unuttuğunuz anılar birden bire canlanabilir. Bunun ne anlama geldiğini anlamakta sıkıntı çekebilirsiniz. Konuyu bilen bir arkadaşla konuşmak aydınlatıcı olabilir. Fikirlerinizi yazı ve önünüzdeki birkaç gün için elinizde olan seçenekler hakkında edinebildiğiniz kadar bilgi edinin. Şaşkınlığa uğrayabilirsiniz. Ama bu şaşkınlık olumlu anlamda olacak. Güzel sürprizler sizi bekliyor. Hazırlıklı olun.AKREP BURCU : Bir arkadaşınız bir iş girişimine sanatı entegre etmekle ilgili bir fikir sunabilir. Bu konuda oldukça fazla tartışabilirsiniz fakat şimdilik bir karara varamayabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde daha iyi fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Yapacağınız araştırmalar projenin potansiyeli hakkında size bilgi verecektir. Bugün hayatınızda avcı olacaksınız. Sizi aldatmaya yönelik sözleri , gerçekçi olmayan ifadeler ağınıza takılacak. Bugün ahlak terazisini tutacağınız bir gün sizi bekliyor.


YAY BURCU : Hayal gücünüz ve görüşleriniz bugün sizi bir projeye yöneltecek. Parayla ilgili tartışmalar sizi ve ortaklarınızı hepinizin yararına olacak yenilikçi projelere teşvik edebilir. İlhamınızın durmasına izin vermeyin. Bırakın fikirleriniz ve görüşleriniz sizi ufuktaki yeni projelere doğru sürüklesin. Bunları olabilecek en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.OĞLAK BURCU : Çok seyahat eden veya uzakta yaşayan arkadaşlarınız size henüz yaşadığınız bölgede duyulmamış ilginç bilgiler getirebilir. Bu sizi bu konu hakkında araştırma yapmaya yöneltebilir. Gerçekleri öğrenene kadar duyduğunuz her şeye şüpheyle yaklaşın. Başkalarından ikinci bir ağızdan duyduğunuz şeyler çarpıtılmış olabilir. Aşk hayatınız ise iş yoğunluğunuzun arasında kaynayacak bir gün sizi bekliyor. İşinize odaklanın. KOVA BURCU : Geçmişinizden bir sayfa bugün önünüze açılabilir. Hiç beklemediğiniz bir sürecin içerisinde kafa karışıklı içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bugün itiraflar duyacağınız bir gün sizi bekliyor.  Bugün kariyerinizle ilgili biraz kafa yorabilirsiniz. Muhtemelen zeki bir şekilde kariyerinizde yükselerek gelirinizi arttırmanın yollarını arıyorsunuz. Karşınıza çeşitli seçenekler çıkabilir, bazıları uygulanabilir fakat bazıları işe yaramaz. Yeni bir şeyler denerken karşınıza her zaman engeller çıkar, sakın vazgeçmeyin.


BALIK BURCU : Bugün partneriniz uzun bir geziden dönebilir ve uzunca konuşabilirsiniz. Arkadaşınız seyahatinden hikayeler anlatabilir ve bu hikayeler ilişkinizin geleceğini konuşmanıza yol açabilir. Bu konuşmanın detaylardan çok genel gidişatla ilgili olması muhtemel. Partnerinizi daha iyi tanıyacaksınız ve ilişkinin gidişatı konusunda fikir sahibi olacaksınız


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.