26 Mart - 1 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumları
Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Mart - 1 Nisan 2018 haftasına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bu hafta kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. Hafta başında herhangi bir stres altında hissediyorsanız, bu sizin için yararlı bir çıkış olabilir. Stresiniz yaratıcı yönünüzü tetikleyebilir. Kendinize eğlenmek ve kafa dağıtmak için biraz zaman ayırmanız gerekebilir. Üzerinizdeki baskıdan kurtulmak için de bir çıkış yolu arayabilirsiniz. Belki iş yükünüz size fazla gelebilir. Ya da özel hayatınızdaki sorumluluklardan biraz da olsun kaçmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işlere odaklanabilirsiniz ve özellikle bir süreliğine dikkatinizi çeken veya bitmemiş olan küçük görevler ve işler ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle üretken enerjinizden daha iyi faydalanabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs para alanınıza giriyor ve daha hoşgörülü olabilirsiniz. Cumartesi günü ilişki alanında bir dolunay yaşanıyor ve hayatınızdaki insanlara hafta sonu odaklanabilir, ilişkilerinizi geliştirmek, başkalarıyla bağlantı kurmak için engelleri kaldırmak ve daha pozitif bağlantılar üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta akrabalarınız, arkadaşlarınız veya ortaklarınız gibi farklı kuşaklardan insanlarla toplantılar ve konuşmalar yapacaksınız. Bu etkinliklere katılacak kişilerle konuşmanızı sağlayacak çeşitli etkinliklerin veya toplantıların bir parçası olacaksınız.

Bu hafta, hayatlarının değişim sürecinde olan insanlarla olan ilişkinizde bir çeşit ayrılık ya da durgunluk yaşayacaksınız. Bazı durumlarda, böyle bir ayrılık güçlü çelişkiler, çatışan yaşam hedefleri olabilir. Belki fikirleriniz de uyuşmayabilir.

BOĞA BURCU : Bu hafta duygusal ihtiyaçlarınız artabilir ve duygusal olarak desteğe gerek duyabilirsiniz. Hafta başında daha sakin ve daha duygusal hissediyor olacaksınız. Ayrıca hayatınızda daha fazla konfor ve destek isteyebilirsiniz. Venüs, Uranüs ile Çarşamba günü aynı hizaya geliyor. Bu sebeple de daha bağımsız hissedebilir ve hayallerinize odaklanabilirsiniz. Gelecek hayalleriniz üzerine düşünceleriniz artabilir ve bu da sizi hırslandırabilir. Artık bir şeyleri ertelemek istemiyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde biraz eğlenmeye, stresten ve üzerinizdeki sorumluluklarınızdan uzaklaşmaya, keyifli zaman geçirmeye açık olabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs sizin burcunuza giriyor ve sevdiklerinizin daha fazla ilgisini çekebilirsiniz. Daha çekici ve sevgi dolu hissedebilir ve gelecek haftalarda pozitif şeylere odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü iş alanında dolunay gerçekleşiyor ve hafta sonu bitmesi gereken küçük görevlerin ve projelerin bazılarının üstesinden gelebilir ve kendinizi bunlarla meşgul edebilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta sizin için önemli olaylar yaşayacaksınız. Bazılarınız için, bu olaylar sizin şansınızı açabilir ve kendinizi gerçekten şanslı hissedebilirsiniz. Size sunulan tekliflere hemen güvenmemelisiniz.

Bu hafta bazı duyacağınız dedikodular sizi yanıltabilir. İşin aslını öğrenmeden tepki göstermeyin. Yine gerekli araştırmayı yapmadan da bir işe başlamamaya gayret edin. Muhtemelen yanlış anlaşılmalar yüzünden bir takım aksilikler çıkabilir.

İKİZLER BURCU : Bu hafta bazı fikirlerinizin ve planlarınızı sıralamak isteyebilirsiniz. Hafta başında planlı ve programlı olmaya gayret edeceksiniz. Ancak odak noktanız şu anda çok da iyi olmayabilir, bu yüzden olabildiğince iyi bir şekilde işlerinizi yapmaya çalışın ve bu konuda strese girmekten kaçının. Görev ve sorumluluklar bu hafta sizi yorabilir ve bir an önce bitirip kendinize de zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bitkin ve halsiz olmanız da olasıdır. Bu yüzden de konsantre olmanız zor olabilir. İşlerde bir takım aksilikler yaşanabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde duygusal yönden biraz rahatlayabilir ve en iyi bildiğiniz şeylere bağlı kalmanız gerekebilir. Mevcut düzeni korumanız gerekir. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor ve kendinize zaman ayırmanın ve önümüzdeki haftalarda kapalı kapıların ardında daha fazla sevilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü aşk alanında bir dolunay gerçekleşiyor. Aşk hayatı ve ilişkilerinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğinizle vakit geçirmek iyi gelebilir ve duygusal destek verebilir. Merkür Pazar günü Güneş ile aynı hizaya geliyor. Haftayı kendi ihtiyaçlarınıza odaklanarak ve yaratıcı enerjinizi iyi kullanarak bitirebilirsiniz.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta bir kadın ile parasal konularda görüşebilir ya da maddi destek verebilirsiniz. Muhtemelen aileniz ya da çalışma ortamından bir kadın ile para alış verişiniz olabilir.

Bu hafta satın alma işlemlerine dikkat edin. Çok fazla masraftan kaçının. İndirimler, promosyonlar veya mevsimsel indirimler ile ilgili cazip teklifler yüzünden çok harcama yapabilirsiniz. Bütçenizi kontrol edin.


YENGEÇ BURCU : Bu hafta her şeyi yavaşlatmak isteyebilirsiniz. Belki de son zamanlardaki enerjiniz ile çok fazla işin üstesinden gelmiş olabilirsiniz. Ancak haftanın başından itibaren biraz daha dinlenmeye ve kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir. Çok fazla yorgun düşebilirsiniz. Yeni girişimlerinden de hafta içi emin olabilirsin. Bazı araştırmaların ve hesapların olumlu sonuç olabilir. Maddi yönden de planlarınızda şaşma olmayacak. Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerji hissedebilir ve kendinizi meşgul etmek ve başkalarıyla daha fazla meşgul olmak için kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Bu sebeple arkadaşlarınızla ve akranlarınızla vakit geçirmenin, tutku duyduğunuz şeylere odaklanmanın ve geleceğiniz için hayallerinizi sürdürmenin tadını çıkarabilirsiniz. Evinizde ve ailenizde Cumartesi günü bir dolunay yaşanıyor olacak. Hafta sonu boyunca ev ve aile meseleleri üzerinde çalışabilir, hayatınızın temelini güçlendirebilir ve kendinizi duygusal olarak rahatlatabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü Pazar olacak. Bu hafta akrabanız olan bir kişinin davranışları veya kararlarıyla ilişkili karışıklık yaşayacaksınız. Tepki vermeden önce diğer akrabalarla konuşarak daha fazla bilgi almaya çalışacaksınız. Bu sizin tepkilerinizle acele etmek yerine sizin tarafınızdan daha iyi bir çözüm olacaktır. Bir şeyleri anlamadan yargılamayın.

Bu hafta, planlarınızda bir değişikliğe ihtiyaç duyacak bir durum olacak. Şimdi bir ilişkiyi bitirmeniz, projenizi ya da isteğinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Bu da size ekstra stres yükleyebilir ve moraliniz bozulabilir.

ASLAN BURCU : Bu hafta istediğin ve ihtiyaç duyduğun ve ele almanız gereken her türlü konuya odaklanabiliyorsun. Çünkü Pazartesi gibi ay sizin burcunuzda olacak ve daha konsantre olabilecek, motivasyon gerektiren işlerde başarılı olabileceksiniz. Duygusal olarak daha açık ve anlaşılır olabilir ve başkalarından daha fazla ilgi isteyebilirsiniz. Duygularınızı dile getirmekte de çekinmeyeceksiniz. İkili ilişkilerde fikirlerinizi dile getirmek daha kolay olabilir. Aşk hayatında da benzer durum geçerli olacak. Bir süredir konuşmak istediğiniz ne varsa artık hazır hissedebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızda daha fazla istikrar ve güvenlik sağlamaya çalışabilirsiniz. Güneş, Perşembe günü Satürn’e sert bir şekilde vuruyor. Bu sebeple zor işlerden kaçınmak ve biraz kendinize ve hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs kariyer ve yaşam yolu alanına giriyor ve önümüzdeki günlerde hedeflerinize ve hayallerinize odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu nedenle kendinizi karşı cinse ifade etmeye odaklanabilirsiniz. Güneş Pazar günü Merkür ile aynı hizadadır ve kendinizi farklı şekillerde ifade etmek veya farklı bir bakış açısı kazanmak için çalışabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Pazartesi, Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta boyunca kişisel yaşamınızı belirlemeye çalışan insanlarla ilişkileriniz için çok daha sabırlı olmanız gerekir. Bu ilişkilerin sürdürülüp sürdürülmeyeceği konusunda endişelendirebilir, sizi rahatsız etmemelidir. Kimse böyle “arkadaşlara” ihtiyaç duymaz. Çevrenize karışan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Bu hafta, bir çocukla veya ailenizden veya akrabanızdan bir gençle ilgili görüşmeler olacaktır. Seyahatle ilgili olaylar, farklı yerleşim yerlerinden gelen insanlar, para ya da belgeler beklenebilir. Bu hafta amacına bakılmaksızın bir gezi için iyi bir hafta olacaktır. iş veya eğlence amaçlı bir seyahate çıkmanız olasıdır.BAŞAK BURCU : Bu hafta daha yorgun veya stresli hissedebilirseniz. Hafta başında ekstra dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Biraz dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak, duygusal olarak daha sakin hissetmenize yardımcı olabilir. Geçtiğimiz haftalarda çok çalışmış olabilirsiniz. Bu sebeple hafta başından itibaren konsantre eksikliği çekmeniz de olasıdır. Sevdiklerinize ve sosyal çevrenize zaman ayırarak enerjinizi yükseltebilir ve eğlenebilirsiniz. Sonrasında kaldığınız yerden işlerinizde daha verimli olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, Ay sizin burcunuzda olacak ve kendinize, kendi isteklerine ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Ayrıca uğraştığınız işlerde daha hırslı olabilirsiniz. Daha fazla dikkat çekmek ve ele alınması gereken herhangi bir konuya odaklanmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde sevginizi, hayatınızı keşfetmeyi ve sevgiyle daha maceraperest olmanın tadını çıkarırsınız. Cumartesi günü para alanında bir dolunay meydana geliyor. Bu sebeple mali sorunları ortadan kaldırmaya, hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmeye ve engelleri ortaya kaldırmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca güvenliğiniz için çalışabilirsiniz. Merkür Pazar günü Güneş ile aynı hizadadır ve kendi gereksinimlerinizi haftanın sonuna kadar karşılayabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta daha fazla ev işi, değişiklik veya iyileştirme olacak. Ev içi tadilatlar ile uğraşabilirsiniz. Bu hafta bir mahkeme veya hukuk kurumu ile çalışmak için iyi bir hafta olacaktır.

Bu hafta, yaşadığın ya da birlikte çalıştığın insanların davranışlarına karşı hoşgörüsüzlüğün yüzünden ilişkilerde zorlanacaksın. Anlaşmazlık ve çatışmalar daha sık ortaya çıkar, ancak ilişkinizi bozmaz.

TERAZİ BURCU : Bu hafta arkadaşlarınla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsin. Haftanın ilk günlerinde arkadaşlarınla geçirdiğin zamanın tadını çıkar. Ayrıca geleceğinize ve umduğunuz şeylere daha fazla odaklanabilirsiniz. Venüs, Çarşamba günü Uranüs ile aynı hizadadır ve bu sebeple daha bağımsız hissedebilirsiniz. Üzerinizdeki baskıları ortadan kaldırmak isteyeceksiniz ve özgürlük sizin için ağır basacak. Bu sebeple aşk hayatında da bazı anlaşmazlıklar olabilir. Sevdiğiniz insanın size baskı yapmasına karşın tepkili olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayal gücünüz aktif olabilir ve daha şefkatli ve anlayışlı olabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde daha ciddi meselelere odaklanmanın, araştırma yapmanın ve sevdiklerinizle duygusal olarak daha yakınlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü ise bir dolunay meydana geliyor. Hafta sonu Ay burcunuzda olacak. Böylece olayların ve kararların doruklarını görebiliyor, duygusal olarak daha hassas hissedebiliyor olacaksınız. Duygusal yanınız ağır basabilir.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Çarşamba ve Pazar olacak. Bu hafta sevdiklerinizden beklenmedik haberler, hediyeler alabilirsiniz. Ya da birlikte eğlenmek isteyerek sevdikleriniz ile daha mutlu olma isteğiniz artacaktır. Genel olarak bütçenize bağlı olacak fikirleriniz olacaktır. Sosyal çevrenizle aktivite planlarınız olabilir.

Bu hafta, ekstra para ödemek zorunda kalacaksınız, ancak bu harcamalar sizi daha zorlamayacak. Hafta içi akraba, müşteriler, iş ortakları ve diğerlerinden para alabilirsiniz. Kazancınızda bir miktar artış olabilir.AKREP BURCU : Bu hafta hedefinize ve emellerinize odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde istediğiniz şey için ilerleme kaydetmek amacıyla çok çalışabilirsiniz. Daha disiplinli ve sorumlu olabilirsiniz ve doğru yolda kalmaya çalışın. İş ve eğitim hayatında planlı ve programlı bir haftaya sahip olacaksınız. Bu hafta bir şeyleri başarmak sizin için çok daha önemli olabilir ve sonuca varmak için daha fazla gayret edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, geleceğiniz hakkında daha fazla düşünebilir ve yapılması gereken değişikliklere açık olabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs ilişki alanına giriyor. Bu sebeple sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenin, önemsediğiniz insanlara daha fazla önem vermenin ve önümüzdeki günlerde daha fazla uzlaşma sağlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor ve hafta sonu boyunca aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Daha güçlü bir sezgiye sahip olabilirsiniz, ruhsal benliğinize bağlanabilir ve daha kolay motive olabilirsiniz. Böylece kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonu dinlen ve rahatla.

Sizin için haftanın en iyi günü Salı olacak. Bu hafta planlarınızın gelişimini belirlemenize yardımcı olacak önemli toplantı ve görüşmeleriniz olacak. Elbette, yeni koşulların ortaya çıkması, yeni fırsatların ortaya çıkması ya da gerçekleştirilmesi için önemli olan yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu insanların ortaya çıkması nedeniyle bazı dinamik değişiklikler yaşanabilir.

Bu hafta, çoğu durumda sizi yararlı bilgilerle zenginleştirecek olan bazı toplantılar veya telefon görüşmeleri sizi şaşırtacak. Bu hafta bir satın alma veya satış taahhüdünüz varsa, özellikle bu eylemler bir adamla ilgili ise dikkatli olun. Parasal konularda bir hayli temkinli olmalısınız. Bir teklifin çekici yönlerine bakın ve her ayrıntıyı kontrol edin. Çok güvenme veya naif olma.
YAY BURCU : Bu hafta büyük fikirlere açık olabilirsiniz. Yeni fikirler dikkatinizi çekebilir ve hayatınızda memnun olmadığınız bazı şeyleri değiştirme arzusu taşıyabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde hayallerinize erişmek için ne yapabileceğinizi düşünerek daha çok araştırma yapmanız olasıdır. Ayrıca hayatınızı genişletebileceğiniz yollar hakkında düşünebilirsiniz ve yaşam hakkında daha iyimser bir bakış açınız olabilir. Haftaya oldukça pozitif ve iyimser bir şekilde başlıyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde, daha pratik olabilir ve uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışarak ileriye doğru yolda ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Cumartesi günü, Venüs iş ve kariyer alanına giriyor ve işlerin tadını çıkarmanın, kendinizi meşgul etmenin yollarını arayacaksınız. Belki bir sınava girmek ya da kursa katılmak söz konusu olabilir. Aşk hayatında ise ilgi görmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor olacak. Hafta sonu boyunca arkadaşlıklarınızda veya sosyal gruplarla ilgili konularda çalışabilir, tutku duyduğunuz nedenleri takip edebilir veya geleceğiniz için sahip olduğunuz hayallerde ilerlemek için çalışabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla da planlarınız olabilir.

Sizin için haftanın en iyi günleri; Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta eğitim, işinizden, yeni ek görevlerinizden, kişisel uğraşlarınızdan ve daha fazlasından iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Bu haftaki çoğu kazanç, banka havalesi veya kredi yoluyla sağlanacaktır. Muhtemelen çoğunuz başka bir yerden para göndermeye veya almaya kararlı olacaksınız.

Bu hafta, planınızı veya fikrinizi değiştirmek veya gerçekleştirmek için önemli bir fırsat olduğunu kanıtlayan hoş bir sürpriz yaşayacaksınız. Şimdi şans oyununda şansınızı deneyebilirsiniz, ancak bunun için çok fazla para harcamanız gerekmez.
OĞLAK BURCU : Bu hafta ciddi bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Meselenin özüne ulaşmak için çalışabilirsiniz. Haftanın ilk gününde mevcut problemleri çözmek sizin için önemli olacak ve maddi durumunuzu da gözden geçirebilirsiniz. Artık değişim vakti ve bunun sizin elinizde olduğunu biliyorsunuz. Çabalarınızın hemen sonuç vermesi için daha gayretli olmanız gerekiyor. Son zamanlarda odaklandığınız şeyle daha fazla araştırma yapabilir ve tutkulu olabilirsiniz. Belki bir kursa yazılmak ya da sınava girmek isteyebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için araştırmalar yapmanız olasıdır. Bu süreçte zorluklar sizi yıldırmayacak ve tam tersi üstüne gidebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kendi işinizi yapmak için daha fazla alan ve özgürlük isteyebilirsiniz ve daha iyimser olabilirsiniz. Satürn Perşembe günü sert bir şekilde Güneş’e çarpıyor. Bu sebeple dikkatlerden kaçınmak ve spot ışığınızdan uzak durmak isteyebilirsiniz. Kendinizi geri planda tutacaksınız. Cumartesi günü, Venüs aşk alanına giriyor. Bu sebeple yaratıcı olmanın, sevdiklerinizle vakit geçirmenin ve önümüzdeki günlerde daha fazla sevmek ve sevilmenin tadını çıkaracaksınız. Uzun süredir görmediğiniz sevgilinizle de kavuşabilirsiniz. Cumartesi günü ise kariyer ve yaşam yolu alanında dolunay meydana geliyor. Bu sebeple hafta sonu boyunca hedeflerinize daha fazla odaklanabilir, sahip olduğunuz hedeflerle ilerlemek için çalışabilir ve daha iddialı hissedebilirsiniz. Belki kısa süreli bir seyahat söz konusu olabilir.

Sizin için haftanın en güzel günleri; Çarşamba ve Cuma olacak. Bu hafta eski ve yeni arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla ilgili çeşitli dinamik olaylar yaşayacaksınız. Önemli bir sohbette bulunacak, bir teklif alacaksınız veya eylemleriniz veya kararlarınız hakkında bir açıklama yapacaksınız. Sevgilisi olanlar evlenme teklifi alabilir ya da edebilirler. Aşk hayatınızda radikal kararların alınacağı bir dönemdesiniz. Evlilik gündemde olabilir.

Genel olarak, bu hafta sizin için dinamik ve ilginç olacak, ancak hepsi kendi beklentilerinize bağlı gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacak, sizin için önemli yeni profesyonel veya iş bağlantıları yaratacaksınız.
KOVA BURCU : Bu hafta hayatınızdaki insanlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Özellikle ailenizi bir süredir ihmal ediyorsanız haftanın ilk günlerinde onlarla bir araya gelmeniz ve daha çok zaman geçirerek gönüllerini almanız olasıdır. Sevdiklerinizin mutluluklarına odaklanabilirsiniz ve ilişkileriniz sizin için çok daha önemli olabilir. Başkaları ile vakit geçirmek duygusal olarak daha iyi ve mutlu hissetmenize yardımcı olabilir. Özellikle de Çarşamba günü, Uranüs, Venüs’le hizaya geldiğinde, sevdiklerinizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sevdiklerinizle olan duygusal bağları üzerinde çalışabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs evinize ve aile alanına giriyor. Bu sebeple evde ya da ailenizle daha fazla zaman geçirmenin, duygusal gereksinimlerinizi karşılamanın ve önümüzdeki günlerde başkalarıyla duygusal bağlantılarda çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu nedenle hafta sonu boyunca hayallerinize ulaşmak için planlara odaklanmaya ve yaşamınız hakkında daha iyimser hissetmeye odaklanabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günleri;  Çarşamba, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta ailenizi veya sevginizi geliştirmek için daha fazla zaman harcamak isteyeceksiniz. Sevdiklerinden beklentilerin olumlu ve yapıcı bir yönde olacak. Dargın olduğun birinin kalbini geri kazanabilirsin.

Bu hafta, ailenizle veya aşk hayatınızla ilgili planlarınızı ve fikirlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdi bir konuşma yapacaksınız veya hafta boyunca alacağınız bir teklif hakkında karar vermeniz gerekecek.


BALIK BURCU : Bu hafta yapılması gereken işi bitirmek için gereken enerjiye sahip olacaksınız. Geçtiğimiz hafta yarım kalan işlerinizi haftanın ilk günlerinde tamamlayabilirsiniz. Ancak dikkatinizi dağıtan şeylerden uzak durmalısınız. Bu hafta sevdiğiniz iş ve görevler ile meşgul olmak isteyebilirsiniz. Bitirilmesi gereken çok sayıda küçük görev ve ev işi olabilir. Evde tadilat işleri de olabilir ve bunları tamamlamak için çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarına daha fazla odaklanabilir ve önemsediğiniz insanlarla daha fazla zaman geçirerek onlara hak ettikleri zaman ve ilgiyi gösterebilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın beklentilerine de karşılık verebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Bu sebeple aklınızı kullanarak ve önümüzdeki günlerde zihinsel olarak başkalarıyla bağlantı kurarak fikirlerinizi değerlendirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde davetlere katılarak eğlenebilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu sebeple bazı konuların kalbine odaklanabilirsiniz ve hafta sonu boyunca daha yoğun ve tutkulu bir şekilde hissedebilir ve hayatınızda bir dönüşüm üzerinde çalışabilirsiniz.

Sizin için haftanın en güzel günü Pazar olacak. Bu hafta büyük sürprizler işiniz, eğitiminiz veya kendi işinizle ilgili olacak. Bu etkinliklerin çoğu, yakın ve uzaktaki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlayacak. Belki iş yerinden tanışacağınız kişiler de size tavsiyeler verebilir.

Bu hafta, öngörülemeyen bir zaman olacaktır. Çünkü daha fazla gerilim ve duygusal destek ihtiyacınız olacak. Her olayın anlamını ve amacını anlamak için çaba gösterebilirsiniz, çünkü bunlar rastgele olmayacaktır. Sürpriz gelişmelere anlam vermek zor olabilir.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları
  • https://www.sihirlikadin.com
  • http://www.haberturk.com

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.