28 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarıGünlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 28 Mart 2018 Çarşamba güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
KOÇ BURCU :  İş hayatınızda hayli yoğun güçler geçiriyorsunuz. Aksayan işler sizi sinirlendiriyor. Oysa gerginlik size yakışmıyor. İş arkadaşlarınız her konuda size destek veriyor ve sizi seviyorlar. Aşkın sizin için önemi vardı ancak son zamanlarda o önem yerini kaybediyor. Sevgiliniz ise her şeyin farkında olmasına rağmen umursamıyor. Dengeleriniz çok önemli. Yitirdiğiniz anda, çevrenizle iletişiminiz kopuyor. Bugün sosyal etkinlikler sizi sanattaki insanlarla bir araya getirecek. Özellikle, modern teknolojiyle yaratıcılığı birleştiren insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Bekarsanız, romantik biriyle tanışabilirsiniz. Bugün tanışacağınız insanlar size değerli bakış açıları ve bağlantılar sağlayabilir. Dikkatli olun ve ortamın tadını çıkarın.
BOĞA BURCU : Bugünlerde birçok olumsuz düşünce zihninizi işgal ediyor. Bu olumsuz düşüncelerden hemen uzaklaşmalısınız. Aşk sizin için ne anlam ifade ediyor öncelikle bunu düşünün ve buna göre karar verin hayatınızda ne istediğinize. Son zamanlarda işle ilgili sıkıntılarınız olabilir ancak bunun üstesinden gelmek sizin elinizde sevdiğiniz işi yapmak için biraz daha çabalamalısınız. Son zamanlarda aklınıza takılan bazı konular var ancak bunları zamanla çözebilirsiniz. Öfkelerinizi yenmelisiniz. Gününüzün büyük bir kısmını, sizin için önemli olan bir organizasyonu ilerletmeye verebilirsiniz. Bu organizasyon hayvan veya çocuk haklarıyla ilgili olabilir. Doğaya hizmet etmek ve bugün önemsediğiniz bir şey. Bu konulardaki fark yaratma arzunuz sizi heyecanlandırıyor. 
İKİZLER BURCU : Bugün sizin için her şey yolunda gidiyor. Şanslı gününüzdesiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları olumlu bir şekilde değerlendireceksiniz. Para konusunda tutarlı olmak için uğraşmanıza rağmen biraz daha gayret etmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda kabuğunuza çekildiniz. Yaşadıklarınız yaptığınız bir hata yüzünden işler kötüye gitmeye başladı. Ama artık savaş vermekten bıktınız. Kendinizi yaşamak istiyorsunuz. Bekarsanız bugün çevrenizde olan biriyle yeni bir aşk olabilir. Bu kişi, çekici, zeki, özgür ruhlu ve sizden çok etkilenmiş gibi görünüyor. Onunla, olağandışı bir şekilde tanışabilir ve zaman geçirerek onu daha fazla tanımak isteyebilirsiniz. Çok hızlı hareket etmemeye özen gösterin. Bu yeni ilişkinin bir meteor gibi olmasını ve ortaya çıktığı anda hasar vermesini istemezsiniz.

YENGEÇ BURCU : Bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz. Daha esnek olmalısınız. Zaten çekici ve sakin tavırlarınızla karşı cinsin ilgisi her zaman üzerinize bir anda üzerinize çekiyorsunuz. Parasal konulardan aşırıya kaçıyorsunuz, arkadaşlarınızla olan toplantılarınızda mutlaka en fazla ödemeyi siz yapıyorsunuz. Biraz dikkat etmeniz gerekecek. Para konusunda biraz tutarlı olmak işlerinizi yoluna sokacaktır. Bugün evinizde bir grup toplantısı düzenleyebilirsiniz. Konuklar, muhtemelen astroloji, metafizik, çevrecilik ve sanat gibi ilgi çekici alanlara dahil olacaklar. Bir aşk partneri de mevcut olabilir. Günlerce sürecek toplantılar için yeterli ikramı sağlayarak, bazı büyüleyici tartışmalara hazırlıklı olabilirsiniz. Sona kalan insanlarla partinin tadını çıkarın!

ASLAN BURCU : Bugün yine enerjiniz üst seviyelerde. Her konuda farklı çözümler üreterek, çevrenizi şaşırtmaya devam ediyorsunuz. Parasal konularda har vurup harman savurmayacağınız bir gün olacağı için bugün en şanslı günlerinizden birisini daha yaşamış olacaksınız. Sanatsal alanda eğiliminiz ve yetenekleriniz oldukça fazla. Bunun artık hazırlığını yapma vakti geldi. Son zamanlarda romantik romanlar okuyor ya da romantik filmler izliyor olabilirsiniz. Muhtemelen bu, aşkla ilgili mevzuları daha çok düşündüğünüz için. Tutkulu bir ilişkiye girebilir veya birinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Çok uzun süre yalnız kalmayı beklemeyin. Tüm işaretler, romantizmin şu an için sizin için bir öncelik haline geleceğini gösteriyor. Dışarı çıktığınızda, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun!
BAŞAK BURCU : Bir süredir iş hayatında yaşadığınız yükselen çizgi devam ediyor. Bu olumlu hava devam edecek ve bu durum maddi olarak size fayda sağlayacaktır. Parasal konularda yaptığınız harcamaların hiçbiri kendinize değil. Ailenizi bir tarafa bırakın artık biraz da olsun kendinizi düşünmeye bakın. Etrafınızdaki insanlara gülücükler saçarak çok mutlu gözükmeyi ve içinizde fırtınalar yaşamaya bayılıyorsunuz. Sanatta yer alarak kazandığınız para elinize geçebilir. Finansal olarak, oldukça iyi bir performans göstermelisiniz, bu yüzden aldığınız şeyi iyi değerlendirmelisiniz. Bugün, bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Çünkü tüm işaretler bu tür faaliyetlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde çok karlı olabileceğini gösteriyor.


TERAZİ BURCU : Aşk ve iş hayatınızda hareketlilikler var. Aşk hayatınızdaki hareketlilik sizi zaman zaman yoruyor ancak ortak bir yol bulmak için ilk adım sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızla farklı fikirleriniz var. Ama onları ikna etmenin yolunu siz biliyorsunuz. Son zamanlarda para sizin için hayli değerli hale geldi. Önemli fırsatlar kapınızı çalabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu aralar boyun ve ensenizle ilgili problemleriniz olabilir, dikkat! Aşk meseleleri bir süredir aşırı zorlanmalara neden olmuş gibi. Eğer öyleyse, bugünden itibaren bitmesini bekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin duygularında değişiklikler meydana gelebilir. Bu durum sizi biraz endişelendirebilir. Gözünüzü açarak bu ilişkinin üzerine giderseniz muhtemelen başarılı olacaksınız. Partnerinizi kusurlarıyla sevmeyi öğrenin.


AKREP BURCU : Son zamanlarda iş hayatınızdaki başarınız dikkat çekmeye başladı. Takdir topluyorsunuz. Başlattığınız konuları bir an önce tamamlamalısınız. Sonuca emin adımlarla yaklaşıyorsunuz. Duygusal yaşamınızla ilgili değişimler yapmalısınız. Yeni heyecanlar iyi gelecektir. Maddi konularda boyunuzu aşıyorsunuz bunun nedeni ise ailenize güveniyor olmanız ancak ailenizin de sizin dışında maddi yükümlülükleri olabilir bunu anlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Bekarsanız ve sevgi arıyorsanız, bugün bunu geçici olarak bulabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda kendinizi yabancı gibi hissedebilirsiniz. Ancak biri var ki, çekiminizi fark ediyor ve sizin de onu fark etmenizi sağlıyor. İleriyi düşünerek yapacağınız çok şeyiniz var. 


YAY BURCU : Bu sıralar sevdiklerinize karşı ilgisizsiniz. Özellikle partneriniz bazı konularda sizden ilgi bekliyor. Ona karşı güvensiz hareket ediyorsunuz. İşinizle ilgili sizi tatmin etmeyen şeyler var ve bunun için yeni atılımlar yapmak istiyorsunuz hatta ortamınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Maddiyata fazla önem vermiyorsunuz ancak para yaşamınızda önemli bir nokta olarak yer alıyor. Zihinsel dağınıklığınız var. Herkese aynı anda söz vermeniz, sizin için iyi olmuyor. Aşk, bugün dünyayı dolaşacak gibi görünüyor. Etrafınızdaki herkes yeni veya canlanmış bir romantizmle derinden ilgileniyor. Heyecan verici bir insanla, hukuk, eğitim veya yayıncılık alanlarıyla ilgili iletişim kurabilirsiniz. Onunla savaşma konusunda endişelenmeyin. Sakin olun ve kendinize güvenin. Harika bir gün sizi bekliyor.
OĞLAK BURCU : Çevrenizdeki olumsuz düşünenlere sahip olanları boş verin. Çünkü onlar artık hayatınızdan çıkıyorlar. İşinizde ise işler pek de iyi gitmiyor, işiniz size eskisi kadar cazip gelmiyor. Tüm bunları düşününce işinizden uzaklaşmak istiyorsunuz. Maddi konularda yeni kaynaklar elde etmek istiyorsunuz ve bu sıralar yatırımın tam da zamanı. Değişen hava şartları, en çok sindirim sisteminizi etkiliyor. Yediklerinize dikkat etmelisiniz. Mükemmel bir kariyer hayaliniz var ve bunun hızlı bir şekilde gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Ancak biraz gerçekçi olmanın zamanı geldi. Olası tüm ihtimallerinizi ve seçeneklerinizi göz önünde bulundurmanız için kendinize birkaç gün ayırın. Size fikir verebilecek insanlarla konuşabilirsiniz. Her şey olumlu görünüyorsa, vazgeçmeden ilerleyin. Böyle bir fırsat bir daha karşınıza çıkmayabilir.KOVA BURCU : İşinizi başkalarına bırakmayın. İşlerinizi kendiniz takip ettiğiniz zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşk hayatınızda ise kendinizi ifade ederken yanlış kelimeler kullanmaktan sakınmalı ve sade konuşmalısınız. Partnerinizin sizinle ilgilenmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz sadece o konulara bira daha sakin yaklaşıyor ya da sizin gibi derinlemesine düşünmüyor. İzlediğiniz bir belgesel veya okuduğunuz bir makale hedefleriniz ve amaçlarınızla yüzleşmenizi sağlayabilir. Daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınızla ilgi duyduğunuz konularda keşfe çıkacaksınız. Bir kursa veya atölyeye birlikte katılın ve aktif olmaya çalışın.
BALIK BURCU : Ay kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerlerken, duygularınızı yaratıcı bir şekilde sosyal aktivitelere dökerek tatmin sağlayabilirsiniz. İnançlarınız ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmekle bazı kişileri şaşırtabilirsiniz. Olayları çok fazla irdeleyeceğiniz bir gün. Bazı konularda kendinize güvenmeyi artık öğrenmeli, fırsatları doğru değerlendirmelisiniz. Bugün şans sizin için çalışıyor. Duygularınızın sizi götürdüğü yere gitmelisiniz. Olumlu fırsatlarınız lehinize gelişiyor. İşinizde çok iyisiniz hatta işinizin ehli bile sayılabilirsiniz. Doğru zamanda doğru işlerin kişisi olduğunuzu herkes biliyor. Fakat küçük hatalar canınızı sıkıyor. Maddi konularda çevrenize kulak vermeli ve para biriktirmelisiniz bu size zor gelse de aileniz sizi düşünüyor.


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.