23 Mart 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 23 Mart 2018 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Ay, kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerlerken, kendinize olan güveniniz artıyor. Enerjinizin yoğunluğu aşk yaşantınızı da olumlu etkileyecek. Bugün, partnerinizle birlikte kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Hoşgörülü ve canlı yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız. Çocuklarla ilgili bazı aktivitelerin gündem kazanması söz konusu... Doğuştan gelen çekiciliğiniz ve iyi davranışlarınız, hem iş arkadaşlarınızı hem de yöneticilerinizi etkiliyor. Bugün bunun size iyi hizmet ettiğini fark edebilirsiniz. Zorlu çalışma koşulları ve ilişkiler karşısında özgüveninize sahip çıkın. Önünüzde büyük bir kariyer gelişimi var. İlerlemeniz hızlanacak.

BOĞA BURCU : Ailevi konulara sabitlik getirmeniz söz konusu olacak. Sizin yapıcı davranışlarla göz doldurmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Bugün, isteklerinizin sınırını yüksek tutmak istiyorsunuz. Tecrübelerinizin her konuda size klavuzluk ettiğini görmek rahatlamanıza neden olacaktır. Bugün kendi projeleriniz üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Bu projeler, sanat çalışmaları içerebilir. Ekstra para kazanmanın yenilikçi yollarını düşünüyorsunuz. Tüm işaretler, bugün başlanan veya devam eden herhangi bir işin başarılı olacağını söylüyor. Fikirlerinizi başkalarına sunmadan önce bilgi eksikliklerini tamamlayın.
İKİZLER BURCU : Bugün bilgilerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Çevrenizde birçok organizasyon işlerine öncülük yapacaksınız. Sizden yardım bekleyen arkadaşlarınızın sorunları ve komşularınızın problemleri ile ilgilenebilirisiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermek istemeyişiniz yüzünden, inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Uzun vadeli yatırımlar, özellikle gayrimenkul içeren yatırımlar bugün gündeme gelebilir. Bir ev almayı veya satmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın zamanı geldi. Tüm işaretler sabrınızın meyvesini alacağınızı söylüyor. Uzun zamandır ulaşmaya çalıştığınız hedeflerinizden en az biri gerçekleşmek üzere. Ayrıca, evinize bir miktar para yatırmayı düşünüyorsanız, bugün planlamaya başlayın.


YENGEÇ BURCU : Bugün finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddesel konulara yöneltecek kişilere zaman ayıracaksınız. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız kişileri olumlu bir şekilde etkilemeniz mümkün. Yaşamı çok güzel sorguluyorsunuz. Bugün meslektaşlarınız ile fikir alışverişinde bulunabilir, hırslı projeler üzerinde işbirliğini sağlayabilirsiniz. Bu durum, sosyal etkinliklerde, önemli kişileri bir araya getirebilir. Kendinizi bir dizi toplantıda ya da telefonda ciddi zaman harcarken bulabilirsiniz. Zihniniz özellikle iş odaklı, bu yüzden çok verimli çalışacaksınız. ASLAN BURCU : Ay, burcunuzda ilerliyor ve kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi çok kolay etkiliyor ve olayları kısa sürede kendi safhınıza çekiyorsunuz. Bugün duygularınızı özel bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle süren çekişmelere artık bir son vermelisiniz. Olaylara hakim olmayı bırakın. Bugün muhtemelen sözleşmeler içeren birçok evrak işi size maddi kazanç sağlayacak. İşvereniniz için para kazanabilir veya tasarruf edebilirsiniz. Çabalarınız ve adımlarınız için üstlerinizden onay bekliyorsunuz. Bu da ilerlemenizi biraz geciktiriyor. Sabırlı olun, kariyer konusunda geleceğiniz parlak.


BAŞAK BURCU : Düşüncelerinizi gizlemeyi çok seviyorsunuz. Bugün, saklı alanlarda ve geri planlarda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşk ve maddi konularda sizi sıkan konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor. Yapmanız gereken işleri ertelememeli ve duygularınızın daha belirgin olmasını sağlamalısınız. Dolaşım sisteminizi rahatlatacak giysileri tercih etmelisiniz. Bugün evcil hayvanlarla ilgili projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Bu iyi bir fikir. Buradaki başarınız, diğer alanlarda ilerlemenize yardımcı olacak. Ancak, umduğunuzdan biraz daha fazla para harcayabilirsiniz. Dikkatli olun, maddi sıkıntılara yol açmayın!
TERAZİ BURCU : Arkadaşlarınızla birlikte çalışmaktan hoşlanıyor ve bugün, aktivitelerinizin yoğun olmasından yanasınız. Fakat güçlü egolarınız yüzünden çevrenizle problemler yaşayabilirsiniz. Entelektüel çalışmalardan hoşlandığınız için, kendi tarzınıza uygun kişileri tercih etmenize rağmen, huzursuz yapınızı önleyemiyorsunuz. Bugün hayal gücünüzü yakalayan yeni keşifler gündeme gelebilir. Gününüzün çoğunu evinizde geçirebilirsiniz. Mümkün olduğunca çok şey öğreneceksiniz. Tüm gün hareketsiz kalmak yerine, biraz egzersiz yapmayı unutmayın. Vücudu hareket ettirmek ve kaslarınızı rahatlatmak, zihninizi de iyileştirebilir.
AKREP BURCU : Dirençli yapınızı daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bugün görüştüğünüz kişilerin davranış biçimlerini beğenmeyebilirsiniz. Sizin sabit düşünceleriniz, karşınızdaki kişilere ters gelebilir. Alçak gönüllü olmaya özen göstermelisiniz. Hedeflerinizi daha sakin bir şekilde yansıtmayı öğrenmelisiniz. Yaşamı en güzel şekilde yaşamalısınız. Bugün arkadaşlarla bir araya gelme planlarınız olabilir. Ancak bazı gecikmeler size engel olabilir, sizi durdurmalarına izin vermeyeceksiniz. Konsantrasyonunuz ve azminiz her zamankinden daha yüksek. Bugün başladığınız şeylerden vazgeçmeniz mümkün değil. Bu nedenle, sizin için önemli olan projelere başlamak ya da devam etmek için iyi bir gün.
YAY BURCU : Ay, kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerlerken, kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Yollarla ilgili birçok fırsatlar ortaya çıkacaktır. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmekle birçok başarıya daha hızlı yakalayabilirsiniz. Bugün, entelektüel alanlarda çalışmayı yeğleyeceksiniz. Güven duygunuza önem vermelisiniz. İşinizdeki zorlu çalışmanız nihayetinde para olarak geri dönüyor. Bütün işaretler yükselme, terfi veya başka bir ilerlemenin yolunuza çıktığını gösteriyor. Tutku ve konsantrasyonunuz, önemli başarılar elde etmenizi sağlayacak. Başarılarınızdan tatmin olun ve olduğunuz gibi devam edin.

OĞLAK BURCU : Partnerinizin maddesel konularına karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla bazı ortak maddesel işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredecektir. Cömert ve paylaşımcı yapınızı ortaya koyacak ve sizi ön plana çıkaracak işler peşindesiniz. Bugün, güçlü duygular içinde olmanıza rağmen, sezgisel olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bugün yalnız çalışmak isteyebilirsiniz. Yeni bir ilgi, hayal gücünüzü ele geçirecek. Kendinize öğrenmek için zaman ayırmaya karar verebilirsiniz. Konsantrasyonunuz yüksek! Aziminiz sayesinde, bugün başlayacağınız her işte başarılı olabilirsiniz. Baş ağrısı ve göz yorgunluğu dışında olumsuz bir durum yok.

KOVA BURCU : Aşk duygularınızı yoğun bir şekilde hissedecek ve partnerinizin güçlü özelliklerinden etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişiden tam bir bağlılık bekliyor olmanız, onu ve sizi farklı bir sunuma sürükleyebilir. Rol yapmadan onu sınamalı ve düşüncelerinizi aktarırken, sözlerinizi direk bir şekilde kullanmalısınız. Bugün hatıralar gündeme geliyor. Eski dostlarınız ya da uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla bağlantı kurma isteğiniz artabilir. Hatıraların bir kısmı acı bir kısmı tatlı olabilir. Geçmişte yaşanan bir acı tekrar yüzeye çıkıyor. Onları en kısa sürede aklınızdan çıkarın. Derin bir rahatlama yaşayabilirsiniz.


BALIK BURCU : Yönlendirmeye gelemiyor olmanız sizi olumsuz etkileyecektir. Bugün, isteklerinizde ısrarcı davranıyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Olaylardan çok çabuk etkilenmeniz sonucunda, yapmak istediğiniz birçok işi, yarım bırakmanız muhtemel. Çocuklarınızın isteklerinin ön planda olacağı bir gün. Bugün iş odaklı sosyal etkinlikler çok fazla zamanınızı alacak. Onları planlayabilir veya onlara katılabilirsiniz. Gününüzün çoğu  kalabalık etkinliklerde geçecek. Bu yüzden iyi bir izlenim bırakmaya ve birkaç yeni arkadaş edinmeye çalışmalısınız. Ancak, kendinize biraz zaman ayırmayı da unutmayın.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.