24 Mart 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 24 Mart 2018 Cumartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Çalışkan tavırlarınızla çevrenize örnek olabilecek çalışmalar içindesiniz. Disiplin gerektiren işlerde, kendinizi cesurca ortaya koyacak ve gözlemciliğinizi özel bir şekilde aktaracaksınız. Bugün Ay'ın konumu sizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek isteyeceksiniz. Dostluğunuzu karşı tarafa yansıtabileceğiniz bir gün. Bugün okuyacağınız büyüleyici bir makale, kendinize bir hikaye yaratmak için size ilham verebilir. Aklınız ilginç ama karmaşık karakterleri tasarlamak için çok uygun. Hikayeyi çocuklarınıza, yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Onu bir romana dönüştürmeye bile karar verebilirsiniz. Fikirlerinizi not alın ve yarın tekrar gözden geçirin. Devam etmek istiyorsanız, asla pes etmeyin!

BOĞA BURCU : Ay, kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor ve sabit yapınıza biraz daha esneklik kazandırıyor. Bazı olayları araştırırken, detaylar üzerinde yoğunlaşmak yerine pratik düşünmeyi tercih edeceksiniz. Aşk ve sosyal konularda istediğiniz performansı sağlamak istiyorsanız, daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Önemli bir kayıp nesne, belki bir tür kağıt bugün dikkatinizi çekebilir. Bu ilk başta sinir bozucu olacak, çünkü evin içinde bir yerde olması gerektiğini biliyorsunuz. Ancak bir türlü bulamıyorsunuz. Bu nesne, asla hayal edemeyeceğiniz bir yerde yeniden ortaya çıkabilir. Evinizde dağınık olan yerlere bakmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU : Yönetici gezegeniniz Merkür, Koç'ta geri hareketine başlamasıyla iletişim konularıyla ilgili yaşayacağınız problemler canınızı sıkabilir. Düşünmeden konuşmamalı ve verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Egolarınızın güç kazanması sonucunda, kendi fikirlerinize herkesten daha fazla değer verecek ve tartışmaktan korkmayacaksınız.  Maddi açıdan yapmanız gerekenlerden çok size verilen ve sizin üstlendiğiniz ama size ait olmayan işlere odaklanıyor olmanız sizi istediğiniz maddi imkanlara ulaşmanız konusunda geriye itiyor paraya ulaşmanızı geciktiriyor olabilir.YENGEÇ BURCU : Çevrenizin sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün. Kardeşler ve yakın akrabaların sizden destek beklemeleri sonucunda, özel işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Çalışkan ve sorumluluk duygunuzu sonuna kadar yerine getiren bir kişi olarak, bugün örnek teşkil edecek davranışlar sergilemeniz sizi olumlu kılacaktır. Bugün uğraşmanız gereken bazı evraklar olabilir. Bugünkü çalışmanız, finansal geleceğiniz için büyük bir fark yaratacak. Bu bir sözleşme, bir anlaşma veya bir tür anlaşma olabilir. Her neyse, ilerlemeden önce biraz yardım almanız gerekebilir. Anlaşılması zor bir dil mevcut. Bazı maddeler size doğru gelmeyebilir. Kafanızdaki soru işaretlerini bugün çözmeye çalışın.
ASLAN BURCU : Kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerleyen Gezegenler topluluğu, size her türlü desteği verirken, kişisel sorunlarınızı çözmek için, önünüzün açılmasını da sağlıyor. Bugün, amaçlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Duygusal yaşantınızın güven içinde olmasını istiyorsanız, maddesel kazançlarınızı ön planda tutmalısınız. Bugün psikolojinin incelenmesi size çok çekici gelebilir. Bazı yeni keşifler ilginizi çekiyor. Konuyla ilgili kitaplar bulmak için dışarıya çıkabilirsiniz. Bunu takip etmek için iyi bir zaman. Zihniniz bu keşifler için doğru yerde. Çevrenizdekiler de sizi sonuna kadar destekliyor ve size ışık tutuyor.


BAŞAK BURCU : Ay burcunuzda ilerlerken, karşı tarafın isteklerini değerlendirme konusunda acele etmemelisiniz. Önünüze farklı fırsatların çıkması söz konusu. Bugün süregelen ilişkileri olanlar için, sürpriz gelişmeler olabilir. İlişkilerinin başında olanlar için, karşı tarafın ani fikir değişimlerine karşı temkinli ve hazırlıklı olmalıdırlar. Bugün astroloji, simya gibi gizemli ve ilgi çekici konulara yönelebilirsiniz. Gerçekçi düşünmeyi seviyorsunuz, ancak bugün gerçekçi olmayan bilgi alanlarını dayanılmaz buluyorsunuz. Bu konularda özel bir hediye alabilirsiniz. Konu hakkında bilgi edinin ve yeni keşiflere kendinizi açın.
TERAZİ BURCU : Bugün, bulunduğunuz ortamlara güvensizlik duygusu içinde yaklaşabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir. Bilinçaltınızda geçmiş deneyimlerinden kaynaklanan korkular var ve hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Eski duygularınızın sizi esir almasına izin vermemelisiniz. Bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz. Oradaki çözümsüz gizemler tartışmalara yol açabilir. Merak uyandıran konular, herkesin ilgisini çekiyor. Herkesin ortaya koyduğu fikirler hakkında, zihinsel notlar almak isteyebilirsiniz. Olası çözümler öneren kişiler, size haklarında çok şey söyleyebilir!
AKREP BURCU : Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışma ortamı yaratmak isteyeceksiniz. Özellikle karşı cinsle birlikte duygusal bağlarınızını pekiştirecek dostluklara ihtiyaç duyacağınız bir gün. Çevrenizde sizi anlayabilecek kişilerin olması, güven duygunuzun artmasına neden oluyor ve iş potansiyeliniz güçleniyor. İş birliğinin önemli olduğunun farkındasınız. Bugün genç bir meslektaşınız iş yerinizi tuhaf koşullar altında bırakabilir. Bu sizin için bir şok olacak. Bu kişiye son derece düşkünsünüz. Ayrılmanıza neden olacak hakikat ortaya çıkıyor. 

YAY BURCU : Yoğun duygular içinde olsanız bile, pratik yönünüzü ön plana çıkararak, gerçek isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, hırslarınızı kullanmak istemeyecek ve mantıklı davranışlarınızla çevrenize olumlu yaklaşacaksınız. Özellikle yaşamınızı kolaylaştırmanın yollarını araştırıyorsunuz. Bugün spiritüel olaylar, çok güçlü bir şifa deneyimi sağlayabilir. Baskı altında olan geçmiş travmalar yüzeye çıkıyor. Onları serbest bırakmanın tam zamanı! Bu sersemlemiş hissetmenize neden olabilir, çünkü bu arınma ruhunuzda boşluklar açacak. Endişelenmeyin; sonunda boşlukları yeni bilgi ve anlayışlarla dolduracaksınız. Şimdilik yürüyüşe çıkmaya ve kafanızı temizleyecek aktiviteler bulmaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU : İdeallerinizi gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı ön plana çıkarmadan önce, kendinizi yeniden sınamak isteyeceksiniz. Bugün kendinizi dedektif gibi hissedebilirsiniz. Eksik bir nesne, entelektüel bir problem veya bir tür gizem hakkında, gerçeği bulmak için yeterince meraklısınız. Bu, gözlem gücünüzü eğitmenizin iyi bir yolu olacak. Sezgilerinizi de unutmamak gerek! Sezgi de muhtemelen başarınızda güçlü bir rol oynayacak.

KOVA BURCU : İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugün, kendinizi değerlendirmek ve bilgilerinizi arzuladığınız gibi kullanmak için birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Yatırım konusunda beklemelisiniz. Bugün iş arkadaşınız ya da özel hayatınızdaki partneriniz ciddi sorunlarla meşgul olabilir. Bunları sizinle paylaşma olasılığı düşük. Bu konuda konuşmak istemeniz işe yaramayacak. Bu yüzden, sezgilerinize bağlı olarak hareket etmeniz gerekebilir. Sonunda, bu sorunun aile içinde yaşanan bir sağlık problemi olduğunu öğrenebilirsiniz. Kendinizi dışlanmış hissetmeyin. Zamanı geldiğinde en doğru şekilde iletişim kuracaksınız.


BALIK BURCU : Aşk konusunda oldukça çekimser davranmakla, partnerinizin hakkınızda farklı düşünmesine neden olacaksınız. Bugün karşılıklı bir sorgulama söz konusu olabilir. Gizlilik sizi çekici kılabilir fakat, olayların olumsuz bir şekil almasına izin vermemeli ve gerekli müdahaleyi zamanında yapmalısınız. Sorularınızın cevabını alamayabilirsiniz.  Ani iniş çıkışlardan kaçınmalısınız bu dönem sizin finansal anlamda stabil yani durgun geçirmeniz bir dönem.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.