26 Mart 2018 Pazartesi Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 26 Mart 2018 Pazartesi güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  Bugün enerjisi yüksek bir gün sizi bekliyor. Önemli bir iş teklifi alabilirsiniz. Parasal konularda sonunda sizi rahatlatacak haber alacaksınız. Siz de az harcayarak kendi bütçenize destek olmalısınız. Yaşadığınız bazı duygusal sorunlar, yaşamınıza şekil vermesine izin vermemelisiniz. Bu aralar duygusal kararlar vermekten çekinmelisiniz. Geçmişte yaptığınız iş çalışmaları sizi daha da ileriye götürecek ancak öncelikle bunun için disiplinli çalışamaya devam etmelisiniz. Maddi konularda temkinli davranmalısınız gelecek her zaman belirsizdir unutmamalısınız. Bu aralar karşılaşacağınız sorunları fazla büyütmeden çevrenizde ki insanlarla paylaşarak ve onların fikirlerini alarak çözümlemelisiniz.


BOĞA BURCU : Bugün güne oldukça pozitif başlayacaksınız. Gün içerisinde ufak tefek pürüzler sizin için sorun olmayacak ancak akşam saatlerine doğru alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Her şeyi yoluna sokmak için biraz daha çaba göstermeniz gerekebilir. Sevgilinizle bu aralar yeni şeyler yapacaksınız hatta öyle ki çevrenizde ki tüm gözler sizde olacak. İş yerinizde bazı konularda ufak ta olsa tatsızlıklar yaşayabilirsiniz bu konuda dikkatli olmalısınız. Bu aralar çok adil davranıyorsunuz ancak olacakları önleyecek gücünüz her zaman olmayabilir.İKİZLER BURCU : Bugün sabırlı olmanın meyvelerini toplayacaksınız. Hayallerinizin gerçekleşmesine az kaldı. Siz çalışmalarınıza ve mücadelenize devam edin. Ve pozitif düşünmeyi de ihmal etmeyin.  Sevgilinizin çekingen tavırları sizin hoşunuza gidiyor ancak toplum içine girdiğinizde sevgiliniz kendisini iyice içine kapanıyor. Her şeyin fazlası zarar bunun farkındasınız. Sevgilinize bu durumdan bahsetmek istiyorsunuz ancak nasıl diyeceğinizi bilmiyorsunuz. İşinizle ilgili bazı korkularınız vardı ancak bunu işin içine girdiğinizden beri yok oldu bazen deneyerek öğrenmek gerektiğini anladınız ve bunu deneyimlemiş oldunuz. Bu aralar yaşamınızı gereksiz konularla geçiriyorsunuz buna bire son vermelisiniz ve hayatınızı ilgilendiren meselelere yönelmelisiniz.YENGEÇ BURCU : Bugün sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Bahar yorgunluğu ile birlikte alerjik sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Partnerinizle olan iletişiminize bugün özellikle dikkat etmelisiniz. Size anlatmak istediği önemli bir şey olabilir. İlişkiniz dolu dizgin yaşıyorsunuz ve partnerinizi de seviyorsunuz. Ancak çevrenizden bazı kişiler tarafından olumsuz tepkiler alıyorsunuz bu kişilerin tepkileri hakkın da kendinize sormanız gereken şeylere olabilir öncelikle bu kişilerin tepkileri doğrun mu ve arkasında bir art niyet var mı? Sadakat yönünüz fazlasıyla gelişmiş olması sizi, arkadaş çevrenizde sevilen ve özlenen biri haline getiriyor. Arkadaş ilişkilerinizde eli açık biri olmanız takdir görüyor. Siz de size yapıldığı gibi bazı yakınlarınızın işine karışıyorsunuz. Onların çözüm üretmesini engelliyorsunuz.
ASLAN BURCU : Bugün uzun zamandır kafanıza taktığınız meseleyi netleştirme imkanı bulacaksınız. Çok istediğiniz gibi olmasa da yaşadığınız sorunlar karşısında sizi rahatlatacak bir çözüm önerisi sonunda karşınıza çıkıyor. Aşk hayatınızda bazı durumlar istemediğiniz şekilde gelişebilir. Bu durum aşk hayatınızda bazı değişiklikler yaşamanıza neden olacak ve siz bu değişimden hiç hoşnut olmayacaksınız. İş konusunda bir arkadaşınızdan destek alacaksınız ve bu desteğin faydalarını uzun bir süre göreceksiniz. Ailenizle ilgili maddi konularda tartışma yaşayabilirsiniz. Bu durum hiç hoşunuza gitmese de bir süre onlardan uzaklaşmayı düşünüyorsunuz.


BAŞAK BURCU : Bugün artık yaşadığınız zor ve stresli dönemi geride bırakıp sonunda düzlüğe çıkıyorsunuz. Yapmayı planladığınız ev ve iş değişiklikleri için harekete geçebilirsiniz. Eski alışkanlıklarınızı sık sık özlediğiniz için değişim konusunda temkinli olmalısınız. İlişkinizde ki sorunları içinize dönük bir şekilde yaşamanız sizin hem canınızı sıkacak hem de bir çözüm bulmanıza engel olacak. İş konusunda bu aralar canınız hayli sıkkın özel hayatınızda ki sorunları çözmeden işinizle ilgilenemiyorsunuz. Maddi anlamda ilgileneceğiniz bazı konular söz konusu olabilir bu konular hakkında tekrar düşünmelisiniz. Kendinize zaman ayırmalı aklınızda ki sorunları çözümlemelisiniz ancak bu durum için biraz çaba sarf etmelisiniz.
TERAZİ BURCU : Bugün iletişim kurduğunuz insanlara biraz daha dikkat etmelisiniz. Çevrenizde bulunan yanlış kişiler tarafından etkileniyorsunuz. Sizin için önemli konularda sadece arkadaşlarınızın değil ailenizin de fikrini almaya gayret edin. Aşk hayatınız da bazı inişli çıkışlı dönemler yaşayabilirsiniz, bu aralar aşkın sizin önemini tartışıyorsunuz. Aşk sizin için ne ifade ediyor bu sorunun cevabını arıyorsunuz. Özel hayatınızda ki meseleleri iş hayatınıza da yansıtıyorsunuz ve sürekli dalgınsınız. Borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz ve bu durum sizin çok sevdiğiniz bir şeyi alamamanıza neden oluyor.

AKREP BURCU : Bugün aşk hayatınız yine gündem konunuz olacak. Yetiştirilmesi gereken işler, alınması gereken kararlar arasında aşk sizin asıl gündem konunuzu oluşturuyor. Partnerinizi çok fazla sıkmadan duygularınızı kontrol altına almalısınız. Aşk hayatınızla ilgili bazı düzenlemeler söz konusu olabilir. Bu düzenlemeler sizin için bir sonuç getirecek diye beklerken aslında hiçbir çözüm getirmiyor. İş konusunda ise sağlamcısınız ve yakın zamanda ise yeni teklifler alacaksınız. Maddi konularda bu aralar şanslı olacaksınız, istediğiniz bir çok maddi geliri zamanında elde edeceksiniz.

YAY BURCU : Bugün düşüncelerinizde bazı değişiklikler yapmak için harekete geçmenin tam zamanı. Sabit bazı konularda kafanıza taktığınız düşünceler sizin ilerlemenizi engelliyor olabilir. Daha esnek olmaya gayret etmelisiniz. Bu aralar duygusal olarak sevgilinize çok yakın olmak isteyebilirsiniz. Ancak o buna ne kadar hazır bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Maddi konularda ailenizden yardım almak istemiyorsunuz ancak onlarsızda bir sonuca varamıyorsunuz. İs yaşamınızda ise bazı anlaşmazlıklar dolayısıyla amirinizle tartışmalardan uzak durmalısınız. Bu aralar sözleriniz yanlış anlaşılmalara neden olabilir.


OĞLAK BURCU : Bugün iş ortamında size fazla soru sorulması daralmanıza neden olabilir. Kendinizi takip ediliyormuş gibi hissedip rahatsız olabilirsiniz. Bitirmeniz gereken işler üzerinizde baskı oluşturabilir. Sadece işinize konsantre olmalısınız. Sizi tanımak isteyen birine fırsat vermek isteyeceksiniz. Hatta sizin çekingen tavırlarınız onu daha da tahrik edecek. İş ilişkilerinizde biraz duyarlı olmalısınız ve bu konuda yapılabilecek şeyleri yapmalısınız. Maddi konulara temkinlisiniz ancak bir maddi konuda kısa da olsa bir anlaşamamazlık söz konusu olabilir. Bazen inandığınız totemler, sizin bazı şeylere karşı şansınızı azaltıyor.


KOVA BURCU : Bugün içinizi sıkan konulardan uzaklaşıp gelecek planlarınızı gözden geçirmek için harekete geçeceksiniz. alacağınız yeni iş teklifleri motivasyonunuzu olumlu yönde etkileyecek. Bir haber gün sonuna doğru sizi endişelendirebilir. Çok büyütmeyin hemen kontrol altına alacaksınız. İlişkiniz hakkında bazı fikirleriniz var ve bu fikirler sizin kafanızı karıştırıyor. Hem onu seviyorsunuz hem de ondan uzaklaşmak istiyorsunuz. Daha ne istediğinize karar vermiş değilsiniz. Bazı riskler almak bu gün için uygun sonuçlar elde etmenizi sağlamayabilir. Maceracı girişimler için bu gün uygun bir gün olmasa da yakın zamanlar sizin için daha uygun olacak. Bir konuda tavrınızı değiştirmelisiniz aksi halde çözüm bulamayacaksınız.BALIK BURCU : Bugün uzun zamandır üzerinde çalıştığınız önemli bir konu ile ilgili heyecanlar yaşayacak ve kendinizi de ortaya koyduklarınız konusunda takdir edeceksiniz. Ek olarak sizi gereksiz yere strese sokan insanlardan uzak durmaya gayret etmelisiniz. Bugün sizin için duygusal açıdan karmakarışık bir gün olacak, bazen çok mutlu hissedeceksiniz bazense tam tersi. İş konusunda konsantre bir şekilde işinize devam ederken akşam saatlerine doğru kendinizi yorgun ve halsiz hissedeceksiniz. Özellikle sabah saatlerinde kısa tartışmalar içine girmemeye özen göstermelisiniz. Aksi halde bu size zarar verebilir. Bu aralar girişim için hiç te uygun zamanlar değil.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.